X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 23 października 2012, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tu nikt się nie prześciga:) ale fajnie by było gdybyś ty Monisiu była następną. na serio.

    Woseba lubi tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 23 października 2012, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane przesylam wam ciązowe fluidy! mam nadzieje ze uda sie wam wszystkim!
    Jestescie ogromnym wsparciem dla mnie.
    I wiecie co tak sobie mysle ze nawet jesli cos idzie nie tak, oby nie!!!! tfu tfu wypluwam te slowa:) to bynajmniej wiem ze w ciąze zaszlam, wiec plodna jestem, moj m tez, ze owulacje mam.... to są wazne informacje

    Woseba lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczka wrote:
    kochane przesylam wam ciązowe fluidy! mam nadzieje ze uda sie wam wszystkim!
    Jestescie ogromnym wsparciem dla mnie.
    I wiecie co tak sobie mysle ze nawet jesli cos idzie nie tak, oby nie!!!! tfu tfu wypluwam te slowa:) to bynajmniej wiem ze w ciąze zaszlam, wiec plodna jestem, moj m tez, ze owulacje mam.... to są wazne informacje

    No i to jest super podejscie!!! Mam jednak nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze:)

    plemniczka, Woseba lubią tę wiadomość

  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 23 października 2012, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no a do gina wyskoczyc nie moge bo pomimo ze to moj biznes to prowadze go w galerii handlowej i jestem zobligowana do tego by miec stosiko otwarte tak jak jest czynna cala galeria... czyli caly dzien, inaczej bede miala kare pieniężną przez nich nałożoną

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia-ktosia wrote:
    tu nikt się nie prześciga:) ale fajnie by było gdybyś ty Monisiu była następną. na serio.

    wiem kochana:)i nie chodzi o to ze kto pierwszy ..dlatego napisałm że nawet i ostatnia moge byc:)na kazda pzryjdzie jej czas:)

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monisia24 wrote:
    a ja m napisałam m ze mamy wreszcie pierwszą ciaze na forum :)wie ze z Wami pisze :)i wiecie co mi odpisał ?:)że ma nadzieje ze nasza bedzie druga:* kochaniutki jest :)ale nawet i ostatnia moze być :)byle nam sie wszystkim udało :)

    Mam nadzieje, ze bedzie:) tak jak zosia napisala, to nie sa wyliczanki, ale jesli wam sie uda, to usiade przed kompem ze kieliszkiem wina za wasze szczscie:)

    Woseba, plemniczka lubią tę wiadomość

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 23 października 2012, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o to szkoda plemniczko że jesteś powiedzmy "uwiązana".. ale myślę że znajdzie się jakiś gin który wieczorem też przyjmuje.

    plemniczka lubi tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczka wrote:
    no a do gina wyskoczyc nie moge bo pomimo ze to moj biznes to prowadze go w galerii handlowej i jestem zobligowana do tego by miec stosiko otwarte tak jak jest czynna cala galeria... czyli caly dzien, inaczej bede miala kare pieniężną przez nich nałożoną

    kurde no to nie za ciekawie..a jak np jestes chora ..nie masz pracownika..to co wtedy...co za głupie przepisy....ale jak Tyśka pisała prywatnie to o kazdej porze przyjmie:)albo idz na pogotowie..powiedz ze jesteś w ciazy masz plamienia i sie martwisz...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczka wrote:
    no a do gina wyskoczyc nie moge bo pomimo ze to moj biznes to prowadze go w galerii handlowej i jestem zobligowana do tego by miec stosiko otwarte tak jak jest czynna cala galeria... czyli caly dzien, inaczej bede miala kare pieniężną przez nich nałożoną

    a nie mozesz napisac karteczki "zaraz wracam" wziac taksowke i pojechac na umowiona wizyte do gina? z godzinka ci starczy przeciez.

    Woseba lubi tę wiadomość

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 23 października 2012, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2012, 09:46

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klamka wrote:
    monisia24 wrote:
    a ja m napisałam m ze mamy wreszcie pierwszą ciaze na forum :)wie ze z Wami pisze :)i wiecie co mi odpisał ?:)że ma nadzieje ze nasza bedzie druga:* kochaniutki jest :)ale nawet i ostatnia moze być :)byle nam sie wszystkim udało :)

    Mam nadzieje, ze bedzie:) tak jak zosia napisala, to nie sa wyliczanki, ale jesli wam sie uda, to usiade przed kompem ze kieliszkiem wina za wasze szczscie:)

    kochane moje:)dziękuje ze tak w nas wierzycie:*czasami to wydaje mi sie ze bardziej niz ja..wiem ze nie moge sie poddawac:)ale po tylu nie udanych próbach to najwiekszy twardziel miałby chwile zwątpienia..zreszta kto ich nie ma..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześc mała :)

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 23 października 2012, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala plemniczka w ciąży!!!!!

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 23 października 2012, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie przeczytałam :) tak się cieszę kochaniutka :) a nie mówiłam że na każdą kiedyś przyjdzie czas :)

    plemniczka lubi tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • aneczkaaa1985 Autorytet
    Postów: 378 305

    Wysłany: 23 października 2012, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje plemniczko :-) wszystko będzie dobrze nie zamartwiaj się - myśl pozytywnie ciesz się tym że się udało :-)

    Dziewczyny a moja temperatura poprostu wariuje nie wiem to mój pierwszy cykl z mierzeniem więc nie wiem czy ze mna jest coś nie tak?? miałyście kiedyś tak? dzisiaj mam nockę to temperatura znowu może wyjść błędna... :-(

    plemniczka lubi tę wiadomość

    zi13skjodn64ui4h.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 23 października 2012, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczkaaa1985 a kiedy mierzysz temp? po przespanych przynajmniej 3 godzinach?

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • aneczkaaa1985 Autorytet
    Postów: 378 305

    Wysłany: 23 października 2012, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak. Jedyna temperatura która nie była po 3 godz to ta z 20 36,5 bo miałam ciężką nockę w pracy. staram sie mierzyć o tej samej porze

    zi13skjodn64ui4h.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 23 października 2012, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej dziewczyny jak myslicie wstrzymac sie z tym ginekologiem do jutra jak bede znala wynik drugiej bety, czy isc dzisiaj wieczorem... pewnie byloby lepiej jutro po badaniach, jednak martwie sie tą temperaturą. Czy moze dopoki nie krwawie normalnie jak przy @ wszystko jest ok z ciążą?

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 23 października 2012, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czasami tak się zdarza przy okresie :) w poradzie dnia jest o tym mowa, oto ona
    Porada dnia
    Jeśli Twoja temperatura waha się w trakcie trwania miesiączki, nie ma powodów do zmartwień. Wahania temperatur podczas miesiączki zdarzają się stosunkowo często. Nie powinny one jednak trwać zbyt długo i tym samym zakłócić prawidłowej interpretacji Twojego cyklu.

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 23 października 2012, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za mało danych żeby cokolwiek powiedzieć. musisz kochana przymajmniej ten cykl skończyć żeby wiedzieć czy takie skoki są u ciebie powtarzające się..

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ