Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mauysia, jestem dalej w swojej firmie zatrudniona...gdy kończył mi się okres wypowiedzenia zapropnowałam Szefowi układ i On przystał na to...teraz jestem nadal zatrudniona, nadal lecą mi składki dlatego od czasu do czasu pracuję a tylko niestety kasy z tego nie będzie za bardzo :( No trudno...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo,widze ,że zmienili w ovu,że nie trzeba auaktualniać miniaturki wykresu, dobrze widzę :) ?

    zosia-ktosia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga_80 wrote:
    Oooo,widze ,że zmienili w ovu,że nie trzeba auaktualniać miniaturki wykresu, dobrze widzę :) ?

    Pomyłka :)

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana;)

    ja narazie czekam dopiero 5dpo

    a.png
    a.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry Dziewczynki!
    Milego dzionka zycze wszystim

    zosia-ktosia, Blondi22 lubią tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Blondi :)
    Kurcze nie mam dziś zapału do pracy....dotąd (od zeszłej środy) wchodziłam do biura o 8 i bite 8 godzin pracowałam ...nie rzadko nie miałam kiedy zjeść...na neta nie wchodziłam,bo szkoda mi było czasu...wolałam szybko uporać się z rysowaniem i do domu...chociaż i tak wychodziło,że co dzień do 16 siedziałam...Już wczoraj zaczęłam w pracy przeglądać stronki ...a dziś to już w ogóle...jeszcze ie zabrałam się do roboty...popijam zieloną herbatkę i zaglądam tu :)

    Mauysia, mamy na ten sam @ wyznaczoną....oby ten dzień był dla nas obu szczęśliwy...ja w ogóle mam fajny teraz wykres - szlaczek jak w przedszkolaka zeszycie :)

    Blondi a Ty to tak zawsze masz późno owulację? Czy ovu coś nawalił?

    Aaaa i mam pytanko,wiecie może jak powinno testy owu się robić, tzn co jeśli przed testem miało się serduszkowanie? Bo ja uznałam,że może to zakłócić wynik,więc test przed przytulankiem :)

    mauysia, Blondi22 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dora :) Jak tam samopoczucie? Aaa i jeszcze coś, nie mam kiedy Was nadrobić, to nie wiem, byłąś już u gina?
    PS. Jednak miałam rację ovu samo zaczęło aktualizować wykres w miniaturce :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2013, 07:25

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Blondi i Dora,

    Shagga, z jakim "rysowaniem" musisz się uporać? Jestem bardzo ciekawa :)

    Jeśli chodzi o Twoje pytanie dot. testów owu, to nie wiem..
    Ja zwykle robię testy ok. 17:00, więc nie mam tego problemu, bo serduchujemy wieczorem lub w nocy :)

    Blondi22 lubi tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    Hej Blondi i Dora,

    Shagga, z jakim "rysowaniem" musisz się uporać? Jestem bardzo ciekawa :)

    Jeśli chodzi o Twoje pytanie dot. testów owu, to nie wiem..
    Ja zwykle robię testy ok. 17:00, więc nie mam tego problemu, bo serduchujemy wieczorem lub w nocy :)

    Pracuję w biurze projektowym , więc rysuję domki i inne budynki :)

    Co do testów, to też zakładałam,że będe robiła o 17...ale M mi pokrzyżował plany w sobotę ;) Więc żeby nie zaburzyć testu , zrobiłam test o 14...a potem w niedzielę przegapiłam porę i od niedzieli testuję o 17 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki:)i ja się witam po dłuzszej przerwie:)i wam powiem ze od wczoraj jestem okularnicą;)byłam na badaniach z pracy i dostalam okulary...i teraz siedze i sie mecze nad podaniem o zwrot kosztów za nie..i cos ciężko mi idzie:(pooomocy:)

    mauysia, Fedra, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha no i Dora kochana gratuluje Ci z całego serca II kreseczek:)i chuchaj mi tu na monitor fluidkami bo mi sie własnie płodne dni zaczęły;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2013, 07:36

    zosia-ktosia, nick nieaktualny, Dora, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wogóle to mam ładne temp w tym cyklu:)takie inne niz zawsze:)bardziej jednostajne:)to chyba zasługa castagnusa:)

    zosia-ktosia, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześc Woseba. ja mam to samo. musze nosić okulary ale jeszcze nie byłam u optyka, nie mam czasu.

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga_80 wrote:
    Oooo,widze ,że zmienili w ovu,że nie trzeba auaktualniać miniaturki wykresu, dobrze widzę :) ?

    kochana dobrze widzisz:)mam wszystkie temp w miniaturce a nie uaktualniałam:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wosebko...ja też dostałam okulary (ale tylko takie do pracy przy komputerze,więc zerówki,tylko z powłoką antyreflesyjną,czy jakąś taką) i mnie lekarka napisała w zaświadczeniu, ze wymagana praca w okularach i to wystarczyło...szef bez problemu zapłacił mi za okulary...ale gdybym musiała pisać podanie to napisałabym, że zwracam się z prośbą o zwrot kosztów za zakup okularów korekcyjnych , z uwagi na wynik badania lekarskiego, czy jakoś tak :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo hej Wosebko :)
    Witaj w klubie okularników! I soczewkokontaktowiczów ;)

    nick nieaktualny, zosia-ktosia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia-ktosia wrote:
    cześc Woseba. ja mam to samo. musze nosić okulary ale jeszcze nie byłam u optyka, nie mam czasu.

    no ja od razu poszłam:)teraz tylko to podanie...dlatego Ci kochana wczoraj na eska nie odp..byłam tak zalatana ze szok..a potem to mi z głowy wyleciało..mam nadzieje ze nie jestes zła?:)

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga_80 wrote:
    Cześć Wosebko...ja też dostałam okulary (ale tylko takie do pracy przy komputerze,więc zerówki,tylko z powłoką antyreflesyjną,czy jakąś taką) i mnie lekarka napisała w zaświadczeniu, ze wymagana praca w okularach i to wystarczyło...szef bez problemu zapłacił mi za okulary...ale gdybym musiała pisać podanie to napisałabym, że zwracam się z prośbą o zwrot kosztów za zakup okularów korekcyjnych , z uwagi na wynik badania lekarskiego, czy jakoś tak :)

    no ja tez mam takie do pracy przy komputezre tylko:)najsłabsze 0,25 czegos tam;)no własnie tak napisac chce tylk ojak to w sowa ujac..kurna a ja nie mam zaświadzcenia od lekarki..tylko wynik badania i recepte na okulary..

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woseba wrote:
    zosia-ktosia wrote:
    cześc Woseba. ja mam to samo. musze nosić okulary ale jeszcze nie byłam u optyka, nie mam czasu.

    no ja od razu poszłam:)teraz tylko to podanie...dlatego Ci kochana wczoraj na eska nie odp..byłam tak zalatana ze szok..a potem to mi z głowy wyleciało..mam nadzieje ze nie jestes zła?:)

    skądże:) myślałam tylko że cos się stało.


    u mnie nie chce się rozkręcić ta pieprzona @ i już mnie denerwuje..

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia-ktosia wrote:
    Woseba wrote:
    zosia-ktosia wrote:
    cześc Woseba. ja mam to samo. musze nosić okulary ale jeszcze nie byłam u optyka, nie mam czasu.

    no ja od razu poszłam:)teraz tylko to podanie...dlatego Ci kochana wczoraj na eska nie odp..byłam tak zalatana ze szok..a potem to mi z głowy wyleciało..mam nadzieje ze nie jestes zła?:)

    skądże:) myślałam tylko że cos się stało.


    u mnie nie chce się rozkręcić ta pieprzona @ i już mnie denerwuje..

    :)kochana bo moze ona wcale sie u ciebie nie rozkręci:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 1073 1074 1075 1076 1077 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ