X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poradnik slubny
Odpowiedz

Poradnik slubny

Oceń ten wątek:
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 30 marca 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    No to poczytałam i stwierdzam że może do 40 urodzin nazbieram na ślub na 60 osób hi hi hi :D
    łola boga dlaczego to takie drogie i dlaczego mi rodzina nie zafunduje chociaż sukienki :D
    Co racja, to racja :D

    Ewik lubi tę wiadomość

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 30 marca 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z perspektywy czasu zaczynam przeliczać co byśmy mieli za pieniądze przeznaczone na wesele chociaż nie żałuje ale...jak się sponsoruje wszystko samemu to niestety zaczyna się mieć takie myślenie.

    Lucy91 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jetem rozwódką i pierwszego wesela nie miałam wogóle tylko my i świadkowie byli !!!
    A tym razem stwierdziłam że małe wesele (60osób) już po wszystkich możliwych cięciach bo ostatnio byliśmy na paru weselach więc wypada zaprosić tych co nas zapraszali :/
    Znając moją rodzinkę to mama powie -JAK MI NA SUKIENKĘ IE DASZ TO NIE PRZYJDĘ i wogolę czesć rodzinki pewnie nie da nic poza obecnością o ja nie liczę na 1/10 zwrot za wesele :(
    No a już nie wspomnę o obawach czy rodzinka cyrku nie narobi :(
    Ach wygram w totka to może szybciej się zdecydujemy :)

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 30 marca 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zazdroszczę sytuacji ale myślę,że dacie radę :) mimo wszystko, niestety rodzinki się nie wybiera a zaprosić musicie bo dopiero by dali popalić.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Nie zazdroszczę sytuacji ale myślę,że dacie radę :) mimo wszystko, niestety rodzinki się nie wybiera a zaprosić musicie bo dopiero by dali popalić.
    No dokładnie zaprosić trzeba :) :/
    Zazdrościć nie ma co bo i jak tu odłożyć jak jedna i druga strona co chwilę woła o kase :/
    ech nie będę narzekać tylko trzeba zacząć oszczędzać na wesele na mieszkanie na invitro jak tak dalej pójdzie :/
    No nic zaciskamy pasa :D

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 30 marca 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Ja z perspektywy czasu zaczynam przeliczać co byśmy mieli za pieniądze przeznaczone na wesele chociaż nie żałuje ale...jak się sponsoruje wszystko samemu to niestety zaczyna się mieć takie myślenie.
    Ja też czasem mówię, że za te 50 tys to bym miała już instalacje w domu zrobiobe z wylewkami tynkami i pewnie jeszcze coś, ale NIGDY NIE ŻAŁOWAŁAM WESELA I NIGDY NIE BEDE:-) to był najpiękniejszy dzień w moim życiu:-) bawiłam się jak nigdy :D szalałam, cieszyłam ah co to był za ślub i wesele :D a na tą cała resztę pomalutku uzbieramy jakoś.
    Życzę decyzji podjętych po przemyśleniu, żeby niczego nie żałować, albo że się zrobiło albo nie. Powodzenia:-)

    AGA 30 lubi tę wiadomość

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2387 1940

    Wysłany: 31 marca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_aa wrote:
    Ja też czasem mówię, że za te 50 tys to bym miała już instalacje w domu zrobiobe z wylewkami tynkami i pewnie jeszcze coś, ale NIGDY NIE ŻAŁOWAŁAM WESELA I NIGDY NIE BEDE:-) to był najpiękniejszy dzień w moim życiu:-) bawiłam się jak nigdy :D szalałam, cieszyłam ah co to był za ślub i wesele :D a na tą cała resztę pomalutku uzbieramy jakoś.
    Życzę decyzji podjętych po przemyśleniu, żeby niczego nie żałować, albo że się zrobiło albo nie. Powodzenia:-)


    podpisuje się pod tym wszystkim co mam ;)

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • Basiula30 Debiutantka
    Postów: 7 6

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem w trakcie organizacji ślubu:) Strasznie dużo z tym zamieszania...no i ogromne koszta! Póki co staram się ogarnąć salę fotografa i kościół, co do orkiestry to stawiam na ten zespół muzyczny http://www.arena.pl/zespol-weselny-dynamic-100-live,704602.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2014, 09:56

  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja moge powiedzieć z własnego doświadczenia, że najważniejsze na weselichu to dobra muzyka, i dobre jedzenie. A co do muzyki to ja jestem za DJ/wodzirejem a nie za orkiestrą. Jak jest orkiestra/zespół to słyszysz ten sam cały czas głos do różnych utworów muzycznych. Dj/wodzirej (dwie osoby) u nas się sprawdzili tak, że nasi goście byli zachwyceni. I teraz chcą namiary do Dj/wodzireja, żeby polecać ich swoim znajomym, którzy planują ślub.
    My mieliśmy to szczęście, że dobra psiapsiółka mojej chrzestnej ma swoja salę weselną, więc zapłaciliśmy za nią o wiele mniej. Tort, szampan , chlebek był wliczony w cenę( ale to standart w tym domu weselnym), samochód mieliśmy wynajęty za darmo ( za flaszkę wódki) . My łącznie za ślub i wesele wydaliśmy ok. 25 tys. a gości nie mieliśmy dużo bo 80 osób.
    Największe koszta były za fotografa, za kamerzystę i za Dj.wodzireja. Suknie ślubną miałam szytą według mojej wizji ( i taniej mnie wyszło niż kupiona w sklepie )
    To mogę powiedzieć z własnego doświadczenia. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2014, 10:14

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może któraś poszukuje jeszcze sukni ślubnej? Moja przyjaciółka sprzeda za grosze- byle tylko nie wisiała w szafie i się nie marnowała :) Powiem Wam, że na żywo wyglądała ładniej :D

    http://tablica.pl/oferta/bajeczna-suknia-rozm-36-gratis-bolerko-welon-CID87-ID1CU1J.html

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro oferujecie suknie to ja też polecę :D


    http://tablica.pl/oferta/sliczna-suknia-slubna-CID87-ID1OKwJ.html

  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby któraś z Was miała do sprzedania suknię w rozmiarze 46, to chętnie zapoznam się z ofertą :P

    Ania_84, Ewik lubią tę wiadomość

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eklerka wrote:
    Gdyby któraś z Was miała do sprzedania suknię w rozmiarze 46, to chętnie zapoznam się z ofertą :P
    http://olx.pl/oferta/sprzedam-suknie-slubna-CID87-ID31WKl.html?action=show&id=44789317

    ja wtedy nosilam rozmiar 44/46 :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ