X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 22 października 2012, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no u nie temp wystrzeliła w górę ale nie liczę na nic w tym cyklu i cierpliwie czekam do następnego. A tak poza tym to ostatnio nie mam czasu nawet dla siebie zaraz uciekam do pracy i tak w kółko. Mam nadzieje że jutro będę miała chwilę żeby poklikać z wami. Dziś tylko się chciałam przywitać z wami i tym samym żebyście wiedziały że o was nie zapomniałam :)

    klamka lubi tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 22 października 2012, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała ja tam nie chcę wzbudzac w Tobie żadnych nadmiernych emocji ale wykres masz zabójczy :D I... miłego dzionka Kochana :*

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 22 października 2012, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadzam się, wykres malej wspaniały:)

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj mala, ja tez nie chce jakos cie nakrecac, i moze to jest po prostu teraz max temperatury, bo chyba tak kolo 7go dnia jest? ale fajny wykres. mam nadzieje, ze terapia pomoze:)

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 22 października 2012, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to sie okarze pod koniec cylku dziewczeta ale jak znam swoj organizm to przed spodziewana @ temp spadnie i przylezie wredota :-( A tak wogole co u was ?

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem dzisiaj w bardzo dobrym nastroju. Czekam teraz do przyszlego tygodnia, kiedy to zaczna mi sie moje plodne dni:D I zaczynamy akcje od nowa:)

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 22 października 2012, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moj nastrój za to jest hmmm... dziwny. Głupie sny miałam strasznie (że się okrutnie z siostrą pokłóciłam...) do tego dziwnie się czuję... nie wiem jak to opisac, ale wszystko jest u mnie okej, wszyscy zdrowi, z mężem ok a mam takie wewnętrzne uczucie jakby się wszystko waliło- dziwne to jest. Mało tego, jak dopuszczam do siebie te mysli i przeczucia to mnie samoistnie brzuch zaczyna aż boleć (tak jak z nerwów).

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 22 października 2012, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klameczko a poco czekac do nastepnego tygodnia zacznuj juz trenowac :-)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 22 października 2012, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie dzis tak sobie.. szef mnie lekko wku***ł.. nie ma to jak pracowac w budżetówce i zero motywacji.. miałam obronić mgr i dostac podwyżke.. a dzis słysze Pani Justyno no nie ma kasy, przykro mi..
    niech to szlag trafi.. 3 lata bez podwyżki bo to mrożą pensje, tu znowu złe gospodarowanie urzedu..

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 22 października 2012, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella przykro mi ale mize postaraj sie czyms zajac zeby nie myslec pamietaj ze sny interpretuje sie wspak. Moze ten twoj sen bedzie oznaka wsoanialej wiezi niedzy toba a siostra :-)

    BellaRosa lubi tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Mała :)a ja zaraz mykam do domku:)tylko po drodze poczte zalizce:)wysłać siostrze kartke urodzinowa :)a potem strania..oby udane :)
    bella wiesz ja tez dzis miałąm dziwne sny...całą noc mi sie śnił nasz papiez..ze siedział na wózku..i ja w jego ulubionych górach byłam...i on tam sobie ze wszystkimi zdjecia robił i ja tez z nim sobie robiłam..i do tego papież był bardzo młody...w takim wieku jak wybrali...

    BellaRosa lubi tę wiadomość

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 22 października 2012, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    papa Monisiu, owocnych staranek - nie dziękuj.

    Woseba lubi tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia-ktosia wrote:
    papa Monisiu, owocnych staranek - nie dziękuj.

    no nie dziękuje ;)coby nie zapeszyć:)

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 22 października 2012, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiu niestety w polsce jest taka polityka ci z samej gory najpierw musza sobie kieszenie napchac. To jest niesprawiedliwe ale my ba to nic nie poradzimy :-) GLOWA DO GORY KOBIETKO ZLOSC PIEKNOSCI SZKODZI :-) PAMIETAJ O TYM

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 22 października 2012, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem mala, juz dawno pozbyłam sie złudzeń.. ale dyro wziął 40tys nagrody za "dobre rozdysponowywanie pieniędzmi w "urzędzie".. brak słow czasem..

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 22 października 2012, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała ja mam bardzo dobrą więź z siostrą... Jest jedno ale, które trudno będzie rozwiązać i tego właśnie trochę dotyczył mój sen. Jest sprawa, którą nie wiem jak rozwiązać i boję się, ze to się będzie ciągnęło latami... Mianowicie wrąbałam się w straszliwe bagno. Właściwie to ja, mój mąż i moi rodzice. Zgodziliśmy się być współkredytobiorcami jej kredytu mieszkaniowego na 30 lat. Tzn... ja myślałam, ze mam być czymś w rodzaju żyranta. Siostra obiecywała, ze zachowamy zdolność kredytową. Mieliśmy wisieć na tym kredycie parę miesięcy do póki jej męża nie zdejmą z jakiejś tam listy dłużników (kiedyś spóźniał się z ratami, spłacił wszystko już dawno, ale musiał pisac o wycofanie z tej listy). Niestety szwagier w między czasie stracił pracę. Do dziś pracuje na czarno albo wcale (to się ciągnie już 3 lata jak nie lepiej). Z rok temu chcieliśmy wziąć niewielką pożyczkę z banku i... wyszło szydło z worka, ze nie mamy ŻADNEJ zdolności kredytowej, bo w BIKu (czy jakoś tak) widniejemy jako kredytobiorcy :/ Nie wiem teraz jak się z tego wszystkiego wyplątać :( Siostra z kredytu nas nie zdejmie bo nie ma jak... ale ja musze myśleć o sobie i o swoim dziecku/dzieciach a nie o jej kredycie przez 30 lat :( Co byście dziewczyny zrobiły na moim miejscu? jak to załatwić?

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 22 października 2012, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella bidulko..
    po raz kolejny uświadamiam sobie że NIESTETY ale z rodzina to tylko na zdjęciu..
    ja mam przechery z bratem.. babica przepisała na mnie mieszkanie.. ale jak on sie dowie to będzie chciał kasę ode mnie.. taki kochany jest..
    więc testament leży nie otwarty, ja niby mam mieszkanie ale nie prawnia dopóki notariusz nie otworzy testamentu.. a brat tylko czeka gdzie łapy na kasie polożyc...

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 22 października 2012, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cos podobnego czeka także mnie... Moi rodzice będą chcieli mieszkanie przepisac albo na mnie albo na moją córkę. Wtedy w rodzinie rozpęta się piekło... na poczatku twierdziłam, ze powinnam się podzielić z siostrami, ale tak: 2 maja mieszkania własnowściowe, najstarsza ma mieszkanie kwaterunkowe, które mogłaby wykupi (tym bardziej, ze dochody ma całkiem porządne), my mamy mieszkanie służbowe, w którym będzie możliwosć wykupu ALE jest to mała miejscowość. kiedys chcielibyśmy wrócić, do naszego rodzinnego miasta i to mieszkanie służbowe wykupione sprzedalibyśmy za naprawdę niewielkie pienidze i nie stac nas by było na kupienie mieszkania w rodzinnym miescie. Też nie wiem co tu robić :/
    A z tym kredytem, to jest jakaś totalna masakra :( Na wszystko musimy odkładac, bo podejrzewam, ze nawet na raty nic nie weźmiemy. Zastanawiam się co trzeba by było zrobić zeby zdjąć się z takiego kredytu??? Jest w ogóle taka możliwość?

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 22 października 2012, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem o tyle zdołowana, że gdyby nie to, ze mamy mieszkanie służbowe musielibysmy latami się tułać po stancjach, bo nie byłoby jak wziąć kredytu hipotecznego :( Wszystko przez to, że dałam się wkopać w głupi kredyt na starcie życia (bo co ja miałam wtedy 20 czy 21 lat :/)

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 22 października 2012, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powinnas pójść do prawnika.. i notarialnie chyba to załatwić.. ale ja na prawie się nie znam... no i siostra musiałaby chyba znaleźc nowych żyrantów..

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ