Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Maj.a Autorytet
    Postów: 792 1206

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    L

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2024, 21:34



    05.10. ⏸
    🏨👶🍼 22.06. 2830g

    age.png
  • Maj.a Autorytet
    Postów: 792 1206

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2024, 09:46



    05.10. ⏸
    🏨👶🍼 22.06. 2830g

    age.png
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2681 2154

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maj.a wrote:
    Widziałam, że jeden kosztuje 400 zł, podobno po nim po ścianach się chodzi.
    Ale czytałam, że można brać 2 antybiotyki z różnymi substancjami czynnymi. Będę w poniedziałek dzwonić do rodzinnego i umawiać na wizytę.
    Ja niedawno babci kupowałam to ok 280 zł płaciłam

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2681 2154

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maj.a wrote:
    Mąż od lutego marudzi, że musi iść do lekarza bo go jelita męczą. I dzisiaj wysłałam go na krew plus zrobiłam test domowy na pylori, dwie kreski aż biją po oczach. Dodatkowo podejrzelismy że od dzieciaka ma jakąś chorobę tylko nie chciał nikt mu pomóc. Teraz chyba odkryliśmy co.
    Jutro ja idę się przetestować, bo to zaraźliwe więc pewnie też mam.
    No o tym że zaraźliwe to nie wiedziałam nawet. Nikt mi nawet nie zaproponował żeby się przebadać a mieszkamy z babcią 🤔🤔🤔
    Babcia miała w szpitalu gastroskopię, dostała w szpitalu jakieś silne leki przez 3 dni i później antybiotyki do domu oczywiście 100% płatne

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Maj.a Autorytet
    Postów: 792 1206

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2024, 09:46



    05.10. ⏸
    🏨👶🍼 22.06. 2830g

    age.png
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2681 2154

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maj.a wrote:
    To o 100 zl mniej, to lepiej 😁
    Może akurat babcia miała jakiś tańszy 😂 nie wiem 😂
    Ale cena i tak mnie przeraziła 🙂

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5216 8667

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiajasia a już wcześniej mówił Ci o płci? No bo 51 to za dużo pewności nie ma.Ja liczę że mojemu dziecku jajka nie urosły bo póki co mam same dziewczęce ciuszki i 1 dresik unisex🤷‍♀️ czujesz już ruchy?

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1920

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Kasiajasia a już wcześniej mówił Ci o płci? No bo 51 to za dużo pewności nie ma.Ja liczę że mojemu dziecku jajka nie urosły bo póki co mam same dziewczęce ciuszki i 1 dresik unisex🤷‍♀️ czujesz już ruchy?


    Wtedy na usg pappa powiedziała raczej chłopak. Teraz na 51 % ,że dziewczynka.
    Ale jakby myślę,że mimo wszystko bardziej czuję chłopaka.
    Jeszcze nie czuje, a Ty?

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5216 8667

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiajasia90 wrote:
    Wtedy na usg pappa powiedziała raczej chłopak. Teraz na 51 % ,że dziewczynka.
    Ale jakby myślę,że mimo wszystko bardziej czuję chłopaka.
    Jeszcze nie czuje, a Ty?
    No właśnie tak mi się wydawało, że była mowa o chłopcu. Oby w końcu na połówkowym nie było wątpliwości🤞czuję od tamtego tygodnia, ale bardzo delikatne i nieregularne rybki. Wczoraj była ba4dzo aktywna i myślałam, że już tak zostanie, ale dzisiaj odpoczywa.

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1920

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    No właśnie tak mi się wydawało, że była mowa o chłopcu. Oby w końcu na połówkowym nie było wątpliwości🤞czuję od tamtego tygodnia, ale bardzo delikatne i nieregularne rybki. Wczoraj była ba4dzo aktywna i myślałam, że już tak zostanie, ale dzisiaj odpoczywa.


    Przy starszym na tym etapie to już było wiadomo na 100 % ,że chłopak i zawsze chętnie się pokazywał😜

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5216 8667

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olesław pokazał się w 12 tc i lekarka powiedziała, że na bank chłopak. Teraz usłyszałam od 3 różnych lekarzy raczej dziewczynka. Chciałabym być już pewna na 100% żeby z kopyta ruszyć z zakupami bo nie umiem w unisexy🤦‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2024, 19:34

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Monia• Autorytet
    Postów: 1056 1278

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Olesław pokazał się w 12 tc i lekarka powiedziała, że na bank chłopak. Teraz usłyszałam od 3 różnych lekarzy raczej dziewczynka. Chciałabym być już pewna na 100% żeby z kopyta ruszyć z zakupami bo nie umiem w unisexy🤦‍♀️
    Ja tak samo, liczę że za tydzień się dowiem na 100%. Też mam prawdopodobnie dziewczynkę , pełno ubranek już dostałam na dziewczynkę i chciałabym w końcu zrobić zakupy w konkretnym kolorze 😀 kusi mnie okropnie żeby coś kupić ale się hamuję jak na razie . A z ubrankami które dostałam nie mam pojęcia co zrobię jak się okaże że to chłopiec 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2024, 19:45

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    👩 29 👨28

    🔹2 cs ❤️
    ⏸️ 23.12.2023
    27.12,2023 - beta hcg 332,86 mIU/ml
    30.12.2023 - beta hcg 1076,36 mIU/ml
    19.01.2023 - usg, jest kropek 1,20cm i serduszko 😻
    26.04.2024 - połówkowe, 484g dziewczynki 👧🏼🩷
    27.06.2024 - III badania prenatalne, 1512g 🩷
    29.08.2024 - poród SN🥰

    🔹3 cs starań o drugie dziecko
    ⏸️16.10.2025
    1.11.2025 - poronienie 💔 6+5tc

    🔹wznawiamy starania🌈

    event.png
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Padam już na twarz, za dużo emocji.
    Któraś chyba pytała o datę porodu, wg miesiączki 02.01.2025, wg poczęcia 29.12.2024. Zobaczymy co powie USG.

    #rodzew2024 czy #rodzew2025 🤪 obstawiam 24!

    Dziękuję za dziś, jesteście wspaniałe!

    Jak któraś nie oglądała to na tvn7 narodziny gwiazdy 😍

    aszin, nick nieaktualny, Muuu., blador2, Bodzenka, klaudia_23, bonassola, Sunnysunsun, siesiepy, Butterfly23, Myszkaaa20, PoczątkującaPisarka, nick nieaktualny, goska000, Edithka, Lola93, Paula9463, kasia97, Effiii, ezra lubią tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3463 6316

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Padam już na twarz, za dużo emocji.
    Któraś chyba pytała o datę porodu, wg miesiączki 02.01.2025, wg poczęcia 29.12.2024. Zobaczymy co powie USG.

    #rodzew2024 czy #rodzew2025 🤪 obstawiam 24!

    Dziękuję za dziś, jesteście wspaniałe!

    Jak któraś nie oglądała to na tvn7 narodziny gwiazdy 😍

    Właśnie włączyłam. 😀

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7447 16466

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Padam już na twarz, za dużo emocji.
    Któraś chyba pytała o datę porodu, wg miesiączki 02.01.2025, wg poczęcia 29.12.2024. Zobaczymy co powie USG.

    #rodzew2024 czy #rodzew2025 🤪 obstawiam 24!

    Dziękuję za dziś, jesteście wspaniałe!

    Jak któraś nie oglądała to na tvn7 narodziny gwiazdy 😍
    Celuj w 3.01, same fajne osoby się wtedy rodzą, czytaj Mła 🤣

    Liyss🧚🏻, Cerva, ultramaryna_, nick nieaktualny, blador2, Sunnysunsun, Butterfly23, Myszkaaa20, PoczątkującaPisarka, Lola93, Paula9463, Małgosiagosia, Effiii, ezra lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin to ja czuję, że to będzie 3.01 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2024, 02:02

    aszin, Sunnysunsun, Butterfly23, Paula9463, Małgosiagosia lubią tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 2003 5698

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Aszin to ja czuję, że to będzie 3.01 😁 bo ogólnie 3 dnia miesiąca rodzą się fajne osoby! ( ja też!)

    I ja 😁

    aszin, Sunnysunsun, Liyss🧚🏻, Butterfly23, Paula9463, Małgosiagosia lubią tę wiadomość

    👧🏼+👱🏼‍♂️+👶🏼+👶🏼+🐕
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS / brak owulacji

    🍀21.04 ⏸ 🍀16.12 👶🏼🩷👶🏼🩵 SN

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Celuj w 3.01, same fajne osoby się wtedy rodzą, czytaj Mła 🤣

    Pan Anek mówi o sobie Mła a ja jestem Tła 🤣🤣

    aszin, blador2, Liyss🧚🏻, Butterfly23, goska000, Paula9463, Małgosiagosia, Effiii lubią tę wiadomość

  • Muuu. Autorytet
    Postów: 1191 2266

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Lola 🫂🫂

    @blador potwierdzam, mam dla córki od początku ręczniki z hm(teraz już te większe 😅) i ciągle są w użyciu, nie do zdarcia 🙂

    @bulbasku nie zostawiaj nas na długo 🫂

    @malgosiagosia serio? Kurde ale jak piorę ręczniki w 90st to bez płynu beda jak papier ścierny 🫣

    @kasiajasia @sunny cieszę się że z Maluszkami wszystko ok ❤️

    Cerva, Sunnysunsun lubią tę wiadomość

    👩🙍‍♂️ 31l.
    👧 Ł. 02.2021

    10.2023 cb 💔

    7.12 ⏸️ beta HCG 55,9 mlU/ml
    9.12 ➡️ beta HCG 195 mlU/ml
    22.12 (5+5) jest Serduszko ❤️
    6.02 rośnie Dziewczynka ❤️👧
    02.04 403g małej M. 💕
    24.06 2kg Dziewczyny 💪
    12.08 już jestem 👧🥰
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2681 2154

    Wysłany: 19 kwietnia 2024, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic z 🔥 dziś nie będzie 🙄
    Młody protestuje, rządzi spać nie chce a ja sama już padam na twarz.
    Stary chrapie.

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
‹‹ 2248 2249 2250 2251 2252 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ