X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Post Dr Dąbrowskiej
Odpowiedz

Post Dr Dąbrowskiej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 19 lipca 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    Stosowala ktoras ten post?
    Podobno pomaga na zapchane jajowody..
    Idea tego postu jest to ze organizm zjada zapasy białkowe- wiec guzy, polipy i roznego rodzaju zmiany sie wchlaniaja
    Sporo czytalam na ten temat..odsylam do ksiazek i wykladow na YT.
    Jest to dość kontrowersyjne ale jesli komus pomogło to zapraszam do podzielenia sie tym.

    Mnie endokrynolog zalecił dietę tłuszczowo-mięsno-warzywną. Czyli przeciwieństwo postu Dąbrowskiej. Trochę taka dieta LCHF.
    Owoce jeśli już to b. mało.
    Odstawiasz węgle (zero kasz, makaronów, ziemniaków, chleba, słodyczy, wszystkiego co ma dwucyfrowy skład węglowodanowy na opakowaniu.)
    Jesz przede wszystkim mięso i zdrowe tłuszcze (olej kokosowy, oliwa z oliwek - TYLKO. No i warzywa, ale te które rosną nad ziemią ;)
    Sery- bardzo ostrożnie, jajka można jeść.

    Pomyśl sobie o tym :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 12:10

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz juz po ptakach.
    Mam oba niedrozne

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 19 lipca 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    Teraz juz po ptakach.
    Mam oba niedrozne
    Przykro mi :(

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ