X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 28 lipca 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka,
    wróciłam z weekendu i burza przyszła, trochę pokapało, ale przynajmniej trochę słonko na mnie poświeciło i jestem zadowolona :D
    Aisa miała rację, że się cieszyłam :*

    Na fotki Spero też się nie załapała, bo z tel was podglądałam, ale czekam na te z imprezy.
    Fedra super, że pomiary prawidłowe i Winogronko się rozwija.
    Muska obyś już urodziła i żeby było lekko i przyjemnie :)

    ach, i dziś jak kupowałam koleżanki dziecku bodziaki stwierdziłam, że są takie słodkie, że sama sobie zacznę kupować ;)

    aisa, anka_a, Strażaczka90, kiti, Dodi, Fedra lubią tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 28 lipca 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)

    Muśka pomodlę się za Was dzisiaj

    Nie wiem co jeszcze miałam napisać hmmm może mi się przypomni to wrócę tu.....

    aisa, Fedra lubią tę wiadomość

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 29 lipca 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo dzisiaj jestem pierwsza wiec zycze wam milego choc u mnie upalnego dnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2014, 08:49

    Blondi22, aisa, a-koczek, Dodi, anka_a, Strażaczka90, Fedra lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry i do widzenia :) :) :)

    Blondi22, Strażaczka90, aisa, a-koczek, magdzia26, Dodi, anka_a, Kaja, Fedra lubią tę wiadomość

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 29 lipca 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam

    Miłego dnia ;)

    aisa, a-koczek, magdzia26, anka_a, Kaja, Fedra lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 29 lipca 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja też się witam ;)

    Magdzia, o której wyniki? Trzymam kciuki!

    Effci się jednak nic nie przypomniało bo nie wróciła ;)

    magdzia26, Strażaczka90, Dodi, anka_a, Kaja, Effcia28, Fedra lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 29 lipca 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu jak tam !?!? Od rana trzymamy z Marcelem kciuki

    magdzia26, Strażaczka90, Fedra lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 29 lipca 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam wlasnie u diabetologa i nie podobaja jej sie moje wyniki wiec przepisala mi insuline dwie dawki ktora mam wstrzykiwac przed kazdym obfitszym posilku czyli przed sniadaniem obiadem i kolacja. W domu oczywiscie tesciowka sie oburzyla i stwierdzila ze pewnie ta diabetolog do dupy i zarejestrowala mnie prywatnie na czwartek zeby to skonsultowac z innym diabetologiem no i mowila zebym narazie nie brala insuliny tylko poczekala- kurde same stresy i ta nakrecajaca tesciowka ....

    czy ktoras bierze insuline lub brala w ciazy?

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 29 lipca 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry moje kochane :) kciuki pomogły wyniki mam w normie :D ale żeby nie zapeczyc tfu tfu bo jutro mam iść na powtórkę badań krwi i w piątek ponowna konsultacja...

    Rucia, Muska, Blondi22, Strażaczka90, Kaja, aisa, Dodi, anka_a, kiti, Selena, gocha04, sylwia1985, Effcia28, plemniczka, Fedra, Pismak lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwus współczuję Ci kochana ja się nie znam na cukrzycy ciążowej ale wg mnie lekarz bezpodstawnie by nie dawał Ci insuliny i na pewno bardziej się zna niż twoja tesciowa...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff kochana brawo pisalam mówiłam, że bedzie ok Marcel też sie cieszy jupiiii

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 29 lipca 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie!
    Sylwia Twoja teściowa skończyła medycynę żeby takie rady dawać? Chyba nie posłuchałaś jej "złotej rady" by nie brać insuliny? Skoro lekarz stwierdził, że masz brać żeby wspomóc trzustkę to bierz. Jaką masz ilość jednostek brać i jaka insulina?
    Jeżeli nie jesteś pewna diagnozy to skonsultuj się z innym diabetologiem. Ja bym poszła ale sama bym sobie termin i lekarza wybrała bo za chwilę teściówka będzie patrzyła Tobie w krocze jak będziesz rodziła bo stwierdzi, że ginekolog się nie zna ;)
    Uffff ochłonęłam ;)
    Magdzia to jeszcze jutro kciukamy :) Super, że obecne wyniki są ok!
    Muska i jak?

    jeju, magdzia26, Dodi, aisa, Strażaczka90, Fedra lubią tę wiadomość

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 29 lipca 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka_a wrote:
    witajcie!
    Sylwia Twoja teściowa skończyła medycynę żeby takie rady dawać? Chyba nie posłuchałaś jej "złotej rady" by nie brać insuliny? Skoro lekarz stwierdził, że masz brać żeby wspomóc trzustkę to bierz. Jaką masz ilość jednostek brać i jaka insulina?
    Jeżeli nie jesteś pewna diagnozy to skonsultuj się z innym diabetologiem. Ja bym poszła ale sama bym sobie termin i lekarza wybrała bo za chwilę teściówka będzie patrzyła Tobie w krocze jak będziesz rodziła bo stwierdzi, że ginekolog się nie zna ;)
    Uffff ochłonęłam ;)
    Magdzia to jeszcze jutro kciukamy :) Super, że obecne wyniki są ok!
    Muska i jak?

    kazala brac przed posilkiem dwie dawki insuliny ludzkiej a tesciowka w panike wpadla ze bede trula dziecko i ze najpierw powinna mi konkretna diete ustalic a potem gdy to nic nie da to zapisac insuline - dla swietego spokoju pojde w czwartek to tego innego diabetologa a jak i on powie ze to konieczne to oczywiscie bede brala. Tesciowka juz zrobila panike i mojemu sie to udzielilo i mi rowniez...
    choc watpie czy dieta pomoze bo zjadlam na obiad tylko 4 pierogi a cukier po godzinie 165 wiec troche sie przerazilam :( a wogole sobie nie pojadlam :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2014, 20:33

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Muska Autorytet
    Postów: 2322 5037

    Wysłany: 29 lipca 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    U mnie nico :P
    Siedze i czekam. Dzisiaj zaliczylam po 18 dlugi spacer 1,5 godz.,pranie wstawialam 2razy i rozwieszalam (a to wymaga nieco gimnastyki) i czekam...
    A no i oczywiscie po schodach tez sie nawspinalam na to nasze 3pietro ;)
    Jutro mam w planie odwiedziny u konserwatora zabytkow z papierami,a potem spacerek i obiadek.
    Moze jutro? Kto wie ;)
    Milego wieczorka i do jutra :)

    Rucia, Dodi, magdzia26, Blondi22, aisa, anka_a, Kaja, kiti, Strażaczka90, Fedra lubią tę wiadomość

    9f7j3e5e06vngc0g.png
    961lgu1rd0kaje2g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musia dzidzia wyjdzie wtedy kiedy sama będzie tego chciała :) Pozostało Ci tylko czekać :)

    Sylwia twoja teściowa rozwala mnie na łopatki. Z góry współczuję Ci, gdy na świecie pojawi się twoje dzieciątko. :(

    Magdzia ciesze się, że wyniki są w normie :) Rozumiem, ze się uspokoiłaś :)

    Miłej nocy.

    Dodi, magdzia26, aisa, anka_a, Muska, sylwia1985, Strażaczka90, Fedra lubią tę wiadomość

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 29 lipca 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leo ma spojrzenie gangstera hehe ;)

    Rucia, magdzia26, aisa, Dodi, Strażaczka90, Fedra lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi, jak to stwierdził mój brat: " Źle mu z oczu patrzy, to dobrze :P "

    Effcia28, Blondi22, magdzia26, aisa, Dodi, Strażaczka90, Fedra lubią tę wiadomość

  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 29 lipca 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To masz malutko Sylwia i pewnie masz jakąś krótko działającą żebyś nie miała skoków poziomu cukru. Najgorsze właśnie są takie skoki. Nie trujesz dziecka insuliną!!! On sam wytwarza insulinę a ta wstrzykiwana przez Ciebie jest potrzebna Twojemu organizmowi. Co z kolei pozytywnie wpłynie na maluszka bo on nie będzie miał Twojego poziomu glukozy w swoim organizmie a jego trzustka nie będzie wytwarzała mega ilości insuliny do zbicia tego poziomu. Na grupie na fb zostawie ciekawy artykuł.

    Rucia ale fajne zdjęcia! Widać Młodzian zadowolony.
    Kolorowych!

    sylwia1985, Dodi, magdzia26, Fedra lubią tę wiadomość

  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 29 lipca 2014, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no kurcze Aiso nic mi się nie wspomniało :P

    Ruci Leoś ma piękne spojrzenie w ogóle cały jest piękny a to spojrzenie pewnie po wujku Pawle :D

    Muśka jeszcze tylko trochę i zobaczymy Twojego skarba :)bo zobaczymy prawda?

    Madziu cieszę się że wyniki są ok :*

    Sylwia ja tam się nie wtykam ale skoro lekarz zapisał insuline to tylko dla waszego dobra,skonsultować zawsze można ale tyle ile lekarzy tyle też zaleceń,które mogą się nawzajem wykluczyć i potem nie wiadomo któremu wierzyć.Gdyby Ci przepisał luteinę to wziełabyś ją bez pytania bo tak trzeba i wiele z nas ją brało i tak samo powinno być Twoją cukrzycą.

    A w ogóle to nie urażając Cię w żaden sposób wydaje mi się że za bardzo jesteś nerwowa a to potem odbije się na twoim dzieciątku i będziesz potem narzekać że nerwowe ,płaczliwe itd. jesteś kochana tak daleko w ciąży powinnaś się cieszyć nią tym bardziej że przechodzisz ją w miare spokojnie.A to że masz cukrzyce to bierz tabletki i reszte i nie przejmuj się nie Ty pierwsza i nie ostatnia:)

    Ja np całą ciąże brałam luteinę i tabletki na nadciśnienie i nie przejmowałam się bo wiedziałam że mojej Madzi bardziej zaszkodzi moje wysokie ciśnienie niż branie tabletek!
    Kochana ciesz się :)

    Pozdrawiam resztę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2014, 23:48

    Kaja, Rucia, magdzia26, aisa, kiti, Dodi, anka_a, Fedra lubią tę wiadomość

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 30 lipca 2014, 01:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loenie nie słuchaj żeś gangsrte ;-) itp itd przystojniacha i będzie łamał serducha swoim Paniom i zacząłeś od swej Matki i Nas :-) kiss kiss

    Rucia, magdzia26, aisa, anka_a, Fedra lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


‹‹ 5533 5534 5535 5536 5537 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ