Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • kasia97 Autorytet
    Postów: 866 1504

    Wysłany: 4 stycznia 2024, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Proponuję, żebyśmy wszystkie poszły na L4 to będziemy tu produkować z 300 stron na dzień na forum 😂❤️

    wtedy nie ma szans przymknąć nawet oka - bo cyk, 100 stron więcej 😂

    nick nieaktualny, Sarka94, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰 28, PCOS, IO
    11.23 - odstawienie AH i rozpoczęcie starań

    27.07.25 nieśmiałe ⏸️🍀

    🙎‍♂️ 31

    preg.png
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3254 5381

    Wysłany: 4 stycznia 2024, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Czy ktoś kiedyś był prywatnie u lekarza i wszedł bez opóźnienia?
    Ja zawsze czekam, czy to gin, dentysta czy ktokolwiek inny. Teraz też idę do endo i opóźnienie ale spoko mam czas 😂

    Klaudia kciuki!

    Co to L4 w ciąży to w sumie wszystko zależy. Z jednej strony lubię moją pracę i chciałabym pracować a z drugiej strony żadna kobieta nie dostała nigdy za to orderu a i tak jest płatne 100%. Ale to pewnie wszystko wyjdzie w praniu.

    Proponuję, żebyśmy wszystkie poszły na L4 to będziemy tu produkować z 300 stron na dzień na forum 😂❤️

    Chodzę prywatnie i do ginekologa ostatnio wchodzę nawet przed czasem, ostatnio nawet nie zdążyłam płaszcza zdjąć 😅

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️31👨‍🦱32
    👶🏼2024

    💕2014
    💍2018
    💒2020

    28.03 12 dpo ⏸️
    Beta 30,7
    Prog 25,51
    30.03 14 dpo
    Beta 125,3
    22.04 6mm Maleństwa z ❤️
    20.05 4 cm szczęścia 😍
    1.06 prenatalne 6,5 cm Maluszka 🥹
    17.06 9,5 cm Bobo ❤️

    preg.png
  • Muuu. Autorytet
    Postów: 1191 2266

    Wysłany: 4 stycznia 2024, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Czy ktoś kiedyś był prywatnie u lekarza i wszedł bez opóźnienia?
    Ja zawsze czekam, czy to gin, dentysta czy ktokolwiek inny. Teraz też idę do endo i opóźnienie ale spoko mam czas 😂
    Nie zdarzyło mi się wejść na czas 😅

    @Klaudia, to czekamy z Tobą 🤞

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    👩🙍‍♂️ 31l.
    👧 Ł. 02.2021

    10.2023 cb 💔

    7.12 ⏸️ beta HCG 55,9 mlU/ml
    9.12 ➡️ beta HCG 195 mlU/ml
    22.12 (5+5) jest Serduszko ❤️
    6.02 rośnie Dziewczynka ❤️👧
    02.04 403g małej M. 💕
    24.06 2kg Dziewczyny 💪
    12.08 już jestem 👧🥰
  • Sarka94 Autorytet
    Postów: 886 1624

    Wysłany: 4 stycznia 2024, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Czy ktoś kiedyś był prywatnie u lekarza i wszedł bez opóźnienia?
    Ja zawsze czekam, czy to gin, dentysta czy ktokolwiek inny. Teraz też idę do endo i opóźnienie ale spoko mam czas 😂

    Klaudia kciuki!

    Co to L4 w ciąży to w sumie wszystko zależy. Z jednej strony lubię moją pracę i chciałabym pracować a z drugiej strony żadna kobieta nie dostała nigdy za to orderu a i tak jest płatne 100%. Ale to pewnie wszystko wyjdzie w praniu.

    Proponuję, żebyśmy wszystkie poszły na L4 to będziemy tu produkować z 300 stron na dzień na forum 😂❤️

    Ja ostatnio do gina-endo prywatnie 2h opóźnienia, kto da więcej? 😂

    Starania o pierwszą🤰od 9/2022

    ♥ 2018 ♥
    🏡 2020
    💍 21.08.2021
    💒 17.09.2022
    🐶 5.10.2023
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4626 7056

    Wysłany: 4 stycznia 2024, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2024, 20:59

    Starania od 12.2022

    33 👩‍🦰
    • niedoczynność tarczycy, histuryzm, mięśniaki macicy ( 3 sztuki)
    • hormony 3-5dc, 7dpo, TSH, FT3, FT4, glukoza/insulina – prawidłowe
    • HSG – jajowody drożne, badane dwukrotnie
    • CD138 - 3/10, bez cech przewlekłego stanu zapalnego
    • antyHCV - błędnie dodatni wynik, wykluczony w laboratorium poradni chorób zakaźnych

    Stymulacja
    - 4 cykle z letrozolem (Aromek) ❌
    IUI
    -12.2025 - Aromek 2x1 - 3 pecherzyki ❌

    Starania STOP - zmiana pracy :D


    35🧔‍♂️
    • seminogram: koncentracja 4 krotnie ponad normę, ruch prawidłowy, morfo 2%
    • badania hormonów – ✅
    • USG jąder - prawidłowe, brak ŻPN

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 4 stycznia 2024, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarka to pobiłaś rekord.. 🙈 ja w sumie rozumiem bo czasami zapisują dużo pacjentów z krótkim czasem a czasami potrzeba dłuższych konsultacji ale najgorsze jest to, że się za to płaci i potem kwitnie. Ale najważniejsze, żeby w ogóle trafić na dobrego lekarza wtedy wiadomo, że warto czekać!

    Ja mam gin ale prywatnie a na ciąże chciałabym też jakiegoś z NFZ.. ciekawe jak dobrze trafić 🙈

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6810 11534

    Wysłany: 4 stycznia 2024, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja u gina często z marszu, a maksymalny poślizg to 10 minut :)

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    3x IUI ❌
    4 IUI - 28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔

    IVF październik ( świeżak 5.1.2 ) 👎

    🩵🩵🩵

    IVF listopad ( mrożonka 4.1.1 ) 🧡🍀🥹
    4 dpt - 11.7. 6 dpt - 81.2. 8dpt - 289.5. 10 dpt - 902. 14 dpt - 5396. 17 dpt - 11143. 31 dpt - 110300.

    5w3d - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy.
    6w0d - 2,3mm i ♥️
    7w3d - 8mm
    8w6d - 2,2 cm
    12w5d - 6,8 cm. I prenatalne, wszystko super 🍀
    16w5d - 170g zdrowego Maluszka 🥰
    20w5d - 376g Kociaka 🥰
    22w1d - Czekamy na Olgę🩷
    25w0d - 744g Myszki 💕
    29w0d - 1300g Córci 🥹
    30w3d - 1625g zdrowej Dziewczynki 👶
    33w0d - 2231g Akrobatki ❤️‍🔥
    35w5d - 2752g Żuczka 💜
    37w0d - 3083g Bąbla ;*
    38w0d - Olga jest na świecie 🥹 🩷

    age.png
  • Viii Autorytet
    Postów: 1879 2997

    Wysłany: 4 stycznia 2024, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Mimi gratulacje, piękne przyrosty bety ❤️ Ja bym już u lekarza była 🤪

    @Klaudia czekam na wieści 🤞🤞🤞

    34l.
    2015 👦
    2018 👦
    2020 💔

    IO, tężyczka

    ➡️Folik
    ➡️Solcidiol 500
    ➡️ADEK
    ➡️Magnez B6 forte
    ➡️Sanprobi Super Formuła
    ➡️Siofor 500
    ➡️Pregna DHA
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 4 stycznia 2024, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarka94 wrote:
    Ja ostatnio do gina-endo prywatnie 2h opóźnienia, kto da więcej? 😂
    Ja 3,5 godziny ;)
    Jednorazowa sytuacja🤣
    Towarzyszyłyscie mi więc szybko zleciało ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2024, 16:56

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2024, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarka94 wrote:
    Też tak mam, że wolę marnować własne pieniądze niż się prosić... 🙈
    Ja też 😬
    A jak idzie to zamawiam konsultacje z lekarzem na czacie i wtedy proszę, bo przez telefon mi strasznie głupio 🙈

    Właśnie dziewczyny, kiedyś był tutaj temat (możliwe że na grudniowym) prowadzenia ciąży prywatnie + na NFZ jednocześnie. To możliwe? Tzn. bo zakłada się przecież kartę ciąży i kto wtedy ją prowadzi? Czy jeden i drugi wiedzą o swoim istnieniu - że tak zaczepie spytam? 😂
    Jestem totalnie zielona w tym, a jak ostatnio powiedziałam bratowej z dwójką dzieci, że jakieś dziewczyny tam robią to była zdziwiona, zatem podpytuję 😀

    aszin lubi tę wiadomość

  • aszin Autorytet
    Postów: 7427 16440

    Wysłany: 4 stycznia 2024, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka wrote:
    Ja też 😬
    A jak idzie to zamawiam konsultacje z lekarzem na czacie i wtedy proszę, bo przez telefon mi strasznie głupio 🙈

    Właśnie dziewczyny, kiedyś był tutaj temat (możliwe że na grudniowym) prowadzenia ciąży prywatnie + na NFZ jednocześnie. To możliwe? Tzn. bo zakłada się przecież kartę ciąży i kto wtedy ją prowadzi? Czy jeden i drugi wiedzą o swoim istnieniu - że tak zaczepie spytam? 😂
    Jestem totalnie zielona w tym, a jak ostatnio powiedziałam bratowej z dwójką dzieci, że jakieś dziewczyny tam robią to była zdziwiona, zatem podpytuję 😀
    Ja słyszałam od koleżanek, że tak robiły i sama chciałabym w ten sposób prowadzić ciążę - przynajmniej badania z krwi za free - ale w sumie nie myślałam o tym w ten sposób, więc też się chętnie dowiem 😁

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6810 11534

    Wysłany: 4 stycznia 2024, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka wrote:
    Ja też 😬
    A jak idzie to zamawiam konsultacje z lekarzem na czacie i wtedy proszę, bo przez telefon mi strasznie głupio 🙈

    Właśnie dziewczyny, kiedyś był tutaj temat (możliwe że na grudniowym) prowadzenia ciąży prywatnie + na NFZ jednocześnie. To możliwe? Tzn. bo zakłada się przecież kartę ciąży i kto wtedy ją prowadzi? Czy jeden i drugi wiedzą o swoim istnieniu - że tak zaczepie spytam? 😂
    Jestem totalnie zielona w tym, a jak ostatnio powiedziałam bratowej z dwójką dzieci, że jakieś dziewczyny tam robią to była zdziwiona, zatem podpytuję 😀

    8 lat temu było możliwe. Chodziłam do gina i prywatnie i na NFZ, ale to była jedna i ta sama osoba. Nie wiem jak wygląda sprawa gdy chce się chodzić do dwóch różnych lekarzy :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    3x IUI ❌
    4 IUI - 28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔

    IVF październik ( świeżak 5.1.2 ) 👎

    🩵🩵🩵

    IVF listopad ( mrożonka 4.1.1 ) 🧡🍀🥹
    4 dpt - 11.7. 6 dpt - 81.2. 8dpt - 289.5. 10 dpt - 902. 14 dpt - 5396. 17 dpt - 11143. 31 dpt - 110300.

    5w3d - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy.
    6w0d - 2,3mm i ♥️
    7w3d - 8mm
    8w6d - 2,2 cm
    12w5d - 6,8 cm. I prenatalne, wszystko super 🍀
    16w5d - 170g zdrowego Maluszka 🥰
    20w5d - 376g Kociaka 🥰
    22w1d - Czekamy na Olgę🩷
    25w0d - 744g Myszki 💕
    29w0d - 1300g Córci 🥹
    30w3d - 1625g zdrowej Dziewczynki 👶
    33w0d - 2231g Akrobatki ❤️‍🔥
    35w5d - 2752g Żuczka 💜
    37w0d - 3083g Bąbla ;*
    38w0d - Olga jest na świecie 🥹 🩷

    age.png
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3452 6298

    Wysłany: 4 stycznia 2024, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka wrote:
    Ja też 😬
    A jak idzie to zamawiam konsultacje z lekarzem na czacie i wtedy proszę, bo przez telefon mi strasznie głupio 🙈

    Właśnie dziewczyny, kiedyś był tutaj temat (możliwe że na grudniowym) prowadzenia ciąży prywatnie + na NFZ jednocześnie. To możliwe? Tzn. bo zakłada się przecież kartę ciąży i kto wtedy ją prowadzi? Czy jeden i drugi wiedzą o swoim istnieniu - że tak zaczepie spytam? 😂
    Jestem totalnie zielona w tym, a jak ostatnio powiedziałam bratowej z dwójką dzieci, że jakieś dziewczyny tam robią to była zdziwiona, zatem podpytuję 😀

    Tak, właśnie w LuxMedzie tak zrobiłam. Lekarz założył mi elektroniczna kartę ciąży i mam automatycznie skierowania na wszystkie badanie zgodnie z trymestrem. A jutro idę prywatnie i tam założy mi tą kartę ciąży papierową. Jeszcze mam coś takiego w pakiecie, że proszę o zgodę na zwrot, biorę fakturę imienna u lekarza spoza LuxMedu i oni wg swoich cenników coś niby zwracają. Jeszcze tego nie robiłam, ale inne dziewczyny pisały że działa. U mnie to jest max 500 zł na kwartał, ale to zależy od firmy. Jakby cokolwiek zwrócili to byłoby super, ale i tak na samych badaniach teraz mega oszczędziłam. 😃

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2495 4688

    Wysłany: 4 stycznia 2024, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2024, 17:53

    aszin, Cerva, nick nieaktualny, karola_b, Myszkaaa20, kasia97, Monia•, Muuu., Sarka94, Effiii, AnkaAneczka, bonassola, goska000, nick nieaktualny, Viii, Bulbasek, ezra, Sparky, Butterfly23, blador2, Adirella, Wenka, Olaura, Liyss🧚🏻, nick nieaktualny, Małgosiagosia, Kira lubią tę wiadomość

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • aszin Autorytet
    Postów: 7427 16440

    Wysłany: 4 stycznia 2024, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia 😍 super, rośnijcie zdrowo ❤️

    klaudia_23 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3452 6298

    Wysłany: 4 stycznia 2024, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_23 wrote:
    Widzialam dzidziola i jak mu serce bije! 😁
    IMG-1899.jpg

    Wedlug OM 7+2, a wedlug moich obliczen i USG 7+0 😁
    Torbiel nadal jest, ale takiej samej wielkosci, wiec po prostu mam brac nadal dupka 3x1.
    Jedyne co zaniepokoilo pania dr to cos na szyjce (byc moze polip), pobrala cytologie i zobaczymy co tam wyjdzie. Mowila, ze troche dziwnie wyglada, bo jakby wychodzilo az z macicy.
    Ogolnie 10 stycznia mam wizyte u mojego prywatnego gina i zobaczymy co on powie. Jemu bardziej ufam :)

    Super ❤️❤️❤️ a to dupka dostałaś na torbiel?
    Ja jutro wizyta więc też poproszę o kciukasy 😊

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • karola_b Autorytet
    Postów: 1778 3261

    Wysłany: 4 stycznia 2024, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, ale wieści! Śliczny dzidziolek 😍
    Zdrówka dla Was! I oby torbiele i polipy zniknęły 😊

    klaudia_23 lubi tę wiadomość

    👩 '94 + 👦 '86 = 👧 '22 👶 '24

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2495 4688

    Wysłany: 4 stycznia 2024, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    Super ❤️❤️❤️ a to dupka dostałaś na torbiel?
    Ja jutro wizyta więc też poproszę o kciukasy 😊

    Taak, na torbiel. O ktorej masz jutro? Bede trzymac kciuki 🤞🏼

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2024, 17:15

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3254 5381

    Wysłany: 4 stycznia 2024, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_23 wrote:
    Widzialam dzidziola i jak mu serce bije! 😁
    IMG-1899.jpg

    Wedlug OM 7+2, a wedlug moich obliczen i USG 7+0 😁
    Torbiel nadal jest, ale takiej samej wielkosci, wiec po prostu mam brac nadal dupka 3x1.
    Jedyne co zaniepokoilo pania dr to cos na szyjce (byc moze polip), pobrala cytologie i zobaczymy co tam wyjdzie. Mowila, ze troche dziwnie wyglada, bo jakby wychodzilo az z macicy.
    Ogolnie 10 stycznia mam wizyte u mojego prywatnego gina i zobaczymy co on powie. Jemu bardziej ufam :)

    Super ❤️ mam nadzieję że jesteś już spokojniejsza 😊
    Cerva wrote:
    Super ❤️❤️❤️ a to dupka dostałaś na torbiel?
    Ja jutro wizyta więc też poproszę o kciukasy 😊

    Czekamy jutro razem z Tobą 🤞❤️

    👱🏼‍♀️31👨‍🦱32
    👶🏼2024

    💕2014
    💍2018
    💒2020

    28.03 12 dpo ⏸️
    Beta 30,7
    Prog 25,51
    30.03 14 dpo
    Beta 125,3
    22.04 6mm Maleństwa z ❤️
    20.05 4 cm szczęścia 😍
    1.06 prenatalne 6,5 cm Maluszka 🥹
    17.06 9,5 cm Bobo ❤️

    preg.png
  • Monia• Autorytet
    Postów: 1054 1278

    Wysłany: 4 stycznia 2024, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Czy ktoś kiedyś był prywatnie u lekarza i wszedł bez opóźnienia?
    Ja zawsze czekam, czy to gin, dentysta czy ktokolwiek inny. Teraz też idę do endo i opóźnienie ale spoko mam czas 😂

    Klaudia kciuki!

    Co to L4 w ciąży to w sumie wszystko zależy. Z jednej strony lubię moją pracę i chciałabym pracować a z drugiej strony żadna kobieta nie dostała nigdy za to orderu a i tak jest płatne 100%. Ale to pewnie wszystko wyjdzie w praniu.

    Proponuję, żebyśmy wszystkie poszły na L4 to będziemy tu produkować z 300 stron na dzień na forum 😂❤️
    Ja dopiero mam za 2 tyg wizytę i jak będzie widać ciążę to idę od razu na l4. Od jutra mam urlop akurat te 2 tyg do wizyty (wczasy pod gruszą) zaczynam okropnie panikować i się stresować że nie będzie zarodka albo serca a to będzie już jakiś 8 tydzień. Moja praca jest bardzo niebezpieczna - na pewno słyszeliście o niej w tv bo była u mnie telewizja i było głośno, ale mamy zakaz mówienia co robimy. To praca państwowa więc każdy dostaje umowę na stałe po roku i każdą dziewczynę w ciąży wysyłają od razu na l4 jak tylko się dowie że jest w ciąży to ma nie przychodzić już do pracy, aż wróci z macierzyńskiego :)

    👩 29 👨28

    🔹2 cs ❤️
    ⏸️ 23.12.2023
    27.12,2023 - beta hcg 332,86 mIU/ml
    30.12.2023 - beta hcg 1076,36 mIU/ml
    19.01.2023 - usg, jest kropek 1,20cm i serduszko 😻
    26.04.2024 - połówkowe, 484g dziewczynki 👧🏼🩷
    27.06.2024 - III badania prenatalne, 1512g 🩷
    29.08.2024 - poród SN🥰

    🔹3 cs starań o drugie dziecko
    ⏸️16.10.2025
    1.11.2025 - poronienie 💔 6+5tc

    🔹wznawiamy starania🌈

    event.png
‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ