X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Podwójna macica - starania
Odpowiedz

Podwójna macica - starania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nathaliee Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 28 lutego 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postanowiłam, że zrobię nowy wątek o staraniach przy podwójnej macicy, bo znalazłam niewiele postów na forum na ten temat.
    Może się przedstawię. Nazywam się Natalia i od 5 cykli staramy się o ciążę. O swojej wadzie dowiedziałam się mając 14/15 lat, kiedy to miałam usuwaną torbiel na jajniku. Teraz mam 25 lat i jestem pod opieką lekarza, który ma doświadczenie w tego typu problemach. Powiedział, że nie ma się czym przejmować, ale jeśli długo nie będę mogła zajść w ciążę, to pomyślimy o scaleniu, czego się obawiam.
    Dbam o siebie bardziej niż zwykle, jem zdrowo, przestałam pić kawę, która podwyższa ciśnienie, biorę witaminy, ćwiczę. Wyniki badań mam w normie, prolaktyna w porządku. Walczę też ze stresem, bo nawarstwiło się dużo obowiązków.
    Podzielcie się dziewczynki swoimi doświadczeniami, jak długo starałyście się o ciążę, czy jakoś specjalnie dbałyście o siebie w tym czasie starań? Buziaki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2018, 09:57

  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 2 marca 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ,również jestem posiadaczką podwójnej macicy moj lekarz mowil ze nie stanowi takiego problemu jak macica z przegroda.
    My staraliśmy sie półtorej roku ale u mnie bylo jeszcze pcos kilka cykli na stymulacji ciazy brak szybka laparoskopia z drożnością dostałam 3 miesiące na zajście w ciążę pozniej miałam miec histeroskopie i konsultacje z ginem pod katem scalania macicy . Zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu po laparoskopii.
    Mi gin mowil ze moze byc problem zagnieżdżeniem zarodka . Ciążę od poczatku przechodziłam trudno ale moj gin mowi ze niw jest to spowodowane podwójną macica.
    Na belly jest watek jest kilka dziewczyn z podwojna macica nie miały problemów zajściem i z donoszeniem ciazy.

    Moze sprawdź czy nie ma innych przeszkód do zajścia w ciążę u Ciebie lub partnera.

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ