X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 23 października 2012, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i przestan juz mierzyc temp. Zapisz sie do ciezarowek :-) i teraz wejdz sobie juz na kalendarz- przebieg ciazy !!!
    Gratuluje !!!

    klamka, Woseba lubią tę wiadomość

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pleminiczko, Anette dobrze radzi:)

    Woseba lubi tę wiadomość

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 23 października 2012, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczka wrote:
    malutka kochana uda sie i tobie! i wszystkim! kurcze bede trzymala mocno kciuki! a moze ten cykl dla Ciebie tez okaze sie szczesliwy?

    Ja nie nanioslam dzisiaj temperatury bo sama w nia nie wierze.. moze zle zmierzylam, bo jesli nie to serio chyba jest zle. dzisiaj 36,52... wrecz na samiutkiej lini....boje sie ją wpisac i na to patrzec

    w tym cyklu kochana się jednak chyba nie udało :(

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 23 października 2012, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anette dobrze gada, ale jedno ale... plamienia mogą trwać tyle co okres (stąd kobiety dowiadujące się o ciąży np. w 5tym miesiącu ciąży, które miały rzekomo @ a było to plamienie, tyle, ze dosyć mocne i przypominające @). Plamienia te nie musza świadczyć o czymś złym. Często się zdarza, że kobiety mające plamienia kilkudniowe mają zdrowa ciąże, a te, którym lekko poplami 1 dnia np. ronią. Reguły nie ma, aczkolwiek nie ma się co przejmować tym.
    P.S. Plemniczko jeśli okaże się, ze jest jak mówię, czyli, ze ok a Ty się bedziesz stresować jak durna to wisisz mi flaszkę!

    klamka, jasmin, Woseba, zosia-ktosia lubią tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 23 października 2012, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny kocham was!:) dobrze, mam nadzieje ze bedzie tak jak mowicie:)
    I wierzcie do konca! ja zrobilam w tym cyklu kilka testow wszystkie negatywne, dopiero wczoraj cień cienia pod swiatło. I moja temperatura wcale nie zapowiadala ze sie udalo i te plamienia (dosc mocne) 2 dni temu, bylam pewna ze to okres! i co? trzeba wierzyc:)

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 23 października 2012, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella nawet dwie kochana:)

    BellaRosa lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 23 października 2012, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anette wrote:
    Tak czytam i czytam..... Plemniczko, temperatura nievjest za bardzo problemem, kazdy organiz potrzebuje inny poziom temp przy ciazy. Plamienia swiadcza o tym- kukalam troche w Twoj wykres- ze troche dlugo je masz, przy zagniezdzeniu 1-2 dni moga wystepowac. Moja rada- ja to przechodzilam- idz do db lekarza, niech Ci przepisze leki na podtrzymanie: luteine lub duphaston ( progesteron, pomaga mocniej przykleic zarodek ) i radze duuuuuzo odpoczywac, wiec lepiej wez L4 i przeczekaj te kilka tygodni az sie db dzidzia przyklei.
    Trzymam kciuki !!!!

    dziekuje!

    Anette lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 23 października 2012, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczka wrote:
    Bella nawet dwie kochana:)

    Uważaj, bo ja pamiętliwa jestem ;P

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 23 października 2012, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczka wrote:
    dziewczyny kocham was!:) dobrze, mam nadzieje ze bedzie tak jak mowicie:)
    I wierzcie do konca! ja zrobilam w tym cyklu kilka testow wszystkie negatywne, dopiero wczoraj cień cienia pod swiatło. I moja temperatura wcale nie zapowiadala ze sie udalo i te plamienia (dosc mocne) 2 dni temu, bylam pewna ze to okres! i co? trzeba wierzyc:)

    Ja mialam identycznie. Tylko naprawde plemniczko zwolnij tempo teraz, duzo lez, lykaj magnez ( dziala rozkurczajaco na brzuch) kwas foliowy i tak jak juz pisalam po lekach na podtrzymanie plamienia ustana.
    Trzymaj sie cieplo ;-) napewno sie uda !!!!

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 23 października 2012, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtarzalas bete po 48 godz juz ?
    Bo wg tego mozesz np wykluczc ciaze pozamaciczna. Ja to tez przerabialam rok temu. Jesli beta ladnie rosnie to jest napewno ciaza normalna- maciczna. Niektorzy lekarze moga Cie wylac do domu zebys czekala jeszcze z tydzien badz 2 bo maja denny sprzet i twierdza ze nic nie widac jeszcze. Po becievbylabys pewna ze jest wszystko ok.
    Sorki ze Cie moze troche strasze ale ja to przechodzilam i przez idiotow lekarzy wyladowalam z krwotokiem wewnetrznym po ciazy w jajniku....na stole operacyjnym.,prawie odjechalam i dlatego wszstkim teraz radze zeby nie przechodzily tego co ja ;-)

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 23 października 2012, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jakie plany na dzisiaj kobitki macie ?

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 23 października 2012, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie staranka będą..
    dzis troche wyluzuję, chce odpocząć.. nie wyspałam się straszliwie i w robocie nie wiem co ze sobą począć.. musze iśc się przewietrzyć chyba..

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 23 października 2012, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anette wrote:
    Powtarzalas bete po 48 godz juz ?
    Bo wg tego mozesz np wykluczc ciaze pozamaciczna. Ja to tez przerabialam rok temu. Jesli beta ladnie rosnie to jest napewno ciaza normalna- maciczna. Niektorzy lekarze moga Cie wylac do domu zebys czekala jeszcze z tydzien badz 2 bo maja denny sprzet i twierdza ze nic nie widac jeszcze. Po becievbylabys pewna ze jest wszystko ok.
    Sorki ze Cie moze troche strasze ale ja to przechodzilam i przez idiotow lekarzy wyladowalam z krwotokiem wewnetrznym po ciazy w jajniku....na stole operacyjnym.,prawie odjechalam i dlatego wszstkim teraz radze zeby nie przechodzily tego co ja ;-)

    Anette, wiesz ja wczoraj robilam tą bete i wyszla malutka jeszcze- 26.
    Mam ją powtórzyc jutro... mam nadzieje ze przyrosnie.
    A dzwonilam teraz do ginekologa który mnie uspokoil ze ta temperatura nic zlego jeszcze nie pokazuje... powiedzial ze mam juz nie mierzyc. I powiedzial ze poki co nie mam po co przychodzic do niego, bo jeszcze za wczesnie i on nic nie zobaczy. I ze plamienia teraz moge miec... jesli nie rozkreci sie normalne krwawienie to jest ok.
    I powiedzial ze on na tym etapie nie moze mi nic dac na podtrzymanie, bo jest za wczesnie. Juz sama nie wiem

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 23 października 2012, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ty mala do pracy dzisiaj? ja w robocie caly dzien, oczywiscie. Ale jeszcze tydzien i pozniej zadbam o siebie

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 23 października 2012, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anette trochę jednak za bardzo straszysz :/ To, ze Ty tak miałaś nie oznacza, ze to samao będzie z Plemniczką. dziweczyna się zamartwia bez powodu wg mnie, głupią nic nie znaczącą tak naprawdę temperaturą a Ty ją dobijasz że powinna leżeć, brać magnez, jakieś ciąże pozamaciczne... Sorry, ze to piszę, ale myślę, ze ten Twój post nie wnosi nic dobrego- wręcz przeciwnie... znając życie ta się jeszcze bardziej zestresuje a wtedy ja będę musiała wkroczyć do akcji i uderzyć ciężarna ;P
    Dziewczyny! Trochę więcej dystansu! To tylko głupie plamienie, które ma caaaaaaała masa kobiet. Przy plamieniu temp. uwielbia spadać. Dzisiaj Ci wyszła mocniejsza kreska, tzn, ze beta rośnie więc to nie żadna ciaża pozamaciczna. jak mówiłam: CIESZ SIE CIĄŻĄ A NIE ZADRĘCZAJ! Nie po to zachodziłaś w ciążę, żeby sobie wkręcać takie bzdury...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2012, 11:23

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 23 października 2012, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    więc kochana bez paniki :0 zobaczysz będzie dobrze jutro zrobisz betę jeszcze raz. Pewnie wzrośnie bardziej i wtedy będzie wiadomo a na razie kobitko odpręż się i ciesz się 2 kreseczkami :)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 23 października 2012, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczka wrote:
    a ty mala do pracy dzisiaj? ja w robocie caly dzien, oczywiscie. Ale jeszcze tydzien i pozniej zadbam o siebie

    jeszcze nie wiem na razie nie ma wiadomości. Chyba dziś wolne będzie no może odezwą się na wieczór że potrzebują :)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella ale moim zdaniem tez źle mówisz..ja w pierwszej ciazy tez miałam plamienia..i co jak sie skonczyło..straciłam..moim zdaniem nie ma co ich az tak lekcewazyć..bo u jednej plamienie bedzie tylko w terminie @ i jest ok a drugiej skonczy sie inaczej..:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2012, 11:25

    she lubi tę wiadomość

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 23 października 2012, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczęta przestańcie na razie o tym mówić bo ja tylko wystraszycie i zacznie się bardzo mocno denerwować a w jej stanie nie wskazane są nerwy. cieszmy się jej 2 kreseczkami :)

    BellaRosa lubi tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 23 października 2012, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Mała o tym samym mówię.
    Monisiu nie chodzi o lekceważenie tylko o nadmierny stres. Plamienie nie oznacza poronienia- mimo, ze tak ono się objawia to jest wiele innych przyczyn. Szczególnie jeśli plamienie występuje w okresie planowanej @ to nie ma co za przeproszeniem srać żarem tylko pójść na spokojnie do lekarza, potwierdzić ciążę, cieszyć się dwiema kreskami a nie swój najpiękniejszy dzień w życiu marnować na zadręczanie się głupią temperaturą...

    klamka lubi tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ