X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 31 lipca 2014, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    witajcie dziewuszki :)

    wlasnie dlatego chcialabym mieszkac sama ze swoim G gdyz robilabym to co mowi lekarz i tyle a tak to wole sie przejsc do innego zeby miec swiety spokoj zeby mi potem tesciowka nic nie zarzucila- Oj ciezko ciezko wam powiem i przez nia jestem wlasnie nerwowa !!!!!!!!!!! ale coz !!!!!!!!!!!!

    milego dzionka
    Sylwia a nie możesz z nią porozmawiać i powiedzieć co i jak może kobiecina zrozumie? bo przecież takie nerwy to nic dobrego albo pogadaj z G niech on jej pare słów powie ?

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 31 lipca 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effcia28 wrote:
    Sylwia a nie możesz z nią porozmawiać i powiedzieć co i jak może kobiecina zrozumie? bo przecież takie nerwy to nic dobrego albo pogadaj z G niech on jej pare słów powie ?
    moj juz nie raz jej gadal ale ona i tak swoje - w sumie to mieszkam w jej domu wiec za bardzo do gadania nie mam ale czekam az moj zrobi wreszcie ta kuchnie to moze troche bede miala swietego spokoju ( choc juz urlop mu sie skonczyl :()Mojemu konczy sie kontrakt w grudniu i raczej przeniosa go w inne miejsce wiec mam nadzieje ze wyjedziemy stad ( choc tesciowka z pewnoscia bedzie chciala zebym zostala bo przeciez z taka malota nie wyobraza sobie podrozy) ale ja i tak zrobie swoje... bo nie wyobrazam sobie ze moj bedzie na drugiej stronie Polski a ja tutaj z nia - rodzina musi byc razem

    milego upalnego dzionka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2014, 09:08

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 31 lipca 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwuś mi sie wydaje że powinnaś mniej ją informowac co się u ciebie dzieje a jak zapyta to mówic ze wszystko dobrze. Może wtedy nie bedzie udawc mądrzejszej

    anka_a, aisa, kiti, magdzia26, Dodi, Fedra lubią tę wiadomość

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 31 lipca 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    aisa, magdzia26, Dodi, Fedra lubią tę wiadomość

  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 31 lipca 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry
    U mnie dziś chłodnawo w porównaniu do ostatnich upałów. Jak powieje to długi rękaw trzeba mieć

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 31 lipca 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a-koczek wrote:
    Sylwuś mi sie wydaje że powinnaś mniej ją informowac co się u ciebie dzieje a jak zapyta to mówic ze wszystko dobrze. Może wtedy nie bedzie udawc mądrzejszej
    i tak moj G jej wszystko papla - niby zeby sie doradzic

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 31 lipca 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    Dobry
    U mnie dziś chłodnawo w porównaniu do ostatnich upałów. Jak powieje to długi rękaw trzeba mieć
    ale zazdroszcze- u mnie taki upal ze ledwo sie tocze jak slon po domu

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 31 lipca 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    Dobry
    U mnie dziś chłodnawo w porównaniu do ostatnich upałów. Jak powieje to długi rękaw trzeba mieć




    Bryyyyyy wszystkim


    Asia to samo u nas nawet lekko deszczyk pada :-) ale przyjemnie !!!

    magdzia26, aisa lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 31 lipca 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powitać :)
    Ale wam zazdroszczę chlodku ja też chcę!!! Dmuchnijcie jakąś chmurkę do Stolicy :D
    Sylwia mój P tez papla wszystko swojej rodzince ale ja mu za każdym razem zwracam uwagę na to ze niektóre sprawy powinny zostać między nami i ze jak będzie tak paplal to jemu też nic nie będę mówiła bo sobie nie życzę!!! No na pewno nie pozwolilabym żeby ktoś mi się wtracal bo dla mnie to jest nie do pomyślenia i juz zapowiedzialam mojemu ze nie życzę sobie żadnych wizyt w szpitalu bo to jest czas dla mnie i dla mojego P i naszego dzidziusia. powinnaś bardziej stanowczo pewne rzeczy powiedzieć i się trzymać tego co mówisz bo dajesz sobie teściowej wejść na glowe...

    Kaja, anka_a, aisa, Dodi, Effcia28, Fedra lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 31 lipca 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mdzia jak wyniki !?! Jutro wizyta czekam na newsy

    magdzia26, aisa lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mówią, że baby mają długi język o.O

    sylwia1985, aisa, magdzia26, Dodi, a-koczek, Selena, Effcia28, Fedra lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry.

    Ogarnijcie tych swoich chłopów. Kto to słyszał, żeby dorosły facet leciał z wszelkimi nowinami do mamusi. o.O
    Na Mazowszu 33 stopnie w cieniu. Pięknie jest. Madzia nie zazdroszczę upałów w czasie ciąży. Chociaż ja nie narzekałam :) Lubiłam ciepełko.

    Pozdrawiam

    magdzia26, aisa, anka_a, Dodi, Effcia28, Fedra lubią tę wiadomość

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 31 lipca 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide dzisiaj na 17 prywatnie do tego diabetologa co mnie tesciowka zarejestrowala - zobaczymy co on powie ale wydaje mi sie ze nic nowego no ale ...oczywiscie chce isc ze mna a ja ze ,,jestem dorosla i sama sobie poradze,, troche sie oburzyla bo powinnam jej dziekowac ze mnie zarejestrowala

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2014, 13:27

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twoja teściowa ma cię chyba za jakąś głupią gęś :/

  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 31 lipca 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już chłodek sobie poszedł, znów upał. Która mi pozazdrościła? :P

    Tu w szpitalu jest sprawa dobrze rozwiązana, po porodzie wstęp ma tylko tatusiek i rodzeństwo. Tym sposobem żadna rodzinka się nie wbija do mamy i dzieciątka.

    magdzia26, anka_a, Dodi, Selena, Fedra lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 31 lipca 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe Aisko czyli chlodek od Ciebie do mnie poszedł może dotrze niedługo :D super macie tam w szpitalach ze takie zasady mają, ja jak ostatnio widziałam jakie wycieczki przychodzą do tych umeczonych kobiet po porodzie to szczerze im wspolczuje...
    Sylwia ta twoja tesciowa to chyba se jaja robi chciała z tobą pójść do lekarza??? Masakra myślę że najchętniej to by przepiela twój brzuszek sobie jakby tylko mogła :P
    Kajus jeszcze wyników nie ma jutro będą ehhh mam nadzieje ze będą dobre...

    Dodi, Fedra lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej

    u nas tez goraco ;)

    Moj swojej mamusi jak pyta sie to zawsze mówi ze wszytko ok hehe ;)

    Magdzia trzymam kciuki

    Muśka ty byś juz moze zaczeła rodzic hihi


    a ja zaczelam dietke i ćwicznenia ;) zobaczymy efekty po miesiacu trzymajcie kciuki

    Iza od dzis uparcie trenuje podniesc sie i raczkowac śmiesznie to wyglada he a jak tez mam frajde bo kuba nie raczkował wiec pierwszy raz widze
    Milego dnia

    anka_a, Dodi, magdzia26, Fedra lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi, trzymamy kciuki i życzymy wytrwałości :)

    Fedra, gdzie się podziałaś?

    magdzia26, Blondi22, Fedra lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Twoja teściowa ma cię chyba za jakąś głupią gęś :/
    hahaha tez to mojemu mowilam ze traktuje nas jak dzieci.Ona uwaza ze bez niej sobie nie poradzimy i najlepiej zeby miala nas na oku - dlatego mam nadzieje ze mojego przeniosa daleko od niej i wreszcie bedziemy mogli normalnie zyc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2014, 14:55

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haj Moje dziewczynki:) ja dziś mam okropny dzień...Humor nie dopisuje oszaleje zaraz.Ide zaraz pobiegać.Maz w pracy ja po pracy.Sylwia musze się zapytac..Czy Twój chłop to nie jest mami synkiem?jak sobie nie poradzicie!!!!co on!!!dziwny facet z niego jest.Jakby mój tak mi powiedział to ja bym mu po pierwsze nawtykała i powiedziała.Że skoro twierdzi że sobie nie poradzimy to niech zostaje z mamusia a ja goodbye.Ona Tobie dopiero zacznie się wtrącać.Wiadomo,że chcesz mieć Rybka swój własny kąt.I trochę swobody a nie wtrącającą się teściówke.Poza tym jesteście dorośli.Sami sobie dacie rade.No chyba że Twój chłop sam sobie nie da...Bo Ty to raczej byś dała sobie rade sama.
    Ps.Uwielbiam Was:* u mnie dziś brak słońca ;D MOŻNA ODETCHNAC .w NOCY TROCHE POPADAŁO.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2014, 15:00

    Fedra lubi tę wiadomość

‹‹ 5535 5536 5537 5538 5539 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ