X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pobujajmy w obłokach - jak powiedzieć o ciąży :)
Odpowiedz

Pobujajmy w obłokach - jak powiedzieć o ciąży :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponieważ ciągle rozmawiamy o naszych problemach, więc pozostaniemy w kręgu problemu, ale odjedziemy w jego pozytywną stronę :)

    Dziewczyny - jakie macie pomysł, plan na poinformowanie męża, faceta, narzeczonego, rodziców, teściów, przyszłych dziadków i pradziadków ... o tym, że jesteście w ciąży? :)

    perelka89 lubi tę wiadomość

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży i w drugiej miałam wielkie plany co do powiedzenia mężowi o ciąży a jak wyszło? Zrobiłam test i wyleciałam jak oparzona z łazienki, wskoczyłam do łózka, obudziłam męża i pokazałam mu sikańca... I to na tyle z romantycznych planów oznajmienia mu, że będzie tatusiem :D

    Maczek, Lanusia93, mana, Lianna, werni, muamua lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie jestem w ciąży więc nie mam planu :P

    vanessa, Emma80 lubią tę wiadomość

  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam plany, aby powiedzieć mojemu chłopakowi o dwóch ciążach (jedną straciłam, a owoc drugiej bawi się teraz w łóżeczku ;) ). I na planach się skończyło! Podbiegłam rozradowana z testem i zwyczajnie powiedziałam: "Jestem w ciąży". Przy następnej (?) planuję odczekać do USG (już to widzę...), zapytać czy chce zobaczyć jak aktualnie wygląda jego dziecko, wręczyć album. I tam zdjęcie z USG. I szybko powiedzieć: "Za 9 miesięcy będzie wyglądał lepiej, bardziej ludzko, obiecuję".

    Joannella lubi tę wiadomość

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nikomu (prócz mężą) bym nie mówiła a jak będzie widać to niech im gały na wierzch wyjdą.

    KMK, mana, Lianna, BATTINKA, Summerka, anja83 lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 21:32

    klz920mm8wuzprdr.png
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    W pierwszej ciąży i w drugiej miałam wielkie plany co do powiedzenia mężowi o ciąży a jak wyszło? Zrobiłam test i wyleciałam jak oparzona z łazienki, wskoczyłam do łózka, obudziłam męża i pokazałam mu sikańca... I to na tyle z romantycznych planów oznajmienia mu, że będzie tatusiem :D
    Zrobiłam dokładnie tak samo. :D :D Do tego jeszcze była 4 rano, a Mąż półprzytomny. :D

    livia30 lubi tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też boję się że u mnie tak będzie - jakieś plany w głowie, chęć zatrzymania tajemnicy (niby mam silną wolę), ale boję się, że w tym momencie mogę nie wyrobić :)

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku miałam pomysł by kupić buciki i dać w prezencie. To jeszcze jak się nie staraliśmy. A jakzaczeliśmy się starać to wymyśliłam, że zrobię test i nakleję go na lustrze. Narysuję ♡ i napiszę szminką "teraz nie tylko ja cię kocham" :) . Później wyjdę i położę się spać a jego wygonię do łazienki by się szykował do pracy :) ale plany planami a pewnie wybiegnę z łazienki albo się poryczę i usłyszy :) :)

    odrobinacheci, Natka88 lubią tę wiadomość

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostalam kiedyś z jakimś kosmetykiem takie maleńkie skarpetki i trzymam je na tą wyjątkową okazję. Planuje włożyć test w jedną z nich i zostawić gdzieś zeby mąż znalazł. Ale znam siebie i wiem ze wylecę zaryczana z łazienki i on już będzie wiedział .

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też obstawiam u siebie "matko święta kochanie JESTEM W CIĄŻY, patrz patrz patrz! są dwie kreseczki?!!?!? AAAAAAAleeee EXTRAAAAA" :P ;)

    werni lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej;D ja jak będe w ciąży to nikomu nie powiem..dopóki sie nie dowiem że z ciążą jest oki.oCzywiście nie liczac Męża.Bo jak zrobie test i wyjdzie "+" to lece do gina od razu;p by potwierdzić ciaze .A wracając zachacze o sklep i kupie buciczki niemowlęce wsadze do torebki razem z testem i tak dam Męzżowi;D Tak mu to powiem;D

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm tez nie powiem o ciąży na początku, za dużo się naczytalam i wole nie ryzykować gadaniem innych. Jak zrobię test i ujze dwie kreseczki to pewnie będę w szoku zdenerwowana pewnie tez się poplacze, a ze razem z moim wstajemy to mu pokaże, ale najpierw ubranko :) ostatnio kupilam pajacyk na ramiaczka z milutkiego materiału pewnie na początku nie skojarzy bo wie ze lubię kkupować ubranka ale po mojej minie będzie wiedział ze cos się święci. Jak to on mówi ze mnie zna :) tak jak ja jego :) on mi czyta w myślach :) później pokaże test :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie zacznę krzyczeć, a później śmiać się i płakać jednocześnie i pobiegnę do męża :)
    Fajnie pomarzyć... ale kiedy to będzie...

    BATTINKA lubi tę wiadomość

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie pewnie powie mąż ;p ja od pewnego czasu mam taki wstręt do testów, że robie, wychodze z łazienki i wywalam męża, żeby poszedł zobaczyć po chwili...

    livia30 lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to bym chciała zrobić test, nic nie mówić mojemu M., pojechać kupić jakieś buciki albo body i wieczorkiem powiedzieć mu że mam niespodziankę dla niego i wręczyć mu taki prezencik. A znając siebie plany planami a w realu pewnie tez wylecę z łazienki i od razu mu powiem :D

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehhhhh od razu jak sobie myśle jakby to było gdyby test byl pozytywny to mi się radośnie robi!!! w sumie to nie myslałam na poważnie jakbym to oznajmiła;) chyba od razu zrobiłabym drugi test żeby potwierdzi i bete;) ciezko byloby mi uwierzyć w moje szczescie:)i znająć siebie ze szczęście rzuciłabym się na męża krzycząc że sie udało;) a jak emocje troche by opadly to bym test pokazala;) a na poczatku powiedzialabym tylko mojemu męzulkowi, ehhh moja znajoma ostatnio ok 6 tygodnia oznajmila wielu osobom że jest w ciąży, po czym poroniła:(

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zaszłam w pierwszą ciąże kupiłam meżowi malutkie niebieskie buciki. (no i mamy syna). A dziadkom malutkie skarpetki wręczyliśmy w torebeczkach prezentowych.
    W drugiej ciąży z bananem na ustach pokazałam mężowi test, niestety dziadkom nie zdążyłam powiedzieć.
    Teraz jak zajdę to powiem mężowi, a moim rodzicom dopiero jak usłysze serduszko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2015, 12:36

  • Toa Autorytet
    Postów: 286 143

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My razem robilismy test, ale to Mąż pierwszy zobaczył na nim dwie kreseczki :) po Jego minie widziałam, że jest pozytywny :)

    3917bd3e8d73a01ab1b83b758246ebe4.png
    c55f3e3kmvx0lmmb.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    W pierwszej ciąży i w drugiej miałam wielkie plany co do powiedzenia mężowi o ciąży a jak wyszło? Zrobiłam test i wyleciałam jak oparzona z łazienki, wskoczyłam do łózka, obudziłam męża i pokazałam mu sikańca... I to na tyle z romantycznych planów oznajmienia mu, że będzie tatusiem :D

    Miałam tak samo!

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ