X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny. Nie pisalam dlugo ale na bierząco czytalam. My bylismy 2 tygodnie na wakacjach nad morzem, pozniej u rodziców męza. Kornelka na swoich pierwszych wakacjach spisala sie super. Byla zafascynowana nowymi miejscami, ladnie spala i byla zadowolona. Ale generalnie ostatnio nie mamy z nia lekko. Ząbek jej lada chwila się wyrżnie i z tego powodu jest placzliwa ostatnio i bardzo marudna, ech mam nadzieje ze szybko to minie. Poza tym ladnie juz raczkuje, siedzi.

    Aisko cudny Jasiek :*

    Fedri oby to krwawienie juz nie powtórzylo sie, pamietam ze i ja do ok. 13 tygodnia plamilam, pozniej przeszlo samo. Jestes juz w II trymestrze, jest bezpieczniej. Dzidzia juz jest wieksza, silniejsza. Bedzie dobrze.

    Dodi kochana jejku ty juz zaraz mozesz rodzic... torba spakowana? pochwal sie brzuszkiem :) Madzia, Sylwia wy tez moglybyscie aktualna fotke apartamentów strzelić, bo Muska to juz pewnie na dniach pokaze światu nowego obywatela, a raczej obywatelkę :)

    Spero nie zalapalam sie na twoją suknie :( bardzo prosze o pokazanie i mi :)

    Nelka

    64d4352a306d1a45m.jpg

    25b0bef4809782c5m.jpg

    Fedra, sylwia1985, magdzia26, Dodi, aisa, Spero, kiti, gocha04, anka_a, Strażaczka90, Kaja, Pismak lubią tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodkich snow dziewuszki !!!!

    a dla staraczek owocnego serduszkowania :)

    magdzia26, anka_a lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Dodi Autorytet
    Postów: 2995 10236

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi to prawda, jeszcze tydzien i generalnie moglabym juz rodzic :)

    Fedra wspolczuje Ci tych krwawien/plamien i stresow z nimi zwiazanych :-/ mam nadzieje, ze taka Twoja uroda i w koncu to minie <3

    Plemniczko super, ze Nelka zakiczyla swoje pierwsze wakacje :) oby zabki szybko wyszly i nie bylo to zbyt meczace dla Was wszystkich :*

    My dzis na chwilke nad jeziorembylismy a jutro nad rzeke sie wybieramy :) mam nadzieje, ze znajde troche cienia :P
    Fotka mejbi w nastepnym tygodniu :D

    Dobrej nocy :*

    magdzia26, plemniczka, Fedra, anka_a, aisa, Kaja lubią tę wiadomość

    29.04.13(8t 2d) [*]/kolejna szansa 24.11.13relgh371jzp75q9n.png
    1995fd7a4d57bc6e.png
  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh dziewczynki witam i ja :)

    Dodi kochana czy Ty byś mi mogła adres eskiem puścić raz jeszcze? bo chyba wykasowałam :P

    Madzik super się miewa ale ostatnio coś bardziej płaczliwa i marudna się zrobiła nie wiem czy jej zęby idą czy to jakiś skok rozwojowy ale niech już mija ja chce swoje grzeczne dziecie spowrotem :D

    Plemniś Kornelka super buziak dla niej :*
    Fedri kochana co Ty się biedna nastresujesz mam nadzieję że to już ostatni taki stres

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2014, 00:02

    plemniczka, magdzia26, Fedra, anka_a, Dodi, Kaja lubią tę wiadomość

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry dziewuszki :)

    Fedrunia nie denerwuj sie kochana napewno winogronko jest silne :)

    plemniczka - cudo cudo cudo z corci :)

    Dodi ale Ci czas szybko zlecial - wow niedlugo mozesz na spokojnie rodzic :)


    milego niedzielnego dzionka

    plemniczka, magdzia26, Fedra, anka_a, Dodi lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczka specjalnie dla Ciebie apartamencik Wiwiczka - 30 tydzien

    q67lu9xsmetn_t.jpg

    plemniczka, kiti, Blondi22, gocha04, magdzia26, Fedra, anka_a, kierzynka, Dodi, aisa, Selena, Kaja, Pismak lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc.
    Fedruś jak sie czujesz?
    Effciu w tym czasie co jest Magda jest dlugi skok rozwojowy, byc moze to to, lub faktycznie ząbki. Kazdy mówi ze 5 i 6 miesiąc sa najgorsze, no i u nas faktycznie tak jest. Tez czekam aż te wieczne jęki, placze i niezadowolenie przejdą.
    Sylwia no piekny i juz pokaźny brzuszek :)

    sylwia1985, magdzia26, Fedra, anka_a, Dodi, Effcia28, aisa lubią tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodi uwazaj bo jeszcze urodzisz z gorąca nad ta wodą :P
    a jak ogólnie u Ciebie?

    Dodi lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia kochana co się nic nie wygadałaś, że wzięłaś ślub? Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :)

  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka w ten jakże cieły dzień :)

    Sylwia śliczny brzunio. Daj trochę tych wirusów ;) Faktycznie nie póściłaś pary z ust, że się chajtasz. Wszystkiego najlepszego!

    Fadra mam nadzieję, że to już ostatnie planienia w tej ciąży i, że dzidzia będzie grzeczniejsza po tej stronie brzucha. Odpoczynku życzę.

    Rucia piękny macie ogród.

    Muska albo urodziła, albo robi przeciągi w mieszkaniu. Czekam na nową twarzyczkę.

    Dodi ty następna :) jak się z tym czujesz? Torba spakowana?

    Plemniczka ale twoja córa do M podobna, ślicznotka.

    Aisa Janek z każdym zdjęciem ładniejszy. I jeszcze tak ładnie się nazywa.

    Koczku, a jak twoje starania?

    Blondi trzymam kciuki za ćwiczenia.

    magdzia26, Muska, Fedra, anka_a, Rucia, aisa, Dodi, Blondi22, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miło Gocha ze o mnie pamiętasz (pewnie dlatego ze same zostalysmy na placu boju). Co do starań to powiem tyle że zostały zakończone. Dziś też potwierdziło się to co zawsze siedziało w mojej głowie dlaczego do tej pory nie udało mi się zajść w ciaze

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a-koczek wrote:
    Miło Gocha ze o mnie pamiętasz (pewnie dlatego ze same zostalysmy na placu boju). Co do starań to powiem tyle że zostały zakończone. Dziś też potwierdziło się to co zawsze siedziało w mojej głowie dlaczego do tej pory nie udało mi się zajść w ciaze
    Koczus co sie potwierdzilo ? nie strasz :(

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia to temat nie na forum tym bardziej tego typu forum

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a-koczek wrote:
    Sylwia to temat nie na forum tym bardziej tego typu forum
    mam tylko nadzieje ze to nic powaznego :(

    milego wieczorku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2014, 19:12

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Muska Autorytet
    Postów: 2322 5037

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć baby.
    Nie urodziłam :/ Robię wszystko co można żeby to trochę pośpieszyć, ale coś na naszą upartą córcię nic nie działa. Dzisiaj to już kumulacja sposobów była: seks, dłuższy spacer, standardowo herbatka z liści malin i olejek z wiesiołka, zaczęłam nawet sutki dręczyć i jak było tak jest...

    Kopciuszku, ile to tak trzeba się tarmosić? Przeczytałam na stronie rodzicpoludzku.pl że tak 2 minuty jedna pierś, potem 2 minuty druga, 3 minuty przerwy i od nowa i tak pół godziny. Zrobiłam sobie w sumie dzisiaj 2 takie sesje i rezultatów nie widzę...

    Od jakiegoś czasu mam takie skurcze przepowiadające, ale tylko tyle. Szybko mijają i żadnej regularności. Na dzisiaj odpuszczam, bo nie można przegiąć, ale jutro robię powtórkę dzisiejszych aktywności i zaczynam intensywniej się modlić o poród :) Zacznę tez monologi z córcią prowadzić, bo w końcu musi zechcież stamtąd wyjść ;)

    Fedra, mam nadzieję, że już przeszło i teraz tylko na wizytę czekasz i się więcej nie powtórzy. Współczuję tych plamień, bo to psychicznie wykańcza. Na pewno będzie dobrze, bo Twój dzidziuś już duży i silny jest!!!

    Sylwia, ślub wzięliście?! Zapodaj jakieś foty sukni :)

    Dodi, pamiętasz jak kiedyś pisałam, że jeszcze mnie przegonisz? Odwołuję to. Czekaj na swoją kolej :P Ale faktycznie, zaraz możesz zacząć rodzić :) Gotowa jesteś, spakowana?

    Idę sobie dolać herbatki. MIłego wieczorka!

    Fedra, plemniczka, aisa, Dodi, sylwia1985, Blondi22 lubią tę wiadomość

    9f7j3e5e06vngc0g.png
    961lgu1rd0kaje2g.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Laski


    Muska wes bo mam chwilke i juz chciałam się zachwycać córka , a tu młoda strajkuje mocno!!!

    Fedra, Muska, magdzia26, anka_a, Strażaczka90, aisa, Dodi lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muska może rano ruszy cos

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muska ja jak robilam masaz sutków to wlasnie tak ze 2 minuty jeden, potem drugi, 5 minut przerwy i znowu. Myj podloge na kolanach, tańcz i rób po kilka przysiadów by malą obniżyc :) ja tak kilka dni przed porodem robilam. Mozesz tez spróbowac oleju rycynowego, to czesto dziala bo po tym biegunki sie dostaje i to wywoluje poród, u Shaggi poskutkowalo i za chwile zaczal sie poród, a u mnie nie :P, dopiero gin przyspieszyl masażem szyjki

    Dodi lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koczku na prawde zaprzestaliscie starań? :(

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
‹‹ 5537 5538 5539 5540 5541 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ