X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 5 października 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my mieliśmy okropny wieczor o 22 Marcel sie obudzil z takim placzem ,ze nie wiedzialam co mu jest 30 min płacz az krzyczał i po cieplych komplesach szedł w ruch viburcol i pomogło tak sie od miesiąca slini ,ze szok zęby ciotki chyba idą bo masakra i jeszcze brzuszek bo kupa co 2,3 dni ...

    A my jutro do alergologa jedziemy i zobaczymy co z mm bo mkelismy byc ost miesiac na tym nutramigenie ,aby brzuszek sie uspokoił po tych mkeszankach ciekawe co to bedzie !!!



    Ps.Sylwia rodzić już możesz, ale dopiero jak do domu zajade ,abym byla na bieżąco hehehehe żarcik rodz sobie nawet dziś tylko daj znac :-)

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 5 października 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się i ja w dwupaku :)
    Dużo zdrówka dla dzieciaczków :*
    Fedra to już połówkowe badania- jak to szybko zleciało!!! Ważne, że wszystko jest ok z małą :D
    Magdzia kamień z serca... ciesze się, że sytuacja się pozytywnie zakończyła a Niko zareagował na leczenie <3

    Ja teraz non stop coś jem... w różnych kombinacjach smakowych :) Nie są to zachcianki tylko jem to co widzę aż mam wrażenie, że zaraz pęknę (coś jak w bulimii tylko nie wymiotuję). Jak tak dalej pójdzie to nic nie będę w lodówce trzymała ;) Julek szaleje i obowiązkowo na spacerach zaczepia moje nerwy i kuleje raz na prawą nogę raz na lewą... Dziś równo 15 dni do terminu. Jestem ciekawa czy pełnia coś przyspieszy bo Ada równo w pełnię sobie wypełzła (z małą pomocą).
    Do jutra!

    Dodi, Strażaczka90, Fedra, magdzia26, plemniczka, Blondi22 lubią tę wiadomość

  • Dodi Autorytet
    Postów: 2995 10236

    Wysłany: 5 października 2014, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koczku kochana wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :* zdrowia, szczescia oraz spelnienia wszystkich marzen bez wyjatkow <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2014, 23:39

    magdzia26, Blondi22, Fedra lubią tę wiadomość

    29.04.13(8t 2d) [*]/kolejna szansa 24.11.13relgh371jzp75q9n.png
    1995fd7a4d57bc6e.png
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 6 października 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za zyczenia.

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 6 października 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia fajnie że już razem jesteście i że jutro do domku

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 6 października 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje sie w dwupaku. W nocy po serduchowaniu tak mnie okropnie brzuch bolal i kopal w szyjke i pecherz ze juz myslalam ze cos ruszy ale cisza ...

    Kurcze szkoda tej Przybylskiej- te raki sa okropne :(


    milego dnia

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 6 października 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodi wrote:
    Koczku kochana wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :* zdrowia, szczescia oraz spelnienia wszystkich marzen bez wyjatkow <3
    ja tez skladam ci koczus najserdeczniejsze zyczenia i spelnienia marzen

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 6 października 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry!!!!

    Koczuś 100 lat i spełnienia marzeń!!!

  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 6 października 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie kochane! w koncu mam wolną chwile by naskrobać coś, a nosze sie z tym juz od dobrych kilku dni.
    Madziu i tutaj serdecznie Ci gratuluje!! ciesze sie ze wyniki wasze lepsze i czekam niecierpliweie na jakies foto Nikosia

    Sylwia, Anka to teraz na wasze maluchy czekamy :) ech i to juz pewnie lada dzien sie pojawią, cudownie!

    Aga super super super!! niech batonik teraz pieknie rośnie :) a nie przemęczasz sie w pracy?

    Fedri i z twoich wiesci bardzo sie raduje. Super ze Natalka zdrowa i pięknie rośnie, a tak jak pisalam nie moge napatrzec sie jak peiknie wyglądasz w ciązy.

    Ruciu bardzo współczuje bostonki u Leosia, oby szybko mu dala spokój :/ i Kinia niech zdrowieje...

    Mauysiu jak sytuacja? mam nadzieje ze zadna infekcja nie odpadla znowu Heniutka... ty ledwo zaczelas prace i juz opieke musialas brać, moja siostra identycznie... Eliza starsza od Henia o 1 dzień tez zaczela chodzic do zlobka od wrzesnia i juz dwa razy byla chora. Teraz wylądowala w szpitalu z ropnym zapaleniem gardła, uszy i spojówek
    :(... dziecko nie chorowalo rok a tu nagle jedna za druga choroba przez zlobek. No i ku wielkiemu niezadowoleniu rządzących firmie siostra po 2 dniach pracy musiala isc na zwolnienie.

    Dodi napisz coś wiecej jak u was. jak sobie radzicie? karmisz malą piersią? ladnie spi? jaki ma charakterek Amelka? :)

    Aiska pewnie korzystajcie ze wszytskich dobroci w PL póki mozecie :)

    Kaja twój maly to taki wrażliwiec, biedulek naplacze sie w tym swoim zyciu, jak nie kolki, to bóle brzuszka, ząbki :( ech ucaluj go ode mnie. A czemu macie znowu mleko zmieniać?

    Effciu jak tam synus w szkole? radzi sobie? ech niedobrze ze i was choroba nie ominęla, ale z drugiej strony ze to tylko 3dniówka..dobrze juz minęla

    Blondi a jak u was? zdrowi wszyscy?

    Blondi22, sylwia1985, Fedra lubią tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 6 października 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koczku spełnienia marzeń z okazji wczorajszych urodzin

    353015tkprxcc8un.gif

    a-koczek, Fedra lubią tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 6 października 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniczka u nas juz ok Izka zdrowa rozrabia ;)

    a.png
    a.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 6 października 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mauysia jak henio?

    a.png
    a.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 6 października 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koczku spoxnione ale szczere życzenia ;***

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Koczku sto lat i spełnienia wszystkich marzeń tych małych i tych dużych :) :)


    Plemniczko ja jestem na chorobowym więc się nie przemęczam :)


    Miłego dnia życzę :)

    sylwia1985, Blondi22, Kaja, magdzia26 lubią tę wiadomość

  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 6 października 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a teraz co u nas... oj dzieje sie dzieje

    ja od wrzesnia chodze na praktyki, które pochalaniają moje kazde kilka godzin podczas których mąż moze zostać z Nelką. Do tego chodze na te studia podyplomowe co drugi weekend, wiec intensywnie.

    Do tego zaczelam tez z malą chodzic do klubu malucha, gdzie razem z innymi mamamie i ich dzieciaczkami spedzamy dwie godziny spiewając, bawiąc sie, tańcząc i rozmawiając. Super sprawa.

    Moja mała goni z rozwojem jak szalona, od tygodnia chodzi, bardzo nieporadnie jeszcze i przewraca sie po chwili, ale kazdego dnia więcej kroczków udaje sie jej zrobić.

    A od tygodnia jestesmy chore :(, młoda ma katar, a ja wszystko, do tego mąż od wczoraj tez zarażony więc cały dom smarka i charka, MASAKRA! swoją drogą to jakas mega epidemia bo wszyscy w kolo chorzy

    Blondi22, Fedra, Dodi, magdzia26, Selena lubią tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 6 października 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koczus najlepszego;D
    witajcie
    MNIE choroba rozłożyła;C leże w łózko;C

    Aga ładny awatarek:) do później

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 6 października 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowka dla chorujacych ;***

    Plemniczka twoja Kornelcia to zdolniacha ;)

    Aga sliczny awatarek ;)

    plemniczka lubi tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 6 października 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze raz dziękuje za życzenia.

    Kaja lubi tę wiadomość

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 6 października 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dzisiaj sen. Snił mi sie okropny ból zęba. Budzę się a ten ból nie mija moja źle rosnąca 8 zaczęła się odzywać.

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 6 października 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koczek zdrowka i tego czego pragniesz !!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


‹‹ 5608 5609 5610 5611 5612 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ