Odpowiedz
Forum > Starając się - ogólne > plemniczka, staraczka i tyśka
Dowiedz się czym jest OvuFriend i w jaki sposób pomoże Ci zajść w ciążę
AUTOR
WIADOMOŚĆ

mauysia
Autorytet
19722

Wysłany: 10 czerwca 2013, 08:12
Cytuj | (0) | Zgłoś
A z młodym mamy jeszcze jedną zagwozdkę, bo ostatnio u okulisty miał mieć zbadany wzrok na tych "maszynkach", na których się kładzie brodę (ma zacząć nosić okulary), ale zaprotestował i nie dał sobie zbadać, więc do września mamy starać się go przekonywać, żeby przez godzinę dziennie nosił chociaż okulary przeciwsłoneczne (jako że normalnych na razie nie mamy) z zaklejonym prawym szkłem (lewe oko trochę mu ucieka).

I kurde, jak my się nie namęczymy, żeby go do tego przekonać! Mam nadzieję, że się z tym niebawem oswoi, bo nie zdzierżę tego codziennie ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora 10 czerwca 2013, 08:13

1kk082c3vuoqvmjs.png

Ola_czeka
Autorytet
19731

Wysłany: 10 czerwca 2013, 08:13
Cytuj | (1) | Zgłoś
Powiedzcie Żbikowej, że z nią nie gadam.

zbikowa lubi tę wiadomość

Nowa
Wysłany: 10 czerwca 2013, 08:21
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ale o co chodzi o.O

zbikowa
Autorytet
8096

Cytuj | (0) | Zgłoś
Olaaaa no nie bądź taka nooooo!

Oj bo Ola sie podjarała, jak jej powiedziałam że od wczoraj jestem w ciąży chociaż miałam na myśli poczęcie a nie testowanie i płacz i zgrzytanie zębami teraz...

Wiadomość wyedytowana przez autora 10 czerwca 2013, 08:23

ERpRp1.png

mauysia
Autorytet
19722

Cytuj | (0) | Zgłoś
Ola_czeka napisała:
Powiedzcie Żbikowej, że z nią nie gadam.

Ale purkła?
Mam nadzieję, że kością niezgody nie jest długość włosów mojego Dziubexa?

1kk082c3vuoqvmjs.png

Blondi22
Autorytet
8129

Wysłany: 10 czerwca 2013, 08:22
Cytuj | (3) | Zgłoś
no az tak dużo nie bylo do nadrabiania;)
my w sobote bylismy wieczorem na koncercie Bednarka a wczpraj Braci Cugowskich. ;)

A dzis jestem padnieta i spac mi sie chce

Wiadomość wyedytowana przez autora 10 czerwca 2013, 08:25

zbikowa, Fedra, aisa lubią tę wiadomość

a.png
a.png

mauysia
Autorytet
19722

Wysłany: 10 czerwca 2013, 08:24
Cytuj | (1) | Zgłoś
Blondi22 napisała:
no az tak dużo nie bylo do nadrabiania;)

my w sobote bylismy wieczorem na koncercie Bednarka a wczpraj Barci Cugowskich. ;)

A dzis jestem padnieta i spac mi sie chce

Blondi, Ty to się naimprezujesz :)

My ostatnio wolimy łono natury. W sobotę poburzowy spacer nad jeziorkiem, w niedzielę Ogród Botaniczny (for the attention of Ola: Młodzian zebrał od pilnujących pań ochrzan za skakanie z głazów ;) )

Wiadomość wyedytowana przez autora 10 czerwca 2013, 08:24

Fedra lubi tę wiadomość

1kk082c3vuoqvmjs.png

Blondi22
Autorytet
8129

Wysłany: 10 czerwca 2013, 08:30
Cytuj | (0) | Zgłoś
nom u nas Dni naszego miasta były i dlatego kocert ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora 10 czerwca 2013, 08:32

a.png
a.png

gocha04
Autorytet
6189

Wysłany: 10 czerwca 2013, 08:32
Cytuj | (9) | Zgłoś
uuu faktycznie spokojnie po burzy
cześć dziewczyny

Wosebka trzymam kciuki! Fedra o Tobie też pamiętam!

a ja wkręciłam się (po tygodniowej przerwie) w czytanie II tomu Greya i o 1:15 zmusiłam się, aby odłożyć książkę. Oooo tak takich "romanticznych" scen mi brakowało. Może to dlatego, że mój M mi nic takiego nie funduje.:/ Siedzę teraz w pracy, a głowę mam zajętą myśleniem o wydarzeniach z książki. Ilona ty chciałabyś być Anastasią, a ja chciałabym mieć takiego faceta heheh.:) Boszzzze rozmarzyłam się....

wracając na ziemię to wczoraj nie mogłam wydostać się z CH Wola Park, bo woda wdarła się do środka, a ja w beżowych balerinach, spodniach, biało-miętowej bluzce... Udało się jakoś tyłem po ulicach, bez chodnika i bez pobrudzenia się, ale w butach miałam mokro.

a w sobotę byliśmy nad Wisłą na ognichu i były kiełbaski z ogniska i piwko. Fajnie sobie odpoczęłam psychiczni i zmęczyłam się fizycznie, bo z buta do domu maszerowaliśmy dłuuugo.
I Żbikuś mi się przypomniała, bo wiecie dlaczego no nie.;)

mauysia, zbikowa, Rucia, Beata, kopciuszek126, Fedra, Ilona, aisa, Shagga_80 lubią tę wiadomość

Nic nie wychodzi ¯\_(ツ)_/¯ Co zrobić ...

mauysia
Autorytet
19722

Wysłany: 10 czerwca 2013, 08:34
Cytuj | (3) | Zgłoś
Hej Gosiu,

fajnie z tym ogniskiem!
A ja nie wiem czemu przypomniała Ci się Żbikuś. Od razu pomyślałam, że może na ognisku serwowali likopeny w formie zupy, ale to chyba nie o to chodzi...

Wiadomość wyedytowana przez autora 10 czerwca 2013, 08:35

zbikowa, Fedra, aisa lubią tę wiadomość

1kk082c3vuoqvmjs.png

zbikowa
Autorytet
8096

Wysłany: 10 czerwca 2013, 08:36
Cytuj | (4) | Zgłoś
Gocha normalnie wzrusz! co która pomyśli o siku to od razu żbika ma przed oczami! :D

gocha04, Ilona, aisa, Shagga_80 lubią tę wiadomość

ERpRp1.png

mauysia
Autorytet
19722

Wysłany: 10 czerwca 2013, 08:37
Cytuj | (3) | Zgłoś
zbikowa napisała:
Gocha normalnie wzrusz! co która pomyśli o siku to od razu żbika ma przed oczami! :D

Aaa dobra, już kumam czaczę. Sflaczały pęcherz w wieku 40 lat i tak dalej... :)

Fedra, Ilona, aisa lubią tę wiadomość

1kk082c3vuoqvmjs.png

gocha04
Autorytet
6189

Wysłany: 10 czerwca 2013, 08:38
Cytuj | (7) | Zgłoś
Mauyś mój pęcherz rozciągną się do takich rozmiarów po 2 piwkach, że myślałam, że nie doniosę i M kazał mi w krzaki przy ulicy siadać i mu o Żbiku opowiedziałam.:) Ale na szczęście doniosłam i nie musiałam kicać pod Beaty byłą uczelnią.

mauysia, zbikowa, Rucia, Beata, Fedra, Ilona, aisa lubią tę wiadomość

Ola_czeka
Autorytet
19731

Wysłany: 10 czerwca 2013, 08:42
Cytuj | (5) | Zgłoś
mauysia napisała:
Blondi, Ty to się naimprezujesz :)

My ostatnio wolimy łono natury. W sobotę poburzowy spacer nad jeziorkiem, w niedzielę Ogród Botaniczny (for the attention of Ola: Młodzian zebrał od pilnujących pań ochrzan za skakanie z głazów ;) )

Stare rury nie znają słów "dobra zabawa", są zgorzkniałe, bo ich twarze 60 lat temu zastygły w grymasie niezadowolenia, więc każdy uśmiech na twarzy innego człowieka wydaje im się nienaturalny i naganny.

Czaicie dziewczęta, że te ropy miały pretensje, że niespełna 3-latek DOTYKA sznureczka oddzielającego kwiaty? Nie "naciąga", nie "przecina", nie "urywa" ale DOTYKA sznureczka. Wiem, byłam tam, widziałam i przyrzekam, że Leo dotykał sznureczka a one doleciały do niego jak do wandala. Myślę, że pora na jakąś skargę.

gocha04, zbikowa, Fedra, Ilona, aisa lubią tę wiadomość

gocha04
Autorytet
6189

Wysłany: 10 czerwca 2013, 08:50
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ola_czeka napisała:
Stare rury nie znają słów "dobra zabawa", są zgorzkniałe, bo ich twarze 60 lat temu zastygły w grymasie niezadowolenia, więc każdy uśmiech na twarzy innego człowieka wydaje im się nienaturalny i naganny.

Czaicie dziewczęta, że te ropy miały pretensje, że niespełna 3-latek DOTYKA sznureczka oddzielającego kwiaty? Nie "naciąga", nie "przecina", nie "urywa" ale DOTYKA sznureczka. Wiem, byłam tam, widziałam i przyrzekam, że Leo dotykał sznureczka a one doleciały do niego jak do wandala. Myślę, że pora na jakąś skargę.

są ludzie i taborety.:/

Shagga_80 lubi tę wiadomość

mauysia
Autorytet
19722

Wysłany: 10 czerwca 2013, 08:50
Cytuj | (3) | Zgłoś
Ola_czeka napisała:

Dam im jeszcze jedną szansę, bo z głazów skakał akurat w "alpinarium", czyli tam, gdzie jest dość stromo i jest dużo skał. Wmawiam sobie jeszcze, że może przemawiała przez nie troska o to, żeby L nie sturlał się ze zbocza. Przetestuję następnym razem i będziemy skakać z głazów na bardziej płaskim terenie.

Beata, Fedra, Shagga_80 lubią tę wiadomość

1kk082c3vuoqvmjs.png

gocha04
Autorytet
6189

Wysłany: 10 czerwca 2013, 08:52
Cytuj | (2) | Zgłoś
jeżuuuu jak mi się nie chce pracować. <głowa w chmurach> brak skupienia i koncentracji..achh
dobrze, że kierownika dziś nie ma to sobie wolne jeszcze zrobię.

Fedra, aisa lubią tę wiadomość

Ola_czeka
Autorytet
19731

Wysłany: 10 czerwca 2013, 08:55
Cytuj | (2) | Zgłoś
No, ale Gocha nie sądzisz, że greya powinien grać ryan gossling?

Małysz :*

mauysia, Fedra lubią tę wiadomość

mauysia
Autorytet
19722

Wysłany: 10 czerwca 2013, 08:58
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ola_czeka napisała:
No, ale Gocha nie sądzisz, że greya powinien grać ryan gossling?

Małysz :*

Obawiam się, że on nie chciałby w tym grać, ale pomarzyć zawsze można...

Ola, Twoje zamiłowanie do dwóch literek "s" zaczyna mnie poważnie martwić.

PS) Chyba muszę w końcu spróbować przeczytać to dzieło, bo czuję się mocno "do tyłu"...

Wiadomość wyedytowana przez autora 10 czerwca 2013, 09:00

Fedra lubi tę wiadomość

1kk082c3vuoqvmjs.png

Selena
Autorytet
5957

Wysłany: 10 czerwca 2013, 09:03
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć dziewczyny . Mam informacje o stanie Wosebki-Seleny . Sytuacja wygląda tak że niestety ciąża jest zagrożona :( i tak już może być do porodu :( . We środe będzie miała USG i może wróci do domku :) ale będzie musiała leżeć w łóżku i mało się ruszać :( . Ważne jednak że dzidzia jest i teraz najważniejsze żeby ją donościć :) .
Więc chyba tyle wieści że szpitala :)

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj

Dziękujemy za wypełnienie formularza zapisu!

Zostaniesz teraz automatycznie zalogowana do OvuFriend, ale Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane.

Przed następnym logowaniem musisz aktywować swoje konto. Aby to zrobić przejdź do swojej poczty email , kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości email, zajrzyj do folderu Spam.

OK