X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pobujajmy w obłokach - jak powiedzieć o ciąży :)
Odpowiedz

Pobujajmy w obłokach - jak powiedzieć o ciąży :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponieważ ciągle rozmawiamy o naszych problemach, więc pozostaniemy w kręgu problemu, ale odjedziemy w jego pozytywną stronę :)

    Dziewczyny - jakie macie pomysł, plan na poinformowanie męża, faceta, narzeczonego, rodziców, teściów, przyszłych dziadków i pradziadków ... o tym, że jesteście w ciąży? :)

    perelka89 lubi tę wiadomość

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży i w drugiej miałam wielkie plany co do powiedzenia mężowi o ciąży a jak wyszło? Zrobiłam test i wyleciałam jak oparzona z łazienki, wskoczyłam do łózka, obudziłam męża i pokazałam mu sikańca... I to na tyle z romantycznych planów oznajmienia mu, że będzie tatusiem :D

    Maczek, Lanusia93, mana, Lianna, werni, muamua lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie jestem w ciąży więc nie mam planu :P

    vanessa, Emma80 lubią tę wiadomość

  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam plany, aby powiedzieć mojemu chłopakowi o dwóch ciążach (jedną straciłam, a owoc drugiej bawi się teraz w łóżeczku ;) ). I na planach się skończyło! Podbiegłam rozradowana z testem i zwyczajnie powiedziałam: "Jestem w ciąży". Przy następnej (?) planuję odczekać do USG (już to widzę...), zapytać czy chce zobaczyć jak aktualnie wygląda jego dziecko, wręczyć album. I tam zdjęcie z USG. I szybko powiedzieć: "Za 9 miesięcy będzie wyglądał lepiej, bardziej ludzko, obiecuję".

    Joannella lubi tę wiadomość

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nikomu (prócz mężą) bym nie mówiła a jak będzie widać to niech im gały na wierzch wyjdą.

    KMK, mana, Lianna, BATTINKA, Summerka, anja83 lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 21:32

    klz920mm8wuzprdr.png
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    W pierwszej ciąży i w drugiej miałam wielkie plany co do powiedzenia mężowi o ciąży a jak wyszło? Zrobiłam test i wyleciałam jak oparzona z łazienki, wskoczyłam do łózka, obudziłam męża i pokazałam mu sikańca... I to na tyle z romantycznych planów oznajmienia mu, że będzie tatusiem :D
    Zrobiłam dokładnie tak samo. :D :D Do tego jeszcze była 4 rano, a Mąż półprzytomny. :D

    livia30 lubi tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też boję się że u mnie tak będzie - jakieś plany w głowie, chęć zatrzymania tajemnicy (niby mam silną wolę), ale boję się, że w tym momencie mogę nie wyrobić :)

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku miałam pomysł by kupić buciki i dać w prezencie. To jeszcze jak się nie staraliśmy. A jakzaczeliśmy się starać to wymyśliłam, że zrobię test i nakleję go na lustrze. Narysuję ♡ i napiszę szminką "teraz nie tylko ja cię kocham" :) . Później wyjdę i położę się spać a jego wygonię do łazienki by się szykował do pracy :) ale plany planami a pewnie wybiegnę z łazienki albo się poryczę i usłyszy :) :)

    odrobinacheci, Natka88 lubią tę wiadomość

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostalam kiedyś z jakimś kosmetykiem takie maleńkie skarpetki i trzymam je na tą wyjątkową okazję. Planuje włożyć test w jedną z nich i zostawić gdzieś zeby mąż znalazł. Ale znam siebie i wiem ze wylecę zaryczana z łazienki i on już będzie wiedział .

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też obstawiam u siebie "matko święta kochanie JESTEM W CIĄŻY, patrz patrz patrz! są dwie kreseczki?!!?!? AAAAAAAleeee EXTRAAAAA" :P ;)

    werni lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej;D ja jak będe w ciąży to nikomu nie powiem..dopóki sie nie dowiem że z ciążą jest oki.oCzywiście nie liczac Męża.Bo jak zrobie test i wyjdzie "+" to lece do gina od razu;p by potwierdzić ciaze .A wracając zachacze o sklep i kupie buciczki niemowlęce wsadze do torebki razem z testem i tak dam Męzżowi;D Tak mu to powiem;D

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm tez nie powiem o ciąży na początku, za dużo się naczytalam i wole nie ryzykować gadaniem innych. Jak zrobię test i ujze dwie kreseczki to pewnie będę w szoku zdenerwowana pewnie tez się poplacze, a ze razem z moim wstajemy to mu pokaże, ale najpierw ubranko :) ostatnio kupilam pajacyk na ramiaczka z milutkiego materiału pewnie na początku nie skojarzy bo wie ze lubię kkupować ubranka ale po mojej minie będzie wiedział ze cos się święci. Jak to on mówi ze mnie zna :) tak jak ja jego :) on mi czyta w myślach :) później pokaże test :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie zacznę krzyczeć, a później śmiać się i płakać jednocześnie i pobiegnę do męża :)
    Fajnie pomarzyć... ale kiedy to będzie...

    BATTINKA lubi tę wiadomość

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie pewnie powie mąż ;p ja od pewnego czasu mam taki wstręt do testów, że robie, wychodze z łazienki i wywalam męża, żeby poszedł zobaczyć po chwili...

    livia30 lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to bym chciała zrobić test, nic nie mówić mojemu M., pojechać kupić jakieś buciki albo body i wieczorkiem powiedzieć mu że mam niespodziankę dla niego i wręczyć mu taki prezencik. A znając siebie plany planami a w realu pewnie tez wylecę z łazienki i od razu mu powiem :D

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehhhhh od razu jak sobie myśle jakby to było gdyby test byl pozytywny to mi się radośnie robi!!! w sumie to nie myslałam na poważnie jakbym to oznajmiła;) chyba od razu zrobiłabym drugi test żeby potwierdzi i bete;) ciezko byloby mi uwierzyć w moje szczescie:)i znająć siebie ze szczęście rzuciłabym się na męża krzycząc że sie udało;) a jak emocje troche by opadly to bym test pokazala;) a na poczatku powiedzialabym tylko mojemu męzulkowi, ehhh moja znajoma ostatnio ok 6 tygodnia oznajmila wielu osobom że jest w ciąży, po czym poroniła:(

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zaszłam w pierwszą ciąże kupiłam meżowi malutkie niebieskie buciki. (no i mamy syna). A dziadkom malutkie skarpetki wręczyliśmy w torebeczkach prezentowych.
    W drugiej ciąży z bananem na ustach pokazałam mężowi test, niestety dziadkom nie zdążyłam powiedzieć.
    Teraz jak zajdę to powiem mężowi, a moim rodzicom dopiero jak usłysze serduszko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2015, 12:36

  • Toa Autorytet
    Postów: 286 143

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My razem robilismy test, ale to Mąż pierwszy zobaczył na nim dwie kreseczki :) po Jego minie widziałam, że jest pozytywny :)

    3917bd3e8d73a01ab1b83b758246ebe4.png
    c55f3e3kmvx0lmmb.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    W pierwszej ciąży i w drugiej miałam wielkie plany co do powiedzenia mężowi o ciąży a jak wyszło? Zrobiłam test i wyleciałam jak oparzona z łazienki, wskoczyłam do łózka, obudziłam męża i pokazałam mu sikańca... I to na tyle z romantycznych planów oznajmienia mu, że będzie tatusiem :D

    Miałam tak samo!

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ