X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pobujajmy w obłokach - jak powiedzieć o ciąży :)
Odpowiedz

Pobujajmy w obłokach - jak powiedzieć o ciąży :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Ballerina Przyjaciółka
    Postów: 72 27

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieję poczekać do wieczora, żeby nastrój był ;) specjalnie planuję testować w dzień dla nas znaczący. Dla ukochanego męża mam misia (takiego, co ma dla nas znaczenie) oraz płytę audio o św. Józefie dla ojców. Ale ile to miesięcy już czeka...! Nawet to brałam w podróże, bo czasem robiłam testy poza domem, ale nici z tego jak na razie :D .....jak będzie pozytyw to będę się pewnie szczerzyć cały dzień, mam nadzieję, że nie wypaplam :P

    ostatnio przypadkowo na youtube trafiłam na filmiki, w których kobiety informują o ciąży... to mi dało do myślenia - może ustawić gdzieś w kącie aparat? żeby potem mieć pamiątkę? mamy filmik z zaręczyn, bardzo się z niego cieszę. Na ślubie nie mieliśmy kamery, ale to nie było z zaskoczenia, tak jak w przypadku oświadczyn i informacji o dziecku... co Wy o tym myślicie?

    https://davf.daisypath.com/zsHVp3.png
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gorąco Wam polecam ten wątek, stary ale jest dużo fajnych pomysłów:
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/jak-przekazac-radosna-nowine-przyszlemu-tacie,1271.html

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ