X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a-koczek wrote:
    Miło Gocha ze o mnie pamiętasz (pewnie dlatego ze same zostalysmy na placu boju). Co do starań to powiem tyle że zostały zakończone. Dziś też potwierdziło się to co zawsze siedziało w mojej głowie dlaczego do tej pory nie udało mi się zajść w ciaze

    Siebie też nie zaliczam do tych co na tym placu boju pozostały, bo powoli się wycofuje i już mi to tak w głowe nie doskwiera.
    Ale przykre, że tobie potwierdziło się to o czym myślałaś. Mam nadzieję, że jednak się poukłada i będzie dobrze.

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć:)My dziś miło spędziliśmy czas:) u Teściówki .Był grillek:) i się kapaliśmy w duuuuuuuuuuzym baseniku;D ..jednak @ będe miała szybciej ;D CYKL mi się skróci;D BO JUŻ w 14 dc miałam owu;D

  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muśka daj se spokój z tym cudami typu wiesiołki itd to gów...o daje.Wiem że łatwo się mówi najlepszy jest masaż szyjki choć bolesny w cholerę :P

    No też widziałam że Sylwia zmieniła nazwisko ale ona coś mówiła że są z G po cywilnym tylko nie mają jeszcze kościelnego no chyba że coś pokręciłam?

    Dodi prześlij mi ten adres bo faktycznie szybciej urodzisz niż ja Ci paczkę pośle :P

    Plemniś ani mi nie mów bo przypomina mi się od razu terrorysta Ruciowy :D

    Ej dawno nie było nowej fasolki coś się zastój zrobił :(
    Koczku nie wiem jaka jest przyczyna zaprzestania starańale mam nadzieję że się jednak poukłada

    Mauysia udanego wypoczynku :)
    Gocha Fedrii Aiso i Rucik o Was też pamiętam

    Pismaczku ,Spero,Kfiatku,Guniu Aga 30,Mała 29 jak czytacie Was również pozdrawiam i myśle co u Was.

    Trzymta się a zwłaszcza te o których zapomniałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2014, 23:50

    aisa, magdzia26, Dodi, plemniczka, Blondi22, kiti, Fedra, Gunia, AGA 30, Pismak lubią tę wiadomość

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.

    Nie raz nie dwa wspominałam Wam o mojej siostrze, która po urodzeniu syna bezskutecznie starała się o kolejne dziecko. Zrobiła tysiące badań, zaliczyła jeszcze więcej wizyt u lekarzy, a dziecka jak nie było tak nie było.

    Ostatnio dowiedziałam się, że natura zrobiła jej psikusa, w grudniu rodzi dziewczynkę :) Po 3 latach niepowodzeń w końcu się udało.

    Gocha miło, że podoba Ci się mój ogród. Dziękuję.

    Fredzia leż, odpoczywaj, rób wszystko co mówią lekarze. Oby krwawienia się nie powtórzyły.

    Plemniś fajnie, ze Kornelce podobało się na wakacjach. My w tym roku odpuściliśmy sobie wojaże.

    Dodi jejku ty już na finiszu jesteś o.O Ale ten czas zapieprza.

    Musia jeżeli wszelkie sposoby wywołania porodu zawodzą, to pozostało Ci tylko czekać. Przecież Shagga też robiła wszystko, żeby szybciej urodzić, a przecież przenosiła ciąże.

    Sylwia brzusio masz przepiękny :)

    Koczku :( Nie trać nadziei :(

    Effciu ja o Tobie również pamiętam :)

    Piszecie o osiągnięciach dzieci, to i ja się pochwalę. Leo również raczkuje, ale tylko na trawie i na zimnej podłodze, generalnie woli pełzać. Poza tym stoi przy meblach, wspina się na łóżko, robi papa i brawo, śmieje się bez przerwy, ale zdarzają mu się również płaczliwe momenty. Dzień bez płaczu dniem straconym :P W sobotę zalicza swoje pierwsze wesele, ciekawe ile wytrzyma.

    Buziaki

    aisa, Strażaczka90, magdzia26, Dodi, plemniczka, sylwia1985, Blondi22, kiti, Effcia28, anka_a, Fedra, Pismak lubią tę wiadomość

  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie

    Fedra, no nie może coś być u Ciebie nuuudnej ciąży, ale Winogronko jest silne i da sobie spokojnie radę!

    Plemniś, fajnie że wakacje zaliczone do super udanych :) Kornelcia to już duża i śliczna pannica ;) Oby ząbki szybko wyszły i już Was nie męczyły!

    Effcia, coś dawno nie było zdjęć Madzinki :)

    Sylwia, najlepszego na Nowej Drodze! Choć i mi się wydaje że już cywilny miałaś więc w sumie Droga już nie taka nowa :P Niezły brzucho już masz.

    Kaja, udanego urlopowania!

    Gocha, dobrze że temat już tak w głowie nie siedzi. Już wkrótce na pewno się uda, musi!

    Koczku, też nie wiem jaki jest powód zaprzestania starań, ale mam nadzieję że to nie ostateczna decyzja i że wszystko się poukłada :)

    Dodi, zasadnicze pytanie - torba spakowana? ;D

    Muska, też nie miałam przepowiadaczy za bardzo. Jak się Młoda zdecyduje to wyjdzie. Pogadaj z Nią że już czas. Mój w sprawie prawidłowego ułożenia posłuchał ;)

    Strażaczka90, magdzia26, Dodi, Fedra lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach Aisko wybacz ! Jasiek jest prześliczny :D

    aisa, aisa, aisa, aisa, aisa, magdzia26, Dodi, kiti, Fedra lubią tę wiadomość

  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Ach Aisko wybacz ! Jasiek jest prześliczny :D
    Wybaczam ;) i dziękuje :)

    Effcia28 lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He he mam moc, mam moc :D
    5 razy polubiłam :D

    Dodi, Rucia, magdzia26, anka_a, Fedra lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Dodi Autorytet
    Postów: 2995 10236

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siemka :*

    Effciu może faktycznie już czas na ząbkowanie u Madzialeny, więc teraz pewnie zacznie się ten gorszy czas :/

    Sylwia jaki masz ładny pokaźny brzuszek :) a swoją drogą jak to się stało, że nie wiedziałyśmy o ślubie? Wszystkiego dobrego dla Was :)

    Plemniczko powiem Ci, ze niezłe jaja wczoraj, bo pojechaliśmy do Szczyrku a tam godzina słońca i deszcz :/ pozbieraliśmy się do Brennej a tam burza, ostatecznie wylądowaliśmy w Wiśle ale tam już tylko posiedzieliśmy trochę, słońce gdziesz zza chmur wyszło ale było już późno, więc nawet mnie opalenizna nie chwyciła a dzisiaj mam wrażenie że w domu cieplej niż tam :( ogólnie to mi mega duszno i ciepło i w zasadzie to tyle :P

    Gocha do mnie wogóle nie dociera, ze mogę niedługo rodzić :D dzisiaj idę na kolejną wizytę i zobaczymy co tam słychać u Amelki :) Trzymam kciuki za Waszą walkę do końca i wierzę, że doczekacie się jeszcze swojego maleństwa :*

    Koczku przykro mi z powodu informacji, którą przeczytałam na temat Waszych starań i cóż mogę powiedzieć skoro nie chcesz tutaj rozwijać tematu.... Życzę Wam powodzenia bez względu na to, jakie podejmiecie decyzje i co zamierzacie :*

    Muska hehe no chyba faktycznie kiedyś padł taki tekst z Twojej strony, ale spokojnie... myślę, że nie zaburzę Ci kolejności :P rozpakowuj się dziołcho w końcu :D ja psychicznie chyba nie jestem przygotowana, ale nie wiem czy będę kiedykolwiek hehe a torbę mam raczej spakowaną, więc jakby tak prawie się zaczęło to mogę jechać :)

    Ruciu ja uważam, że na każdą z nas musi przyjść czas bo przecież byłoby to mega niesprawiedliwe :( historia Twojej siostry bardzo podnosi na duchu i czekam z zaciśniętymi kciukami za powodzenie pozostałych staraczek :* jeśli chodzi o zapierniczanie czasu to po suwaczku ani po sobie tego nie widzę, ale jak patrzę na wiek Waszych szkrabów to wtedy zdaję sobie sprawę z tego jak to szybko leci :)

    Aisko tak, tak spakowana :)

    dzisiaj idę na wizytę (mam nadzieję, żę ostatnią) i zobaczymy co tam u Amelki słychać :)



    kiti, aisa, magdzia26, Fedra, Rucia lubią tę wiadomość

    29.04.13(8t 2d) [*]/kolejna szansa 24.11.13relgh371jzp75q9n.png
    1995fd7a4d57bc6e.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale upal- ledwo dowloklam sie do pracy - milego dzionka:) A slubikiem sie nie chwalilam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2014, 12:25

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej

    Sylwia pokaźny brzusio ;)

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Sylwia nie ladnie nas tu nie informowac ;)

    a.png
    a.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie sa juz male efekty po cwiczeniach ;)

    magdzia26, anka_a, aisa lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • Dodi Autorytet
    Postów: 2995 10236

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi22 wrote:
    a u mnie sa juz male efekty po cwiczeniach ;)

    już??????

    29.04.13(8t 2d) [*]/kolejna szansa 24.11.13relgh371jzp75q9n.png
    1995fd7a4d57bc6e.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam dzis sesyjke mini z brzusiem :)ciekawe jak focie wyjda- kolezanki z pracy zrobily mi prezent slubny:)

    magdzia26, Dodi, Rucia, anka_a, Blondi22, Fedra, kiti, plemniczka, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Sylwia nie musze chyba mówić że czekamy na zdjęcia z sesyjki brzuszkowej :) a i jak mogłaś nam się nie pochwalić slubem... nie ładnie :P wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia żebyś mogła jak najszybciej uwolnić się od tesciowki i noi niech twój m tez się odklei od mamusi ;)
    Kajus mam nadzieje ze urlopik udany i milo spędzanie czas :)
    Muska życzę Ci żebyś w tym tygodniu wyeksmitowala swoją corcie :)
    Dodi może jakaś foteczke zazucisz swojej księżniczki na forum po dzisiejszej wizycie :)
    Ferdrus jak się czujesz? Kurcze oby juz te plamienia nie wracaly żebyś mogła spokojnie cieszyć się tym cudownym stanem <3
    Koczus mam nadzieje ze się wszystko pouklada u Ciebie... martwię się o Ciebie kochana...
    Gosiu nie poddajemy się...
    Ruciu, Aisko, Blondi, Plemniczko, Strazaczko pozdrawiam was serdecznie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2014, 15:06

    sylwia1985, Dodi, anka_a, Blondi22, Fedra, aisa, kiti, plemniczka, Rucia, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Dodi Autorytet
    Postów: 2995 10236

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziu bardzo chętnie bym coś wrzuciła ale zobaczymy jak się dzisiaj ułoży bo po ostatnim "wgryzaniu się w macicę" nie robię sobie większych nadziei na fotkę :P

    Sylwia fajny prezent zrobiły Ci koleżanki z pracy :)

    magdzia26, sylwia1985, Fedra, plemniczka lubią tę wiadomość

    29.04.13(8t 2d) [*]/kolejna szansa 24.11.13relgh371jzp75q9n.png
    1995fd7a4d57bc6e.png
  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Rano było parno a teraz pogoda idealna!

    Sylwia GRATULACJE! Świetny prezencik dostałaś od koleżanek ;) Czekam na foto!
    Brzusio masz śliczny!

    Fedra ale masz "przygody" z tymi plamieniami :( Oby to były ostatnie z ostatnich a winogronko niech się trzyma i rośnie :*

    Plemniczko najważniejsze, że wypoczęliście na wakacjach a Kornelka śliczna!

    Dodi powodzenia na wizycie!

    Muska odliczanie dalej trwa ;) Tak to jest z tymi maluchami, że jak już je chcemy po drugiej stronie to jakoś się buntują.

    Ja od soboty mam skurcze przepowiadające. Wczoraj było ich sporo ale też sporo stresu... Dziś okazało się, że po upadku z okna mój pies ma złamane dwie piszczele :( Dziś od chwili kiedy poznałam diagnozę uspokoiłam się i skurczy jak by mniej :)

    Miłego i spokojnego dnia!

    Fedra, magdzia26, aisa, Dodi lubią tę wiadomość

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodi wrote:
    już??????
    nom ;) tyle tłuszczu mam to szybko sie topi ;)
    w udzie 1cm mniej w tali 1cm mniej i 2cm mniej w biodrach ;)

    Fedra, Dodi, magdzia26, aisa, anka_a lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    Mialam dzis sesyjke mini z brzusiem :)ciekawe jak focie wyjda- kolezanki z pracy zrobily mi prezent slubny:)
    to koniecznie musisz nam potem pokazac ;)

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    a.png
    a.png
‹‹ 5538 5539 5540 5541 5542 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ