Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ploty,Ploty ploteczki :D
Odpowiedz

Ploty,Ploty ploteczki :D

Oceń ten wątek:
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem lobuzy :) sama sobie wysprzatalam moj burdelik :)
    Jazuuu jak mi ciezko juz gary myc :/ a co ja poczne za miesiac? Chyba dziure na brzuch wytne :)

    Ewela kiero jest the best haha :) fajnie ze ma poczucie humoru :)

    Aniu widże że kosmetyki z yes rocher... Nigdy ich nie uzywalam ale slyszalam. Masz juz jakies ktorych uzywalas? Jestes zadowolona???

    Ania_84, nick nieaktualny, Eweloka84 lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TAk włąsnie tego peelingu uzywalam i bardzo mi pomaga skore mam taka bardziej jedrna :) wygladzona :)

    no i sprobowalam teraz tego podkladu i berdzo fajny jest uczuclenia nie mam :) wiec gi mleczko bede teraz testowala i zelik z olejku arganowego ;)

    Paula55 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny pisałam tutaj ostatnio z pytaniami .
    Chciałam się pochwalić że dziś zobaczyłam dwie kreseczki na teście .
    Cykl co 29 dni . Okres spoznil sie o jeden dzien .. zamiast niego pojawiła się białe upławy i czułam jak bym miała dostać właśnie@ .
    Codziennie mierzyłam temp w pochwie rano i była 37,3 nie zmieniała się .
    Objawem którego zauważyłam pełno żył na piersiach.
    Teraz to tylko się zdrowo odżywiać i się oszczędzać
    Pozdrawiam mamusie i mamusie przyszłe .
    Powodzenia <3

    Ania_84, wioleta4444, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Paula55, nick nieaktualny, Eweloka84 lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veronka wrote:
    Witam dziewczyny pisałam tutaj ostatnio z pytaniami .
    Chciałam się pochwalić że dziś zobaczyłam dwie kreseczki na teście .
    Cykl co 29 dni . Okres spoznil sie o jeden dzien .. zamiast niego pojawiła się białe upławy i czułam jak bym miała dostać właśnie@ .
    Codziennie mierzyłam temp w pochwie rano i była 37,3 nie zmieniała się .
    Objawem którego zauważyłam pełno żył na piersiach.
    Teraz to tylko się zdrowo odżywiać i się oszczędzać
    Pozdrawiam mamusie i mamusie przyszłe .
    Powodzenia <3
    GRatulacje kochana :)

    wioleta4444 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • wioleta4444 Autorytet
    Postów: 618 242

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dziewczyny
    Co do wyprowadzek i kłótni to ja też się na chwilę wyprowadziłam
    wkurzył mnie i powiedział, że jak coś się nie podoba to może chcę rozwodu?
    powiedziałam że rozwodu nie dostanie bo mnie nigdy nie znajdzie
    spakowałam się i pojechałam sobie metrem (jeszcze w tedy mieszkaliśmy w Wawie)
    wyłączyłam najpierw telefon. Po przejechaniu ostatniej stacji włączyłam tel
    bo ochłonęłam. i dzwonił 100 razy do mnie i pisał ze mnie przeprasza i żebym
    wracała :D w końcu jego kolega zadzwonił i prosił mnie w jego imieniu żebym wróciłahahaaha .
    Mąż dzwonił i dzwonił odebrałam i prosił żebym wróciła
    to wróciłam ale przez tydzień mnie przepraszał i już więcej się tak nie
    pokłóciliśmy i nie pytał czy chcę rozwodu :)
    Oczywiście teściowa się dowiedziała bo dzwoniła do mnie i jej powiedziałam że
    nie wiem jak tam mąż bo się wyprowadziłam. A co !
    Podobno tak go zbluzgała że zapadł się prawie pod ziemie :D

    Rudasku to super, że tak zgodnie żyjecie. ale jakaś mała kłótnia jest dobra dla zdrowia ;)

    Męża mam dobrego ale impulsywnego i nerwowego ale jak potrzeba to i uprasuje,
    ugotuje, upierze sam, odkurzy, umyje okna. Nie mogę narzekać :)

    Ewelinko leż i odpoczywaj :* fajny ten twój kierownik, rzadko tacy są :)

    Olga dobry pomysł z tym spisem :) Niech zobaczy jak my tyramy w domu ;)

    Aniu ale sobie zamówiłaś rzeczy. jak pracowałam nie dawno to tez nakupowałam. maseczek, szamponów
    perfum, mgiełek do ciała, balsamów, 25 lakierów do paznokci, puder,
    z rossmanna i natury nakupowałam lakierów za 170 zł Tak zaszalałam :)

    Veronka gratuluję kreseczek :**

    Ale się rozpisałam... zaraz będzie druga tura.. wkur... się dzisiaj i dowiedzialam się parę rzeczy :)

    Ania_84, nick nieaktualny, Eweloka84 lubią tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie :***
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola dalas czadu z wyprowadzka :P ja poki co tylko wyszlam bez zdania z domu ..dzwonil gdzie jestem a ja mowilam ze gdziesz i odrzucalam :P
    no raz go wyprwadzilam do drugiego pokoju :P

    wioleta4444 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • wioleta4444 Autorytet
    Postów: 618 242

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dowiedziałam się w poeadni naturalnego planowania rodziny że taka niska temperatura może być przyczyna niedoczynności tarczycy. żebym przekazała lekarzowi by mi zapisał badania na tarczyce. Może to być, ale nie musi.. No i co do śluzu bo mam ciągle taki sam. Musze powiedziec lekarzowi że mam torbiela pajęczynówki może to wpływa na przysadkę mózgową. Nic nie wiadomo i dlatego tak jest z tym śluzem.. mam nosić spódniczki (jasne już nosze same spódniczki przy teściach :/ ha ) majtki z bawełny lub jakieś szersze niż stringi, nie podmywac się żelem do higieny intymnej ani na razie niczym bo może to działa odwrotnie na mnie i powoduje taki gęsty śluz że flora bakteryjna moja jest taka a nie inna i takie tam. tylko na razie wodą mam się myć. dała mi zeszyt z wykresami żebym sobie robiła i wszystko pisała. i wizyta w sierpniu bo jest sama ciekawa (w lutym mają zamkniętę). Jestem podobno ciekawym przypadkiem.. Heh super :)
    A dziś chodziłam/jeździłam od 11 do 16 po mieście za pracą i w biurze pracy byłam
    a potem poszłam bo umówiłam się na 15 z Panią w sprawie pracy. Co za małpiszon cholerny. Miał być tam jakiś bar i tam grupowo miała wytłumaczyć wszystkim co i jak.. Oczywiście nie było nic takiego. dzwoniłam to nie odbierała a mówiła wcześniej że prosze dzwonić jak coś. 8 razy dzwoniłam. Z kaptura końcowego 15stki przeszłam pieszo na michałów ! (jeśli ktoś zna Radom :D ) tam gdzie real.. Schodziłam się i przed 16 byłam w domu .. Co za oszustka ! :/ jaja sobie robi :o

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie :***
  • wioleta4444 Autorytet
    Postów: 618 242

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wlutym zamkniętę tylko w lipcu :D

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie :***
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co za pizda ;/ takie t tylko za jajniki wyczochrac ..jak tak mozna robic ludzi w bambuko :?

    wioleta4444 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • wioleta4444 Autorytet
    Postów: 618 242

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I po co ja taki kawał lazłam.. Nałaziłam się bo przystanek byl daleko to mówię przejdę się dalej może tam będzie a tam żadnego baru nie ma ! tylko hale jakieś i łąki.. z jednego osiedla na drugie na pieszo... Rura .. Miałam napisac "Dziękuje za spotkanie oszustko" ale h jej w d.. Nie .. za dobrze by jej było małpie !

    Czekamy na Ciebie :***
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veronka gratulacje!!!! U mnie se sluzem bylo tak samo :) plus bol jajnikow ;) dbaj o siebie :)

    Kurde Wiola ale mialas przeprawe z ta baba. Nie powazna jakas :/
    A tarczyce sobie kochana zbadaj bo to teraz tylu kobiet dotyczy ze szok w trampkach :/

    Haha meza ta ucieczka ladnie nastraszylas :) grunt ze sie opamietal :)


    Ja juz ciacho wstawilam i w zasadzie bede za chwile wyciagac z pieca. Dzis malonowo truskawkowe :)
    Juz mi pachnie w calym mieszkaniu :)

    Ania_84, wioleta4444 lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • wioleta4444 Autorytet
    Postów: 618 242

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przestraszył się.. I zabronił mi się wyprowadzać bo skoczy przez balkon.. taa prosto do śmietnika :D

    Ja na obiad ugotowałam kurczaka i pokroiłam paprykę i pomidora. Ugotowałam takie uszka z serem ricotta i szpinakiem i wszamałam :D

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie :***
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja kupilam sobie ziarna kukurydzy i bede robila popcorn :D

    nick nieaktualny, wioleta4444 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja zjadłam 2 sucharki, a na noc zamierzam tylko mleko hehehe...bo i tak padnę około 20stej:)

    wioleta4444 lubi tę wiadomość

  • wioleta4444 Autorytet
    Postów: 618 242

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo ja tez chcę kukurydzę.. Ale taką gotowaną kolę kukurydzy.. Uwielbiam z masełkiem :) Mniam :P

    nick nieaktualny, Ania_84 lubią tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie :***
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo taka tez bym wciagnela :)

    wioleta4444 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejjj tez zglodnialam :)
    Ale..... Zostala mi doslownie resztka lecza. Wiec zrobie cos ala pizze na patelni :)
    Czyli chlebek tostowy na spod, na to jajko roztrzepane, na to leczo i starty zolty ser :)
    Juz tak dawno tego nie jadlam :)

    Ania_84, nick nieaktualny, wioleta4444, Eweloka84 lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ulala :) tobedzie niezla pizza ;D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • wioleta4444 Autorytet
    Postów: 618 242

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ale kusisz :)) mmm fajne jedzonko :*

    Czekamy na Ciebie :***
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to pewnie nie bede miala przespanej ncy ..;/ bo juz guwniarstwo sie zbiera w lesie :/ zakonczenie roku

    wioleta4444 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 1491 1492 1493 1494 1495 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ