X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 24 września 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe staraczki :)

    Zyrcia, gratulacje! :) Jest krecha, a @ na pewno nie przyjdzie, życzę Ci tego :D

    Kurczę, ja już chce owulkę! Czemu moja przychodzi tak późno...

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :** jutro idę na bete ;)

    Sigma, Toxey lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, Zyrcia, to już 18 dzień fazy lutealnej, a wcześniej wychodziły Ci minusy... To może dla mnie też jest jeszcze szansa! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma działasz !! ta temp. to do dupy jest ;P rano spadła, a teraz już się trzyma prawie 37 :o Jezuuu żeby mnie ta beta nie wnerwiła :D

    Sigma lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyrcia, wg zasad NPRu 18 dni fazy lutealnej = ciąża :) A u Ciebie jest już 18-ty dzień, test pozytywny,więc myślę, że beta to będzie formalność :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e ja tam się nie znam na tym wszystkim :D wszystko w rekach góry :D Jak się potwierdzi to chyba umre ze szczescia i tyle z tego :D

    Sigma lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyrcia, gratuluje:-)
    Jutro chyba ja spróbuje z testem, choć to na pewno za szybko. Będie to dopiero 7dpo. Ale ten wykresik taki ładny zaczyna się robić:-)

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 24 września 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katie88 wrote:
    Zyrcia, gratuluje:-)
    Jutro chyba ja spróbuje z testem, choć to na pewno za szybko. Będie to dopiero 7dpo. Ale ten wykresik taki ładny zaczyna się robić:-)
    Poczekaj z testem do chociax 10 dpo... Jutro nic nie bedzie a sie rozczatujesz, dopiero zagniezdzenie bedzie :-)

    A moj ciazowy wykresik mi sie nie podobal... Rowne krechy jak u umarlaka :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2014, 16:36

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Margotka Koleżanka
    Postów: 66 17

    Wysłany: 24 września 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katie88 wrote:
    Zyrcia, gratuluje:-)
    Jutro chyba ja spróbuje z testem, choć to na pewno za szybko. Będie to dopiero 7dpo. Ale ten wykresik taki ładny zaczyna się robić:-)

    Oo jedziemy na tym samym wózku :) trzymam za ciebie mocno kciuki :) i za siebie tez ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie albo i nie będzie to zagnieżdżenie. Jutro idę też zbadać progesteron i estriadiol. Może faktycznie poczekam z testem....

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 24 września 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zyrcia wrote:
    Mam dwie kreski !! ale druga bardzo jasna :o
    Żyrcia!!!! co za wieści! co z tego że jasna nawet jak jasna to test uważa się za pozytywny:)

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olusia24 wrote:
    Żyrcia!!!! co za wieści! co z tego że jasna nawet jak jasna to test uważa się za pozytywny:)

    http://zapodaj.net/a519160fcb6d0.jpg.html
    no ważne, że widać, małpy nie ma no to musi to być to :D

    olusia24, Anutka lubią tę wiadomość

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 24 września 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe staraczki! Margotka ja odstawiłam 20 sierpnia anty 24 miałam miesiączkę z odstawienia i zawsze miałam cykle 27 jak anty nie brałam i jak w zegarku owulacja była 13 dc a cykl trwał 27dni. więc po odstawieniu od razu miałam owulację i regularny cykl. Lekarz powiedział że to od organizmu zależy jak długo wraca cykl do normy u mnie wrócił od razu. Mam za sobą pierwszą naturalną miesiączkę bo w tamtym cyklu była z odstawienia i mam nadzieję że już w tym się uda zafasolkować:) Trzymam kciuki za wszystkie nowe staraczki za te stare;) no i za Zyrcie i Truskaweczke:) gratuluję Wam z całego serca!

    zyrcia, Margotka lubią tę wiadomość

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ! Masz taką sytuację jak ja, więc przygotuj się na Fasolę nie długo ! Mam przeczucie ! :**

    olusia24 lubi tę wiadomość

  • Margotka Koleżanka
    Postów: 66 17

    Wysłany: 24 września 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olusia24 wrote:
    Witam nowe staraczki! Margotka ja odstawiłam 20 sierpnia anty 24 miałam miesiączkę z odstawienia i zawsze miałam cykle 27 jak anty nie brałam i jak w zegarku owulacja była 13 dc a cykl trwał 27dni. więc po odstawieniu od razu miałam owulację i regularny cykl. Lekarz powiedział że to od organizmu zależy jak długo wraca cykl do normy u mnie wrócił od razu. Mam za sobą pierwszą naturalną miesiączkę bo w tamtym cyklu była z odstawienia i mam nadzieję że już w tym się uda zafasolkować:) Trzymam kciuki za wszystkie nowe staraczki za te stare;) no i za Zyrcie i Truskaweczke:) gratuluję Wam z całego serca!

    Dziękuje :) u mnie tez juz była naturalna miesiączka w poprzednim cyklu, wiec trzymam i za ciebie i za siebie kciuki, ze uda sie w tym cyklu :)

    olusia24 lubi tę wiadomość

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 24 września 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nachodzi mnie taka myśli że zaraz wszystkie przejdziecie na fioletową stronę a ja tu sama zostanę:( oj mój Darek będzie biedny w tym cyklu! musi Nam się udać bo nie wytrzymam dłużej tej odległości. Jeszcze mieszkanko urządzamy na odległość:( cholera jasna! Współczuje jego penisowi długo będzie pamiętał ten cykl

    zyrcia, Toxey, Sigma, Anutka lubią tę wiadomość

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 24 września 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka wrote:
    Dziękuje :) u mnie tez juz była naturalna miesiączka w poprzednim cyklu, wiec trzymam i za ciebie i za siebie kciuki, ze uda sie w tym cyklu :)
    musi się udać:)

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 24 września 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie umiem badać szyjki:( jakaś podpowiedź? jak się sprawdza czy otwarta czy zamknięta? jaką pozycję przyjąć? O wysokości nie wspomnę :(bo z tą miękkością i twardością to może sobie poradzę. Podpowiedzcie coś dziewczyny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2014, 18:32

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 24 września 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka wrote:
    Dziękuje :) u mnie tez juz była naturalna miesiączka w poprzednim cyklu, wiec trzymam i za ciebie i za siebie kciuki, ze uda sie w tym cyklu :)
    u mnie w tym cyklu dopiero była naturalna nie chce czekać od 3 do 6 miesięcy bo tylko ponoć może trwać uregulowanie więc mam nadzieję że już teraz się uda. Wiąże baaaardzo dużo nadzieje z tym cyklem

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zyrcia gratuluję!! super, że się udało!!

    ja się za szyjkę chyba nawet nie zabieram, bo nie mam pojęcia o co w tym chodzi!

‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ