Forum Starając się - ogólne Pobujajmy w obłokach - jak powiedzieć o ciąży :)
Odpowiedz

Pobujajmy w obłokach - jak powiedzieć o ciąży :)

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • Ballerina Przyjaciółka
  Postów: 72 27

  Wysłany: 22 stycznia 2015, 19:34

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja mam nadzieję poczekać do wieczora, żeby nastrój był ;) specjalnie planuję testować w dzień dla nas znaczący. Dla ukochanego męża mam misia (takiego, co ma dla nas znaczenie) oraz płytę audio o św. Józefie dla ojców. Ale ile to miesięcy już czeka...! Nawet to brałam w podróże, bo czasem robiłam testy poza domem, ale nici z tego jak na razie :D .....jak będzie pozytyw to będę się pewnie szczerzyć cały dzień, mam nadzieję, że nie wypaplam :P

  ostatnio przypadkowo na youtube trafiłam na filmiki, w których kobiety informują o ciąży... to mi dało do myślenia - może ustawić gdzieś w kącie aparat? żeby potem mieć pamiątkę? mamy filmik z zaręczyn, bardzo się z niego cieszę. Na ślubie nie mieliśmy kamery, ale to nie było z zaskoczenia, tak jak w przypadku oświadczyn i informacji o dziecku... co Wy o tym myślicie?

  https://davf.daisypath.com/zsHVp3.png
 • JaJaga Ekspertka
  Postów: 380 87

  Wysłany: 7 kwietnia 2015, 16:32

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Gorąco Wam polecam ten wątek, stary ale jest dużo fajnych pomysłów:
  https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/jak-przekazac-radosna-nowine-przyszlemu-tacie,1271.html

  Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego