X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Ruciu a Ty w którym szpitalu rodzilas?

    Madziu ja rodziłam w szpitalu Dzieciątka Jezus na Lidleya. może nie jest on piękny, ale ważne jest to, że praktykują leczenie bez bólu, mają darmowe znieczulenie, proponują przecięcie wód płodowych, aby poród przebiegł krócej, jest fantastyczna opieka. Sale moze nie są rewelacyjne, mi akurat trafił się vip room, miałam pokój z łazienką tylko dla siebie.

    Inflancką wyremontowali chyba 3 lata temu. Mojej córci chrzestna urodziła tam dwoje dzieci. Jest zadowolona.

    magdzia26, Dodi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Uciekam na śniadanie.

    magdzia26, aisa, Fedra lubią tę wiadomość

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 28 lipca 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ;)
    Spero cudnie wygladasz ;)

    Ja tez ty, razem przy porodzie trafiłam na sale z wlasna łazienka wanna fotelem itp ;)
    bo akurat wtedy byl remont i byla tylko jedna gotowa sala nowa ;)

    magdzia26, Dodi, Fedra lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za miłe słowa :) Madziu inspiruj się ile tylko chcesz. Mnie się ta suknia przyśniła (może nie cała, ale motyw ombre) podobnie jak bukiet i kroki na pierwszy taniec :)

    Po ślubie jeśli będziecie chciały mogę wrzucić ze 3 fotki. już się nie mogę doczekać ;)

    Pozdrawiam i przesyłam buziaki :* :* :*

    Blondi22, Kaja, magdzia26, aisa, kiti, Rucia, anka_a, Dodi, Fedra lubią tę wiadomość

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 28 lipca 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fotki Speruś obowiazkowo musisz pokazać;)

    magdzia26, Spero, aisa, Fedra lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 28 lipca 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Marczello nas wczoraj wieczorem wystraszył spał i we śnie zaczął się dlawic !!!nie wiem od czego to nambosz szybko i bylo juz dobrze !!!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Muska Autorytet
    Postów: 2322 5037

    Wysłany: 28 lipca 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć baby :D
    NIe, dalej nie rodzę ;)
    NIe załapałam się na zdjęcia sukni Spero :(, bo dopiero dzisiaj mam kompa, wczoraj nadawała z telefonu... buuu MOże jeszcze raz z jednego linka dostanę? Bardzo jestem ciekawa tej sukni, tak chwalonej przez Was wszystkie :)

    Sylwia, mi już nic nie pomoże chyba. Jest seks, schody (bo mieszkamy na podwyższonym 3 piętrze), wiesiołek, herbata z liści malin, spacery. Tylko gorącej kąpieli brak, bo w te upały to się po prostu nie da, a poza tym mamy prysznic a gorąco jest nawet w powietrzu ;)

    Lekarz mi powiedział, że nic nie pomoże na szybszy poród, bo to dziecko daje sygnał jako pierwsze do mózgu że chce wyjść, ten wytwarza hormony i dopiero wtedy akcja się rozwinie. Że można robić co się chce, a jak dziecko nie jest gotowe, to choćbyśmy na głowie stawały to poród się nie zacznie ;) Można potem tylko przyśpieszyć samą akcję.

    Musze jeszcze jutro wnioski do konserwatora zabytków złożyć i moge rodzić. Ale mogę też m wysłać jak już urodzę, więc suma sumarum mogę rodzić już dzisiaj :D

    W te upały czuję się naprawdę bardzo źle i słabo. Pot mi strumieniami spływa wszędzie, jak coś dłużej porobię to słabnę i muszę się położyć. Mała się dziwnie zachowuje, bo tez pewnie jej za gorąco. W zeszłym tygodniu w te fale upałów (akurat byłam na tym usg) to córcia miała bardzo wysokie tętno, chyba ze 160, dopiero na koniec wizyty trochę jej spadło do 150. Lekarzowi się to nie podobało. Byłam też na kontrolę jej tętna w ostatni piątek i było ok, czyli 142. Ten inny gin twierdził, że dzidzia miała wcześniej takie z powodu tych upałów. Martwię się trochę, bo faktycznie zachowuje się inaczej niż wcześniej. No ale wiem, że jej tam już mega ciasno i na pewno tez gorąco.

    Mogę Was prosić o jakąś króciutką wzmiankę o mnie i przebiegu mojego porodu bez komplikacji i w miare szybko w dzisiejszej modlitwie? Może grupowa prośba do góry pomoże? Dzięki :*

    ps.Chyba idę po kawę, bo zaraz zgona zaliczę, tak mi słabo...

    magdzia26, aisa, Rucia, anka_a, Dodi, Fedra lubią tę wiadomość

    9f7j3e5e06vngc0g.png
    961lgu1rd0kaje2g.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 28 lipca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) dziękuję Ruciu za odpowiedz :)
    Kajus no to miałaś niezłego stresa współczuję ale dobrze ze się wszystko pozytywnie skończyło
    Muska jak dla mnie możesz jeszcze nie rodzic bo jak Ty urodzisz to ja już też będę coraz bliżej swojego porodu a potrzebuje jeszcze trochę czasu na przygotowanie wszystkiego :P

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 28 lipca 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wogole to Dodi może Cię wyprzedzić bo ona już za 2 tygodnie może spokojnie rodzic :P

    Blondi22, Kaja, Dodi, Fedra lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia a Ty rodzisz za 2 miechy hihi tak abys nie zapomniała

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Muska Autorytet
    Postów: 2322 5037

    Wysłany: 28 lipca 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawa mnie obudziła, ale nie poprawiła więcej... :P
    Idę pod zimny prysznic :D To się wydaje świetnym planem :D
    Moją małą kawa też pobudziła, właśnie wciska mi obie stopy pod żebra ;) Ale spoko, wolę to niż nic nie czuć, bo to prowadzi do pomieszania zmysłów i głupich teorii :P
    Powiem Wam też, że jeśli chodzi o szpital to obecnie jest mi wszystko jedno gdzie pojedziemy rodzić. Byle już się zaczęło... Ależ to się zmienia wraz z biegiem czasu...

    Pozdrawiam mega gorąco z upalnego betonowego miasta.

    magdzia26, anka_a, Dodi, Fedra lubią tę wiadomość

    9f7j3e5e06vngc0g.png
    961lgu1rd0kaje2g.png
  • Muska Autorytet
    Postów: 2322 5037

    Wysłany: 28 lipca 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po przemyśleniu... Patrzę na Wasze dzieciaczki w awatarkach jak krowa w płot (czasem mam taką dłuższą zawiechę) i myślę już tylko o tym jak to będzie zobaczyć moją córeczkę :D

    Selena, Blondi22, magdzia26, sylwia1985, Rucia, anka_a, Dodi, plemniczka, Fedra lubią tę wiadomość

    9f7j3e5e06vngc0g.png
    961lgu1rd0kaje2g.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 28 lipca 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff jak gorąco..
    Gośka się pewnie cieszy bo trafiła w wolne dni na piękną pogode :)
    Muska, zdrowaśka wieczorem murowana :)
    Kaja, dobrze że na strachu się skończyło!
    Rucia prosiła o zdjęcie Jaśka, coś wkrótce podrzuce.
    Spero, pewnie że chcemy zdjęcia ze ślubu!

    Muska, gocha04, magdzia26, Rucia, anka_a, Dodi, Fedra lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 28 lipca 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muska modlitwa zagwarantowana ;)

    KAja dobrze ze to nic powaznego nie bylo.



    Moja Izka w koncu przestala juz ulewać ;) bo tak to potrafila czasami sporo

    Muska, magdzia26, anka_a, Dodi, Fedra lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 28 lipca 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W środę do pediatry wiec zapytam o co kam on !!!


    Muska wes swoją córkę przekup i powiedz , że Marczello, Janek, Leon i inne chłopaki na nią czekają może , któryś wpadnie jej w oko i wyjdzie Już Teraz !!!!

    Muska, magdzia26, Selena, Fedra lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 28 lipca 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muska ja tez kawe spijam i ucieklam do domu z Marczello bo z 35c na dworze wyklula sie burza i tempa spadla do 27 i trzaska troszkę !!!! Oby szkód nie porobiło !!!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 28 lipca 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj też się zbiera na burze, ale pewnie bądzie jak zawsze byli ją wiatr rozwieje..
    Chłodniej na razie nie jest..
    Kaja, jeśli to jednorazowe było to się lekarz nie będzie kazał martwić.. Może leżał na pleckach a coś się chciało ulać albo to ślina. Nie przejmuj się

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 28 lipca 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja wrote:
    Madzia a Ty rodzisz za 2 miechy hihi tak abys nie zapomniała
    Kajus to to akurat się okaże jeszcze może być tak ze za miesiąc będę musiała urodzić...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 28 lipca 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I za Ciebie Magdziu dziś też zdrowaśka będzie żeby wyniki były ok i obyło się bez hospitalizacji! :)

    magdzia26, Strażaczka90, Fedra lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 28 lipca 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muska wierze ze Twoj porod bedzie szybki i prawie bezbolesny :)
    ja coraz czesciej mysle nad tym ze powinnismy zaczac rozgladac sie na wozkiem i lozeczkiem dla naszego wiwiczka. Wczoraj tak mnie po tej sobotniej imprezie bolaly plecy , posladki i krzyz ze szok - mialam tez dziwne bole brzucha ale to moze od tego ze napadlam na grzadki mamy i najadlam sie malin ale o dziwno cukier po nich byl dobry ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2014, 16:47

    Kaja, anka_a, Strażaczka90, Dodi lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
‹‹ 5532 5533 5534 5535 5536 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ