Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5636 7377

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maj.a wrote:
    Dzisiaj dzień żolnierzyków 💧

    Wlasnie Rafaello odebral wyniki badań nasienia 😄
    Nie jest źle, tak myślę. 😉 Zgodził się na łykanie większej ilości tabletek z witaminami.

    https://zapodaj.net/plik-7mKI6eajl8

    Nie podoba mi się wysokie pH

    Maj.a lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    01.05.2025 r. - Miłoszek, nasz wyczekany ukochany Maluszek!🩵

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Maj.a Autorytet
    Postów: 792 1206

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2024, 09:53



    05.10. ⏸
    🏨👶🍼 22.06. 2830g

    age.png
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5636 7377

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maj.a wrote:
    Też to zauważyłam.
    Ale nie wiem czy palenie ma wpływ na ph czy coś innego to powoduje.

    Tutaj Ci nie odpowiem, ale może być jakaś infekcja; ale nie musi;)

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    01.05.2025 r. - Miłoszek, nasz wyczekany ukochany Maluszek!🩵

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • ultramaryna_ Autorytet
    Postów: 2163 4636

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fooskatt wrote:
    No i @ się rozkręciła. I to tak z przytupem, tak mnie brzuch boli, że się ruszyć nie mogę.
    🫂🫂🫂🥺

    Vii, siesiepy, jaram się jak pochodnia! Kciuki mocno zaciśnięte, oby to było TO! 🙏❤️ Obiecująco wygląda 🤞🥹

    Viii, siesiepy lubią tę wiadomość

    Starania o drugie 👶 od 12.2023 / 25.01. 💔cb

    16.05. ⏸️ / 18.01.2025 🩷 Witaj, Ł.!
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Chyba w końcu udało się trafić na dobrą lekarkę 🥹 Miłą, empatyczną i wie co robi. Powiedziałam jej, że poprzedni gin na wyniki nasienia powiedział, że naturalnie będzie ciężko i in vitro wchodzi w grę a ona, że jest przerażona jak Ci lekarze idą na pieniądze 😪, że wyniki męża są ok i ma dalej się suplementować.

    Powiedziała, że u męża ok, u mnie też oprócz tych niedoborów, na prolaktynę jednak dostałam dostinex ale do końca nie wiedziała czy dawać 😁 No i co, heparynka już od owulacji i acard 150 cały czas z przerwą na miesiączkę. No i co chyba będę musiała jeszcze Was podpytać o te zastrzyki jak robić 🙈. Ja ogólnie przy pobieraniu krwi odwracam głowę haha ale będę musiała dać radę i dam, bo cel jest wielki 🥹. Cieszę się, że może w końcu udało się znaleźć przyczynę niepowodzeń. Oby to było to 🥹

    A najbardziej mnie ucieszyło jak powiedziała, że była przepiękna owulacja 😂🥹 Życzyła powodzenia i uścisnęła mi dłoń. Bardzo kochana i empatyczna osóbka 🥹

    Sunny dziękuję za polecenie 🥹

    A teraz idę Was nadrabiać 😘

    blador2, nick nieaktualny, Maj.a, Cerva, klaudia_23, Effiii, Małgosiagosia, Myszkaaa20, aszin, bonassola, Butterfly23, Lola93, Nomeolvides, nick nieaktualny, Królikkicek, PoczątkującaPisarka, ezra, Muuu., Viii, siesiepy, Sunnysunsun lubią tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Liyss🧚🏻jak miło to czytać 🥹 Cieszę się razem z Tobą ❤️

    Mam pytanie co do orzechów brazylijskich. Wystarczy jak będę jadła z Małżem po 3 dziennie czy to koniecznie musi być 5? 🤣🤪

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fooskatt 🫂 oby szybko odpuściła 😘

    Metka wg mnie w ogóle inne imiona Lena a Nela. Może gdyby było Lena i Milena. Wątpię, żeby ktoś pomyślał tak jak Ty to przedstawiłaś 😁 może jeśli te Nela Ci nie pasuje to wybierzcie inne

    Mają wyniki ok ale zwróciłabym uwagę na Ph 😁

    Siesiepy trzymam kciuki, żeby ciemniała 🥹
    Vii kciuki za jutrzejsze testowanie 🥹✊🏻

    Maj.a, siesiepy, metkamniedrapie_87 lubią tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka jak dorzucisz 3 morele to będzie ok ;) a tak co do orzechów brazylijskich to okazuje się że jemy je dla selenu, ale niestety te które są dostępne w marketach sa w nie ubogie, bo nie pochodzą z Brazylii a tylko te mają te właściwości. Poprawcie mnie, ale wydaje mi się że było taka informacja u Nas na wątku 😁

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Fooskatt Autorytet
    Postów: 488 630

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi, czy po badaniu drożności cykl jest "stracony" czy można się normalnie w cyklu starać (o ile owu naturalnie w ogóle się pojawi)??

    31 lat.
    4 ciąże - 3 poronienia (9 i 12, 5 tc), 3 ciąża zakończona pozytywnie 30.06.2020 na świat przyszedł Staś.
    Macica dwurożna, tyłozgięcie, problemy z krzepliwością krwi.
    I/2024 - bc.

    II/2024 - CLO. (dwa pęcherzyki dominujące, oba pękły). progesteron w normie. Piękne endometrium.
    III/2024 - CLO.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Anka jak dorzucisz 3 morele to będzie ok ;) a tak co do orzechów brazylijskich to okazuje się że jemy je dla selenu, ale niestety te które są dostępne w marketach sa w nie ubogie, bo nie pochodzą z Brazylii a tylko te mają te właściwości. Poprawcie mnie, ale wydaje mi się że było taka informacja u Nas na wątku 😁


    Niestety moreli mie przełknę 🤢

  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 3027 2203

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Aszin, szybko ten chirurg. To na nfz? Też miałam usuwanych kilka znamion, w tym jedno najbardziej niepozorne okazało się groźne. Zwykła mała kropeczka. Badajmy się.

    @Anka, już miałaś też jakieś wprowadzenie do pracy na sklepie? Czy na razie tylko ogólnie?

    @Metka, moim zdaniem doszukujesz się z tym imieniem. 😀 Nela ładne imię i zupełnie inne niż Lena.

    @Vii, @siesiepy niech ciemnieją 🤞🏻🤞🏻

    @Liyss, super z ta lekarką. No i ta wiadomość o owu to coś co chyba każdej staraczce marzy się usłyszeć.

    A ja wciąż czekam na wyniki. Pewnie dzisiaj już nie będzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2024, 19:56

    Liyss🧚🏻, siesiepy, metkamniedrapie_87 lubią tę wiadomość

    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 3027 2203

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Anka jak dorzucisz 3 morele to będzie ok ;) a tak co do orzechów brazylijskich to okazuje się że jemy je dla selenu, ale niestety te które są dostępne w marketach sa w nie ubogie, bo nie pochodzą z Brazylii a tylko te mają te właściwości. Poprawcie mnie, ale wydaje mi się że było taka informacja u Nas na wątku 😁
    Nie wiem, ale ja jadłam dość sporo orzechów brazylijskich z biedry i jak zbadałam selen to był ponad normę. 😅 Więc chyba coś tam zawierają. Trzeba uważać, żeby z nimi nie przesadzić.

    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4626 7056

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Fooskatt ja miałam robione HSG pod rtg w 6dc. Lekarka normalnie kazała mi się w tym cyklu starać, nie odpuszczać. No chyba że po HSG byłyby jakieś komplikacje, albo dostałabym jakiejś infekcji. Ale tak to nie widziała przeciwskazań.

    @Aszin ja usuwałam kilka lat temu pieprzyki z pleców, w tym jednego wielkiego. Ogólnie w miarę szybko to trwało. Dostałam znieczulenie i nie czułam żadnego bólu, trochę tylko jakby ciągnięcie ;)

    Miałam jutro kolejny dzień pomagać mężowi w remoncie u teściów w innym mieście, no ale cóż. Pan kurier napisał ze jutro będzie z paczką u nas, no muszę zostać w domu :D

    aszin lubi tę wiadomość

    Starania od 12.2022

    33 👩‍🦰
    • niedoczynność tarczycy, histuryzm, mięśniaki macicy ( 3 sztuki)
    • hormony 3-5dc, 7dpo, TSH, FT3, FT4, glukoza/insulina – prawidłowe
    • HSG – jajowody drożne, badane dwukrotnie
    • CD138 - 3/10, bez cech przewlekłego stanu zapalnego
    • antyHCV - błędnie dodatni wynik, wykluczony w laboratorium poradni chorób zakaźnych

    Stymulacja
    - 4 cykle z letrozolem (Aromek) ❌
    IUI
    -12.2025 - Aromek 2x1 - 3 pecherzyki ❌

    Starania STOP - zmiana pracy :D


    35🧔‍♂️
    • seminogram: koncentracja 4 krotnie ponad normę, ruch prawidłowy, morfo 2%
    • badania hormonów – ✅
    • USG jąder - prawidłowe, brak ŻPN

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • aszin Autorytet
    Postów: 7437 16458

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Malgosiagosia, tak na NFZ :)

    Małgosiagosia lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 3027 2203

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    @Malgosiagosia, tak na NFZ :)
    To bardzo szybko. Mi powiedzieli że chyba kilka miesięcy czekania i za każdy płaciłam.

    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4626 7056

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    To bardzo szybko. Mi powiedzieli że chyba kilka miesięcy czekania i za każdy płaciłam.
    Ja też robiłam na NFZ. Czekałam chyba 2 tygodnie na wizytę u chirurga, bo chciałam do takiego lepszego. Od razu na wizycie usunięcie znamion, a na kolejnej miałam już wyniki histopatologiczne. Za nic nie płaciłam

    Małgosiagosia lubi tę wiadomość

    Starania od 12.2022

    33 👩‍🦰
    • niedoczynność tarczycy, histuryzm, mięśniaki macicy ( 3 sztuki)
    • hormony 3-5dc, 7dpo, TSH, FT3, FT4, glukoza/insulina – prawidłowe
    • HSG – jajowody drożne, badane dwukrotnie
    • CD138 - 3/10, bez cech przewlekłego stanu zapalnego
    • antyHCV - błędnie dodatni wynik, wykluczony w laboratorium poradni chorób zakaźnych

    Stymulacja
    - 4 cykle z letrozolem (Aromek) ❌
    IUI
    -12.2025 - Aromek 2x1 - 3 pecherzyki ❌

    Starania STOP - zmiana pracy :D


    35🧔‍♂️
    • seminogram: koncentracja 4 krotnie ponad normę, ruch prawidłowy, morfo 2%
    • badania hormonów – ✅
    • USG jąder - prawidłowe, brak ŻPN

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    @Aszin, szybko ten chirurg. To na nfz? Też miałam usuwanych kilka znamion, w tym jedno najbardziej niepozorne okazało się groźne. Zwykła mała kropeczka. Badajmy się.

    @Anka, już miałaś też jakieś wprowadzenie do pracy na sklepie? Czy na razie tylko ogólnie?

    @Metka, moim zdaniem doszukujesz się z tym imieniem. 😀 Nela ładne imię i zupełnie inne niż Lena.

    @Vii, @siesiepy niech ciemnieją 🤞🏻🤞🏻

    @Liyss, super z ta lekarką. No i ta wiadomość o owu to coś co chyba każdej staraczce marzy się usłyszeć.

    A ja wciąż czekam na wyniki. Pewnie dzisiaj już nie będzie.


    Szkolenie stanowiskowe będę miała jak przyjdzie mój kubraczek, na razie mam takie ogólne do soboty włącznie :)

    Małgosiagosia lubi tę wiadomość

  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1730 2420

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fooskatt wrote:
    Powiedzcie mi, czy po badaniu drożności cykl jest "stracony" czy można się normalnie w cyklu starać (o ile owu naturalnie w ogóle się pojawi)??
    Można i nawet trzeba!:)
    Tak, co do orzechów tak mi powiedziała dietetyk niepłodności po konsultacji - żeby sprawdzać żeby były faktycznie z Brazylii bo wtedy są wartościowe:) Ale nie testowałam tej teorii sama :(

    age.png
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 3027 2203

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    Ja też robiłam na NFZ. Czekałam chyba 2 tygodnie na wizytę u chirurga, bo chciałam do takiego lepszego. Od razu na wizycie usunięcie znamion, a na kolejnej miałam już wyniki histopatologiczne. Za nic nie płaciłam
    Łał, to ja chyba do złego chirurga się wybrałam. 😅 A sporo kasy mi na to poszło, bo za jeden pieprzyk to chyba z 200 zł płaciłam.

    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C
  • aszin Autorytet
    Postów: 7437 16458

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale u mnie burza z piorunami 🌩️ 😁

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
‹‹ 2162 2163 2164 2165 2166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ