Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Anka, jak policja odjechała to 20 minut byli jeszcze głośniej - specjalnie na pewno 🙄 Ale po 2:00 weszli do domku i jakoś zasnęliśmy..

    @Nome, oj szkoda 😥 Kciuki za monit!

    Wczoraj takie widoczki
    799e7c9e11af4.jpghttps://zapodaj.net/plik-zRXYlvMTPc

    A dziś już takie!

    21cc639d9c744.jpghttps://zapodaj.net/plik-TYxn9J4t5w

    Które preferujecie? 😅

    siesiepy, blador2, Butterfly23, Myszkaaa20, Bulbasek, Maj.a, Viii, Liyss🧚🏻, ezra lubią tę wiadomość

  • Alysa Autorytet
    Postów: 4626 7056

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pushka ja zdecydowanie te pierwsze ;) O mamusi poszłabym w góry :D

    nick nieaktualny, Maj.a lubią tę wiadomość

    Starania od 12.2022

    33 👩‍🦰
    • niedoczynność tarczycy, histuryzm, mięśniaki macicy ( 3 sztuki)
    • hormony 3-5dc, 7dpo, TSH, FT3, FT4, glukoza/insulina – prawidłowe
    • HSG – jajowody drożne, badane dwukrotnie
    • CD138 - 3/10, bez cech przewlekłego stanu zapalnego
    • antyHCV - błędnie dodatni wynik, wykluczony w laboratorium poradni chorób zakaźnych

    Stymulacja
    - 4 cykle z letrozolem (Aromek) ❌
    IUI
    -12.2025 - Aromek 2x1 - 3 pecherzyki ❌

    Starania STOP - zmiana pracy :D


    35🧔‍♂️
    • seminogram: koncentracja 4 krotnie ponad normę, ruch prawidłowy, morfo 2%
    • badania hormonów – ✅
    • USG jąder - prawidłowe, brak ŻPN

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się znad kawki. Chodzę późno spać i śpię dużo i długo. 😎 Póki jeszcze mogę. 👀

    Ezra trzyma kciukolce za betę. 🤞🏻

    Puszinka może Cię rozbudza? 🤪 Dobrze że tak się skończyło i jednak mogliście coś pospać. 🙈 Gdzie na te rollercoastery lecicie? Do energylandii? 🤩 Karnij się za mnie na Zadrze i Hyperionie. 🥰 Liczę na to że się przekonasz. Osobiście uważam że Zadra jest od Hypka bardziej doznaniowa więc spróbuję się przekonać. :D Bardziej ekstremalny od Hyperiona jest Colossos w Heide Parku, chociaż niższy. Tam sam podjazd pod wielką górę jest przy strasznej muzyce i bardzo wolny, a spadek w dół nie jest tak szybki jak na Hypku, rozpedzasz się siłą ciężaru. I to jest najgorsze i najpiękniejsze. 😏 Polecam, daj dzisiaj szansę Hypkowi! Widoki preferuję oba. 😇

    Megipta skoro się odrywa to w końcu zlazi, już z górki. 😮‍💨 Spacer nie ucieknie, pojdz jak będziesz dobrze się czuła.

    Frutellka współczuję. Zabić to mało. Ciekawe czy cos mądra mamusia odpisze na zakończenie współpracy. Pewnie "bombelkom" nie chciało się wstawać. 🙄 Moje siostry też dostaja takie prośby z tyłka (też dają korki), a to proszę w sobotę na 20 przyjechać, a to w niedzielę na 7, bo oni mają plany... Całe szczęście że one dojeżdżające są więc w domu raczej się nie ukryją jak faktycznie w nim są i te korki sie chociaż odbędą. 🥴 Idę obczaic to badanie. 😆 Może dodam do listy zakupów.

    Alyska 🔥 ile będziesz czekać na wyniki?

    Aszin ja się na drugi bok przewracałam a ty już skończyłaś ogarnianie chaty? 👀 Moja zmywarka też z chęcią Cię przygarnie a ja mam winko białe w lodówce. 🍷

    Anka ale tam mają opcje paypo 30 dni później a nawet opcje ratalna jak się do nich napisze 🤪 tak, orientowałam się bo myślę o KIRach na raty 😆

    Nome ja w tym cyklu też do 8dpo plamienie. Dziewczyny na dinusiach pisały mi jak zaczęłam się martwić, że to raczej normalne na cyklach stymulowanych letrozolem - długie plamienia i krwawienia. 😮‍💨 Wiem że to nie jest Twój pierwszy cykl, ale nie wiem jaka wcześniej dawke miałaś. Plus może to też nie w każdym się pojawia... Jak w przyszłym drożność tygodniu to kiedy Cię zapraszają?

    Ej ej ja też w poniedziałek badanka krwi! Do 8:30 nic raczej nie zjem więc zrobię ta tarczycę, glukozę wraz z monitem. 😆 Kusi żeby dobrać coś jeszcze do tego. Nie jestem normalna pod tym kątem. Proszę o pół kciuka, wczoraj załapałam jakiegoś dola że mi nic nie pęka, nie ma śluzu, nic nie ma. Na szczęście dzisiaj temperatura poszła lekko w górę. 🙈 Niby człowiek stary a durny i przeżywa ciul wie po co.

    ezra lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Puszinko jestem rozdarta pomiędzy tymi dwoma widokami. Jestem chyba jednak bardziej mieszczuchem 🤣

    @siesiepy ja raczej z tych co by nie dostała na raty nawet sera żółtego więc odpada 🤣

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Alysa Autorytet
    Postów: 4626 7056

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy mam nadzieje, że do czwartku dotrą wyniki. Niby na stronie jest 7 dni oczekiwania, ale Frutelka i Gosia miały szybciej, po około 3 dniach. A jedna robiła w Diagnostyce, druga w Alabie. Także jest szansa.

    siesiepy lubi tę wiadomość

    Starania od 12.2022

    33 👩‍🦰
    • niedoczynność tarczycy, histuryzm, mięśniaki macicy ( 3 sztuki)
    • hormony 3-5dc, 7dpo, TSH, FT3, FT4, glukoza/insulina – prawidłowe
    • HSG – jajowody drożne, badane dwukrotnie
    • CD138 - 3/10, bez cech przewlekłego stanu zapalnego
    • antyHCV - błędnie dodatni wynik, wykluczony w laboratorium poradni chorób zakaźnych

    Stymulacja
    - 4 cykle z letrozolem (Aromek) ❌
    IUI
    -12.2025 - Aromek 2x1 - 3 pecherzyki ❌

    Starania STOP - zmiana pracy :D


    35🧔‍♂️
    • seminogram: koncentracja 4 krotnie ponad normę, ruch prawidłowy, morfo 2%
    • badania hormonów – ✅
    • USG jąder - prawidłowe, brak ŻPN

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4626 7056

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    @Puszinko jestem rozdarta pomiędzy tymi dwoma widokami. Jestem chyba jednak bardziej mieszczuchem 🤣

    @siesiepy ja raczej z tych co by nie dostała na raty nawet sera żółtego więc odpada 🤣
    A ta odroczona płatność za 30 dni? akurat wypłata CI wpadnie.

    Starania od 12.2022

    33 👩‍🦰
    • niedoczynność tarczycy, histuryzm, mięśniaki macicy ( 3 sztuki)
    • hormony 3-5dc, 7dpo, TSH, FT3, FT4, glukoza/insulina – prawidłowe
    • HSG – jajowody drożne, badane dwukrotnie
    • CD138 - 3/10, bez cech przewlekłego stanu zapalnego
    • antyHCV - błędnie dodatni wynik, wykluczony w laboratorium poradni chorób zakaźnych

    Stymulacja
    - 4 cykle z letrozolem (Aromek) ❌
    IUI
    -12.2025 - Aromek 2x1 - 3 pecherzyki ❌

    Starania STOP - zmiana pracy :D


    35🧔‍♂️
    • seminogram: koncentracja 4 krotnie ponad normę, ruch prawidłowy, morfo 2%
    • badania hormonów – ✅
    • USG jąder - prawidłowe, brak ŻPN

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka hahaha ale to staremu powiedz że można na raty się diagnozować 😆

    Alyska myślę że tak, oni tam zawsze bardzo długie widełki podają a wyniki są szybciej. :D

    Mądre głowy, czy acard 75 można brać przez cały cykl? Gdzieś rzuciła mi się informacja że może wpływać na owulację.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Anka hahaha ale to staremu powiedz że można na raty się diagnozować 😆

    Alyska myślę że tak, oni tam zawsze bardzo długie widełki podają a wyniki są szybciej. :D

    Mądre głowy, czy acard 75 można brać przez cały cykl? Gdzieś rzuciła mi się informacja że może wpływać na owulację.


    🤣🤣🤣

    Pan Anek jest anty raty, kredyt hipoteczny to chyba jego granica :D

    Co do acardu czytałam, że jego wpływ na owulację to powielany mit który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Ale niech mnie jakaś mądra głowa wyprowadzi z błędu jak coś :)

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acard można brać od razu po ustaniu krwawienia.
    AMH robimy w dowolnym dniu cyklu- to nasza rezerwa jajnikowa. Ona się nie zmienia w zależności od dc.
    Aszin dawaj do mnie jak już u siebie tak wszystko zrobiłaś 😁 też muszę wymienić garderobę, ale no nie chce mi się 🙈 może jak mi się tyłek spoci w grubym swetrze, to mi się zachce 😂

    aszin lubi tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    A u mnie pogoda nie zachwyca, słońca brak :(
    Ale jest ciepło na szczęście. Choć też liczyłam na słoneczko 🥹

    aszin lubi tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka wrote:
    Wczoraj takie widoczki
    799e7c9e11af4.jpghttps://zapodaj.net/plik-zRXYlvMTPc

    A dziś już takie!

    21cc639d9c744.jpghttps://zapodaj.net/plik-TYxn9J4t5w

    Które preferujecie? 😅
    Piękne widoki! Ja preferuję jedne i drugie 😁 byłam raz w energylandii i z miłą chęcią bym pojechała raz jeszcze, ale poczekam aż otworzą koło mnie 😁

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nome kurczę szkoda, ale może uda się za tydzień zrobić? Kciuki za monit ✊🏻

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5216 8667

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy już kiedyś to rozkminiałam bo nlpz np. Ibuprofeny mogą źle działać na owulację, a accard chyba też do nich należy więc tak na chłopski rozum to się nie zgrywa🤔

    Motylku właśnie taką wiedzę miałam z forum, ale gin tak mi kazał, klinika niepłodności mojej A. Też i na którymś wątku chyba grudniowym też, któraś miała takie zalecenie🤷‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2024, 11:37

    siesiepy lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 2749 3350

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    My dziś na śniadanko naleśniki z nutellą 😅 nie zdrowe ale raz w tygodniu sobie pozwalamy ;)
    Pogoda myślałam że będzie lepsza , ale na szczęście jutro ma być o wiele cieplej więc mam nadzieję że skorzystamy :)
    Pushinko zazdroszczę Energylandii 🥰byliśmy z mężem jakoś 2 lata temu i było super 🥰polecam Zadrę! Niezapomniany zjazd :p na Hyperiona nie zdążyliśmy ale jest na naszej liście jak będziemy następnym razem :) chociaż bałam się strasznie…

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩🏻 35 🧔🏻 37
    👶2018
    Starania o drugie👶
    od: 04.23
    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero
    ❌️AMH- 0,711 > 0,758
    ✅️MUCHA- negatywna
    ✅️Białko wolne s 78,2%
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy-ujemny
    ✅️Trombofilia wrodzona-ujemne
    ✅️Kariotyp-prawidłowy XX XY
    ✅️Histeroskopia-CD-138-brak stanu zapalnego
    08.23 poronienie puste jajo płodowe💔
    07.24Aniołek 9+1(zatrzymany 6+3)💔
    IN VITRO GAMETA
    Punkcja7pobrano- 5 dojrzałych- mamy :
    3.1.1❄️4.2.2❄️ zdrowe okruszki po PGT-A <3
    FET I 27.06 4.2.2 10dpt beta 8,88cb💔
    FET II 30.07.25 3.1.1 7dpt ⏸️ 10dpt -330🍀 12dpt- 678 🍀14dpt- 1506🍀26dpt- 27360🍀27dpt- 0,39cm kruszynki z <3 9.09- 1,92cm bobo <3
    8.10- prenatalne 6,5 cm kruszynki <3
    25.11 228 gram słodkości <3
    Niskie ryzyka, panorama -zdrowa dziewczynka <3
    preg.png
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3254 5381

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka ja jestem team jedno i drugie kocham góry i Energylandie więc tak 😅

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️31👨‍🦱32
    👶🏼2024

    💕2014
    💍2018
    💒2020

    28.03 12 dpo ⏸️
    Beta 30,7
    Prog 25,51
    30.03 14 dpo
    Beta 125,3
    22.04 6mm Maleństwa z ❤️
    20.05 4 cm szczęścia 😍
    1.06 prenatalne 6,5 cm Maluszka 🥹
    17.06 9,5 cm Bobo ❤️

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @siesiepy, ja w Energylandii już jestem trzeci raz, ale na Hyperka nie wsiadłam 🙈 Zadra za to rewelacja 🥰

    @Bulbasek
    355bf2566d630.jpghttps://zapodaj.net/plik-SXZmsm8YvW

    blador2, Butterfly23, Ccarolinaa, nick nieaktualny, Bulbasek, Maj.a, Myszkaaa20, Frutellka , Viii, aszin, siesiepy, Cerva, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 2003 5698

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drożność w poniedziałek, bo pomimo zwiększonej dawki lametty nie mam żadnego pęcherzyka dominującego :( dużo małych. Dostałam puregon i w poniedziałek wizyta

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    👧🏼+👱🏼‍♂️+👶🏼+👶🏼+🐕
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS / brak owulacji

    🍀21.04 ⏸ 🍀16.12 👶🏼🩷👶🏼🩵 SN

    age.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    Drożność w poniedziałek, bo pomimo zwiększonej dawki lametty nie mam żadnego pęcherzyka dominującego :( dużo małych. Dostałam puregon i w poniedziałek wizyta
    Ale Ty na lamettę nie reagujesz, to ja nie rozumiem po co oni Cię nią stymulują 😩

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2024, 11:45

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 2749 3350

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    Drożność w poniedziałek, bo pomimo zwiększonej dawki lametty nie mam żadnego pęcherzyka dominującego :( dużo małych. Dostałam puregon i w poniedziałek wizyta
    Bardzo mi przykro :( trzymam kciuki za drożność w poniedziałek ✊
    A czy to jest jakaś zależność że np jak pęcherzyki nie rosną to może mieć związek z tym że coś jest niedrożne ? Czy też może być tak że pęcherzyki ładnie rosną a i tak jest coś nie drożne ? Zastanawiam się czy można mieć coś niedrożnego jak ginekolog widzi np w usg że jest po owulacji … 🫣nie znam się kompletnie a tak się zastanawiam …

    👩🏻 35 🧔🏻 37
    👶2018
    Starania o drugie👶
    od: 04.23
    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero
    ❌️AMH- 0,711 > 0,758
    ✅️MUCHA- negatywna
    ✅️Białko wolne s 78,2%
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy-ujemny
    ✅️Trombofilia wrodzona-ujemne
    ✅️Kariotyp-prawidłowy XX XY
    ✅️Histeroskopia-CD-138-brak stanu zapalnego
    08.23 poronienie puste jajo płodowe💔
    07.24Aniołek 9+1(zatrzymany 6+3)💔
    IN VITRO GAMETA
    Punkcja7pobrano- 5 dojrzałych- mamy :
    3.1.1❄️4.2.2❄️ zdrowe okruszki po PGT-A <3
    FET I 27.06 4.2.2 10dpt beta 8,88cb💔
    FET II 30.07.25 3.1.1 7dpt ⏸️ 10dpt -330🍀 12dpt- 678 🍀14dpt- 1506🍀26dpt- 27360🍀27dpt- 0,39cm kruszynki z <3 9.09- 1,92cm bobo <3
    8.10- prenatalne 6,5 cm kruszynki <3
    25.11 228 gram słodkości <3
    Niskie ryzyka, panorama -zdrowa dziewczynka <3
    preg.png
  • Mamausia Autorytet
    Postów: 798 1888

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry,

    Gosia ale jesteś piękną kobietą! Przypominasz mi Alicję Bachledę-Curus. Ten miesiąc widzę ,że jest miesiącem cudów,więc trzymam kciuki za Twojego kropeczka. Oby ta dawka proga była pomocna.

    Puszinka ja zdecydowanie natura czyli góry. W Energilandii byliśmy w zeszłym roku i tak jak nasza część męska była zachwycona tak my dziewczyny rozczarowane. Było to raptem 3 miesiące po wizycie w Disnaylandzie,więc może dlatego,że porównywaliśmy i jednak bajkowy świat rozrywki przypadł nam dziewczynom bardziej do gustu. Za to sam park rozrywki jak na Polskę zrobił na nas wrażenie. Ja mieszkam nad morzem i u Nas niedługo ma powstać Hossoland czyli Energilandia ale na północy kraju. Budowa już zaczęta,zobaczymy kiedy skończą.

    U mnie dziś 6/7 dni po owu.Na proga nie pojechałam,bo co mi da potwierdzenie owulacji jak mój gin twierdzi,że w tym wieku jakoś moich komórek jajowych może być tak słaba,że najlepiej byłoby przystąpić do in vitro, które odpada ,bo marzymy o 4 dziecku jednak nie aż tak bardzo.

    Powiedzcie mi prosze czy on ma racje,ze stymulowanie cyklu zaproponował Aromem, potem Ovitrelle na pęknięcie pęcherzyka i progesteron do ustanie i dopochwowo od owulacji… może poprawić jakość komórki jajowej ? Pytam ,bo owulacje mam swoje i nie wiem czy jest sens faszerować się farmakologią. Cykle od poronienia równe 28dni. Jakos pierwszy raz mam wątpliwości…Widać,że w ciążę zachodzę,progesteron jest u mnie ok,ale coś tam jest nie tak skoro te ciąże się nie rozwiajają.. ciążę biochemiczną z zeszłego miesiąca tylko na podstawie testu w wywiadzie uznal.

    Miłego dnia

    U Nas znów wróciło słońce i aż chce się żyć 😃

    nick nieaktualny, goska000 lubią tę wiadomość

    👩🏼 37 lat 🧔🏻41 lat

    👦🏼👧🏼 bliźniaki 2012
    👧🏻 córeczka 2019

    6.12.23 II 10dpo - beta 10 ,dobre przyrosty
    21.12.23 usg puste jajo
    4.01.24 indukcja - poronienie 💔beta 52965

    08.05.2024 II - 11dpo beta 23
    10.05.2024 beta 98💚progesteron 52,80ng
    16.05.2024 - beta 2464
    22.05.2024 - 1 usg 'tylko' pęcherzyk ciążowy
    24.05.2024 - beta 26709
    28.05.2024 wizyta mamy wyczekane ❤
    11.07.2024 I prenatalne 7,5cm zdrowego bobasa
    10.01.2025 Planowane cc , Czekamy na Ciebie Synku

    preg.png
‹‹ 2034 2035 2036 2037 2038 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ