X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne POMOCY brak okresu
Odpowiedz

POMOCY brak okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kudia Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 3 lutego 2023, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem po porodzie 5 miesięcy. W grudniu 29 dostałam pierwszy okres po porodzie, był bardzo obfity i trwał 8 dni.
    Kolejną miesiączkę miałam dostać 26.01 niestety okres spóźnia się już 8 dni. Oczywiście współżyłam z mężem.

    O czym to może świadczyć ten brak okresu???
    Na pójście do lekarza za wcześnie.

    Pierwszy test ciążowy zrobiłam 3 dni temu. Robiłam też go wczoraj i dzisiaj. Wyniki negatywne.

  • Eve19 Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 3 lutego 2023, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jakieś zawirowania hormonalne? Może byłaś chora ? Może stres ? Jeśli ciąże wykluczasz .

  • Tiril Autorytet
    Postów: 790 349

    Wysłany: 3 lutego 2023, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka pierwszych cykli po porodzie może być nieregularnych. Mój pierwszy cykl po porodzie trwał 42 dni, kolejny 28, następny 25.
    Dla pewności zawsze możesz zrobić betę 😉

    12.2021 - córeczka
    02.2024 - synek
  • Nadzieja97 Autorytet
    Postów: 885 717

    Wysłany: 6 lutego 2023, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kudia wrote:
    Hej. Jestem po porodzie 5 miesięcy. W grudniu 29 dostałam pierwszy okres po porodzie, był bardzo obfity i trwał 8 dni.
    Kolejną miesiączkę miałam dostać 26.01 niestety okres spóźnia się już 8 dni. Oczywiście współżyłam z mężem.

    O czym to może świadczyć ten brak okresu???
    Na pójście do lekarza za wcześnie.

    Pierwszy test ciążowy zrobiłam 3 dni temu. Robiłam też go wczoraj i dzisiaj. Wyniki negatywne.

    Te pierwsze okresy mogą być nieregularne, hormony muszą wrócić do trybu sprzed ciąży. Jeśli chcesz się upewnić to zrób betę, ale jeśli testy wychodzą negatywne to stawiam właśnie na hormony

    25 🎁
    2020 💒
    07.2021 👧

    Hashimoto

    4cs
    23.02.2023 (11dpo) ⏸️ beta 32 ✊💚 prog 15.10
    25.02.2023 beta 87 (przyrost 178%) ✊💚 prog 16.30
    10.03.2023 (6+3) 0.22cm kropka z ❤️
    31.03.2023 (9+3) 2.4 cm fasolki ❤️
    24.04.2023 (12+6)Prenatalne(niskie ryzyko)6.7cm🩷🌸
    22.05.2023 (16+6) 153g🩷🌸
    19.06.2023 połówkowe 🙏

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ