X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pomocy !!! załamka totalna :(
Odpowiedz

pomocy !!! załamka totalna :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2013, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sluchajcie kobietki , jestem z regułu bardzo silna babka psychicznie , ale na to silnych widocznie nie ma , staramy sie o dziecko 7 miesiecy juz i nic , kompletnie nic , uprawiamy sex 1 do 3nawet 4 razy dziennie i tak non stop, chce zaznaczyc ze mam dwoch synow z pierwszego malzenstwa , a partner z pierwszego zwiazku ma dwie corki i chcemy miec wspolne dziecko ale niestety chyba nie jest nam pisane , bralam tabetki antykomcepcyjne 5 lat , moze za to mam kare teraz... tyle , ze ja je w smuie musialam brac tak mi powiedzial moj ginekolog, musze wywolywac miesiaczki , a teraz od 7 miesiecy odstawilam to nie dosc ze mam miesiaczke jak nigdy reguylarna , to sama z siebie jest :( , ja juz nie daje rady psychicznie tak bardzo chaialam bym miec dziecko z obecnym partnerem , co wiecej On tez bardzo tego chce , z kazdym dniem jest mi coraz ciezej i mam rozne glupie pysli psychiczne co do mojej osoby , jesli ktoras z pan miala podobny przypadek prosze o rady , juz nie wyrabiam :(

  • natalkaa86 Koleżanka
    Postów: 52 15

    Wysłany: 11 marca 2013, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie martw się...jesteśmy w podobnej sytuacji wszystkie, ja staram się miesiąc dłużej niż Ty, bo już teraz 8 miesięcy...
    i tez nic, na dodatek boję się, bo za kilka dni wypadał by mi czas na miesiączkę i już się boję, że ją dostanę. A wiesz, że to tylko pogarsza naszą sytuacje, bo stres...i załamka nie pomoże nam, by mieć dzieciątko upragnione...
    jestem z Tobą myślami... :* mimo, ze tez mam taki ciężar jak Ty

    natalkaa86
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2013, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale czy to nie dziwne , przeciez mam dwoch synow i czemu teraz nie moge zajsc w ciaze , to jest taaak wkurzajace ze szok, moj partner ma momenty ze sie pyta czy ja nadal moze po cichu nie biore tabletek , czyli kolejna zalamka bo co - nie ufa mi czy co do cholery :(, jak sie pytam czemu tak mowi , to stwierdza aaaa nie tak tylko pytalem ....

  • martula Ekspertka
    Postów: 143 100

    Wysłany: 11 marca 2013, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia1132 wrote:
    sluchajcie kobietki , jestem z regułu bardzo silna babka psychicznie , ale na to silnych widocznie nie ma , staramy sie o dziecko 7 miesiecy juz i nic , kompletnie nic , uprawiamy sex 1 do 3nawet 4 razy dziennie i tak non stop, chce zaznaczyc ze mam dwoch synow z pierwszego malzenstwa , a partner z pierwszego zwiazku ma dwie corki i chcemy miec wspolne dziecko ale niestety chyba nie jest nam pisane , bralam tabetki antykomcepcyjne 5 lat , moze za to mam kare teraz... tyle , ze ja je w smuie musialam brac tak mi powiedzial moj ginekolog, musze wywolywac miesiaczki , a teraz od 7 miesiecy odstawilam to nie dosc ze mam miesiaczke jak nigdy reguylarna , to sama z siebie jest :( , ja juz nie daje rady psychicznie tak bardzo chaialam bym miec dziecko z obecnym partnerem , co wiecej On tez bardzo tego chce , z kazdym dniem jest mi coraz ciezej i mam rozne glupie pysli psychiczne co do mojej osoby , jesli ktoras z pan miala podobny przypadek prosze o rady , juz nie wyrabiam :(

    Niekiedy zbyt częste wspolzycie w okresie plodnym może mieć odwrotny skutek :(. Lekarze zalecają co 2-3 dni, aby plemniki miały czas dojrzeć.

    mauysia, Beata lubią tę wiadomość

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 11 marca 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziu- po pierwsze- nie łam się tak bardzo! Ja wiem, że to dla Ciebie AŻ 7 miesięcy ale tak naprawdę to jest TYLKO 7. Poczytaj troszę wątków tutaj i przekonasz się, że kobitki starają się o wiele dłużej...wiem, że to nie jest pocieszające ale spróbuj się nie stresować.
    No i dajcie sobie luzu z tym seksem- wbrew pozorom częste stosunki nie sprzyjają zajściu w ciąże. Plemniki potrzebują ok 72 godzin na reaktywację ;) Najlepiej kochać się co drugi, trzeci dzień- dając partnerowi ( a właściwie jego żołnierzom) czas na "odrodzenie" :)
    Zresztą- w ciąże zajdziesz tylko dzięki stosunkom w Twoim płodnym okresie- okołoowulacyjnym. Staraj się obserwować organizm, aby móc wyznaczyć termin owulacji.
    Wesprzyj się kwasem foliowym, wit E (tylko nie przesadzaj), siemieniem lnianym (na poprawę śluzu)
    Zrób badania- Ty i Twój partner aby wykluczyć jakieś choroby czy niedobory hormonalne
    I najważniejsze wyluzuj- jest tylko ok 25% szans na zajście w ciąże w danym cyklu- płodnych dni nie ma wiele, i wbrew pozorom wcale nie łatwo zajść w ciąże ;)

    martula, KaRa, mauysia, agula, Beata, Kaja lubią tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • Margo;) Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 11 marca 2013, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martula wrote:
    madzia1132 wrote:
    sluchajcie kobietki , jestem z regułu bardzo silna babka psychicznie , ale na to silnych widocznie nie ma , staramy sie o dziecko 7 miesiecy juz i nic , kompletnie nic , uprawiamy sex 1 do 3nawet 4 razy dziennie i tak non stop, chce zaznaczyc ze mam dwoch synow z pierwszego malzenstwa , a partner z pierwszego zwiazku ma dwie corki i chcemy miec wspolne dziecko ale niestety chyba nie jest nam pisane , bralam tabetki antykomcepcyjne 5 lat , moze za to mam kare teraz... tyle , ze ja je w smuie musialam brac tak mi powiedzial moj ginekolog, musze wywolywac miesiaczki , a teraz od 7 miesiecy odstawilam to nie dosc ze mam miesiaczke jak nigdy reguylarna , to sama z siebie jest :( , ja juz nie daje rady psychicznie tak bardzo chaialam bym miec dziecko z obecnym partnerem , co wiecej On tez bardzo tego chce , z kazdym dniem jest mi coraz ciezej i mam rozne glupie pysli psychiczne co do mojej osoby , jesli ktoras z pan miala podobny przypadek prosze o rady , juz nie wyrabiam :(

    Niekiedy zbyt częste wspolzycie w okresie plodnym może mieć odwrotny skutek :(. Lekarze zalecają co 2-3 dni, aby plemniki miały czas dojrzeć.

    Popieram, zbyt czest starania nie daja czasu na odtworzenie plamnikow..i przez to z kazdym kolejnym razem plemnikow w spermie mniej. Ja osobiscie mam zalecenia, kilka dni postu a w dni płodne co 2 dzen...

    mauysia, Beata lubią tę wiadomość

    http://lacf.lilypie.com/lLvIp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2013, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana my sie staramy juz 21 cykli i dalej nic :/ Jestesmy mlodzi i myslelismy kiedys ze to bedzie hop siup i jest dziecko a tu starania i nic :/ a dzisiaj sie dowiedzialam od ginekologa ze naszym przypadkiem to powinna zajac sie juz Klinika Leczenia Nieplodnosci :( jestem zalamana az mi sie odechcialao tego dziecka!!!Wlasnie chyba dobilam glowa w mur w mojej psychice i mam juz dosc.A i jeszcze mam nadzerke i dopiero za miesiac sie dowiem czy jest na powaznym etapie czy wystarczy zamrozenie lub tabletki...Ale musimy byc silne bo my kobiety walczymy jak lwice o to by wszystko sie udalo i w koncu sie uda :) Ciesz sie ze masz 2 dzieci bo ja staram sie o pierwsze a tak bardzo bym chciala byc mama co nie jest mi to jaka narazie pisane...Pozdrawiam :* :* :*

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 11 marca 2013, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana my staramy sie teraz 8 cykl... Co prawda nie skonczyl sie jeszcze i nadal mam nadzieje ze beda efekty naszego <3 a jesli nie to ja i tak sie nie poddam :)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2013, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobietki kochane jestescie wszystkie , faktycznie ja chociaz powinnam sie pocieszym tym faktem , ze mam juz dzieci , ale jeszcze jedno co napisze , dałyscie mi duzo do myslenia z tymi plemikami , ze faktycznie za czesto sie kochamy i to pojawia sie nastepny problem :(!!!!! a mianowicie , moj parttner ma taaaaki ptencjal , ze nie macie pojecia dla Niego 2-3 razy dziennie to zaden wysilek i w zaden sposob nie idzie Mu przetlumaczyc zebysmy odpoczeli od sexu ,twierdzi , ze jak bedzie chory wtedy moze odpoczac ( chyba na tym u Niego to polega , ze jest strasznie o mnie zazdrosny choc niema zadych powodow Jego zdaniem chyba jest taki fakt, ze jak ja bym nie chciaa sie z Nim kochac to by bylo- zdradzasz mnie !! a jest czlowiekiem ciezki do przetlumaczenia , choc wiele nad Nim pracuje i tlumacze bo barzo Go kocham i czuje ze On mnie tez mocno kocha )wiec a to mam dobani z kazdej strony , ale dzis z Nim porozmawiam na ten temat i zoabzcymy co mi powie , trzymajcie kciuki za mnie bo uprty z Niego czlowiek o zelaznych zasadach , ja bardzo sie ciesze ze znalazlam ten poral i Was kobietki , jestem z Wami calym sercem i duchembede Was wsztkie wspierac

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 11 marca 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojojoj :) I jak Ty z nim dajesz rade >?? :P

    martula lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i przepraszam za bledy i zjadanie liter :P, ale to chyba nerwy jak sie rozpedzam pisac do Was :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha ha daje spokojnie bo jest nam razem wspaniale , on ma zawsze takie fantazje na sex , ze jeszcze mi sie nie zdarylo nie miec przy Nim ochoty na sex, zawsze jest inaczej :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2013, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To az pozazdroscic :P Ale pomysl co bedzie z Toba wyprawial jak bedziecie miec 2-3 dni przerwy??? :)

    martula lubi tę wiadomość

  • AnMi Koleżanka
    Postów: 42 33

    Wysłany: 11 marca 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ło tyle razy!! Ja nie mam sił co drugi dzień ;) ja mam 8 cykl starań i nic a mam 3,5 letnią córkę. I gdzie problem? Nie wiem tak czasem myśle że trzebabyło odrazu drugie rogić ;) nie martw się na wszystko przychodzi czas i to w najmniej spodziewanym momencie . A propo tyle razy dziennie to raczej za często

    http://ovufriend.pl/graph/548e57ee4bfc4ae42b3f722fde94c5b5
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem , ze to wydaje sie smieszne ale naprawde ma ten moj skarb taki potencjal a mi On odpowiada , wlasnie jestesmy po rozmowie o zapoprzestaniu tak intensywnego trybu sexu i sie zgodzil , ale poczekamy na efekty Jego postanowienia bo narwany jest , ze ulala..:), ja ma syna 12 lat i 5 :)

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 12 marca 2013, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potencjal czy nie- wstrzymaj Go trochę, jeśli faktycznie zależy Wam na dzieciaczku :)

    No i dzień dobry :)

    1usaej28ly44zrzp.png
  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 12 marca 2013, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurcze:) a może kompromis - szalejcie w niepłodne dni a w płodne rzadziej? :)

    aisa lubi tę wiadomość

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • 2 kreski Autorytet
    Postów: 311 237

    Wysłany: 12 marca 2013, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia1132 wrote:
    kobietki kochane jestescie wszystkie , faktycznie ja chociaz powinnam sie pocieszym tym faktem , ze mam juz dzieci , ale jeszcze jedno co napisze , dałyscie mi duzo do myslenia z tymi plemikami , ze faktycznie za czesto sie kochamy i to pojawia sie nastepny problem :(!!!!! a mianowicie , moj parttner ma taaaaki ptencjal , ze nie macie pojecia dla Niego 2-3 razy dziennie to zaden wysilek i w zaden sposob nie idzie Mu przetlumaczyc zebysmy odpoczeli od sexu ,twierdzi , ze jak bedzie chory wtedy moze odpoczac ( chyba na tym u Niego to polega , ze jest strasznie o mnie zazdrosny choc niema zadych powodow Jego zdaniem chyba jest taki fakt, ze jak ja bym nie chciaa sie z Nim kochac to by bylo- zdradzasz mnie !! a jest czlowiekiem ciezki do przetlumaczenia , choc wiele nad Nim pracuje i tlumacze bo barzo Go kocham i czuje ze On mnie tez mocno kocha )wiec a to mam dobani z kazdej strony , ale dzis z Nim porozmawiam na ten temat i zoabzcymy co mi powie , trzymajcie kciuki za mnie bo uprty z Niego czlowiek o zelaznych zasadach , ja bardzo sie ciesze ze znalazlam ten poral i Was kobietki , jestem z Wami calym sercem i duchembede Was wsztkie wspierac

    Wybacz Madziu ze to napisze, ale jedyna rzecza jaka widze w tym co napisalas TO ZAZDROŚĆ a nie chec przgnienie posiadania wspolnego dziecka. Moze ty tego chcesz ale twoj facet nie. Moze podpadne na tym forum ale sorki. Wiem z doswiadczenia ze sex jest ogromnie wazny dla zwiazku bez tego nawet najsilniejsze uczucie najpiekniejsze umiera. skoro facet jak mowisz nie ufa ci twierdzac ze moze jednak po krykpmu bierzesz tabletki, ze twoja prosba o przerwe w sexie trktuje jak twoja potencjalna zdrade, to sama odpowiedz sobie na pytanie o czym to swiadczy. Pisalas ze jest to twoj nowy partner, z jakiegos powodu rozstalas sie pewnie z poprzednim ( nie oceniam cie tez zaczynam nowe zycie) chce tylko powiedziac abys zastanowiła sie 100 razy zaczynajac nowy zwiazek bo w tym kolejnym masz byc szczesliwa bez durnych poderzeń, zazdrosci i braku zaufania.

    karoam, mauysia, Asia87, Beata lubią tę wiadomość

    06-11-2013 [*] 9tc mój Aniołek


  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 12 marca 2013, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 kreski wrote:
    madzia1132 wrote:
    kobietki kochane jestescie wszystkie , faktycznie ja chociaz powinnam sie pocieszym tym faktem , ze mam juz dzieci , ale jeszcze jedno co napisze , dałyscie mi duzo do myslenia z tymi plemikami , ze faktycznie za czesto sie kochamy i to pojawia sie nastepny problem :(!!!!! a mianowicie , moj parttner ma taaaaki ptencjal , ze nie macie pojecia dla Niego 2-3 razy dziennie to zaden wysilek i w zaden sposob nie idzie Mu przetlumaczyc zebysmy odpoczeli od sexu ,twierdzi , ze jak bedzie chory wtedy moze odpoczac ( chyba na tym u Niego to polega , ze jest strasznie o mnie zazdrosny choc niema zadych powodow Jego zdaniem chyba jest taki fakt, ze jak ja bym nie chciaa sie z Nim kochac to by bylo- zdradzasz mnie !! a jest czlowiekiem ciezki do przetlumaczenia , choc wiele nad Nim pracuje i tlumacze bo barzo Go kocham i czuje ze On mnie tez mocno kocha )wiec a to mam dobani z kazdej strony , ale dzis z Nim porozmawiam na ten temat i zoabzcymy co mi powie , trzymajcie kciuki za mnie bo uprty z Niego czlowiek o zelaznych zasadach , ja bardzo sie ciesze ze znalazlam ten poral i Was kobietki , jestem z Wami calym sercem i duchembede Was wsztkie wspierac

    Wybacz Madziu ze to napisze, ale jedyna rzecza jaka widze w tym co napisalas TO ZAZDROŚĆ a nie chec przgnienie posiadania wspolnego dziecka. Moze ty tego chcesz ale twoj facet nie. Moze podpadne na tym forum ale sorki. Wiem z doswiadczenia ze sex jest ogromnie wazny dla zwiazku bez tego nawet najsilniejsze uczucie najpiekniejsze umiera. skoro facet jak mowisz nie ufa ci twierdzac ze moze jednak po krykpmu bierzesz tabletki, ze twoja prosba o przerwe w sexie trktuje jak twoja potencjalna zdrade, to sama odpowiedz sobie na pytanie o czym to swiadczy. Pisalas ze jest to twoj nowy partner, z jakiegos powodu rozstalas sie pewnie z poprzednim ( nie oceniam cie tez zaczynam nowe zycie) chce tylko powiedziac abys zastanowiła sie 100 razy zaczynajac nowy zwiazek bo w tym kolejnym masz byc szczesliwa bez durnych poderzeń, zazdrosci i braku zaufania.

    I ja sie pod tymi slowami podpisuje

    1usaej28ly44zrzp.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 12 marca 2013, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia1132 wrote:
    kobietki kochane jestescie wszystkie , faktycznie ja chociaz powinnam sie pocieszym tym faktem , ze mam juz dzieci , ale jeszcze jedno co napisze , dałyscie mi duzo do myslenia z tymi plemikami , ze faktycznie za czesto sie kochamy i to pojawia sie nastepny problem :(!!!!! a mianowicie , moj parttner ma taaaaki ptencjal , ze nie macie pojecia dla Niego 2-3 razy dziennie to zaden wysilek i w zaden sposob nie idzie Mu przetlumaczyc zebysmy odpoczeli od sexu ,twierdzi , ze jak bedzie chory wtedy moze odpoczac ( chyba na tym u Niego to polega , ze jest strasznie o mnie zazdrosny choc niema zadych powodow Jego zdaniem chyba jest taki fakt, ze jak ja bym nie chciaa sie z Nim kochac to by bylo- zdradzasz mnie !! a jest czlowiekiem ciezki do przetlumaczenia , choc wiele nad Nim pracuje i tlumacze bo barzo Go kocham i czuje ze On mnie tez mocno kocha )wiec a to mam dobani z kazdej strony , ale dzis z Nim porozmawiam na ten temat i zoabzcymy co mi powie , trzymajcie kciuki za mnie bo uprty z Niego czlowiek o zelaznych zasadach , ja bardzo sie ciesze ze znalazlam ten poral i Was kobietki , jestem z Wami calym sercem i duchembede Was wsztkie wspierac

    Madzia, a Ty też z przyjemnością kochasz się te 3 razy dziennie? Czy tylko zmuszasz się, tylko po to, żeby on miał dobrze?

    Przecież bycie razem to są kompromisy, również na tym polu.
    No chyba, że Ty też masz takie wysokie libido jak on.

    Tak czy inaczej, popieram moje przedmówczynie - najlepiej by było gdyby w dni płodne kochać się co dwa dni, no czasem codziennie, jeśli już nie da się rzadziej...

    No i wysłałabym M na badania nasienia. A Ty też może zrobiłabyś sobie podstawowe badania hormonalne - prolaktyna, progesteron i inne rzeczy (nie znam się na tym, ale inne dziewczyny na pewno by CI doradziły w tej materii).

    Od dawna prowadzisz wykresy? Masz wyraźne dwufazowe cykle (skok temperatury i wyższe temp. do końca cyklu)?

    1kk082c3vuoqvmjs.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ