X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 23 października 2012, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh, ale tu rozmowa wartka:) ja uwazam wszystkie rady za cenne i przyklady... zarówno te dobrze kończace sie, jak i niekoniecznie... niestety takie jest zycie. Tylko wiecie ja to teraz nie przejmuje sie tymi plamieniami, dopiero zaczne jak minie kilka dni i one nadal będą... poki co to nie świadcza o niczym zlym raczej. Tak mi lekarz powiedzial. Tak jak pisalam bardziej martwie sie tą temperaturą dzisiejszą bo przeciez kazda z nas wie ze jak spada do/ lub ponizej kreski to znaczy ze @ sie zbliza i nici z tego... Gdybym wczoraj nie robila bety na 10000% bylabym pewna ze dostane okres dzisiaj lub jutro... tym sie martwie, poki co tylko tym.
    Ale lekarz mnie próbowal uspokoic ze to nic nie musi znaczyc, skoro juz jest ciąza. Bardzo wam dziekuje za wszystkie slowa i wsparcie. Przepraszam ze tak schizuje, jednak to moja pierwsza ciąza, wszystko jest dziwne i nieznane. Najnormalniej w swiecie boje sie.
    Mauysia twoj wykres wygladal lepiej niz moj teraz...
    No nic nie moge sie zadreczac. Juz niedlugo sie okaze co i jak i czy wszystko jest ok.

    Woseba lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 23 października 2012, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klamka wrote:
    No ale owu niekoniecznie jest w dzien spadku... ?

    no to powiem tak: w dzień kiedy jest ostatnia niska temp, przez dniem kiedy wzrośnie i kolejne będą utrzymywać się na poziomie wyższym niż w 1 fazie...

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie no ja to rozumem, tylko ze np mi wyznaczyl w dzien pierwszej wyzszej temperatury w tamtym miesiacu... i tego dnia mialam jeszcze wodnisty sluz, do tego wlasnie wtedy bolal mnie bardzo jajnik... i mimo ze uwazalam, ze to pomylka, wtedy zakreslil mi owu... i teraz tak sobie mysle, ze tak moglo byc... bo z czego by mnie klulo po owu?

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 23 października 2012, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczko popatrz sobie innych dziewczyn wykresy które są w ciąży i też im czasem spadała temp wiec niema co się martwić. Jeszcze raz Ciesze się że ci się w końcu udało. JUPI JUPI JUPI :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2012, 12:25

    plemniczka lubi tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniczka napewno bedzie wszystko dobrze :)trzymama kciuki za Ciebie i Twoja fasolke :)niech zdrowo rosni :)wiesz tak mysle chyba ci ten avatarek pomógł:P chyba sobie tez zaraz jakies plemnika poszukam :)he he

    klamka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, ja uciekam. Fajny dzien dzisiaj, super dobre wiadomosci:)

    monisia, ty tez sie nie denerwuj, wypytaj lekarza co i jak i daj znac jakie wyniki:)

    zosia-ktosia, Woseba lubią tę wiadomość

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 23 października 2012, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka teoretycznie tak a praktycznie raczej nie... owu zazwyczaj jednak jest kiedy jest spadek. Ovufriend bardzo często zaznacza dzień później MIMO, że kupa dziewczyn w tym dniu ma już śluz niepłodny. Tak samo było w moim przypadku.

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 23 października 2012, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem jak on działa i jak to wylicza..

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 23 października 2012, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    życzę miłego dnia klameczko :)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm, ciekawa jestem bella jak bedzie u mnie w tym miesiacu... czy do FF da sie wpisac przeszle wykresy? Bo bym go dala tam i porownala...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2012, 12:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klamka wrote:
    dziewczyny, ja uciekam. Fajny dzien dzisiaj, super dobre wiadomosci:)

    monisia, ty tez sie nie denerwuj, wypytaj lekarza co i jak i daj znac jakie wyniki:)

    Klameczko juz sie wyspokoiłam :)właśnie po tej super wiadomości od Plemniczki tak fajnie mi sie zrobiło:)

    klamka lubi tę wiadomość

  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 23 października 2012, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak mala, jednak wcale nie mam tak kolorowo porównując inne wykresy z galerii bo zadnej temperatura nie spadla az na kreske, a mi dzisiaj tak, tylko ze jej nie zaznaczylam. No dobra, bedzie dobrze bo musi.

    Co do tej owulki to ja widzialam ze to zalezy. Niekoniecznie chyba jest wtedy gdy jest najnizsza.. chodzi pozniej o tendencje wzrostową..chyba moze byc dzien pozniej niz byla najnizsza, jesli powoli wzrasta

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monisia, no to super!!! zarazimy sie i my:)

    Woseba lubi tę wiadomość

  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 23 października 2012, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pa klameczko :)

    klamka lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczka wrote:
    no tak mala, jednak wcale nie mam tak kolorowo porównując inne wykresy z galerii bo zadnej temperatura nie spadla az na kreske, a mi dzisiaj tak, tylko ze jej nie zaznaczylam. No dobra, bedzie dobrze bo musi.

    Co do tej owulki to ja widzialam ze to zalezy. Niekoniecznie chyba jest wtedy gdy jest najnizsza.. chodzi pozniej o tendencje wzrostową..chyba moze byc dzien pozniej niz byla najnizsza, jesli powoli wzrasta

    Ale mi wzrosla bardzo, tak jak i w tym ostatnim wykresie, a mimo to zaznaczylo mi przy tej wzrostowej. Tez zauwazylam, ze zaznacza owu tam, gdzie jest ostatni dzien plodnego sluzu... moze to dlatego...

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 23 października 2012, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klameczko nie mam pojęcia czy da się wpisac zupełnie dawne wykresy...
    Plemniczko może być owulacja dzień po spadku gdy temp. trochę rośnie, ale nie gdy jest duży skok i nie gdy brak innych objawów typu śluz- tak czytałam... ale wg mnie to i tak jest jedna wielka niewiadoma...

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 23 października 2012, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to nie wiem, ale nawet jesli byla owulka dzien pozniej, czy wczesniej a bylo serdeuszkowanie to nie ma to az takiego znaczenia. Bella kiedy masz termin @ jutro?

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 23 października 2012, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o Monika zmieniła foto na plemniczki... dobre:)

    Woseba lubi tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2012, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tyśka to sa te które teraz mkna do mego jajuszka:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2012, 12:43

    zosia-ktosia, klamka lubią tę wiadomość

  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 23 października 2012, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monisia hahaha no dobre:), niech mkną!

    Woseba lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ