Forum Starając się - ogólne Pobujajmy w obłokach - jak powiedzieć o ciąży :)
Odpowiedz

Pobujajmy w obłokach - jak powiedzieć o ciąży :)

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • Ballerina Przyjaciółka
  Postów: 72 27

  Wysłany: 22 stycznia 2015, 19:34

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja mam nadzieję poczekać do wieczora, żeby nastrój był ;) specjalnie planuję testować w dzień dla nas znaczący. Dla ukochanego męża mam misia (takiego, co ma dla nas znaczenie) oraz płytę audio o św. Józefie dla ojców. Ale ile to miesięcy już czeka...! Nawet to brałam w podróże, bo czasem robiłam testy poza domem, ale nici z tego jak na razie :D .....jak będzie pozytyw to będę się pewnie szczerzyć cały dzień, mam nadzieję, że nie wypaplam :P

  ostatnio przypadkowo na youtube trafiłam na filmiki, w których kobiety informują o ciąży... to mi dało do myślenia - może ustawić gdzieś w kącie aparat? żeby potem mieć pamiątkę? mamy filmik z zaręczyn, bardzo się z niego cieszę. Na ślubie nie mieliśmy kamery, ale to nie było z zaskoczenia, tak jak w przypadku oświadczyn i informacji o dziecku... co Wy o tym myślicie?

  https://davf.daisypath.com/zsHVp3.png
 • JaJaga Ekspertka
  Postów: 380 87

  Wysłany: 7 kwietnia 2015, 16:32

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Gorąco Wam polecam ten wątek, stary ale jest dużo fajnych pomysłów:
  https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/jak-przekazac-radosna-nowine-przyszlemu-tacie,1271.html

  Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego