X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 22 października 2012, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie... rzecz w tym, ze to nie żyrowanie i w dodatku na kredyt na 30 lat :/ tylko idiota (czyt JA) by poszedł na taki układ. Najgorsze, ze u nich teraz prawie że skrajna bieda, bo ona ma 3 dzieci, mąż nie ma pracy (tzn coś gdzieś niby ma ale nie zarabia nawet 2 tyś. chyba). Ona na jakichś zasiłkach... teściowa jej chyba dopłaca do tego kredytu, wiec zanim oni staną na nogi i jej mąż będzie mógł wejść w kredyt zamiast nas to miną wieki :/

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 22 października 2012, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no żal mi ciebie.. ja miałam przez 5 lat kredyt studencki. mama mi mówiła że jak tylko zacznę spłacac to mi połowę pomoże.. zapłaciła 1 ratę z 60ciu..
    wiec o czym my mówimy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2012, 13:32

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 22 października 2012, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella, sytuacja rzeczywiście nieciekawa :( Niestety nie mam żadnych informacji w tym temacie i Ci nie pomogę.
    Tylko, że u Ciebie jest inaczej niż np. pisała Zosia, bo to nie "zasługa" złośliwości Twojej siostry, tylko po prostu tak się nieszczęśliwie ułożyło :( To tylko potwierdza, że nic w dzisiejszych czasach nie jest pewne, szczególnie jeśli chodzi o finanse. Mam nadzieję, że po zgłębieniu tematu znajdziecie jakieś rozwiązanie tej sprawy.

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 22 października 2012, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała29 - właśnie zauważyłam, że mierzysz temp. o 5 rano... Jak Ty to robisz???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2012, 13:34

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 22 października 2012, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak chodzi do roboty na zmiany to czasem dla nas absurdalny czas jest dla innych ok. Monika też mierzy o 5 rano:)

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 22 października 2012, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra kobitki ja zmykam póki co. te co się dziś starają niech robią to OWOCNIE.. te inne też oczywiście.

    buziaki

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 22 października 2012, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jakoś to rozwiązać będzie trzeba... Jeszcze tylko nie wiem jak :/
    A Mała to jest genialna z tą 5tą rano :P Choć jak pamiętam to gdy pracowałam też tak wstawałam... teraz 7ma rano to dla mnie środek nocy ;P ja to w ogóle jestem okropny śpioch :D W soboty potrafię spać do 12 :D Mąż wtedy wstaje rano, zajmuje się małą, robi mi śniadanko i czeka aż raczę wstać :D Chciaż ostatnio coś wstaję w weekendy o 9tej góra 10, bo jak mi budzik zadzwoni na mierzenie temp. to potem mam już tylko lekki sen, bo gryza mnie myśli: znowu kurde nie ma skoku :D

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane ja tylko tylko na chwile:)staranka udane:)jupi jupi :)nawet nie było tak źle:)nawet szybko poszło :)i to ile:)he he he:)m stwierdził ze jeszcze tyle żołnierzyków na raz nie było:)chyba te tabsy juz u niego działaja:)

    klamka, BellaRosa lubią tę wiadomość

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 22 października 2012, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GRATULACJE!!!!

    Woseba lubi tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monisia super!!!

    Woseba lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)teraz tylko żeby coś z tego było:)no i jutro na monitoringu zeby juz było po owu albo tuż przed:)

  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 22 października 2012, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam dziś u lekarza na usg i jak to powiedział lekarz jestem przestymulowana, bo na prawym jajniku zrobiła mi się torbiel mała po Clo....i raczej sama pęknie na dniach, lewy jajnik w ogóle nie chce współpracować i nic sie tam nie dzieje....w tamtym cyklu tak sobie szło na Clo, a teraz zaszalało za bardzo, ale lekarz mówi, że jak pęknie, to mogą tam być np. dwa pęcherzyki i będą bliźniaki:)jak nie to mam brać duphaston, żeby się wchłonęła, ale póki co kazał dalej działąć z mężęm w tym tygodniu, ech...zobaczymy co z tego wyjdzie...aaa i przyszły cykl jak coś bez leków radził...Piszę na Waszym forum, bo może któraś z Was miała taką sytuację???

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 22 października 2012, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninko ja niestety Ci nic nie powiem, bo się nie znam... jak chcesz bliźniaki to działaj a nuż się uda :D
    Wpadłam tu wieczorową porą bo normalnie musze się wypisac :/ Cholera cały cykl czekałam najpierw na tą owu... caluśki cykl spisałam na straty, że nie zajdę, ze ta owu taka niepewna, a teraz wyobraźcie sobie jak już do @ tak blisko to normalnie już widzę jaka będę zawiedziona kiedy @ przyjdzie... nagle zrobiły mi się takie potężne nadzieje, a przecież wiem, ze to prawie niemożliwe... więc skąd nagle nadzieje? Nie wiem jak już sobie radzić z tymi moimi głupimi myślami... Nie chcę się nakręcac, bo wiem, ze szanse są małe, ale ta nadzieja wyskoczyła trochę jak Filip z konopi :/

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • Sandraa Autorytet
    Postów: 954 1051

    Wysłany: 22 października 2012, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej jest tu kto:)

  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 22 października 2012, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o matko! ale się rozpisałyście dziewczynki :) witałam się z Wami w sobotę, w niedzielę wyjechałam w delegację, jutro po południu wracam do domku.
    Czytałam was prawie godzinę hehehe i podpisuję się pod tym, co któraś tutaj napisała - uzależniacie!!! :) :) :)

    gadgeta lubi tę wiadomość

    201306215365.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 04:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki:)a ja dziś troche zawiedźona..bo według gina dziś pierwszy możliwy termin owu..no i mi temp zamiast isć w dól jak zwykle pzred skokiem to ona rośnie...czyli albo owu wczoraj była...albo znowu ze mna cos nie tak:(zaczynam siemartwic...oby dzis na usg wszystko dobrze było:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 05:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monisia, zabaczysz na usg jak jest. Nie martw sie na zapas!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 05:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klameczko oby tak było:)a wogóle to od samego poczatku mam przeczucie ze w tym cyklu nic z tego..takze nawet sie nie nastawiam..do tego plodnego śluzu dalej mało..ide dzis kupic normalne ziarenka lnu a nie te mielone...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki a wy zawsze macie ten spadek a owu??:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierze temperature od dwoch cykli, teraz idzie trzeci i przy obu mialam spadek.

    A pewna jestes, ze spadek powinien byc juz dzisiaj? W ktorym dniu masz zazwyczaj owu?

‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ