X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ploty,Ploty ploteczki :D
Odpowiedz

Ploty,Ploty ploteczki :D

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 20 listopada 2013, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj po tym jak wysłuchal i gina i wet to sam podjal taka decyzje ze bedzie zmienial :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia ja tez tak uwazam...
    Ania moze tez tak u nas bedzie :p

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 20 listopada 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dwa ze kociczka to prezent od meza miesiac po slubie stwierdzil ze w domu sama bede sie nudzila :) i 2 listopada wkrecił mi ze gdzies jedziemy i pojechalismy do schroniska :D

    Ruda27, Eweloka84 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 20 listopada 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę laseczki pod prysznic, chłop na trening pojechał, jutro jedzie na szkolenie, wiec do soboty mam chatę wolną :)

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie namawiam powoli mojego na kotka :) on mowi ze woli pieska, ja z reszta tez ale mysle ze z kotem jest mniej klopotow :p

    To Asia odpoczniesz sobie w ciszy spokoju :)
    Ania fajna niespodzainke Twoj Ci zrobil. Sama bym tak chciala )

  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria, no niby odpoczne, ale wiesz teraz jak siedzę w domu to czas sie dłuzy, a J.cały dzien pracuje, więc i cieszę się i nie cieszę się.

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eloo wracam do Was na troszke :)

    Ruda mialam kota.... Potem dostalam psa. Szczeze? Wole psy. Choc do kotow nic nie mam. Sa czyste, bezhalasliwe ale zyja wlasnym zyciem. Maja charakter.
    Za to pies jest jak dziecko. Przytuli sie, narobi troche halasu, poprosimo uwage. Owszem trzeba z nim wyjsc jesli mieszkasz w bloku. Ale odda ci dwa razy za twoja milosc.

    Ja mam yorka. Kiedy wyjechalam moja mama sie nim zaopiekowala razem z babcia. Poki co tomich jedyny wnuczek hahaha:) rozpiescily go do granic a ja tak za nim tesknie ze teraz jak pomyslalam to lzy jak grochy wala :(

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No rozumiem Cie.. Ale masz nas :) ja co prawda juz tyle czasu tu spedzac nie bede, bo od jutra praca, ale i tak bede zagladala co jakis czas :D nie umialabym wytrzymac nie zerkajac co sie tu dzieje :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ja Cie rozumiem. Wspoclzuje Ci, ze musisz byc tak daleko od swojego pupilka..
    Ja kocham psy i wole miec pieska. Wiem ze kiedys znowu bedziemy mieli :) jedynie moj sie boi, ze psy szczekaja itd a my mieszkanie wynajmujemy.. Ale zobaczymy moze jednak sie skusimy i wezmiemy tego buldozka :)
    Wiem, ze pomoglby mi pogodzic sie z comiesiecznymi porazkami..

  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria to jaki pies będzie zależy przede wszystkim od wychowania. Owszem, geny też, ale behawiorystyka i socjalizacja psa to podstawa. Najwazniejsze by dobrać rasę do Waszych charakterów.
    Ja mam labradora, który słynie z demolek. Ludzie biorą słodkie szczeniaki a potem oddaja /wyrzucają/pozbywają się bo nie potrafia się uporać z taką energią i masą.
    Mój nie szczeka gdy nie ma powodu, jak mnie nie ma śpi cały dzien, nie demoluje nic. Potrzebuje dużo ruchu i zainteresowania. Pieski są nadpobudliwe gdy nie mają ruchu, wtedy świrują i szukają ujścia wyładowania się na różne sposoby: niszczenie, agresja, pobudzenie seksualne, itp.

    Polecam zapoznać się z książkami Cesara Millana (swoją drogą ja kocham tego człowieka)

    :)

    Ja poświęciłam się mojemu psu całkowicie. Wiem, ludzie pukają się w głowe. Zmieniłam pracę by móc od szczeniaka go szkolić, przebywać z nim, itd. Na socjalizacje oddałam mu 2 lata swojego życia. Teraz - oddaje mi wszystko z nawiązką. Nie wyobrażam sobie, że go zabraknie.
    Niestety ma już 8 lat :(

    Mam po prostu swira na jego punkcie ale... dobrze mi z tym :)

    4425c620e707c419med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2013, 20:24

    Paula55, Ruda27, vanessa lubią tę wiadomość

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze saramago to specjalistka. Powiedziala wszystko co w temacie najwazniejsze.
    Ja sie dalam wlasnie poniesc emocjom i ulegla bylam- rozpiescilam mojego psa. Ale to co robi moja babcia to ludzkie pojecie przekracza hahaha. I teraz maja za swoje bo Piksel rzadzi w domu : P

    Ja swojego psa dostalam od bylego by zapchac (tak brzydko nalpisze ale tak bylo) dziure w naszym zwiazku kiedy powstal temat dziecka.... Co za tym idzie przelalam cala swoja uwage i milosc na tego psiaka. Ale potrafil sie odwdzieczyc :)

    Saramago lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saramago jest przepiekny i czytajac twoje wypowiedzi odpowiednio ulozony.
    Pies jest troche odzwierciedleniem swojego pana :)

    Moj narzeczony marzy o labradorze lub border coli (nie pamietam dokladnie jak sie to pisze) :)

    Saramago, Ruda27 lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinka, a myślisz, że ja nie walcze sama ze sobą żeby go nie porozpieszczać? Oczywiście, że można, ale trzeba najpierw zrobić tak, żeby wiedział kto jest ALFA w waszym stadzie. To trudne. Jak J.pojawił się w moim życiu to czulam, że ide w odstawkę, bo Velo po prostu był i jest wpatrzony w niego jak w obrazek :) Rodzice? Też nie ułatwiają, bo rozpieścili go jak wnuka, mama ciągli mówi: skoro nie ma wnuka to będe rozpieszczac Velusia, tiutitutiu :)

    Można rozpieszczać ale trzeba pamiętać o TRZECH ZŁOTYCH ZASADACH, dzięki, którym będziemy mieć szczęśliwego psa. Jedna z nich:

    Myśl o psie jak o psie, a nie jak o człowieku, pies to :
    zwierzę → gatunek : pies →rasa → imię – w takiej kolejności

    Ponieważ pies jest psem, a nie człowiekiem to ODBIERA ŚWIAT POPRZEZ :
    nos → oczy → uszy → w tej kolejności, więc daj mu być psem.
    Pamiętaj : żyjąc z psem musisz zapewnić mu : ćwiczenia, dyscyplinę, okazywanie uczucia.
    Najpierw : ćwiczenia, potem → dyscyplina, potem → okazywanie uczucia → w tej kolejności. Nigdy na odwrót :)

    I jeszcze raz odsyłam do Cesara Millana. warto :)

    A o psach to ja mogę godzinami :)))) wybaczcie

    Ruda27, vanessa lubią tę wiadomość

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, on jest sliczny i widac, ze jest Ci bardzo bliski..
    Tez mialam psa pare lat, niestety wpadl pod auto, strasznie to przezylam.. Dlugi czas dochodzilam do siebie :(

  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    Saramago jest przepiekny i czytajac twoje wypowiedzi odpowiednio ulozony.
    Pies jest troche odzwierciedleniem swojego pana :)

    Moj narzeczony marzy o labradorze lub border coli (nie pamietam dokladnie jak sie to pisze) :)


    Obie rasy to rasy pracujące, a więc zrobią wszystko żeby przypodobać się swojemu Panu. O Labradorach mogę godzinami, przez 8 lat poznałam troszkę się na moim :)
    Border Collie wyjątkowo inteligentna bestia :)wytrzymały i zdeterminowany. latwo nie odpuszcza, ma ogrom energii, więc dobrze gdybyście np biegali albo jeździli na rowerze, a pies biegł obok. Oczywiście zabawy na spacerach, polecam Frisbi. :)

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Asia, on jest sliczny i widac, ze jest Ci bardzo bliski..
    Tez mialam psa pare lat, niestety wpadl pod auto, strasznie to przezylam.. Dlugi czas dochodzilam do siebie :(

    Przykro mi słońce, wiem jak to boli. Miałam w życiu wiele psów, hodowle owczarków niemieckich, jeden też zginął tragicznie. Kundelek, który byl z nami od zawsze został zamordowany przez sąsiada. Tak, zaciachał go siekierą, bo Azorek - pies osiedlowy, przekopal sie do jego suni, gdy miała cieczkę. :( doczołgal się do budy swojej i zdechł w swoim domu :(
    ech :(

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj jak tak mozna? Pozwaliscie go???? Siekiera potraktowal psa??? Ja bym zabila takiego! Naprawde, nie rozumiem brutalnosci ludzi wobec zwierzat.. Nie moge na to patrzec i uwazam ze powinni dostawac kary jak zabicie czlowieka..

    Saramago lubi tę wiadomość

  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale żebyście nie myślały, że ja taka idealna pod katem psów - czesto mi się zdarza, że wpuszczam go do łóżka i ostatnio przyłapał nas Jacek, hehehe ja sama krzyczę na jacka gdy mu pozwala się wepchać do łóżka, a tu taki ZONK :)

    No tak, J.też ma swira na jego punkcie. Bywam zazdrosna o jego atencje. :)
    2364d98a80af9ab5med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2013, 20:48

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Oj jak tak mozna? Pozwaliscie go???? Siekiera potraktowal psa??? Ja bym zabila takiego! Naprawde, nie rozumiem brutalnosci ludzi wobec zwierzat.. Nie moge na to patrzec i uwazam ze powinni dostawac kary jak zabicie czlowieka..

    Nie, wyparł się. Nie pamiętam dokładnie jak to było, bo dzieckiem wtedy byłam, ale jakaś afera była. Straszna.
    Mnie się też nóż w kieszeni otwiera jak widze tragedie zwierząt. Dla mnie nie ma litości.

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saramago wrote:
    Paulinka, a myślisz, że ja nie walcze sama ze sobą żeby go nie porozpieszczać? Oczywiście, że można, ale trzeba najpierw zrobić tak, żeby wiedział kto jest ALFA w waszym stadzie. To trudne. Jak J.pojawił się w moim życiu to czulam, że ide w odstawkę, bo Velo po prostu był i jest wpatrzony w niego jak w obrazek :) Rodzice? Też nie ułatwiają, bo rozpieścili go jak wnuka, mama ciągli mówi: skoro nie ma wnuka to będe rozpieszczac Velusia, tiutitutiu :)

    Można rozpieszczać ale trzeba pamiętać o TRZECH ZŁOTYCH ZASADACH, dzięki, którym będziemy mieć szczęśliwego psa. Jedna z nich:

    Myśl o psie jak o psie, a nie jak o człowieku, pies to :
    zwierzę → gatunek : pies →rasa → imię – w takiej kolejności

    Ponieważ pies jest psem, a nie człowiekiem to ODBIERA ŚWIAT POPRZEZ :
    nos → oczy → uszy → w tej kolejności, więc daj mu być psem.
    Pamiętaj : żyjąc z psem musisz zapewnić mu : ćwiczenia, dyscyplinę, okazywanie uczucia.
    Najpierw : ćwiczenia, potem → dyscyplina, potem → okazywanie uczucia → w tej kolejności. Nigdy na odwrót :)

    I jeszcze raz odsyłam do Cesara Millana. warto :)

    A o psach to ja mogę godzinami :)))) wybaczcie

    A ja moge sluchac kogos godzinami kto potrafi tak madrze i ciekawie mowic o psiakach :) wiec jak sobie kiedys kuoimy to pojde za twoja rada i poczytam a moze sie nawet zglosze do ciebie ;)
    Poki co szans nie ma. Bo musielibysmy miec w miare ustabilizowane zycie... Narazie mieszkamy za granica ale nie planujemy zostac na stale. Mieszkamy w bloku i sporo pracujemy. Nie chciala bym fundowac mojemu psu samotnych dni w czterech scianach. Tym bardziej takiemu ktory potrzebuje ruchu.
    Moze jak kiedys wrocimy do pl i uda sie miec swoj domek to jak najbardziej :)

    Czasem dobrze sie tematycznie oderwac od tych naszych temp, owu, sluzow itp. Hehe. Fajnie ze sa tu babeczki z ktorymi o wszystkim mozna pogadac. Tak mi z wami dobrze ;)

    Saramago lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ