X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ploty,Ploty ploteczki :D
Odpowiedz

Ploty,Ploty ploteczki :D

Oceń ten wątek:
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 23 listopada 2013, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pewnie pewnie :) wazne co bedzie na samym koncu :)
    Moj sie tak dopytywal ile kresek na tym tescie he he.... Jak mu mowie ze juz tylko jedna jasna i ze negatyw to sie zmartwil. Dopiero mu tlumaczylam ze to dobrze bo i tak powinno sie robic tylko do pierwszego pozytywnego :P

    Uczy sie bidulek dopiero :) ale bardzo sie teraz chce dowiedziec wszystkiego :P

    A jak wasi Panowie w tym temacie?

    Saramago lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 23 listopada 2013, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nic tylko czekać :)

    Wiem, że to nie wiarygodne, ale ostatnio po odpoczynku mierzę tempke wieczorem. (haha spodobało mi się to mierzenie) Teraz po 4 godzinach leżenia miałam 37,2. Wczoraj 37,3. Mogę się spodziewać, że rano będzie oscylować 36,9-37,0. Jestem ciekawa na ile trafię. Zobaczymy jutro :)

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 23 listopada 2013, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z moim na ten temat nie rozmawiam, bo jak wicie on oficjalnie nie wie. Jestem jednak przekonana, że wie więcej ode mnie w tym temacie, chociażby z racji 14 lat starań z ex małżonką... Pewnie by mnie zagiął swoją wiedzą :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2013, 21:54

    Ruda27 lubi tę wiadomość

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2013, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tylko raz mierzylam popoludniu, wiecej nie sprawdzam bo i po co. Ale ciekawa jutrzejszego dnia jestem :)
    Moj maz na ten temat hmm... Pyta, interesuje sie. Czasami jest skryty. Ale wiem, ze by chcial i rozmysla o tym. Zwlaszcza, ze ten ma tamten ma...

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 23 listopada 2013, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak Asiu,,, twoja sytuacja jest wyjatkowa :) tym bardziej cie podziwiam. Ja to jestem taka gadula ze pewnie zaraz bym cos wypeplała :) ale chciala bym zobaczyc mine twojego Jacka jak mu pokazujesz test.... Rany!!!!!:)

    Daria moj tak samo... Wczesniej malo pytal, interesowal sie mniej... Nie wiem co sie stalo ze teraz az tak sie zaangazowal. Moze go przerazilo troche fo ze tyle czasu a u nas nic sie nie zmienia,,. Wie ze jesli sie nie uda teraz to jak bedziemy w pl chce sie przebadac, i jemu tez wspomnialam o badankach.... Moze dlatego. Grunt ze dba o siebie :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2013, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej babeczki , moge sie dołaczyc ? Paula55 zachwalala na innym watku ze mozna tu sie wyluzowac;) a mi to teraz bardzo potrzebna bo zaraz zwariuje z tym moim wykresem ;/

    Saramago, Ruda27, Eweloka84, Czarnula87 lubią tę wiadomość

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 23 listopada 2013, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do twojej temp Asiu to poki co pieknie sie prezentuje :) oby sie tak trzymala twardo ze dwa dni... A ew kedy chciala bys testowac?

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 23 listopada 2013, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka, mnie także jest ciężko trzymać język za zębami. To mega wyzwanie dla mnie. Ale wiem, że tak będzie lepiej póki co dla nas. Daje Nam tak 3-4 cykle, a potem już powiem.
    Ja się nie będe stresowac tym, ze on się stresuje. On sie nie stresuje. Tylko dziala :)

    A zalążek MINY o której mówisz, już znam, bowiem z miesiąc temu, kiedy wychodziłam z łazienki z miną nietęgą, akurat on na to wszedł i zobaczyłam coś czego nie da się opisać :) Myślał, że robiłam testy, a ja tylko chciałam go tak "nastraszyć" :D. Dla mnie żart fajny, ale on posmutniał na cały dzień. Głupio się czułam. Ale wiem tym bardziej jak mu zależy.

    A pozatym od paru dni ciągle mnie głaszcze po brzuchu.

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 23 listopada 2013, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    hej babeczki , moge sie dołaczyc ? Paula55 zachwalala na innym watku ze mozna tu sie wyluzowac;) a mi to teraz bardzo potrzebna bo zaraz zwariuje z tym moim wykresem ;/


    Ania podanie, dwa zdjęcia i rozpatrzymy przyjecie, hehehe.
    Żartuje, wskakuj i luzuj się Nami. Móc co Ci na sercu leży. Życzliwie wysłuchamy.

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 23 listopada 2013, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie ze mozna Aniu:) ja mam meega luz dzieki dziewczynom :) nie wiem jak one mysla ale mi dobrze robia hahahaha :)

    Saramago, Ruda27 lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 23 listopada 2013, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    A co do twojej temp Asiu to poki co pieknie sie prezentuje :) oby sie tak trzymala twardo ze dwa dni... A ew kedy chciala bys testowac?

    Kiedy?? Juuuuuuż :)
    Pewnie w poniedziałek podejmę pierwszą próbę, ale to chyba tylko z takiej mojej niecierpliwości, bo wiem że to bez sensu.

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 23 listopada 2013, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    Pewnie ze mozna Aniu:) ja mam meega luz dzieki dziewczynom :) nie wiem jak one mysla ale mi dobrze robia hahahaha :)

    k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,017_ol_orig.gifk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,018_Ve_orig.gif

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2013, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia on napewno chce i czeka :) lepiej jak nie spina sie bo psychika mezczyzny tez duzo dziala..
    Aniu witaj u nas :) zaraz obadam ten Twoj cykl :) kiedy do gina sie wybierasz?
    Paula ja tez chce sie przebadac jak bede w polsce, napewno sprawdze co nieco :)

    Saramago lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2013, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahahaah

  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 23 listopada 2013, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Asia on napewno chce i czeka :) lepiej jak nie spina sie bo psychika mezczyzny tez duzo dziala..
    Aniu witaj u nas :) zaraz obadam ten Twoj cykl :) kiedy do gina sie wybierasz?
    Paula ja tez chce sie przebadac jak bede w polsce, napewno sprawdze co nieco :)


    Kicia, powiem więcej. Jestem bardziej pewna jego, ze chce niż siebie - jakkolwiek to brzmi :)

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2013, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wam sie uda :)

    Saramago lubi tę wiadomość

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 23 listopada 2013, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saramago wrote:
    Paulka, mnie także jest ciężko trzymać język za zębami. To mega wyzwanie dla mnie. Ale wiem, że tak będzie lepiej póki co dla nas. Daje Nam tak 3-4 cykle, a potem już powiem.
    Ja się nie będe stresowac tym, ze on się stresuje. On sie nie stresuje. Tylko dziala :)

    A zalążek MINY o której mówisz, już znam, bowiem z miesiąc temu, kiedy wychodziłam z łazienki z miną nietęgą, akurat on na to wszedł i zobaczyłam coś czego nie da się opisać :) Myślał, że robiłam testy, a ja tylko chciałam go tak "nastraszyć" :D. Dla mnie żart fajny, ale on posmutniał na cały dzień. Głupio się czułam. Ale wiem tym bardziej jak mu zależy.

    A pozatym od paru dni ciągle mnie głaszcze po brzuchu.

    Ale mimo wszystko mina kiedy dowie sie ze na 100% bedzie tata bedzie ta jedyna :) Moze to juz niedlugo :P ale ty wiesz co dla was najlesze. Moze dobrze ze nie wie skoro wczesniej przezyl nie udane starania.... Zyje w blogiej nieswiadomosci :)

    Ojj takie to slodkie z tym brzuszkiem :)

    Saramago lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 23 listopada 2013, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po tym jak stracili dziecko, już wecej ex nie zaszła. wiem, że nawet były jakieś próby w klinice. Szczegółów nie znam, nie dopytuje. Bedzie chciał to powie.

    Potem odeszła do innego. Ale tamten ją rzucil. jaki ten świat dziwny.

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 23 listopada 2013, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tadam!!! boziu a żeście sie rozpisały nadarzyć nie można :P

    Saramago, Ruda27 lubią tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 23 listopada 2013, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ale naskrobałyście, z każdym dniem się bardziej rozpisujecie, ciężko doczytać wszystko
    Dziewczyny piękne zdjęcia, no ale jak mają nie być piękne jak dziewczyny takie laski:)
    Witaj Aniu w naszych skromnych progach:)

    No i jednak nie byliśmy w kinie bo się zajęliśmy remontem strychu, jestem wykończona, ale jutro już pójdziemy

    Saramago, Eweloka84 lubią tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ