X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 4 marca 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selenko no ja dluuuugo szukalam "najlepszej" spacerówki. Dla nas istotne bylo by byla lekka, dobrej firmy, w srednim przedziale cenowym, miala rozkladane siedzisko i podnóżek i by buda byla daleko rozsuwana by jak najlepiej od slonca chronila. No i by dziecko nie wyroslo z niej do 3 roku życia. No i ta spelnila nasze oczekiwania. a przecztane opinie utwierdzily nas w decyzji. Jest to Navington scooner.

    3cb5eff048b39c6cm.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 22:45

    Selena, Blondi22, Dodi, Kaja, kiti, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 4 marca 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedri ech przypominają mi sie nasze 2 pierwsze miesiące.... spróbuj ten sab simplex, nie męczcie sie z Natalką. Duzo sił zycze

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 5 marca 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Plemniczko fajna ta spacerówka :) ciekawe czy u nas w dzieciowych sklepach maja...:) będę miała czas to zajrze do nich :)
    Fedra :) tule kochana :) oby teraz tylko z dnia na dzień było lepiej :) <3

    plemniczka lubi tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 5 marca 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi Twoja spacerówka też fajna :) koniecznie musze iść cośik kupic po wypłacie ;) nam w sumie pasuje jak najmniejsza..bo nam jakby co to do auta muszą wejść dwa wózki...

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 5 marca 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedri duzo sił życze ;*

    a.png
    a.png
  • Dodi Autorytet
    Postów: 2995 10236

    Wysłany: 5 marca 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi gratki dla Izy z racji kolejnych zebolow :)

    Aga u Was to jakas masakra jest :/ jak nie oplata za dotykanie wozkow tak stanie w mega dlugiej kolejce z widocznym brzuchem. Swoja droga ludzie tk sa chamy i swinie i na palcach jednej reki mozna zyczliwe osoby spotkać.
    przypomnialo mi sie teraz jak bylam z Amelka ostatnio u lekarza, wzielam sobie wozek i chcialam wjechac do przychodzi. Drzwi otwieraly sie do mnie, za mna a w zasadzie obok mnue stanela baba i nie dosc ze mi te drzwi uciekaly, musialam zdazyc podjechac wozkiem to ta kur... jeszcze mi sie chciala wdupic jak juz te drzwi otwarlam, myslalam ze ja staranuje normalnie. Pizda jedna potem weszla od razu za mna gdzie bylo malo miejsca miedzy jednymi a drugimi drzwiami i zas tych drugich otworzyc nie moglam bo sie tam nie zmiescilam z wozkiem i z ta pita.... ehh

    Plemniczko fajna ta spacerowka a Nela to mala gizdziara slodka <3 mam wrazenie, ze niezly lobuz z Niej bedzie hehe fajnie, ze sie juz skonczylas ksztalcic i mega szybko to przelecialo ;)

    Sylwia kupy beda teraz koloru teczy w zaleznosci od tego co Niko zje a akurat te dwie rzeczy czyli marchew i dynia najbardziej zatwardzaja jezli sie nie myle. Amelka zawsze po jedzeniu dostaje popic i kupa jako tako idzie. Herbatka rumiankowa, woda przegotowana powinno cos pomoc :)

    Kaja caly czas probuje sibue wyobrazic sytuacje jak Marcel pojdzie do szkoly bez zebow buuaaahhaa nie no zartuje, na kazdegk przyjdzie czas a Marcel od razu bedzie mial komplet :)

    Fedrus ściskam <3

    Gdzie reszta dziolchow? Co robicie?
    A wogole to wizyty byly prawda? Fedra, Zbikson, Gocha tez?

    Blondi22, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    29.04.13(8t 2d) [*]/kolejna szansa 24.11.13relgh371jzp75q9n.png
    1995fd7a4d57bc6e.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 5 marca 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien doberek :)

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedruś współczuję Ci bardzo. Kochana dużo siły <3
    Sylwia zaczęliśmy rozszerzać dietę ale przez te alergie Niko musieliśmy się wstrzymać bo robiła się delikatna masakra i chyba drugie podejście zrobimy jak skończy 6 miesięcy tak jak jest teraz zresztą zalecane.

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co dopiero co wyszlo jej tyle zebów a juz widze ze gorna dwojka juz niedlugo wyjdzie

    aisa lubi tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 5 marca 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra Sab simplex i odetchniesz :-)

    a my Dodi to do 18 nie wytrzymamy z zębami ,a 18 zębów na raz nam wychodzi i to trzonowce również ,a w natarciu 2 jedynki dolne wczoraj był meksym pan dr,liczył ile zębów wychodzi i mi powiedział dobrze ,że nie mieszkamy w jego bloku bo szykuje sie ostry ryk no i o 18 mialam ryk ,a pomogło viburcol plus maść i Camillia :-)

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 5 marca 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurcze Kaja wspolczuje a biedny Marcel sie namęczy ;(

    a.png
    a.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 5 marca 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tesciowka kupuje gerberki bo mowi ze codziennie musi je jesc caly - ja jestem innego zdania no ale niech kupuje maly bedzie mial bo mi wystarcza jeden na 2 dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2015, 17:29

    Kaja lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 5 marca 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od dzis zaczęłysmy nauke jedzenia samemu ;) podsumowując całkiem nieźle Izie szło i nic nie wylądowało na podłodze ;) a jadła zupke tylko taka gesta ;)

    Kaja, Dodi, magdzia26, aisa, kiti, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 5 marca 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi twoja Corka już duża rezolutna wiec ci pokazla jak sie je :-) Brawo !!!!

    Blondi22, Fedra, magdzia26 lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 6 marca 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powitać :)

    Jestem codziennie i czytam. Tyle że nie pisze.

    Gratuluję maluchom nowych ząbków, u nas póki co jest 5.

    Współczuję kolek i alergii. Czytając o kolkach ciesze się że Jaśko ich nie miał. Straszne umęczenie dla dzieci i rodziców.

    Aga i Kiti, super że maluszki pięknie się rozwijają w brzuchach! Kiti jakieś przeczucia co do płci?

    SYLWIA, jak chcesz mi coś powiedzieć to jest priv i mam udostępniony wykres. Nie musisz wbijać się w moją rozmowę na innym wątku i nawet nie zobaczyłaś czy Ci tam odpisałam (teraz już usunęłam wiadomość bo na tamtym wątku nic nie wnosiła a i tak przez dwa dni nie luknęłaś tam). Pewnie Twoja zaczepka miała być żartobliwa, ale nie była. Powinnam napisać Ci to na priv ale co se będę żałować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2015, 12:26

    Blondi22, Dodi, zbikowa, kiti, Selena, Fedra lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 6 marca 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi, brawo dla Izy za samodzielne jedzenie! Zdolniacha :)

    Selena, fajny tekst z karmieniem ściany chrupkiem hi hi ;) Pewnie jak karmi ścianę to już takie zabawne nie jest ;)

    Pati, hsg kolejny krok do celu, życzę żeby sprawdzie poszło a przewody były drożne :)

    Effciu, też pozdrawiam :)

    Gosiu, dawno Cię nie było. Obstawiam że czytasz więc pozdrawiam!

    Żbiksson, dla Ciebie całusy :*

    Dodi, a Ciebie ściskam ;)

    Kaja, idą ząbki idą i wyjść nie mogą ale jak się Marcel rozpędzić to przegoni nie jedno ovudziecię ;)

    Selena, Blondi22, Dodi, patrycja, zbikowa, kiti, Kaja, Strażaczka90, gocha04, Fedra lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 6 marca 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiska tak miala byc zartobliwa :)

    ps patrzylam potem ale nie napisalas nic

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2015, 16:51

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 6 marca 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my bylismy dzisiaj upediatry tak ogolnie sie zbadac - Nikus wazy 8200 , zeby mu jeszcze nie ida bo patrzyla, osluchala go i nic nie uslyszla i stwierdzila ze to kaszlanie to poprostu dlawienie sie slina bo caly czas sie slini, mamy skierowanie na badanie moczu zeby sprawdzic bo podobno takim maluchom warto co 3 mce robic badanie.

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 6 marca 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się dziewczynki:)

    troche mnie nie było tutaj..Ale odpoczywałam sobie,miałam neta tylko w komórce bo żeśmy zrezygnowali ze starego i nie wiedzieliśmy jaki wziać ,teraz już nam założyli nowy z dialogu i bez limitu ;) ide nadrobie co nie co

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2015, 21:46

    sylwia1985, patrycja, magdzia26, Dodi, kiti, Fedra lubią tę wiadomość

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 7 marca 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale cisza !!!

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
‹‹ 5819 5820 5821 5822 5823 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ