X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 22 października 2012, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BellaRosa wrote:
    Hej dziewczyneczki ;) U mnie do bani... wczoraj zbiłam termometr :( I od wczoraj nie mierzę temp :( Muszę czekać do @ i będę mierzyć nowym tylko musze go najpierw kupić ;P

    no no.. ciamajda:-) a tak na serio to dlatego właśnie nie używam rtęciowego.. bella póki co wykres był ok.. musisz czekać do @ albo jego braku

    BellaRosa lubi tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosku ja mam o tyle fajnie ze chodze do gina na nfz i z racji tego ze jestem poniekad z "branzy" to ona mi wszystko robi w ramach wizyty.... ostatnio bylam u niej srednio dwa razy w tygodniu i za kazdym razem mi robila usg z opisem i zdjeciami ( przynajmniej na cos sie to moje pielegniarkowanie przydalo heh...) tak tak -nadajemy na tych samych falach- juppi:):) co do wczesniejszych tematow... ja z ovufriend obserwuje sie pierwszy cykl ( wczesniej u siebie w kajeciku ale tu przejrzysciej) i na razie mierze zwyklym rteciowym. ale w razie niepowodzenia i kolejnego cyklu juz zakupilam na aallegro ten sam co wiekszosc z was ma czyli microlife. a na obiad dzisiaj u mnie schabowe;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "no ja tez o tym czytalam ale naprawde nie chce sie nakrecac.... bo z kazdym dniem coraz wiekszego schiza dostaje i juz sama nie wiem czy jakis objaw jest naprawde czy tylko moja psychika go wytwarza...:( ostatnio czytalam o ciazy urojonej... obym w taka nie zaszla..."

    Przecież komu jak komu ale Tobie Gagdetko nie trzeba tłumaczyć jaki jest mechanizm wytworzenia się w psychice skrzywionego obrazu rzeczywistości. Żeby doszło do urojeń potrzeba wielu czynników a przynajmniej jednego silnego bodźca. To, że się wkręcamy czasem to dlatego, by odsunąć negatywne widzenie rzeczywistości. Po prostu przenosimy myślenie na obszar pozytywny. Dopóki dostrzegasz, że rzeczywistość może być inna jest o.k. Psychika kobiety musiałaby być bardzo skrzywiona...poczytam jeszcze trochę o tym to Wam streszczę kiedyś przy okazji. To ciekawy temat jak dla mnie.

    gadgeta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BellaRosa wrote:
    Hej dziewczyneczki ;) U mnie do bani... wczoraj zbiłam termometr :( I od wczoraj nie mierzę temp :( Muszę czekać do @ i będę mierzyć nowym tylko musze go najpierw kupić ;P

    bellla!!! toz to bardzo dobry omen-podobno duzo dziewczyn zachodzi w ciaze w cyklu w ktorym zbily termometr.....;P kurcze a moze rzuce swoim o sciane.....????hihi

    zosia-ktosia, BellaRosa lubią tę wiadomość

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 22 października 2012, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem gadgetko. no ja też na nfz.. wizytę mam na 30 wtorek.. będę po przytulankach, zrobi mi cytologię.. może czegoś nowego się dowiem...

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie on ciekawi ze strony psychologicznej i socjologicznej;-)Poszperam w knigach i może coś znajdę. Zmykam, później Was poczytam...miłego dnia...i dalej trzymam przysłowiowe kciuki! Już mi trochę lepiej.Dziękuję Gadgetko za przytulenie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2012, 08:23

    gadgeta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muzarcia wrote:
    "no ja tez o tym czytalam ale naprawde nie chce sie nakrecac.... bo z kazdym dniem coraz wiekszego schiza dostaje i juz sama nie wiem czy jakis objaw jest naprawde czy tylko moja psychika go wytwarza...:( ostatnio czytalam o ciazy urojonej... obym w taka nie zaszla..."

    Przecież komu jak komu ale Tobie Gagdetko nie trzeba tłumaczyć jaki jest mechanizm wytworzenia się w psychice skrzywionego obrazu rzeczywistości. Żeby doszło do urojeń potrzeba wielu czynników a przynajmniej jednego silnego bodźca. To, że się wkręcamy czasem to dlatego, by odsunąć negatywne widzenie rzeczywistości. Po prostu przenosimy myślenie na obszar pozytywny. Dopóki dostrzegasz, że rzeczywistość może być inna jest o.k. Psychika kobiety musiałaby być bardzo skrzywiona...poczytam jeszcze trochę o tym to Wam streszczę kiedyś przy okazji. To ciekawy temat jak dla mnie.

    wiem wiem muzarcia:) chetnie poczytam jak cos wiecej napiszesz bo mnie to tez ciekawi:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia-ktosia wrote:
    rozumiem gadgetko. no ja też na nfz.. wizytę mam na 30 wtorek.. będę po przytulankach, zrobi mi cytologię.. może czegoś nowego się dowiem...

    to trzymam kciuki :) a musisz za cos placic przy wizycie czy tez masz za kazdym razem usg ze tak powiem "w pakiecie"?

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 22 października 2012, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha Zosiu a no ciamajda straszna jestem :D:D:D Wszystko przez to, ze zamiast na stoliku leżał na biurku (które jest wyższe i nad głową a nie obok na stoliku wysokosci łóżka.... Siostra do mnie przyjechała i z nią spałam a mąż na podłodze obok, więc termometr musiał leżec na biurku :D No i łapskiem nie pocelowałam dobrze ;P
    Gadgeta :D W takie te to ja raczej nie wierzę :D Poza tym z tak przesuniętym cyklem i z owulacją prawdopodobnie niepełną, bo ta temp lekkawo jednak dupna to cud by się musiał stać :D I to potężny :P Choć przyznam się wam do czegoś... od paru dni smaruje brzuch i szyję ( no bo ta tarczyca nooo :P) wodą ze Świętego Krzyża i Wodą Jana z Dukli i... wiem, ze dla większości to infantylne, ale ja w to wierzę ;P A nuż pomoże :D

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 22 października 2012, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gadgeto no ja niestety nie mam takiego luksusu:) że usg przy każdej wuzycie..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2012, 08:40

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojka... to przykro mi...:(

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 22 października 2012, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksusu miało być.. ja cos dziś zaspana jestem chyba:) także jak napisze jakieś śmieszne wyrazy jak ten np w poprzednim poście to dajcie mi dzis na luz......zmęczona jestem:)

    no juz poprawiłam:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2012, 08:41

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia widze po wykresie ze w dobrym czasie jestes:) serduszkujcie serduszkujcie co by choc jedna tutaj miala dwie kreski na tescie...

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 22 października 2012, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wczoraj było ale sluz nie płodny.. ten tydzień należy do mnie:) moja kolej.. ale zobaczymy jak mój jaśnie pan m będzie sie zachowywać..

    klamka lubi tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyśka to trzymam kciuki:)ja raczej odpadam:(szlak by to wszystko trafił:(wiedziałam ze bedzie ciazko ale ze nie az tak...m dzwonił do jednego z najlepszych urologów na Slasku ktory sie zajmuje właśnie takimi osobami..i nie miał dla nas dobrych wieści:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki zeby w tym cyklu wreszcie sie udalo:) PLEMNICZKO I MONISIU-jak juz sie pojawicie to wiedzcie ze za WAS tez mocno mocno trzymam. Kurde niech chociaz jedna zaciazy zeby mial nas kto zarazac pozytywnymi fluidkami:)
    p.s. a m-ka przywiazac chustami do lozka i.....;P;)

    Woseba lubi tę wiadomość

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 22 października 2012, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Aleście się rozpisały przez weekend! Nie wiem kiedy to wszystko ogarnę... :)
    Przez weekend zwykle w ogóle nie włączam kompa, stąd moja cisza. W weekendy się totalnie resetuję. A dziś mam sporo pracy, choroba... :-/

    No i witam wszystkie nowe koleżanki.

    Jeśli chodzi o mój status - czekam aż przyjdą do mnie pocztą testy owulacyjne, no i od tego cyklu mam też zamiar konkretnie wziąć się za badanie szyjki! Ale na razie i tak jestem jeszcze w fazie przed-owu.

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 22 października 2012, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co? Właśnie sobie coś uświadomiłam.... że dziś jest normalnie termin mojej @ :D Tylko ten cykl przesunięty, więc chyba poczekam ze 4 dni minimum :/ Się naciesze niby ciąża :D

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gadgeta wrote:
    trzymam kciuki zeby w tym cyklu wreszcie sie udalo:) PLEMNICZKO I MONISIU-jak juz sie pojawicie to wiedzcie ze za WAS tez mocno mocno trzymam. Kurde niech chociaz jedna zaciazy zeby mial nas kto zarazac pozytywnymi fluidkami:)
    p.s. a m-ka przywiazac chustami do lozka i.....;P;)

    gadgeta dziekiuje kochan :)dzis to sie bardzo przyda :) oby plemniczki nam wyszły:)to be dziś cud:) cieżko z tym ostatnio:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2012, 09:13

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 22 października 2012, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ajć coś źle obliczyłam.. dzisiaj mam 27 dc... czyli okres pojutrze? Jutro tak jakby ostatni dc :D Czyli @ pojutrze niby ;P

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ