X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 27 lutego 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Fedrus za jakiś czas się przyzwyczaisz kochana dasz rade. Kurcze jak białe krostki to tez może być trądzik niemowlęcy. Niko miał cała twarz pokryta drobniutkimi czerwonymi kostkami. Nie kojarzę innych kropelek na recepte...reszta jest bez recepty...podobnie brzmi espomuticon może to to?



    Też obstawiam trądzik niemowlęcy! !!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 27 lutego 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodi ,a,e ta Twoja Panna jaka duza już ehhh czas leci jejku :-)

    Dodi lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 27 lutego 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedruś jesli krostki sa z bialymi koncówkami to raczej trądzik... jesli nie to moze byc alergia na nabial.

    Mojej siostry mala miala mega kolki, nic nie pomagalo, dopiero syrop debridat.
    U nas pomógl sab simplex, jesli po tych kroplach nie minąl kolki, wypróbuj, szkoda by sie dziecko męczylo.

    jesli to alergia na nabial to wazna jest zmiana mleka na Nutramigen lub bebilon pepti DHA. Jesli krew w kupie wystepuje to raczej alergia lub nietolerancja.

    magdzia26, Kaja, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 27 lutego 2015, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki my juz po roczku impreza udana.
    Moje dziecie ma juz napewno 5zabali chodzi juz pewnie nawet na miescie chce chodzic bez pomocy.Mielismy maly przestuj w chodzeniu przy chorobie i wstrzymala swoje chodzenie na ok 3 tyg.
    Teraz próbuje swoich sił i chce sprawdzić na ile może sobie ze mna pozwolić.Wiec wykłóca się ze mna po swojemu.
    Teraz czeka nas szczepienie odra świnka i różyczka boje się tej szczepionki jak cholera.
    Tyle u nas.

    Blondi a Ty byłaś juz na szczepieniu?
    Fedruś ja myśle ze neurolog zrobi usg główki i bedzie ok.jesli chodzi o lezenie na jednej stronie to przekladaj ja w łóżeczku,Jesli to nie pomoze podkladaj zwiniety recznik by przyblokowac jej ta strone ktora woli.Jesli chodzi o kupy moze miec luzniejsze takie musztardówy jest ok.
    Moim zdaniem unoszenie główki tzn jej brak to jest spowodowane napieciem miesniowym i osłabionym ukladem centralnym.Kladz na brzuszku czesto na poczatku krótko potem wydluzaj czas.Jesli masz w domu pilke do cwiczen poloz ja na niej na brzuszku trzymajac ja kulaj pilke do przodu to spowoduje ze sila rzeczy glowke uniesie bo tak nieswiadomie bedzie przenosila ciezar ciala.
    Nastepnym cwiczeniem jest zlapanie jak do samolotu i ty krecisz sie w prawo ona glowka musi patrzec w przeciwna strone.A najlepsza rzecza gdy siedzisz np na taborecie poloz ja na kolanach wtedy tez bedzie super glowke cwiczyc raz na prawo raz na lewe kolano z tym ze gdy bedzie lezec na

    Fedra, Dodi, AGA 30, magdzia26, kiti, patrycja, aisa, Blondi22, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 27 lutego 2015, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lewym kolanie praw niech bedzie nizej..Cw ze "samolotem"tam cw blednik

    Kiti i Agus ciesze sie ze dzieciaczki maja sie dobrze.
    Dodi cholera tyle tych lekarzy na raz-informuj na bierzaco
    Patrycja jesli chodzi o hsg to kazda inaczej je odczuwa badanie znosne choc mnie bolało ale tutaj tez zalezy od progu bolu.Wlewaja Ci kontrast pod cisnieniem robia zdjecie i sprawdzaja czy schodzi.czasem owy kontrast kontrast przepchnie jajowody a czasem jest tak ze zalecaja jeszcze histeroskopie.Oba badania do przezycia i bez porownania do porodu:)
    Kaja zdrowka dla Was
    Gocha super ze data w klinice ustalona pamietaj nie bedziesz w tym dniu sama bo i Zbikony tez a ja bede trzymac kciuki za Was

    Sylwia widze ze tesciowka jaka jest taka.jest ale mlodego z nia zostawiasz-to dobrze niech sie babka meczy :)
    Wiecej rzeczy nie pamietam :D
    Ah pozdrawiam wszystkich ale najbardziej Aise bo nic do niej nie napisalam :*

    Fedra, Dodi, AGA 30, kiti, patrycja, aisa, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 27 lutego 2015, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za wszystkie rady są bardzo pomocne...

    I tak to te krople o których mówicie :)
    No cześć krostek jest z tym białym a cześć tylko czerwone no i są drobne, no nic będę to obserwować...

    Muszę poćwiczyć z nią to leczenie na brzuszku choć tak jak pisałam jak lerzy mi na klatce piersiowej to potrafi się unieść do góry i wtedy patrzy mi w oczy ;) wiec nie wiem czy nie kuma ze jak lerzy sama tez ma się podnosić czy cos...

    Effciu Madzia ma już roczek jak ten czas zasuwa wszystkiego baj nam nam przedewszystkim zdrówka i zeby nic się nie przypaletalo :) he he he fajnie to zabrzmiało wykłóca po swojemu, bo wiesz Ona Ci rośnie na indywidualistką :)

    Effcia28 lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 28 lutego 2015, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedrii a te krostki to nie wychodzą czasem hormony.Jakoś tak w tym wieku u dziecka mogą się pojawić przemywaj to zwykłą wodą a za jakiś czas zejdzie.
    aaaaaaaaaaaa i jeszcze jedno podawaj codzień probiotyk

    kuma kuma tylko ta główka jest taka ciężka a ona taka malutka :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2015, 00:57

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 28 lutego 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efcia jak kochana po roczku córci księżniczki duża juz co ??? Kiedy to z leciało ehhh szybko rosną nasze dzieci ....Buzaki od Nas tak na odległość aby zdrowko wam dopisywalo

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 28 lutego 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effcia28 wrote:
    Hej laseczki my juz po roczku impreza udana.
    Moje dziecie ma juz napewno 5zabali chodzi juz pewnie nawet na miescie chce chodzic bez pomocy.Mielismy maly przestuj w chodzeniu przy chorobie i wstrzymala swoje chodzenie na ok 3 tyg.
    Teraz próbuje swoich sił i chce sprawdzić na ile może sobie ze mna pozwolić.Wiec wykłóca się ze mna po swojemu.
    Teraz czeka nas szczepienie odra świnka i różyczka boje się tej szczepionki jak cholera.
    Tyle u nas.

    Blondi a Ty byłaś juz na szczepieniu?
    Fedruś ja myśle ze neurolog zrobi usg główki i bedzie ok.jesli chodzi o lezenie na jednej stronie to przekladaj ja w łóżeczku,Jesli to nie pomoze podkladaj zwiniety recznik by przyblokowac jej ta strone ktora woli.Jesli chodzi o kupy moze miec luzniejsze takie musztardówy jest ok.
    Moim zdaniem unoszenie główki tzn jej brak to jest spowodowane napieciem miesniowym i osłabionym ukladem centralnym.Kladz na brzuszku czesto na poczatku krótko potem wydluzaj czas.Jesli masz w domu pilke do cwiczen poloz ja na niej na brzuszku trzymajac ja kulaj pilke do przodu to spowoduje ze sila rzeczy glowke uniesie bo tak nieswiadomie bedzie przenosila ciezar ciala.
    Nastepnym cwiczeniem jest zlapanie jak do samolotu i ty krecisz sie w prawo ona glowka musi patrzec w przeciwna strone.A najlepsza rzecza gdy siedzisz np na taborecie poloz ja na kolanach wtedy tez bedzie super glowke cwiczyc raz na prawo raz na lewe kolano z tym ze gdy bedzie lezec na
    tak bylismy we wtorek na tym szczepieniu i wszystko ok

    a.png
    a.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 28 lutego 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra o kolkach tez cos wiem - ja bralam bobotic, dicoflor a pepek tez mial klejony dwoma rodzajami plastra- jeden z apteki po nim bylo ok a drugi jedwabny kleila chirurg go i dostal mega odparzen ale sposob mojem mamy czyli zwykla parafina na odparzenia okazal sie genialny

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 28 lutego 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    padłem :) na bujaku

    1933395_WP_20150214_005.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2015, 16:41

    Kaja, magdzia26, patrycja, Dodi, a-koczek, Blondi22, kiti, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 28 lutego 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia nie ma to jak dobra drzemka ;-) super

    sylwia1985 lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 28 lutego 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja wrote:
    Sylwia nie ma to jak dobra drzemka ;-) super
    szkoda ze 15 minutowa

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 28 lutego 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodi tak u nas krew była widoczna były to kropelki i nitki czerwonej krwi

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 28 lutego 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Kajuś panna już duża wszędzie jej pełno tyle co gamoń nauczył się chodzić to zalicza gleba za glebą bo myśli że już wszystko ma opanowane i wszystko wie.
    To dziecie bezprzerwy by jadło a ile sie nagada (po swojemu)

    Blondii a jaka nazwe miała ta szczepionka?

    Kaja lubi tę wiadomość

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 2 marca 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)

    A co tu taka cisza ?

    Miłego dnia życzę :*

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 2 marca 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effcia nazwa szczepionki

    MMR Vax Pro

    a.png
    a.png
  • Dodi Autorytet
    Postów: 2995 10236

    Wysłany: 3 marca 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry ;)

    Co tu sie stalo? Chcialam nadrobic, ale ni ma co :/

    29.04.13(8t 2d) [*]/kolejna szansa 24.11.13relgh371jzp75q9n.png
    1995fd7a4d57bc6e.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 3 marca 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dodi :)
    A no cisza tu ostatnio...
    Miejmy nadzieje że to tylko przejściowe :)

    Dodi, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Dodi Autorytet
    Postów: 2995 10236

    Wysłany: 3 marca 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Selenko ;)
    Niemozliwie sie tu cicho zrobilo, jak nigdy..
    Co tam u Was nowego? Jak Kacperek? Chrypka minela?

    Selena, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    29.04.13(8t 2d) [*]/kolejna szansa 24.11.13relgh371jzp75q9n.png
    1995fd7a4d57bc6e.png
‹‹ 5817 5818 5819 5820 5821 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ