Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Rucia wrote:
    Jaka @ O czym ty mówisz :)

    Freda miała chyba sny o @ he he!!!!

    o jakie Wy kochane jesteście :)
    no ja moge jedynie snić o tym ze @ nie przyszła :)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Do Libry przyszła niestety @ :(

    o to nie fajnie :(

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby fredzia oby ta wredota nie przszła!!!!

    Fedra lubi tę wiadomość

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    AGA 30 wrote:
    Rucia wrote:
    Jaka @ O czym ty mówisz :)

    Freda miała chyba sny o @ he he!!!!

    o jakie Wy kochane jesteście :)
    no ja moge jedynie snić o tym ze @ nie przyszła :)

    a to śnij, rób co chcesz byle zadzialało:)

    Fedra lubi tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effcia28 wrote:
    mauysia nie no ja czekam na pierwsza miesiączkę po poronieniu:)mam nadzieję że nie macie nic przeciwko,że się do Was wpisałam?

    No ja wiem Effcia wiem, ale myślałam, że ten termin jest już blisko, bo podałaś taką datę.

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, normalnie szkoda, że nie mam zapałek, bo przydałyby mi się mi do podparcia powiek........

    nick nieaktualny, Fedra, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    Kurde, normalnie szkoda, że nie mam zapałek, bo przydałyby mi się mi do podparcia powiek........

    ja dziś mam to samo..
    zero motywacji do roboty, ziewam co chwila, a ten deszcz za oknem nastraja tylko do jednego: SPANIA !!!

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no bo ja nie wiedziałam jaka mam wpisać datę i wpisałam tą na kiedy się spodziewam @ a w sumie to chyba powinnam wpisać kwiecień po od wtedy się będę starać.Jeśli tak to zmień mauysiu u mnie dane i wpisz kwiecień???żeby było wszystko ok:)

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia-ktosia wrote:
    Fedra wrote:
    AGA 30 wrote:
    Rucia wrote:
    Jaka @ O czym ty mówisz :)

    Freda miała chyba sny o @ he he!!!!

    o jakie Wy kochane jesteście :)
    no ja moge jedynie snić o tym ze @ nie przyszła :)

    a to śnij, rób co chcesz byle zadzialało:)

    ha ha ha ok to sie zaraz idę na chwile położyć to może jak się przyśni to już nie przyjdzie ;)
    fajnie tak mieć choć przez chwilę nadzieję że się udało :)

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się chyba położę na godzinę a póżniej muszę do mamy jechać i coś kupić na tą grypę bo chyba się wykończę !!!
    Oj dziewczyny zarażanie grypą lepiej tu wychodzi jak zarażanie ciążą!!!;-(

  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, weszlam na chwilke - zarazac mi sie tu szybciutko!!! :)

    zosia-ktosia, mauysia, Fedra, gocha04, ewela84, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Dora, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    201306215365.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia-ktosia wrote:
    mauysia wrote:
    Kurde, normalnie szkoda, że nie mam zapałek, bo przydałyby mi się mi do podparcia powiek........

    ja dziś mam to samo..
    zero motywacji do roboty, ziewam co chwila, a ten deszcz za oknem nastraja tylko do jednego: SPANIA !!!

    a ja sobie zaraz drugą kawkę machnę :)
    własnie skończyłam opracowywać jeden test i napisałam nudną prace z prawa gospodarczego :) uff coś do przodu poszło :)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj ćwiczyłam trochę z hula hop.. i dzis nie mogę się dotknąć:) boczki i brzuch bolą.. baaa nawet bardzo bolą:)

    no bo dorwałam sie do tego hula hop jak szczerbaty do sucharów a potem narzekam..

    Fedra, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia-ktosia wrote:
    wczoraj ćwiczyłam trochę z hula hop.. i dzis nie mogę się dotknąć:) boczki i brzuch bolą.. baaa nawet bardzo bolą:)

    no bo dorwałam sie do tego hula hop jak szczerbaty do sucharów a potem narzekam..

    Ale jakże słodki ten ból... :)

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z drobnymi popraweczkami...

    BellaRosa.........1......................24lata.......FASOLINKA......Lubelskie.......(2.07.2013)
    she...................6......................35lat.........FASOLINKA......pomorskie .....(27.06.2013)
    Paulina1986.....4......................26lat.........FASOLINKA......wielkopolska...(26/30.07.2013)
    gadgeta...........13.....................32lata.......FASOLINKA......kuj-pom..........(4.08.2013)
    Mona................5......................29lat.........FASOLINKA......malopolska
    Mamuśka..........5......................27lat.........FASOLINKA......podkarpacki....(3.08.2013)
    agga84a ...........1.....................28 lat........FASOLINKA......śląskie
    Kasiulek215........5...................25lat..........FASOLINKA......małopolskie (09.09.2013)
    patik....................1...................24lata......06.01................śląskie.
    zosia-ktosia........6....................30lat.......11.01..................łódzkie
    Dora...................2...................30lat.......13.01..................pomorskie
    gocha04.............7...................27lat.......14.01.................mazowieckie
    Beata.................6...................29lat.......14.01.................mazowieckie
    aneczkaaa1985...30................27 lat......15.01................warm-mazurskie
    Fedra..................53.................28lat......16.01.................małopolskie
    Mała29.............89...................29lat.......17.01................Wielka Brytania
    samira.............17...................37lat.........19.01..............śląskie
    anna_w...............9...................30lat.......20.01................lubelskie
    blondi22.............2....................22lata......25.01................mazowieckie
    Kleopatra............6...................29lat.......25.01..............pomorskie
    natusia...............3.....................27lat.......26.01................kuj-pom
    Rucia ..............15....................26lat........30.01................mazowieckie
    kopciuszek126....14..................29lat........31.01...........łódzkie
    Shagga_80........3.....................32lat...... .31.01.................łódzkie
    иιєиσямαℓиα.... 4(po poronieniu)... 31lat.... 31.01.......dolnośląskie
    mauysia.............5.....................31lat.......31.01.................wielkopolskie
    LuSiA:)...............4.....................22lata......??.01...............Niemcy
    Malvinka.............4.....................25lat.......??.01...............dolnośląskie
    Wsk...................8....................23lata......??.01.................
    Woseba...............13(odwołane)......24lata......02.02................południe Polski
    anusia84.............8...................29lat........02.02................dolnośląskie
    Sandraa.............8.....................22lata.....04.02...............wielkopolska
    Libra...................4...................30lat........04.02.................łódzkie
    ewela84..............7...................28lat........06.02................świętokrzyskie
    Amicizia ............2………………….26 lat.......07.02................małopolskie
    AGA30...............26..................30lat.......7.02.................opolskie
    muzarcia............1.....................30lat.......?????................opolskie
    kiti..........................5................24lata.....?????................małopolskie
    Effcia........................5.............28lat........??.04.........wielkopolskie
    klamka...................4................35lat........????................mazowieckie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2013, 13:51

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanie.. po umyciu włosów robia mi sie "koltuny", czy odzywka pomoże w rozczesaniu ich? bo ja zawsze wyrywam tyle włosów choc sie staram być delikatna..

    tylko odżywka bez spłukiwania..

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia-ktosia wrote:
    mam pytanie.. po umyciu włosów robia mi sie "koltuny", czy odzywka pomoże w rozczesaniu ich? bo ja zawsze wyrywam tyle włosów choc sie staram być delikatna..

    tylko odżywka bez spłukiwania..

    Na 100% pomoże. Przez odżywkę włosy robią się śliskie i się o wiele łatwiej rozczesuje.
    Chyba masz super zdrowe włosy, skoro nie używałaś nigdy odżywki! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2013, 13:58

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    zosia-ktosia wrote:
    mam pytanie.. po umyciu włosów robia mi sie "koltuny", czy odzywka pomoże w rozczesaniu ich? bo ja zawsze wyrywam tyle włosów choc sie staram być delikatna..

    tylko odżywka bez spłukiwania..

    Na 100% pomoże. Przez odżywkę włosy robią się śliskie i się o wiele łatwiej rozczesuje.
    Chyba masz super zdrowe włosy, skoro nie używałaś nigdy odżywki! :)

    oj Mauysiu jak ide do fryzjera to się dziwi zawsze że takie zdrowe, końcówki nie rozdwojone:) gęste, dużo. cieszą się przez pierwsze kilka minut że mają co robić, ale jak przychodzi do strzyżenia, układania to mina im się zmienia.. mam ciężkie do ułożenia włosy..

    teraz jak są długie to po myciu się plączą..

    ok to ide do rossmanna po pracy:)

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośka mi też bardzo plątały się włosy po umyciu, robiły się kołtuny, włosy mam z natury gęste jest ich dużo. Któregoś pięknego dnia tak mnie doprowadziły do szału, że poszłam do fryzjera wycieniowałam je najbardziej jak się tylko dało, i teraz mam problem rozczesywania z głowy.

    zosia-ktosia, Fedra lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia-ktosia wrote:
    mauysia wrote:
    zosia-ktosia wrote:
    mam pytanie.. po umyciu włosów robia mi sie "koltuny", czy odzywka pomoże w rozczesaniu ich? bo ja zawsze wyrywam tyle włosów choc sie staram być delikatna..

    tylko odżywka bez spłukiwania..

    Na 100% pomoże. Przez odżywkę włosy robią się śliskie i się o wiele łatwiej rozczesuje.
    Chyba masz super zdrowe włosy, skoro nie używałaś nigdy odżywki! :)

    oj Mauysiu jak ide do fryzjera to się dziwi zawsze że takie zdrowe, końcówki nie rozdwojone:) gęste, dużo. cieszą się przez pierwsze kilka minut że mają co robić, ale jak przychodzi do strzyżenia, układania to mina im się zmienia.. mam ciężkie do ułożenia włosy..

    teraz jak są długie to po myciu się plączą..

    ok to ide do rossmanna po pracy:)

    cześć dziewczyny... będę tutaj rzadziej... robię odwyk;)
    dostałam propozycje dodatkowej pracy na dwa miechy za całkiem niezłą kasę, więc się zgodziłam... przyda się na jakieś badania albo dla przyszłej fasolki;)
    ale na wasze wykresiki codziennie zerknę:)

    Zosia... mam ten sam problem z włosami... używam tej odżywki http://www.glisskur.schwarzkopf.pl/glisskur/pl/pl/home/products-solutions/product-lines/total-repair/total-repair-ekspresowa-odzywka-regeneracyjna.html - ja jestem zadowolona:)

    trzymajcie się, papatki

    zosia-ktosia, Fedra, Amicizia lubią tę wiadomość

‹‹ 1020 1021 1022 1023 1024 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ