X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczko, badz dobrej mysli, moze idz do lekarza, moze jakiej leki jakby co na wyzszy progesteron czy cos... nie wiem, ale mocno mocno mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze:)

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 23 października 2012, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLEMNICZKONIE WIEM JAK CI GRATULOWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No uściskałabym Cię najmocniej jak tylko umiem! Nawet nie wiesz jak się skarbie cieszę :D:D:D Boże to niemożliwe :D Słuchajcie, ja zanim zaczęłam pisać tu to pisałam na kafe na jednym z wątków. Wyobraźcie sobie, że wczorem jedna z tamtych oznajmiła ciążę a dzisiaj 2 kolejne :D To jakiś wysyp fasolek :D Z naszą Plemniczką to od wczoraj 4 ciąże :D Dzięki Ci Panie za te piękne cuda, które zesłałeś na te dzieczyny!!!!!!!!
    Moniusiu ja nie wiem czy tem spada czy nie, bo od przedwczoraj nie mierzę ;( stłukłam termometr -.-

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniczko a jaka miałs ta bete?:)moze warto powtórzyć po 48 godzinach zeby zobaczyc czy prawidłowo przyrsta..:)

  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 23 października 2012, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co jesli jutro wyjdzie dobrze beta, to w dupie mam to mierzenie wtedy, tylko sie niepotrzebnie tym stresuje. Moze jak czlowiek sie stara to jak najbardziej to pomaga, ale w kolejnym etapie juz nie:(

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bellus wiec trzeba wierzyc ze rosnie:) normalnie az sie cieplo czlowiekowi na sercu robi jak sie slyszy ze sie ktorejs udalo..... oby bylo nas niedlugo wiecej i wiecej.... same ciezarowki.....

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 23 października 2012, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczka wrote:
    wiecie co jesli jutro wyjdzie dobrze beta, to w dupie mam to mierzenie wtedy, tylko sie niepotrzebnie tym stresuje. Moze jak czlowiek sie stara to jak najbardziej to pomaga, ale w kolejnym etapie juz nie:(

    dokładnie. po co ci dodatkowe strasy/...
    zrób bete i się wtedy zobaczy

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 23 października 2012, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniczko z tą temperaturą wyższą w ciąży to ściema totalna :/ wielu kobietom opada w terminie miesiączki i albo utrzymuje się nisko (znaczy w normie 36,6) albo ma skoki. Wyluzuj :D O ciąży świadczy test, brak @ i objawy a nie głupawa temperatura :D

    klamka lubi tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniczka ale ja bym tez poszła do gina bo wiesz niska temp moze tez swiadczyc ze masz mało progesteronu a wtedy koniecznie trzeba brac w tabletkach :)wiadomo ze z ta temp to różnie bywa ale ja bym nie ryzykowała na Twoim miejscu :)kurde super ze wkoncu jednej z nas sie udało:)

    klamka lubi tę wiadomość

  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 23 października 2012, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje... tylko ze mi dzisiaj spadla az na linie... prosze napiszcie jesli wiecie czy to bardzo zle:(, czy moze tak byc jesli to jednorazowy spadek, a jutro pojdzie w gore? tak szczerze poprosze.

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co, tak sie ciesze, ze czuje jakbym to ja byla w ciazy, ahhahahaha. boska wiadomosc. mam nadzieje, ze z kazdym kolejnym miesiacem bedzie sie ten watek zmienial ze staraczek w zagroszkowane:)

    Woseba, BellaRosa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczka wrote:
    dziekuje... tylko ze mi dzisiaj spadla az na linie... prosze napiszcie jesli wiecie czy to bardzo zle:(, czy moze tak byc jesli to jednorazowy spadek, a jutro pojdzie w gore? tak szczerze poprosze.

    idz na bete jutro, tak jak monisia radzi i sprawdz czy wszystko okej. wykresy niektorych dziewczyn sa dziwne, i spada czasem tempka, a pozniej idzie w gore, tak jak chyba zosia napisala. nie warto sie denerwowac. i moze idz do gina i zapytaj co i jak.

    Woseba lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monisia24 wrote:
    Plemniczka ale ja bym tez poszła do gina bo wiesz niska temp moze tez swiadczyc ze masz mało progesteronu a wtedy koniecznie trzeba brac w tabletkach :)wiadomo ze z ta temp to różnie bywa ale ja bym nie ryzykowała na Twoim miejscu :)kurde super ze wkoncu jednej z nas sie udało:)

    ooo to to to. Dokladnie tez tak uwazam. Moze byc za niski progesteron, moze potrzebujesz wsparcie, i bedzie dobrze.

    Woseba lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatego kochana nic sie nie martw i słuchaj tu swoich forumowych przyjaciólek:)idz na bete jutro i potem szybciutko do gina:)

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 23 października 2012, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperaturą się nie przejmuj!!!!!! Bo wpierdziel i do lochu! Się uczepiłaś tej temperatury jakby to był jakiś nadzwyczajny wyznacznik... wiesz ile kobiet wcale sobie tyłka nie zawraca temperaturą??? Zamiast się cieszyć cholera to problemów szukasz! :D Idź sobie zjedz ogórka i ciastko czekoladowe a nie szukasz jakichś nieprawidłowości -.- No co za baba!!!! :D

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 23 października 2012, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje. Niestety dzisiaj do lekarza nie pojde bo pracuje do 21... zrszta jak codzien:(. Nie wiem moze jakis przyjmuje po 21. poszukam

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 23 października 2012, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prywatnie to i o północy przyjmą

    plemniczka lubi tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 23 października 2012, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz podłącz się przez USB i fluidów trochę prześlij...:> Pomogłabyś koleżankom trochę...:P

    klamka, Woseba, plemniczka, gadgeta lubią tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniczka a nie mozesz sobie wyskoczyć do gina..przeciez to Twój interes to chyba nikt Cie nie sprawdza?:)

    BellaRosa, plemniczka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja m napisałam m ze mamy wreszcie pierwszą ciaze na forum :)wie ze z Wami pisze :)i wiecie co mi odpisał ?:)że ma nadzieje ze nasza bedzie druga:* kochaniutki jest :)ale nawet i ostatnia moze być :)byle nam sie wszystkim udało :)

    zosia-ktosia, plemniczka lubią tę wiadomość

  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 23 października 2012, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczko gratulacje :) z całego serduszka :) oby teraz już beta ślicznie rosła :)

    plemniczka lubi tę wiadomość

    relg2n0abn31771x.png
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ