Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 października 2012, 09:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczko, badz dobrej mysli, moze idz do lekarza, moze jakiej leki jakby co na wyzszy progesteron czy cos... nie wiem, ale mocno mocno mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze:)

• BellaRosa Autorytet

Wysłany: 23 października 2012, 09:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLEMNICZKONIE WIEM JAK CI GRATULOWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No uściskałabym Cię najmocniej jak tylko umiem! Nawet nie wiesz jak się skarbie cieszę :D:D:D Boże to niemożliwe :D Słuchajcie, ja zanim zaczęłam pisać tu to pisałam na kafe na jednym z wątków. Wyobraźcie sobie, że wczorem jedna z tamtych oznajmiła ciążę a dzisiaj 2 kolejne :D To jakiś wysyp fasolek :D Z naszą Plemniczką to od wczoraj 4 ciąże :D Dzięki Ci Panie za te piękne cuda, które zesłałeś na te dzieczyny!!!!!!!!
    Moniusiu ja nie wiem czy tem spada czy nie, bo od przedwczoraj nie mierzę ;( stłukłam termometr -.-

f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 października 2012, 09:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniczko a jaka miałs ta bete?:)moze warto powtórzyć po 48 godzinach zeby zobaczyc czy prawidłowo przyrsta..:)

• plemniczka Autorytet

Wysłany: 23 października 2012, 09:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co jesli jutro wyjdzie dobrze beta, to w dupie mam to mierzenie wtedy, tylko sie niepotrzebnie tym stresuje. Moze jak czlowiek sie stara to jak najbardziej to pomaga, ale w kolejnym etapie juz nie:(

2nn3skjo0mk8tm7j.png

0ep1dkp.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 października 2012, 09:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bellus wiec trzeba wierzyc ze rosnie:) normalnie az sie cieplo czlowiekowi na sercu robi jak sie slyszy ze sie ktorejs udalo..... oby bylo nas niedlugo wiecej i wiecej.... same ciezarowki.....

• zosia-ktosia Autorytet

Wysłany: 23 października 2012, 09:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczka wrote:
    wiecie co jesli jutro wyjdzie dobrze beta, to w dupie mam to mierzenie wtedy, tylko sie niepotrzebnie tym stresuje. Moze jak czlowiek sie stara to jak najbardziej to pomaga, ale w kolejnym etapie juz nie:(

dokładnie. po co ci dodatkowe strasy/...
    zrób bete i się wtedy zobaczy

0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • BellaRosa Autorytet

Wysłany: 23 października 2012, 09:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniczko z tą temperaturą wyższą w ciąży to ściema totalna :/ wielu kobietom opada w terminie miesiączki i albo utrzymuje się nisko (znaczy w normie 36,6) albo ma skoki. Wyluzuj :D O ciąży świadczy test, brak @ i objawy a nie głupawa temperatura :D

klamka lubi tę wiadomość

f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 października 2012, 09:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniczka ale ja bym tez poszła do gina bo wiesz niska temp moze tez swiadczyc ze masz mało progesteronu a wtedy koniecznie trzeba brac w tabletkach :)wiadomo ze z ta temp to różnie bywa ale ja bym nie ryzykowała na Twoim miejscu :)kurde super ze wkoncu jednej z nas sie udało:)

klamka lubi tę wiadomość

• plemniczka Autorytet

Wysłany: 23 października 2012, 09:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje... tylko ze mi dzisiaj spadla az na linie... prosze napiszcie jesli wiecie czy to bardzo zle:(, czy moze tak byc jesli to jednorazowy spadek, a jutro pojdzie w gore? tak szczerze poprosze.

2nn3skjo0mk8tm7j.png

0ep1dkp.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 października 2012, 09:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co, tak sie ciesze, ze czuje jakbym to ja byla w ciazy, ahhahahaha. boska wiadomosc. mam nadzieje, ze z kazdym kolejnym miesiacem bedzie sie ten watek zmienial ze staraczek w zagroszkowane:)

Woseba, BellaRosa lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 października 2012, 09:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczka wrote:
    dziekuje... tylko ze mi dzisiaj spadla az na linie... prosze napiszcie jesli wiecie czy to bardzo zle:(, czy moze tak byc jesli to jednorazowy spadek, a jutro pojdzie w gore? tak szczerze poprosze.

idz na bete jutro, tak jak monisia radzi i sprawdz czy wszystko okej. wykresy niektorych dziewczyn sa dziwne, i spada czasem tempka, a pozniej idzie w gore, tak jak chyba zosia napisala. nie warto sie denerwowac. i moze idz do gina i zapytaj co i jak.

Woseba lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 października 2012, 09:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    monisia24 wrote:
    Plemniczka ale ja bym tez poszła do gina bo wiesz niska temp moze tez swiadczyc ze masz mało progesteronu a wtedy koniecznie trzeba brac w tabletkach :)wiadomo ze z ta temp to różnie bywa ale ja bym nie ryzykowała na Twoim miejscu :)kurde super ze wkoncu jednej z nas sie udało:)

ooo to to to. Dokladnie tez tak uwazam. Moze byc za niski progesteron, moze potrzebujesz wsparcie, i bedzie dobrze.

Woseba lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 października 2012, 09:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatego kochana nic sie nie martw i słuchaj tu swoich forumowych przyjaciólek:)idz na bete jutro i potem szybciutko do gina:)

• BellaRosa Autorytet

Wysłany: 23 października 2012, 09:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperaturą się nie przejmuj!!!!!! Bo wpierdziel i do lochu! Się uczepiłaś tej temperatury jakby to był jakiś nadzwyczajny wyznacznik... wiesz ile kobiet wcale sobie tyłka nie zawraca temperaturą??? Zamiast się cieszyć cholera to problemów szukasz! :D Idź sobie zjedz ogórka i ciastko czekoladowe a nie szukasz jakichś nieprawidłowości -.- No co za baba!!!! :D

zosia-ktosia lubi tę wiadomość

f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • plemniczka Autorytet

Wysłany: 23 października 2012, 09:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje. Niestety dzisiaj do lekarza nie pojde bo pracuje do 21... zrszta jak codzien:(. Nie wiem moze jakis przyjmuje po 21. poszukam

2nn3skjo0mk8tm7j.png

0ep1dkp.png
  • zosia-ktosia Autorytet

Wysłany: 23 października 2012, 09:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    prywatnie to i o północy przyjmą

plemniczka lubi tę wiadomość

0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • BellaRosa Autorytet

Wysłany: 23 października 2012, 09:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz podłącz się przez USB i fluidów trochę prześlij...:> Pomogłabyś koleżankom trochę...:P

klamka, Woseba, plemniczka, gadgeta lubią tę wiadomość

f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 października 2012, 09:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniczka a nie mozesz sobie wyskoczyć do gina..przeciez to Twój interes to chyba nikt Cie nie sprawdza?:)

BellaRosa, plemniczka lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 października 2012, 09:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja m napisałam m ze mamy wreszcie pierwszą ciaze na forum :)wie ze z Wami pisze :)i wiecie co mi odpisał ?:)że ma nadzieje ze nasza bedzie druga:* kochaniutki jest :)ale nawet i ostatnia moze być :)byle nam sie wszystkim udało :)

zosia-ktosia, plemniczka lubią tę wiadomość

• jasmin Autorytet

Wysłany: 23 października 2012, 09:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczko gratulacje :) z całego serduszka :) oby teraz już beta ślicznie rosła :)

plemniczka lubi tę wiadomość

relg2n0abn31771x.png
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego