X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Moni...główka do góry...przecież życie dało Ci dużo innych doświadczeń, które Cię umocniły w przekonaniu, że możesz góry przenosić...próbuj i trzymam kciuki za usg i Twoją ovu...kibicuję Wam i będę o Was myśleć...wysyłać pozytywne fluidy. Piszę tak dlatego, że po wczorajszej rozmowie do mojego m nic nie dotarło. Niestety. Koniec starań. Teraz to i ja stwierdziłam, że zaczynam mieć wątpliwości...jeżeli mam ciągle się zastanawiać, czy z powodu naszej upartości kiedyś wszystko nie zawali się...to już nie wiem...wczoraj uznał moją rozmowę i bronienie swoich racji kaprysem...zabolało, oj zabolało...nawet nie wiem co powiedzieć, nawet mnie nie przytulił i nie zadziałały argumenty, że kiedyś on też miał pewne cele. Zostanę tu z Wami, bo Was polubiłam ale będę tylko śledzić Wasze postępy i cieszyć się z Wami. Teraz obserwacje ważne. Monisiu jestem z Wami myślami, bo macie szczególną sytuację. Za resztę trzymam kciuki mocno, mocno. Teraz spadam umyć moje żabie powieki i powoli trzeba rozkręcić ten dzień.

    Moja temp poszybowała troszkę...ciekawe dlaczego... Jeśli wczoraj była ovu, to nie mam szans nawet na przypadek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2012, 05:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muzarcia, przykro mi to slyszec. Ale wiesz, ty masz tylko 30lat, wiec ty jako ty dziecko miec mozesz jeszcze i za kilka lat... co do partnera... czy rozmawialiscie wczesniej na ten temat? i zgadzaliscie sie w temacie dzieci?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klamka wrote:
    Mierze temperature od dwoch cykli, teraz idzie trzeci i przy obu mialam spadek.

    A pewna jestes, ze spadek powinien byc juz dzisiaj? W ktorym dniu masz zazwyczaj owu?

    no owu moim zdnaiem i gina mam w 12 dc..tylko mi tu ovu pokazuje że w 13..i w popzrednim cyklu był spadek własnie w 12 dc....ale jak pzrejrzałam moje wykresy z innej stronki to nie zawsze mam te spadki...muszę sie lekarza zapytac czemu tak....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozesz miec niski poziom estrogenow i dlatego nie ma spadku. Ale tez sie zastanawiam, czy mogloby sie to tak zmieniac z cyklu na cykl, znaczy czasem ma sie dobry poziom, a czasem zly? Hmmm.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muzarcia kochana przykro mi z m zmienił zdanie :(szkoda ze nie zawsze jest tak jakbyśmy chciały:(ale moze mu sie jeszcze odwidzi:)trzymam kciuki za to :) fajnie by było jak byście mieli taka istotke która by Was jeszcze bardziej połaczyła :)życzę Ci tego :)i wszystkim staraczkom z naszego forum :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klamka wrote:
    Mozesz miec niski poziom estrogenow i dlatego nie ma spadku. Ale tez sie zastanawiam, czy mogloby sie to tak zmieniac z cyklu na cykl, znaczy czasem ma sie dobry poziom, a czasem zly? Hmmm.

    no właśnie tez niewiem..ale moze gin mi coś na ten temat powie dzis :)

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 23 października 2012, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monisiu, ja na przykład rzadko miewam takie spadki temperatury przed owulacją. Sporadycznie się zdarza, ale reguły nie ma.

    No i dzień dobry wszystkim :)

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 23 października 2012, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczynki.
    muzarcia cóż, głowa do góry nie pokazuj że cie zabolała rozmowa wczorajsza. bądź silna, może zrozumie że on nie jest pępkiem świata i maleństwo to nie setki wyrzeczeń..
    monisia trzymam kciuki by się udało, ale nie chcę nic zapeszyć, spokojnie czekamy.
    plemniczka coś się nie odzywa...ciekawe dlaczego?
    klamko witaj:) ty jak zwykle nie pozwolisz nam się o nic martwić.
    Sandraa, she i inne kochane, mala, mauysia buziaki dla was:*

    klamka, muzarcia lubią tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 23 października 2012, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wklejam tu naszą tabelkę, bo ten topik postępuje tak szybko, że tabelka została daleeeko w tyle, na stronie 117 ;)


    klamka................4...........35lat......22.10......warszawskie

    plemniczka..........2...........28lat......22.10......śląskie

    BellaRosa...........1...........24lata.....22.10......Lubelskie

    she....................6............35 lat......24.10......pomorskie

    gadgeta............12...........32lata.....28.10......kujawsko-pomorskie

    Mała29.............86............29lat......29.10......UK...P.podkarpacie

    Sandraa.............5............22lata.....05.11.......wielkopolska

    zosia-ktosia........4............29lat.......07.11......łódzkie

    monisia24..........11...........24lata.....09.11......podkarpacie

    muzarcia.............1............30lat......11.10......opolskie

    kiti......................3...........24lata.....11.11......małopolskie

    mauysia..............7...........30 lat.....13.11......wielkopolskie

    aneczkaaa1985..28.........27 lat.....13.11......warmińsko-mazurskie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2012, 06:14

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macie racje :)czekam spokojnie do usg :)i wtedy siebede martwić jakby cos było nie takk..mauysia no właśnie te spadki tez nie zawsze u mnie sa...raz będzie piekny spadek i skok zaraz po nim a raz nie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie tak monisia ale tego cudu i maleństwa Wam teraz potrzeba najbardziej...sama już nie wiem czy się zgadzaliśmy czy nie. Ja tak słyszałam, że jak już swój dom będziemy mieli, to wtedy , bo warunków nie było a teraz znów ja mam do pracy iść albo biznes otwierać a wtedy będziemy się starać...jak mu tłumaczę, że to wtedy całkiem mnie pochłonie, to znów on swoje dzikie argumenty...a ja nie wiem czy rozkręcanie biznesu to dobry czas na dziecko...naprawdę nie wiem...dla mnie niekoniecznie...za dużo stresów...wczoraj stwierdziłam, że leżę jakby obok obcego mi mężczyzny...niby kochany, dba ale jak dziecko stoi przy swoim i nie da się przekonać...powiedział mi tak, jak czujesz się gotowa psychicznie na dziecko, to dobrze ale zabrzmiało dokładnie tak, jakbym miała wziąć cały ciężar odpowiedzialności na siebie i teraz i później...baaaardzo się rozczarowałam...monisia trudno mi podpowiedzieć z tym dniem ovu ale jeśli czujesz, co czujesz to rób co Ci intuicja podpowiada...12 czy trzynasty dc ...po witaminkach może u m nasionek coś się wzmocni i nawet dzień przed ovu zadziałają i przetrwają....może nie w tym cyklu ale może w następnym, kolejnym...myślę, że niedługo coś się zmieni-)jakoś tak czuję...nie wiem dlaczego...ściskam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muzarcia... to moze on wogole nie chce. A ty jak bardzo chcesz? Ja nie wiem, mi sie wydaje, ze jesli bardzo chcialabym miec dziecko, to bym probowala nawet jesli facet nie bylby pewny... czasem jest tak, ze on sie boi, ale kiedy przychodzi co do czego to on staje na wysokosci zadania (no wiem wiem, a czasem wrecz przeciwnie). Moze on woli, zebys ty wziela odpowiedzialnosc za ta decyzje. A jak zachowuje sie do swoich dzieci? Jest ogolnie osoba opiekuncza? Troskliwa? Myslisz, ze gdybys jednak zaszla, to naprawde zostalabys z tym sama?

    Woseba lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzisz kochana..a ja całkiem na odwrót...czuje ze w tym cyklu nic z tego...niewiem i wogóle jakas taka zrezygnowana sie czuje..:(jakby mi już na niczym nie zależało...:(chyba powoli sie godze z sytuacja..:(chyba moje ostatnie nadzieje mnie opuściły..poszły sobie:(a mi została taka pustka..tesknota za tym co jak widać nieosiagalne..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muzarcia ale Ty jak bardzo pragniesz tego bobaska :)to nie poddawaj sie:)walcz o niego :)rozmawiaj o tym z m :)moze wkoncu zmieni zdanie..moze jest tak jak klamka pisze..że on tez chce tylko sie boi..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczka..........2...........28lat......22.10......śląskie

    BellaRosa...........1...........24lata.....22.10......Lubelskie

    she.................6...... ....35 lat.....24.10......pomorskie

    gadgeta............12...........32lata.....28.10......kujawsko-pomorskie

    Mała29.............86...... ....29lat......29.10......UK...P.podkarpacie

    Sandraa.............5...... ....22lata.....05.11......wielkopolska

    zosia-ktosia........4...........29lat......07.11......łódzkie

    monisia24..........11...........24lata.....09.11......podkarpacie

    muzarcia............1...........30lat......11.10......opolskie

    kiti................3...........24lata.....11.11......małopolskie

    mauysia.............7...........30 lat.....13.11......wielkopolskie

    aneczkaaa1985.. 28....... ..27 lat.....13.11......warmińsko-mazurskie

    klamka..............3...........35lat......18.11......warszawskie

    Dziewczyny zrobilam nowa liste, znaczy ja wyladowalam na samym koncu... no coz... zmienilam tez ilosc miesiecy ktora sie staram. Z mezem doszlismy do wniosku, ze poprzednich miesiecy, kiedy celowalismy na oslep nie liczymy jako starajace sie, a jedynie te z mierzona temperatura.

    Woseba lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale wszystkie dziś zapracowane..:)a ja głupiutka sie zamartwiam co ze mną jest nie tak..:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monisia, wczoraj czytalam pelno artykulow, i naprawde wazne jest, zeby nie zamartwiac sie na zas. Idziesz dzisiaj do lekarza, to zostaw to martwienie sie na po, o ile i wtedy beda powody... dzisiaj jest rano, super sie wczoraj udalo, wiec ciesz sie tym.

    Woseba lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klameczko pewnie ze sie ciesze że wczoraj się nam udało..ale kurna nie chce mi to wyjsc z głowy..:(no ale po usg wszystko bedzie wiadomo..:)oby na nasza korzysc:)

    klamka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiesz ale czasem to jest tak, ze cos nam sie wykluje w glowie i koniec kropka siedzi potem i nie daje spokoju. Zanim zaczelam mierzyc temperature i spisywac objawy tez myslalam, ze cierpie na jakas chorobe, moze nie rak, ale napewno cos powaznego... bo wiesz, ciagle mialam jakis bole, to tu to tam. I tak przeczuwalam, ze cos jest nie tak. Okazalo sie, ze wcale nie, wszystko okej, po prostu taki urok mojego cyklu. I przeczucia mozna rozbic o kant tylka...:) Trzeba sobie ufac, ale czasem, gdy jestesmy na czyms za bardzo skoncentrowani wydaje mi sie, ze mozemy przedobrzyc... i wtedy nalezy swoje mysli zostawic, i zajac je czyms innym.

    Woseba lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no staram sie zająć praca..ale nie bardzo mi to wychodzi...ale tez tak myśle ze osttanio dosyć czesto bywam u gina..wiec gdyby cos było nie tak to by chyba to zauwazył...
    ale masz racje jak juz coś sie narodzi w tej naszej glowie to wyść z niej nie moze...
    moze gdyby nie to że ten pecherzyk jeden jakis dziwny..co to z tamtym cyklem było coś nie tak..moze bym sie tak nie zamartwiała..

‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ