X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BellaRosa wrote:
    Wiecie co? Właśnie sobie coś uświadomiłam.... że dziś jest normalnie termin mojej @ :D Tylko ten cykl przesunięty, więc chyba poczekam ze 4 dni minimum :/ Się naciesze niby ciąża :D

    Bella a moze wcale nie NIBY tylko NAPRAWDE ciaza.....?:)

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 22 października 2012, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no... wg ovu mam 7dfl :D A tak naprawdę jak już to 8 ;P Więc mi się poprzesuwało wszystko w tym cyklu ;)

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monisia24 wrote:
    gadgeta wrote:
    trzymam kciuki zeby w tym cyklu wreszcie sie udalo:) PLEMNICZKO I MONISIU-jak juz sie pojawicie to wiedzcie ze za WAS tez mocno mocno trzymam. Kurde niech chociaz jedna zaciazy zeby mial nas kto zarazac pozytywnymi fluidkami:)
    p.s. a m-ka przywiazac chustami do lozka i.....;P;)

    gadgeta dziekiuje kochan :)dzis to sie bardzo przyda :) oby plemniczki nam wyszły:)to be dziś cud:) cieżko z tym ostatnio:(

    to trzymamy kciuki za Wasze plemniczki:) coby byly ladne zdrowe z duzymi glowkami i superszybkimi ogonkami ;P

    Woseba lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KLAMECZKO-za Ciebie tez trzymam kciuki rzecz jasna:) i za wszystkie inne kobitki tez:) witamy mauysia

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 22 października 2012, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ale co to znaczy złe wieści? napisz coś więcej.. nie było mnie ale właśnie przeczytałam.. o co chodzi kochana?

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BellaRosa wrote:
    Nie no... wg ovu mam 7dfl :D A tak naprawdę jak już to 8 ;P Więc mi się poprzesuwało wszystko w tym cyklu ;)

    no ja wchodze na ostatnia prosta przed finiszem...;P gdyby miala przyjsc @ to gdzies kolo niedzieli...:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje gadgeta:) mam nadzieje, ze ten miesiac bedzie pomyslny:) no coz, nigdy nic nie wiadomo. Mam nadzieje, ze zaowuluje z lepszego jajnika, bo ten ostatni to byl jakis z niemrawym cialkiem zoltym, bo nawet mi tempka nie wzrosla az tak bardzo, jak wczesniej.

    gadgeta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gadgeta oby takie były:)bo według tego lekarza jedna z opcji jest taka ze sa własnie mało ruchliwe:(stad mamy te problemy:(bo jak wiesz mój m jest na wózku i u nas troche inazcej starania wygladaja..dlatego martwie sie ze dzis sie nie uda..ale kurna =musze cos z tym zrobic..bo jak wróce do domu i m mnie zobaczy z taka mina:(to napewno nic z tego nie bedzie jak on sie jeszcze dodatkowo zestresuje:(

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 22 października 2012, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie, z 2 dni mija mi abonament premium (ten gratisowy miesiąc). Mam nadzieję, że nie zostanę odcięta od kontaktu z Wami!

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monisia24 wrote:
    gadgeta oby takie były:)bo według tego lekarza jedna z opcji jest taka ze sa własnie mało ruchliwe:(stad mamy te problemy:(bo jak wiesz mój m jest na wózku i u nas troche inazcej starania wygladaja..dlatego martwie sie ze dzis sie nie uda..ale kurna =musze cos z tym zrobic..bo jak wróce do domu i m mnie zobaczy z taka mina:(to napewno nic z tego nie bedzie jak on sie jeszcze dodatkowo zestresuje:(

    wiem wiem monis, dlatego tym bardziej trzymam kciuki bo Wam jednak trudniej z tymi starankami...

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 22 października 2012, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    Słuchajcie, z 2 dni mija mi abonament premium (ten gratisowy miesiąc). Mam nadzieję, że nie zostanę odcięta od kontaktu z Wami!

    nie kochana.. nie masz kogos kto mógłby sie zalogowac i dac ci punkty>
    chodzi żeby mieć dalej pakiet premium bo do forum on nie jest potrxebny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2012, 09:45

    mauysia lubi tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 22 października 2012, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ale czemu Ty zakładasz, że ma mało ruchliwe plemniki? I... żaden normalny lekarz nie odważyłby się "założyć" że to przyczyna bez zrobienia badań nasienia...

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia-ktosia wrote:
    Monia ale co to znaczy złe wieści? napisz coś więcej.. nie było mnie ale właśnie przeczytałam.. o co chodzi kochana?

    no chodzi o to nasze starania z tym sprzetem co to kiedys o nim pisałam..m dostał namiary na tego lekarza..bo on o tym duzo wie..no i dzis m powiedział ze nam nie wychodzi bo albo są mało ruchliwe plemniki i nie maja siły wybicia:(albo po prostu z racji tego ze staramy sie tylko 1 czy 2 w cyklu spermuszki jest za duzo i nadmiar laduje w pęcherzu..a czasami moze wylądować za duzo i tez nie wyjdzie..:(ale raczej by brał ten drugi wariant pod uwage...po prostu mamy być cierpliwi i próbować..bo predzej czy później sie uda...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2012, 09:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BellaRosa wrote:
    Monia ale czemu Ty zakładasz, że ma mało ruchliwe plemniki? I... żaden normalny lekarz nie odważyłby się "założyć" że to przyczyna bez zrobienia badań nasienia...

    ale on ma styczność z takimi przypadkami..i podał nam mozliwe przyczyny tego stanu:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    Słuchajcie, z 2 dni mija mi abonament premium (ten gratisowy miesiąc). Mam nadzieję, że nie zostanę odcięta od kontaktu z Wami!

    mauysia w podstawowym abonamencie mozesz bez ograniczen korzystac z forum-czytac pisac komentowac itp.

    mauysia lubi tę wiadomość

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 22 października 2012, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no widzisz.. czyli się uda.. niech łyka wit c będa ruchliwsze.

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia-ktosia wrote:
    no widzisz.. czyli się uda.. niech łyka wit c będa ruchliwsze.

    no łyka łyka :)zrestą ma cały zestaw witamin :)mówił temu lekarzowi :)i bardzo to pochwałił:)i ze jesli faktycznie mało ruchliwe sa to one napewno pomogą :)ale to dopiero za 3 miesiace mogą byc efekty:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monisia24 wrote:
    zosia-ktosia wrote:
    Monia ale co to znaczy złe wieści? napisz coś więcej.. nie było mnie ale właśnie przeczytałam.. o co chodzi kochana?

    no chodzi o to nasze starania z tym sprzetem co to kiedys o nim pisałam..m dostał namiary na tego lekarza..bo on o tym duzo wie..no i dzis m powiedział ze nam nie wychodzi bo albo są mało ruchliwe plemniki i nie maja siły wybicia:(albo po prostu z racji tego ze staramy sie tylko 1 czy 2 w cyklu spermuszki jest za duzo i nadmiar laduje w pęcherzu..a czasami moze wylądować za duzo i tez nie wyjdzie..:(ale raczej by brał ten drugi wariant pod uwage...po prostu mamy być cierpliwi i próbować..bo predzej czy później sie uda...

    itego sie trzeba trzymac monisia:) predzej czy pozniej sie kazdej uda ( myslec pozytywnie myslec pozytywnie myslec pozytywnie :) klameczko-oby tym razem wyklulo sie laaadniusie jajeczko:)

    Woseba lubi tę wiadomość

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 22 października 2012, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia więc najpierw niech zleci badania... a nie straszy.

    gadgeta, Woseba lubią tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 22 października 2012, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak, fakt 3 miesiące. ale nie znaczy że wczesniej nie zaskoczycie:)

    Woseba lubi tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ