Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2024, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek wrote:
    Ja raczej mam za małą wiedzę żeby tu Wam dorównywać 🤣 ale jak można to coś czasem się odezwę 🙂 a z Waszych przepisów na pewno będę korzystać🙂

    Zapraszamy <3
    Wiedzę też mam małą, jakby nie Dziewczyny to bym dalej pod kamieniem siedziała a tak to powoli spod niego wychodzę i wiem więcej :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2024, 15:27

  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3257 5382

    Wysłany: 6 stycznia 2024, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edithka wrote:
    Widzę, że ciężarne też się tu udzielają. Mogę zostać? 🌹

    Z kropkiem wszystko dobrze, rośnie dziecinka. Za 1.5 tygodnia mam prenatalne, mocno liczymy już na poznanie płci. To już 3 miesiąc! 😱🙈

    Miło Cię tu widzieć ❤️

    Ja biorę Mama DHA premium plus 😉
    Wróciliśmy z pizzy i będę leżeć do wieczora tak się najadłam 😅

    Edithka, Ewka9090 lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️31👨‍🦱32
    👶🏼2024

    💕2014
    💍2018
    💒2020

    28.03 12 dpo ⏸️
    Beta 30,7
    Prog 25,51
    30.03 14 dpo
    Beta 125,3
    22.04 6mm Maleństwa z ❤️
    20.05 4 cm szczęścia 😍
    1.06 prenatalne 6,5 cm Maluszka 🥹
    17.06 9,5 cm Bobo ❤️

    preg.png
  • Muuu. Autorytet
    Postów: 1191 2266

    Wysłany: 6 stycznia 2024, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia• wrote:
    Mi doktor kazała brać Prenatal Uno do 12 tygodnia ciąży.
    Ostatnio dopadły mnie mdłości i chciałabym też się podzielić moim odkryciem które naprawdę działa. Na pewno już o tym słyszeliście bo jest to popularne od paru lat ale mdłości przechodzą mi po 2 minutach. Polecam te opaski : sea band

    https://ibb.co/NKjX0JL
    O właśnie z nimi siedzę bo wytrzymać się nie da 😵‍💫🤢
    Ja biorę prenatal uno, tak jak w pierwszej ciąży 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2024, 15:42

    Monia• lubi tę wiadomość

    👩🙍‍♂️ 31l.
    👧 Ł. 02.2021

    10.2023 cb 💔

    7.12 ⏸️ beta HCG 55,9 mlU/ml
    9.12 ➡️ beta HCG 195 mlU/ml
    22.12 (5+5) jest Serduszko ❤️
    6.02 rośnie Dziewczynka ❤️👧
    02.04 403g małej M. 💕
    24.06 2kg Dziewczyny 💪
    12.08 już jestem 👧🥰
  • ultramaryna_ Autorytet
    Postów: 2163 4636

    Wysłany: 6 stycznia 2024, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    Rozwiniesz na czym polegało to przeczołganie? 😁 Chcę być gotowa psychicznie. 😅
    Nie no, kochana, nie będę tutaj przyszłej mamusi straszyła! 😍😅
    Żartuję, chodziło mi o to, że po bardzo trudnej ciąży urodziłam synka w bardzo ciężkim stanie, więc start w rodzicielstwo nie był wymarzony 😉 Ale jestem tym wyjątkiem od reguły, tym promilem procenta, co mają takiego pecha, więc nie bierz tego do siebie 😘 Na pewno na nic się nie nastawiaj, bo ta istotka wywróci Ci świat i pokaże, że dopiero teraz życie ma sens - już niedługo się sama przekonasz ❤️

    Małgosiagosia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Starania o drugie 👶 od 12.2023 / 25.01. 💔cb

    16.05. ⏸️ / 18.01.2025 🩷 Witaj, Ł.!
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 3027 2203

    Wysłany: 6 stycznia 2024, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek wrote:
    A co jest lepsze? Biorę pregna start, porównywałam skład z pueria uno i skład mają bardzo podobny a cenami się różnią sporo. Mama dha premium też przemawia do mnie cenowo ale nie wiem jak skład. I czy można brać witaminy dha czy tylko w ciąży i karmiac piersią się je bierze?
    Pueria uno ma jeszcze kwasy omega, ale to możesz sobie dokupić osobno. :)

    Ewka9090 lubi tę wiadomość

    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 6 stycznia 2024, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    Ja biorę Pueria Uno. Fertistimu nie wolno, ja odstawiłam. Ma ekstrakt z melona przez który można poronić z tego co kojarzę.

    Ja też biorę Puerie. W zasadzie wszystkie te suple mają podobny sklad. W I trymestrze nie powinien mieć żelaza, a niektóre mają,mną to można zwrócić uwagę. No i zaufane firmy. Prenatal Uno jest też na pewno dobry, mają certyfikaty jakości. Pueria to z kolei Polpharma czyli jeden z największych producentów leków w Polsce. Produkują też leki więc z automatu większe zaufanie. Ja osobiście najmniejsze zaufanie mam do suplementów firm, które sprzedają tylko przez internet/mają tylko suplementy, bo taki produkt może każdy sobie w potencjalnym garażu produkować. 😛 A potem wyrywkowo sanepid to bada i wychodzą jaja. Np. w suplementach dla mężczyzn dodatki składnika głównego viagry, żeby podrasować, bo sam żeń-szeń takich cudów nie zdziała. 😄 Z reguły nikomu nic się nie stanie, ale jak mężczyzna przyjmuje leki nasercowe z pewnej konkretnej grupy to już może być nieciekawie.

    Małgosiagosia, Ewka9090 lubią tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2681 2154

    Wysłany: 6 stycznia 2024, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    Ja też biorę Puerie. W zasadzie wszystkie te suple mają podobny sklad. W I trymestrze nie powinien mieć żelaza, a niektóre mają,mną to można zwrócić uwagę. No i zaufane firmy. Prenatal Uno jest też na pewno dobry, mają certyfikaty jakości. Pueria to z kolei Polpharma czyli jeden z największych producentów leków w Polsce. Produkują też leki więc z automatu większe zaufanie. Ja osobiście najmniejsze zaufanie mam do suplementów firm, które sprzedają tylko przez internet/mają tylko suplementy, bo taki produkt może każdy sobie w potencjalnym garażu produkować. 😛 A potem wyrywkowo sanepid to bada i wychodzą jaja. Np. w suplementach dla mężczyzn dodatki składnika głównego viagry, żeby podrasować, bo sam żeń-szeń takich cudów nie zdziała. 😄 Z reguły nikomu nic się nie stanie, ale jak mężczyzna przyjmuje leki nasercowe z pewnej konkretnej grupy to już może być nieciekawie.
    Skończę pregne i kupię puerie 🙂

    Ewka9090 lubi tę wiadomość

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4626 7056

    Wysłany: 6 stycznia 2024, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2024, 21:06

    Cerva, Ewka9090 lubią tę wiadomość

    Starania od 12.2022

    33 👩‍🦰
    • niedoczynność tarczycy, histuryzm, mięśniaki macicy ( 3 sztuki)
    • hormony 3-5dc, 7dpo, TSH, FT3, FT4, glukoza/insulina – prawidłowe
    • HSG – jajowody drożne, badane dwukrotnie
    • CD138 - 3/10, bez cech przewlekłego stanu zapalnego
    • antyHCV - błędnie dodatni wynik, wykluczony w laboratorium poradni chorób zakaźnych

    Stymulacja
    - 4 cykle z letrozolem (Aromek) ❌
    IUI
    -12.2025 - Aromek 2x1 - 3 pecherzyki ❌

    Starania STOP - zmiana pracy :D


    35🧔‍♂️
    • seminogram: koncentracja 4 krotnie ponad normę, ruch prawidłowy, morfo 2%
    • badania hormonów – ✅
    • USG jąder - prawidłowe, brak ŻPN

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2495 4688

    Wysłany: 6 stycznia 2024, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek wrote:
    Skończę pregne i kupię puerie 🙂

    Pueria zawiera syntetyczny kwas foliowy, ktory nie jest polecany

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2024, 16:35

    Ewka9090 lubi tę wiadomość

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2681 2154

    Wysłany: 6 stycznia 2024, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    Ja jak pytałam się gin co brać to mówiła że albo puerie uno albo composita one. Mają taki sam skład, bez dodatkowych wypełniacz, zaakceptowany prze PTG
    W lutym kończę pregne i na pewno kupię coś nowego. Zależy mi na bogatym składzie.
    Może po niedzieli jak przyjedzie 🐒 to zrobię hormony ( gin mówiła że jak miesiączki mam regularne, nie mam pcos to że mogę nie badać, ale wolę przebadać), później dodam jeszcze żelazo, kwas foliowy, morfologie, TSH, wapń ( po usunięciu tarczycy muszę badać) insulinę, glukozę.

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2681 2154

    Wysłany: 6 stycznia 2024, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko jeszcze pytanie ta pueria to 1 czy 2 kapsułki dziennie?

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 6 stycznia 2024, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_23 wrote:
    Pueria zawiera syntetyczny kwas foliowy, ktory nie jest polecany

    No właśnie jak ostatnio szukałam to chyba wszystkie złożone suplementy mają łączony zwykły z metylofolianem. A kojarzysz jakiś który ma tylko metylowany? 🙂
    Królikkicek wrote:
    Tylko jeszcze pytanie ta pueria to 1 czy 2 kapsułki dziennie?

    Dwie, bo opakowanie ma kapsułkę z DHA i drugą kapsułkę miękką z witaminami itd.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2024, 17:04

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2495 4688

    Wysłany: 6 stycznia 2024, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cerva little me 1 z health labs lub prenacare complete z aliness. Ale do obu wedlug mnie nalezy dolozyc tez niektore brakujace suple np do little me, wit d bo jej tam nie ma

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • ultramaryna_ Autorytet
    Postów: 2163 4636

    Wysłany: 6 stycznia 2024, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cerva nie wszystkie 😉 Ja biorę Prenacare start i tam jest tylko folian i metylowana b12. Jest też dla ciężarnych, nazywa się Prenacare complete.

    Cerva lubi tę wiadomość

    Starania o drugie 👶 od 12.2023 / 25.01. 💔cb

    16.05. ⏸️ / 18.01.2025 🩷 Witaj, Ł.!
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 6 stycznia 2024, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tutaj mają super wiedzę i doświadczenie. Ja zawsze jestem pod wrażeniem i dużo się uczę i tak jak któraś wyżej pisała też czuje się jakbym żyła pod kamieniem 😂

    Ja biorę pregna start bo mi gin poleciła.
    A dziewczyny mam pytanie o wiesiołka bo ja mam w oleju a ostatnio był temat ile suplementować w tabletkach a jak to jest z olejem?

    Jestem ciekawa efektów po wiesiołku!

    Te jedzenie co zawsze wystawiacie tutaj i przepisy to potem screen i będą inspiracje obiadowe!

    Ja dziś jadłam roladkę drobiową ze szpinakiem w sosie serowym ale poszłam na łatwiznę i zamówiłam z dostawą do domu 😂

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 6 stycznia 2024, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    @klaudia @ultramaryna Dzięki za info 🙂

    Do Health labs totalnie nie mam zaufania. Osobiście nie zamierzam zmieniać, ale jak ktoś ma potwierdzona mutacje to jak najbardziej zwrócić na to uwagę. 😊

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2681 2154

    Wysłany: 6 stycznia 2024, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    Dwie, bo opakowanie ma kapsułkę z DHA i drugą kapsułkę miękką z witaminami itd.
    I biorę 2 na raz tak? 🙂

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 6 stycznia 2024, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek wrote:
    I biorę 2 na raz tak? 🙂

    Tak. Jedna to kapsułka miękka i zawsze mi się gdzieś przyklei... Ale ja z wszystkimi większymi tak miałam, z wiesiołkiem było to samo. 🙈🤪

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • kasia97 Autorytet
    Postów: 866 1504

    Wysłany: 6 stycznia 2024, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Dziewczyny tutaj mają super wiedzę i doświadczenie. Ja zawsze jestem pod wrażeniem i dużo się uczę i tak jak któraś wyżej pisała też czuje się jakbym żyła pod kamieniem 😂

    Ja biorę pregna start bo mi gin poleciła.
    A dziewczyny mam pytanie o wiesiołka bo ja mam w oleju a ostatnio był temat ile suplementować w tabletkach a jak to jest z olejem?

    Jestem ciekawa efektów po wiesiołku!

    Te jedzenie co zawsze wystawiacie tutaj i przepisy to potem screen i będą inspiracje obiadowe!

    Ja dziś jadłam roladkę drobiową ze szpinakiem w sosie serowym ale poszłam na łatwiznę i zamówiłam z dostawą do domu 😂

    co do wiesiołka - mi na pewno pomógł na bolesne miesiączki, odkąd stosuje jak ręka odjął. będąc nastolatka 1/2 dzień okresu to była dla mnie męczarnia, wieczny bol brzucha, uderzenia gorąca, zmęczenie.. od kilku miesięcy NIC, aż sama jestem w szoku 🫣🙃

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 28, PCOS, IO
    11.23 - odstawienie AH i rozpoczęcie starań

    27.07.25 nieśmiałe ⏸️🍀

    🙎‍♂️ 31

    preg.png
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 6 stycznia 2024, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spadam opiekować się małym Bąblem. Podobno spala w dzień 3 godziny także teraz za szybko nie odpadnie. 😄

    Miłego wieczoru Dziewczyny 😘

    Liyss🧚🏻, klaudia_23, Zaczarowan, blador2, Małgosiagosia, Butterfly23, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ezra lubią tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ