X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomóżcie , brak śluzu płodnego
Odpowiedz

Pomóżcie , brak śluzu płodnego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy możliwa jest owulacjia bez plodnego śluzu ? Bolały mnie jajniki w dzień i po pozytywnych testach , temperatura jeszcze nie podskoczyla ale martwi mnie brak śluzu mam wrażenie ze w ogóle u mnie nie wystąpił. Dodam że w tym cyklu brałam clo. .

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może miałaś śluz, tylko nie na zewnątrz? Czasem tak bywa, że śluz nie musi koniecznie wypływać. Czy zazwyczaj masz dużo śluzu podczas owulacji?

  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ostatnie cykle to może z kilka razy w pojedyncze dni miałam ale pamiętam ze kiedyś przed pierwszą ciąża miałam go więcej a było to 3 lata temu ..

  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdzałam tez w środku, no niby nie było bardzo sucho ale śluz był raczej rzadki i biały a nie ciągnący :/

  • Magda0048 Ekspertka
    Postów: 193 59

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po poronieniu mam w ogole problem z jakimkolwiek sluzem.. Mam zawsze "sucho" praktycznie rzecz biorac bez lubrykantow nic sie nie da zrobic no nic.

    Magda mama Aniołka 01.08.2016 7/11 tc (*)
  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy mimo testów owulacyjnych nie występuje owulacja bez śluzu? Czy jednak jest szansa na zapłodnienie ? Ja w maju tego raku tez poronilam. . Może rzeczywiście ma to jakiś związek :/

  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacja bez śluzu płodnego jest możliwa. Tylko plemnikom trudniej przeżyć w niekorzystnym środowisku, co może utrudniać zapłodnienie. Najlepiej celować wtedy jak najbliżej owulacji. Na płodny śluz pomaga picie odpowiedniej ilości wody i siemię lniane (ja zalewalam dwie łyżeczki mielonego połową szklanki gorącej wody) - u mnie poskutkowało.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niektórym pomaga też olej z wiesiołka, tylko trzeba go brać do owulacji, potem nie.

  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    f026a407153949dea3f618f9c03fded1.png[/url

  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój wykres , myślicie że jest szansa bez tego nieszczęsnego śluzu ? ...

  • Magda0048 Ekspertka
    Postów: 193 59

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuteczka1337 wrote:
    Ciekawe czy mimo testów owulacyjnych nie występuje owulacja bez śluzu? Czy jednak jest szansa na zapłodnienie ? Ja w maju tego raku tez poronilam. . Może rzeczywiście ma to jakiś związek :/
    Mnie jajniki bardzo bola i testy mi wychodza a sluzu nie mam. A w tym miesiacu bolaly mnie jajniki sluzu nie mialam potem zamiast @ mialam 6 dni plamien nim sie rozkrecila i sie okazalo ze mam fatalna prolaktyne i sie zastanawiam czy w ogole mialam owulacje?? Z taka prolaktyna? Tyle ze fakt faktem ze w tym miesiacu nie moglam testami utrafic tej owu ale jajniki czulam

    Magda mama Aniołka 01.08.2016 7/11 tc (*)
  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achhh kurde to wszystko takie skomplikowane :/ niby wszystko gra a jednak jeden czynnik i ooo nic z tego .

  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzepakowepole! Gratuluje Ciąży !!! :)

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuteczka1337 wrote:
    To mój wykres , myślicie że jest szansa bez tego nieszczęsnego śluzu ? ...

    Szansa jest, zwłaszcza że pokazują Ci to testy. Jesli masz mało śluzu (a on pomaga plemnikom sie przemieszczać) może mogłabyś im pomóc sama, np. leżąc po stosunku dłuższą chwilę z podniesionymi biodrami (tak jakbyś chciała zrobić świecę) - niektórzy się z tego śmieją, ale podobno pomaga kobietom z niewielką ilością śluzu.

  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde doszedł jeszcze jeden problem .. nie podskoczyla mi temperatura :/

  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na kiepski śluz ja zastosowałam żel conceive plus. Drogi skubaniec ale było warto. Też jestem po zabiegu w marcu tego roku. Aplikowałam strzykawką do środka 2,5 ml przed seksikiem :) Wszystkie wyniki i usg miałam dobre, więc stwierdziłam, że może tutaj jest problem. W pierwszym cyklu z żelem zaskoczyłam. Resztę tubki oddałam koleżance (też po zabiegu w kwietniu) i też zaskoczyła w 1 cyklu z żelem. Na forum rozmawiamy o wszystkim wspolnie dążymy do spelnienia marzeń też mamy świeżutką ciążę po zastosowaniu żelu :)
    Szczęściu trzeba pomagać:)

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję! Na pewno kupię ten żel i w następnym cyklu go wykorzystam :D

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ