X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry mówię ja i moja kawa.

    Patrycja poczytaj na temacie hsg bo niby badanie takie samo A w każdym szpitalu inaczej wygląda procedura.
    Ja robiłam rok temu w lutym i dało się przeżyć. Trochę boli trochę nie przyjemne Ale warto moim zdaniem.
    I w szpitalu gdzie ja robiłam to bez znieczulenia robili.
    A z terminem to najlepiej w pierwszy dzień @ dzwonić bo ja dzwoniłam przed i @ przyszła jak na złość później i musiałam kombinować.

    dobrze że już piątek mamy mój Pan Maz wafel wraca.

    aisa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach mój kot obrazomy na mnie za wczorajsze obcinanie bo nawet na mnie nie chce spojrzeć. ;/
    A w nocy jak niemowlę spał pod kołdrą na mojej poduszce bo mu zimno było bez sierści i po tym zastrzyku. :)

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 27 lutego 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurcze Dodi to nie ciekawie tez macie

    Aga pokaz fotke kota heh ;)


    Dodi lubi tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 27 lutego 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Aga ;) Poczytam :) Ja po skoku tempki zawsze 15 dnia dostaję @, a chcę zadzwonić wcześniej bym nie musiała nie wiadomo ile czekać :) Chyba, że lekarz sam powie żeby zadzwonić jak @ przyjdzie.

    Dodi niewesoło ;/ Na prawdę szkoda tych dzieciaczków.

    Dodi, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati spytaj się w tym szpitalu kiedy najlepiej termin umówić bo z tą @ to jak nazłość przyjdzie wcześnie albo późno a do owulki badanie musi być zrobione więc zeby nie było potem za późno :)

    Oto zdjęcia mojego potwora o wczorajszej wizycie u fryzjera :)
    Do pazdziernika będzie spokój z jego czupryną :) :) :)


    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d6459ca3f654.jpg


    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/424a8e3e6648.jpg


    Dla porównania przed obcięciem :)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/abf1a006fdaf.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2015, 11:56

    kiti, patrycja, Selena, Blondi22, Fedra, Dodi, Strażaczka90, aisa lubią tę wiadomość

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 27 lutego 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodi o jejku- wspolczuje

    aga ale kitek - full wypasior

    Dodi lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ mnie głowa boli masakra :/

    Jak tak czytam o tych chorobach i dolegliwościach waszych pociech to aż się boję co mnie czeka !! No ale i tak Warto się pomęczyć troszkę tylko szkoda że te maluchy muszą tak cierpieć !!

  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mnie dzisiaj głowa boli i taka przyćmiona się czuję, ale to chyba przez pogode bo od rana pochmurno i szaro.

    Gocha póki co nie narzekam bo towarzystwo sąsiadki mam codziennie ;-) także jest z kim pogadać jak m w pracy, ale ostatnio jakoś nie mam siły na nic, chce już w końcu tą wiosnę to może ożyje.

    Aga kociak sie prezentuje elegancko.

    Dzieciaczki się omęczą i jak czytam wszystkie te dolegliwości to jestem lekko przerażona, ale damy rade ;-) Zdrówka dla ovu dzieciaaczków.

    Patrycja fajnie że coś ruszyło i trzymam kciuki za bezbolesne badanie.

    aisa lubi tę wiadomość

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiti to tak jak u mnie szaro buro i ponuro :/
    Może to i przez to głowa boli :/

    A dziś do szkoły roszenia jadę mamy mieć zwiedznie porodówki :)
    A na następny tydzięń mam w planach zacząć prać powoli ciuszki i segregować według rozmiaru żeby wiedzieć co jeszcze mi brakuje :) :)

    Ja też wiosnę już chce :/

    aisa lubi tę wiadomość

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no moja siostra 23 tyg i ma troche ciuszków i nic wiecej narazie nawet mieszka u mamy a do narzeczonego jeździ na noc bo on ciagle pracuje i jak to mówi ma czas zeby wszytko ogranac tzn mieszkanie bo niby maja mieszkac u jego dziadka ale tam kurde trzeba jeszcze odnowic ten pokoj

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi to tak jak brat mojego Wafla jego narzeczona miesiąc z hakiem po mnie ma rodzić na koniec maja planują jakiś cywilny ślub podobno zero plany gdzie zamieszkają ona mieszka z rodzicami ale jej mata to niem=normalny człowiek więc odpada mieszkanie u niech i jakos im sie nie śpieszy myśleć co bedzie za parę miesęcy !!
    A nawet jak wynjma jakieś mieszkanie to trzeba je bedzie urządzić odświerzyć a to przecież kosztuje :/
    Szwagier co dwa trzy tygodnie z niemiec- przyjeżdża na weekend tylko wiec dopiero czas im ucieka między palcami :/

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry lub nie dobry jak kto woli...

    Po wizycie z dobrych rzeczy to to ze Mała wazy 4300 czyli od urodzenia 1 kg na plusie wzrost 62cm i to chyba tyle z dobrych rzeczy...
    Młoda ma kołki lekarz przepisał jakieś krople z nazwy podobne do espumisanu których nie ma w aptece :/
    Do tego pępek wystaje mamy zaklejać specjalnym plastrem by się schował którego tez nie ma w aptece :/
    Dotego Młoda ma wysypkę na buzi niby od przegrzania a przecież Ona w ogóle nie jest przegrzewana mamy przemywać przegotowana woda i obserwować...
    Najgorsze jest ze dostaliśmy skierowanie do neurologa i skierowanie na mocz bo trzepanie nożkami i raczkami plus drżenie bródki jest niepokojące wiec czeka mnie szukanie neurologa...
    A i jeszcze główkę kładzie na jedna stronę a jak leży na brzuchu to się nie podnosi, chociaż jak lerzy na mojej klatce to się unosi i główkę trzyma...

    Dodi widzę ze u Ciebie tez nieciekawie czy zawsze musi być cos nie może być normalnie bez stresu :/

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 27 lutego 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Blondi to tak jak brat mojego Wafla jego narzeczona miesiąc z hakiem po mnie ma rodzić na koniec maja planują jakiś cywilny ślub podobno zero plany gdzie zamieszkają ona mieszka z rodzicami ale jej mata to niem=normalny człowiek więc odpada mieszkanie u niech i jakos im sie nie śpieszy myśleć co bedzie za parę miesęcy !!
    A nawet jak wynjma jakieś mieszkanie to trzeba je bedzie urządzić odświerzyć a to przecież kosztuje :/
    Szwagier co dwa trzy tygodnie z niemiec- przyjeżdża na weekend tylko wiec dopiero czas im ucieka między palcami :/
    no on kase ma tylko siedzi ciagle w tej mechanice i robi te samochody od rana do ciemnej nocy

    a.png
    a.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 27 lutego 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedrus trzymaj sie dacie rade ;*

    Fedra lubi tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 27 lutego 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedrus jak czytam co piszesz to jakbym widziała siebie sprzed 4 miesiecy...u Niko w tym samym wieku wyszła wysypka najpierw na buzi pozniej na klatce piersiowej, brzuszku i ramionkach i wielka mądra pani neonatolog tez stwierdziła ze to z przegrzania...masakra....a to były poczatki alergii, Niko tez mial mega kolki on nie plakal on sie darł ...ale wiem juz teraz ze te kolki to bylo wlasnie od alergii i nietolerancji laktozy... później zaczeły sie zielone, śluzowate kupy, a na końcu alergeny tak podrazniły brzuszek ze pojawiła sie krew w kupie :/ czy te kropelki co Ci lekarz przepisał to moze debridat? obserwuj Tusie, jak bedzie tylko wiecej wysypki albo zielone kupy sie pojawia to idz do alergologa bo to od tego moze Tusie bolec brzuszek i bedzie trzeba zmienić mleko. my przeszliśmy całą drogę z milionem pediatrów, alergologami i gastrologami...i gdybym wcześniej wiedziała to co wiem teraz to bym swojemu dziecku duzo cierpienia zaoszczędziła...
    ps. jak ta wysypka u Tusi wygląda?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2015, 14:32

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 27 lutego 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doduś u nas ewidentnie krew w kupce była od alergii. Teraz już Niko jej nie ma ale jak próbowałam włączać do swojej diety jajka czy mleko to krew od razu sie pojawiała nastepnego dnia noi wysypka po mleku dodatkowo. Więc ja cały czas jestem na diecie

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 27 lutego 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia to takie czerwone kropki niektóre wyglądały jak pryszcze bo były białe...
    Kupki chyba są żółte choć wyglądają jak trochę jasno zielone ale może to moja wyobraźnia...
    Nie te krople to podobnie brzmią z nazwy jak espumisan tylko teraz nie wiem bo nie mam tej recepty...
    To wszystko mnie przeraża...

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 27 lutego 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedrus za jakiś czas się przyzwyczaisz kochana dasz rade. Kurcze jak białe krostki to tez może być trądzik niemowlęcy. Niko miał cała twarz pokryta drobniutkimi czerwonymi kostkami. Nie kojarzę innych kropelek na recepte...reszta jest bez recepty...podobnie brzmi espomuticon może to to?

    Kaja lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Dodi Autorytet
    Postów: 2995 10236

    Wysłany: 27 lutego 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedrus moze esputicon? Kurcze niefajnie to wyglada u Tusi choc nie widzac nic to tak jak Magdzia mowi moze ta wysypka to tradzik? Wiekszosc malych dzieci go ma, choc z drugiej strony cos takiego lekarz pewnie by poznal. Kurcze z tymi kupkami to sama do dzis mam problem a trzepanie nozkami i rezzta pewnie szybko mina, ale skonsultowac nalezy bo uklad nerwowy nie jest jeszcze w pelni rozwiniety. Ja uwazqm ze kolek nie da sie uniknac i jesli dziecko ma je miec to tak bedzie i nawet dieta nie pomaga :/ a pepek to przepuklina sie zrobila? bedzie dobrze <3 duzo sil, cierpliwosci dla Ciebie i zdrowka dla Tuski :*

    Magdzia ale czy u Was krew byla normalnie widoczna? U nas golym okiem jej nie widac.

    Nikt nie mowil, ze bedzie lekko, ale najbardziej szkoda dzieciaczkow, bo z cala reszta jakos sobie czlowiek poradzi...

    Aga fajny kot :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2015, 21:05

    AGA 30, Strażaczka90, aisa lubią tę wiadomość

    29.04.13(8t 2d) [*]/kolejna szansa 24.11.13relgh371jzp75q9n.png
    1995fd7a4d57bc6e.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 27 lutego 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra spokojnie Marceli tez miał takie wysypki i na pewno jesli wiesz ,ze nie potowki to pokarmowa natluszczaj mocno i emoliantami na ta chwilkę wszystko minie tylko cierpliwości :-) masz cudna córkę ,a Lekarze daj spokój wiedza w niewiedzy moje zdanie o nich !!!!
    Mi w 99% pomogła polozna i koleżanki które miały dzieciaki z takimi problemami ja my :-)


    A wagowo cudnie stoi twoja kruszynka tylko Nie panikuj !!!!!!!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


‹‹ 5816 5817 5818 5819 5820 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ