X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 24 września 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe staraczki :)

    Zyrcia, gratulacje! :) Jest krecha, a @ na pewno nie przyjdzie, życzę Ci tego :D

    Kurczę, ja już chce owulkę! Czemu moja przychodzi tak późno...

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :** jutro idę na bete ;)

    Sigma, Toxey lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, Zyrcia, to już 18 dzień fazy lutealnej, a wcześniej wychodziły Ci minusy... To może dla mnie też jest jeszcze szansa! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma działasz !! ta temp. to do dupy jest ;P rano spadła, a teraz już się trzyma prawie 37 :o Jezuuu żeby mnie ta beta nie wnerwiła :D

    Sigma lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyrcia, wg zasad NPRu 18 dni fazy lutealnej = ciąża :) A u Ciebie jest już 18-ty dzień, test pozytywny,więc myślę, że beta to będzie formalność :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e ja tam się nie znam na tym wszystkim :D wszystko w rekach góry :D Jak się potwierdzi to chyba umre ze szczescia i tyle z tego :D

    Sigma lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyrcia, gratuluje:-)
    Jutro chyba ja spróbuje z testem, choć to na pewno za szybko. Będie to dopiero 7dpo. Ale ten wykresik taki ładny zaczyna się robić:-)

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 24 września 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katie88 wrote:
    Zyrcia, gratuluje:-)
    Jutro chyba ja spróbuje z testem, choć to na pewno za szybko. Będie to dopiero 7dpo. Ale ten wykresik taki ładny zaczyna się robić:-)
    Poczekaj z testem do chociax 10 dpo... Jutro nic nie bedzie a sie rozczatujesz, dopiero zagniezdzenie bedzie :-)

    A moj ciazowy wykresik mi sie nie podobal... Rowne krechy jak u umarlaka :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2014, 16:36

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Margotka Koleżanka
    Postów: 66 17

    Wysłany: 24 września 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katie88 wrote:
    Zyrcia, gratuluje:-)
    Jutro chyba ja spróbuje z testem, choć to na pewno za szybko. Będie to dopiero 7dpo. Ale ten wykresik taki ładny zaczyna się robić:-)

    Oo jedziemy na tym samym wózku :) trzymam za ciebie mocno kciuki :) i za siebie tez ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie albo i nie będzie to zagnieżdżenie. Jutro idę też zbadać progesteron i estriadiol. Może faktycznie poczekam z testem....

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 24 września 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zyrcia wrote:
    Mam dwie kreski !! ale druga bardzo jasna :o
    Żyrcia!!!! co za wieści! co z tego że jasna nawet jak jasna to test uważa się za pozytywny:)

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olusia24 wrote:
    Żyrcia!!!! co za wieści! co z tego że jasna nawet jak jasna to test uważa się za pozytywny:)

    http://zapodaj.net/a519160fcb6d0.jpg.html
    no ważne, że widać, małpy nie ma no to musi to być to :D

    olusia24, Anutka lubią tę wiadomość

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 24 września 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe staraczki! Margotka ja odstawiłam 20 sierpnia anty 24 miałam miesiączkę z odstawienia i zawsze miałam cykle 27 jak anty nie brałam i jak w zegarku owulacja była 13 dc a cykl trwał 27dni. więc po odstawieniu od razu miałam owulację i regularny cykl. Lekarz powiedział że to od organizmu zależy jak długo wraca cykl do normy u mnie wrócił od razu. Mam za sobą pierwszą naturalną miesiączkę bo w tamtym cyklu była z odstawienia i mam nadzieję że już w tym się uda zafasolkować:) Trzymam kciuki za wszystkie nowe staraczki za te stare;) no i za Zyrcie i Truskaweczke:) gratuluję Wam z całego serca!

    zyrcia, Margotka lubią tę wiadomość

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ! Masz taką sytuację jak ja, więc przygotuj się na Fasolę nie długo ! Mam przeczucie ! :**

    olusia24 lubi tę wiadomość

  • Margotka Koleżanka
    Postów: 66 17

    Wysłany: 24 września 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olusia24 wrote:
    Witam nowe staraczki! Margotka ja odstawiłam 20 sierpnia anty 24 miałam miesiączkę z odstawienia i zawsze miałam cykle 27 jak anty nie brałam i jak w zegarku owulacja była 13 dc a cykl trwał 27dni. więc po odstawieniu od razu miałam owulację i regularny cykl. Lekarz powiedział że to od organizmu zależy jak długo wraca cykl do normy u mnie wrócił od razu. Mam za sobą pierwszą naturalną miesiączkę bo w tamtym cyklu była z odstawienia i mam nadzieję że już w tym się uda zafasolkować:) Trzymam kciuki za wszystkie nowe staraczki za te stare;) no i za Zyrcie i Truskaweczke:) gratuluję Wam z całego serca!

    Dziękuje :) u mnie tez juz była naturalna miesiączka w poprzednim cyklu, wiec trzymam i za ciebie i za siebie kciuki, ze uda sie w tym cyklu :)

    olusia24 lubi tę wiadomość

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 24 września 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nachodzi mnie taka myśli że zaraz wszystkie przejdziecie na fioletową stronę a ja tu sama zostanę:( oj mój Darek będzie biedny w tym cyklu! musi Nam się udać bo nie wytrzymam dłużej tej odległości. Jeszcze mieszkanko urządzamy na odległość:( cholera jasna! Współczuje jego penisowi długo będzie pamiętał ten cykl

    zyrcia, Toxey, Sigma, Anutka lubią tę wiadomość

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 24 września 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka wrote:
    Dziękuje :) u mnie tez juz była naturalna miesiączka w poprzednim cyklu, wiec trzymam i za ciebie i za siebie kciuki, ze uda sie w tym cyklu :)
    musi się udać:)

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 24 września 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie umiem badać szyjki:( jakaś podpowiedź? jak się sprawdza czy otwarta czy zamknięta? jaką pozycję przyjąć? O wysokości nie wspomnę :(bo z tą miękkością i twardością to może sobie poradzę. Podpowiedzcie coś dziewczyny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2014, 18:32

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 24 września 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka wrote:
    Dziękuje :) u mnie tez juz była naturalna miesiączka w poprzednim cyklu, wiec trzymam i za ciebie i za siebie kciuki, ze uda sie w tym cyklu :)
    u mnie w tym cyklu dopiero była naturalna nie chce czekać od 3 do 6 miesięcy bo tylko ponoć może trwać uregulowanie więc mam nadzieję że już teraz się uda. Wiąże baaaardzo dużo nadzieje z tym cyklem

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zyrcia gratuluję!! super, że się udało!!

    ja się za szyjkę chyba nawet nie zabieram, bo nie mam pojęcia o co w tym chodzi!

‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ