X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Sandra :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to jak macie szklany i ma dwa miejsca po przecinku? jak to monisia?

    Podaj nazwę termometra jak możesz to znajdę w necie;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2012, 07:06

  • Sandraa Autorytet
    Postów: 954 1051

    Wysłany: 22 października 2012, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajny pomysł na obiad:) może go kiedyś wykorzystam:)

    Woseba lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana ale on nie jest szklany..:) tak wygląda http://www.medansklep.pl/product/Termometr-owulacyjny-Microlife-MT-16C2/?id=55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandraa wrote:
    fajny pomysł na obiad:) może go kiedyś wykorzystam:)

    no super :)tylko troche pracochłonny :)ale warto:)

  • Sandraa Autorytet
    Postów: 954 1051

    Wysłany: 22 października 2012, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam elektroniczny .... Ale nie jestem zadowolona. Niedługo kupuje sobie nowy

  • Sandraa Autorytet
    Postów: 954 1051

    Wysłany: 22 października 2012, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe jak pracochłonne to zlece to zadanie mojemu M:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to mam taki sam...to może być? Myślałam, że może jest niedobry.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    he he :) niestety mój m nie ma zdolnosci krojenia pieczarek w kosteczke ;) wiec ja musiałam..jak on by kroił to by mega kostka była:P

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 22 października 2012, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie zaczątki mokrego śluzu.. a dziś jak nigdy mialam rano taką niską temp.. jeszcze mi się to nie zdarzyło..
    monia a śluz masz rozciągliwy?

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muzarcia wrote:
    No to mam taki sam...to może być? Myślałam, że może jest niedobry.

    kochana jak najbardziej ok :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia-ktosia wrote:
    u mnie zaczątki mokrego śluzu.. a dziś jak nigdy mialam rano taką niską temp.. jeszcze mi się to nie zdarzyło..
    monia a śluz masz rozciągliwy?

    tak kochana :)mam :)juz wczoraj zauwazyąłm ale nie był przeźroczysty tyklk obiały..i lekko żółty..ale dziś juz ładny:)ale mało póki co...i niewiem czy na wczoraj tez zaznaczyc rozciagliwy??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A obiadek to faktycznie dobry na pewno...ja ostatnio robiłam w czwartek z mielonym mięsem z łopatki, cebulką i zieloną papryką...do tego lekki sos i obiad był...szybko się robi...bardzo szybko...dziś chyba schab, bo wczoraj nie zrobiłam obiadu przez te grzyby...trzeba go zrobić...chyba podduszę albo we foli upiekę...trzeba zamarynować za chwilę...obiad na 15-tą jak codziennie, to zdąży troszkę przejść...masakra...nie lubię takich rozjechanych dni jak wczorajszy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2012, 07:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czesciowo, to drugie miejsce po przecinku wpisuje na oko. Ale mam juz swoj sposob, ktorego sie trzymam.

    Dziewczyny, a co myslicie o radzie lekarza, zeby zostawic mierzenie temperatury i isc na pelen luz... serduszkowac kiedy sie ma ochote i tym podobne?

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 22 października 2012, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaznacz ten lepszy.
    widzę bo oglądam wykresy naszych staraczek i gadgeta ma super.. dziś 37.. no no to może coś oznaczać:)

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 22 października 2012, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klamka wrote:
    Ja czesciowo, to drugie miejsce po przecinku wpisuje na oko. Ale mam juz swoj sposob, ktorego sie trzymam.

    Dziewczyny, a co myslicie o radzie lekarza, zeby zostawic mierzenie temperatury i isc na pelen luz... serduszkowac kiedy sie ma ochote i tym podobne?

    jest w tym też metoda.. bo jak mierzysz to dla jednej jest to dodatkowy stres.. dziś niższa a jutro wyższa a potem nie wiem może w ciąży powinna być wyższza itp itd.. a jak się idzie na luz to się nie myśli o tych rzeczach i wtedy łatwiej zaskoczyć.
    ja mierzę bo dzięki temu dowiedziałam się wiele nowych rzeczy odnośnie mojego organizmu.. ale ile kobiet tyle opinii

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierzę, bo chcę poznać swój cykl...w ogóle nic nie czuję...jakaś znieczulona jestem...piersi trochę nabrzmiałe i tkliwe przed ale ile i w ogóle to nie wiem;-)Dlatego jestem ciekawa jaki to obrazeczek wyjdzie na koniec...na razie na luzie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bardziej stresowalo nie mierzenie i celowanie na oslep. Stwierdzilam, ze to bez sensu, skoro bedac zdrowa para, serduszkujaca w dni plodne, i tak szanse na zajscie to jedynie 20-25%. Jesli mialabym wspolzyc kiedy chce, to mysle, ze omijalibysmy nawet nie chcacy owu. Nie wiem, bez sensu. Jakbym byla 20-ka do tego zupelnie zdrowa, partner zdrowy to spoko, taki spontan jest okej... ale teraz to dla mnie takie celowanie na oslep.

    mauysia lubi tę wiadomość

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 22 października 2012, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klamka wrote:
    Mnie bardziej stresowalo nie mierzenie i celowanie na oslep. Stwierdzilam, ze to bez sensu, skoro bedac zdrowa para, serduszkujaca w dni plodne, i tak szanse na zajscie to jedynie 20-25%. Jesli mialabym wspolzyc kiedy chce, to mysle, ze omijalibysmy nawet nie chcacy owu. Nie wiem, bez sensu. Jakbym byla 20-ka do tego zupelnie zdrowa, partner zdrowy to spoko, taki spontan jest okej... ale teraz to dla mnie takie celowanie na oslep.

    wiesz klameczko pewnie lekarzowi bardziej chodziło o to żeby się nie stresować tymi tempkami. pewnie nie miał na myśli że to złe ale może dodatkowo rodzić jakieś stresy a w czasie przytulanek lepiej tego się pozbyć..
    ja też jestem za mierzeniem. zawsze to dodatkowe informacje o tym co się ze mną dzieje.

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2012, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...a ja się popłakałam...mój m nie widzi wcześniejszego starania się o dziecko wcześniej niż za dwa lata(tak właśnie usłyszałam)...nie rozumie, że będzie dużo trudniej...ciągle te swoje racje finansowe...chce mi się płakać...mam chyba niezbyt wyczulonego na moje potrzeby m...jak tak dalej pójdzie, to nie będę się z nim w ogóle serduszkować...i wyszła moja wredność!o! przeprowadzę ostatnią rozmowę i koniec!!!To wahanie w decyzji za długo trwa. Wy to dziewczyny macie przynajmniej jasną sytuację. Nastraszę go, że zacznę brać tabletki i znów nie będę miała ochoty na serduszkowanie...może to go przekona....nie myślę już racjonalnie...buuuu;-( a jak nie, to zmieniam pokój...wredna jestem i już.
    To ja tu myślę, że on zdania nie zmieni i wpisuję się do tabelki a tu taka niemiła niespodzianka...ale dobrze...niech mu będzie na imię cnotliwy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2012, 07:48

‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ