X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 3318 6513

    Wysłany: 5 maja, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku dziękuję za przepis na pewno wypróbuję 🤩

    Bladorku czyli wyjście do ludzi pozytywnie na Ciebie wpłynęło 🥹😘 jak widać każdy organizm inaczej reaguje, jakoś trzeba to przetrwać.. no chciałam pracować jeszcze kilka miesięcy ale jak się nie polepszy samopoczucie to niestety nie pozostaje mi nic innego jak L4..

    Aszin no to chyba mam tendencję, tak myślę to zawsze mam siniaki nawet jak pies na mnie wskoczy 🙈

    Gośka ja nie mam sprawdzonego przepisu na bułki niestety ale u mnie w piekarni kupuje bułki cebulowe! Są przepyszne, z tą prażoną cebulką 🤩

    goska000, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    🔜 29.05 kolejna wizyta

    preg.png
  • goska000 Autorytet
    Postów: 5284 9239

    Wysłany: 5 maja, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Motylku dziękuję za przepis na pewno wypróbuję 🤩

    Bladorku czyli wyjście do ludzi pozytywnie na Ciebie wpłynęło 🥹😘 jak widać każdy organizm inaczej reaguje, jakoś trzeba to przetrwać.. no chciałam pracować jeszcze kilka miesięcy ale jak się nie polepszy samopoczucie to niestety nie pozostaje mi nic innego jak L4..

    Aszin no to chyba mam tendencję, tak myślę to zawsze mam siniaki nawet jak pies na mnie wskoczy 🙈

    Gośka ja nie mam sprawdzonego przepisu na bułki niestety ale u mnie w piekarni kupuje bułki cebulowe! Są przepyszne, z tą prażoną cebulką 🤩

    Uwielbiam cebulowe i jeszcze serowe 😍 Też mam piekarnie niedaleko domu. Co wieczór ciepłe pieczywo 🤤 Ale chciałabym trochę ograniczyć pszenicę dlatego szukam inspiracji ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja, 20:04

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    02.2016r. Leon Kameleon 🦎♥️
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    24.02.2024r. ⏸️🥹
    26.02 - beta 52,2. Progesteron 27,5. TSH - 2,02.
    28.02. 2024 r. - 💔
    11.04. 2024 r. - 💔
  • Anka32 Autorytet
    Postów: 7015 14180

    Wysłany: 5 maja, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    MPM najlepsza bo mocna i wychodzą chrupiące;)


    Robię screena i w sobotę kupuję 🥹

    Eh, moja kierowniczka wysłała na Messengerze poniższe zdjęcie tym samym przypominając o której godzinie muszę wstać 🤣🤣

    received-3676204245951529.jpg

    Lecę Dziewczyny. Oby jutrzejszy dzień był lepszy dla Nas wszystkich 🤗❤️

    Butterfly23, Nomeolvides, blador2, goska000, klaudia_23, Frutellka , Liyss🧚🏻, PoczątkującaPisarka, siesiepy, Paula9463, Małgosiagosia, ezra, Effiii lubią tę wiadomość

    🙍‍♀️32 🙍‍♂️36
    💍 08.2015
    🤵‍♂️👰‍♀️ 05.2016
    👶 11.2016

    20.01.2024 💔


    "Lew może być silniejszy ale wilka nigdy nie zobaczysz w cyrku."
  • blador2 Autorytet
    Postów: 3841 7072

    Wysłany: 5 maja, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia pieczenie bułek to nie mój kaliber😉 więc nie pomogę

    Liyss złap Megiptę, ona miała straszne siniaki, jak teraz u niej. Bo chyba już żadna zastrzykowa dziewczyna się nie skarżyła

    Anka już się domyślam czemu atmosfera Ci odpowiada😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja, 20:08

    goska000, Liyss🧚🏻, Anka32 lubią tę wiadomość

    👩 35 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    👶2015
    💔 12/2023
    ⏸️ 06.01🩷06.02 CUD
    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7460 7652

    Wysłany: 5 maja, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss ja robię praktycznie na leżąco. Trzymam fałd skóry, wbijam pod kątem prostym i delikatnie wpuszczam lek. Wyciągam igłę i dopiero po chwili puszczam fałd skóry. Na 6 dni, mam jednego siniaka, ale mam takie kropeczki po ukłuciach. Może spróbuj zmrozić miejsce przed zrobieniem zastrzyku.

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 metformina 1500, acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1134 2799

    Wysłany: 5 maja, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Zastanawiałam się czy pisać, ale po wpisie Klaudii stwierdziłam że chce :)

    Z mojej perspektywy Winiary nie są ani staraczkowe, ani ciążowe. One są o nas - o tym co u nas aktualne, żywe i ważne. Dla jednej to będzie eksytacja z powodu ciąży, dla drugiej trudny czas w staraniach, dla trzeciej urządzenie nowego mieszkania, dla czwartej problemy zdrowotne w rodzinie itp. Tworząc tą społeczność na to się moim zdaniem zgodziłyśmy. Dlatego nie chciałabym, żeby którakolwiek z nas musiała się zastanawiać czy coś może napisać, czy coś wypada. To kosztuje za dużo energii i zdecydowanie nie jest tego warte. Każda z nas tej siły potrzebuje do innych obszarów. Empatia to nie jest oczywiście zupa z Azji i uważność na drugiego człowieka jest ważna, ale równie ważne jest uświadomienie sobie że to my same odpowiadamy za nasze emocje. Jeśli coś jest dla mnie trudne, to to powinien być sygnał dla mnie „ej stara, co z tym zrobimy żeby było nam lepiej?” Nie można oczekiwać od drugiego człowieka, że zdejmie z nas ten ciężar. Takie zadbanie o siebie to właśnie powiedzenie: „ej potrzebuje zmienić temat. Może polecicie xyz” albo „jestem aktualnie w czarnej dupie, nie mam siły się z wami cieszyć” i inne podobne komunikaty. One są trudne, ale naprawdę warto spróbować, to daje dużo satysfakcji jak mamy poczucie, że mamy kontrolę.

    Pewnie brzmię jakbym trochę się wymądrzała, ale ja jeszcze 3 tygodnie temu też byłam po tej stronie i wiem jak się czułam. Wiem też jak poczułam się dzisiaj czytając niektóre wpisy. To dla mnie ważne, żebyśmy podchodziły do siebie samych i do siebie nawzajem z wyrozumiałością i dały przestrzeń po prostu na bycie sobą.

    A jeśli chodzi o gofry to jak wpadniecie do Trójmiasta to polecę Wam najlepszą miejscówkę ☺️

    klaudia_23, Liyss🧚🏻, siesiepy, Cerva, Pusshka, Paula9463, Małgosiagosia, Edithka, ezra, MagicznaNuta lubią tę wiadomość

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49
    🍀 24.04 beta 199
    🍀 26.04 beta 608
    🍀 02.05 beta 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy 🥺
    🍀 15.05 Mamy dwa serduszka ♥️♥️


    🔜 15.05 wizyta

    💊Euthyrox 100, Glucophage XR 2000, acard

    preg.png
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 3053 3249

    Wysłany: 5 maja, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska000 wrote:
    Uwielbiam cebulowe i jeszcze serowe 😍 Też mam piekarnie niedaleko domu. Co wieczór ciepłe pieczywo 🤤 Ale chciałabym trochę ograniczyć pszenicę dlatego szukam inspiracji ☺️

    Orkiszowe z przepisu na wrocławskie;)

    goska000 lubi tę wiadomość

    Starania, a raczej walka o pierwszego maluszka.

    ♀️rocznik '92 - niedrożny lewy jajowód, ogniska endometrialne
    ♂️ rocznik '90

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 1874 3188

    Wysłany: 5 maja, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    @klaudia mam wrażenie, że podchodzisz do tematu na zasadzie "wszystko albo nic" a to nie o to chodzi 😊
    Tak jak napisała Gosia balans i będzie dobrze.

    Poza tym czy ja dobrze pamiętam, że lekarz zezwolił na większą aktywność? A piszesz, że dalej jesteś przykuta do łóżka? Czy coś mi umkneło? 🤔

    Tylko z ciazowych tematow to raz na miesiac sa zdj brzuszkow, opowiedzenie jak po wizycie, jak ktoras zrobi test i idzie na bete czy po prostu ktoras napisze o samopoczuciu. Wedlug mnie to nie jest duzo, kilka brzuchatek tez sie wypowiedzialo, ze nie raz sie wstrzymywalo, zeby cos napisac o ciazy. Kilka staraczek tez napisalo, ze nie uwazaja, aby tych tematow bylo tak duzo. Dla kogos jest za duzo, a dla kogos nie. Ja teraz nie wiem jak bardzo mam „przystopowac”, zeby dla wszystkich bylo ok, gdzie jest czyjas „granica”, wiec z automatu czuje ze moglabym sie ze wszystkim hamowac, zeby nie urazic kogos.
    Watek powstal bo mialysmy sie wspierac bez wzgledu na to, ktora na jakim etapie jest i kazda powinna czuc sie swobodnie, a nie zastanawiac sie czy moze cos napisac. To teraz brzuchatki maja sie ograniczac w dzieleniu sie nowymi wiadomosciami, bo moze kogos uraza. Kazda niech tez sie stopuje z opowiadaniem co fajnego robila, bo moze mi i blador byloby smutno to czytac, bo nie mozemy sobie pozwolic na takie atrakcje. Zaraz dojda kolejne tematy do wykluczenia, bo sie okaze ze wtedy komus jest smutno i w koncu rzeczywiscie watek przygasnie. A chyba nie tak to mialo wygladac.

    Co do mojej aktywnosci to tak, lekarz zezwolil na wieksza tzn nie musze lezec ciagle 😅 moge wyjsc na spacer, ale tak na max pol h, a potem polezec i odpoczac. Pozniej moge znowu np pojsc na zakupy (bez dzwigania) i znowu jak wroce to polezec. Ogolnie 60-70% czasu mam spedzac w dzien odpoczywajac. Nie moge basenu, dlugich spacerow, wycieczek, cwiczen (jedynie w gre wchodza cwiczenia od fizjo urogin na pilce typu krecenie biodrami). Porownujac moje zwyczajne zycie, gdzie bylam bardzo aktywna to nadal czuje sie tak w 70% przykuta do lozka - ze musze lezec lub pollezec/siedziec i odpoczywac. Za tydzien w pon mam wizyte i zobaczymy jak szyjka, jesli bedzie w takim samym stanie to moze bede mogla dodac sobie chociaz jakies rozciaganie czy lekka joge, bo cale cialo mnie boli od tak malej ilosci ruchu i aktualnie co 2 tyg musze chodzic do fizjo.

    MagicznaNuta lubi tę wiadomość

    11.12 ⏸️

    preg.png
  • goska000 Autorytet
    Postów: 5284 9239

    Wysłany: 5 maja, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka, no właśnie na orkiszowe mam super przepis, ale już mamy ich dość :D

    Co do siniaków. Na półleżąco miałam, nie jakieś ogromne, ale jednak. Teraz robię w pozycji siedzącej i tylko małe punkciki w miejscu wkłucia widać :)

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    02.2016r. Leon Kameleon 🦎♥️
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    24.02.2024r. ⏸️🥹
    26.02 - beta 52,2. Progesteron 27,5. TSH - 2,02.
    28.02. 2024 r. - 💔
    11.04. 2024 r. - 💔
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 1168 1080

    Wysłany: 5 maja, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Życzę żeby szybko zleciały te dwa tygodnie 🤗

    Plemniki ninja mnie rozbawiły 🥹 U nas też by się takie przydały w tym cyklu 😂
    Dziękuję bardzo ❤️właśnie staram się was nadrobić 🥹
    Plemniki ninja 🥷 mam nadzieję że takie istnieją 😅

    Anka32 lubi tę wiadomość

    👩🏻 33l 🧔🏻 35l

    🤵‍♂️👰‍♀️21.08.2020

    👶 11.2018

    👩 ➡️ Wit d3, kwasy omega-3,, kwas foliowy Naturell, b12 Naturell, Cynk , cholina, Wit C health labs, Resweratrol, NAC, magnez, probiotyk Health Labs
    🧑 ➡️ wit d3, kwasy omega-3, selen, konezym q10, inozytol, kompleks wit b, cynk, wit C health labs, NAC.

    Starania o drugie 👶
    od: 04.23

    13.07.2023 ⏸️

    17.08.23- poronienie , puste jajo płodowe


    MTHFR_1298A- hetero
    PAI-1 4G hetero

    Neoparin, acard75

    MUCHA- negatywna 25.03.24
    Morfoligia 8%
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 3053 3249

    Wysłany: 5 maja, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska000 wrote:
    Frutellka, no właśnie na orkiszowe mam super przepis, ale już mamy ich dość :D

    Co do siniaków. Na półleżąco miałam, nie jakieś ogromne, ale jednak. Teraz robię w pozycji siedzącej i tylko małe punkciki w miejscu wkłucia widać :)

    Korzystam z ebook dietetyka hormonalna przeciwzapalne pieczywo - robię twarogowe, żytnie przeróżne... Chociaż ja to wolę jednak chleby;)

    goska000 lubi tę wiadomość

    Starania, a raczej walka o pierwszego maluszka.

    ♀️rocznik '92 - niedrożny lewy jajowód, ogniska endometrialne
    ♂️ rocznik '90

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”
  • blador2 Autorytet
    Postów: 3841 7072

    Wysłany: 5 maja, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia nie odbieraj tego tak bardzo personalnie, nikt nie napisał, że piszesz tylko o ciąży i nie odnosisz się do nikogo. W moim odczuciu, może mylmym, ostatnio dużo więcej pisały ciężarówki więc normalne, że były to tematy ciążowe. Może przez to staraczkom ciężko było się wbić, wolały na chwilę ucichnąć. Doskonale wiemy jaka to trudna i bolesna droga, nie możemy o tym zapominać, a jednocześnie mamy prawo cieszyć się z miejsca, w ktorym.jesteśmy.

    Anka32, Alysa lubią tę wiadomość

    👩 35 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    👶2015
    💔 12/2023
    ⏸️ 06.01🩷06.02 CUD
    preg.png
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 3318 6513

    Wysłany: 5 maja, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za rady odnośnie zastrzyków 😘

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    🔜 29.05 kolejna wizyta

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7460 7652

    Wysłany: 5 maja, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia ja robiłam kiedyś chlebek twarogowy, można też uformować w bułki. No pycha. Tylko to taki chleb/ nie chleb bez mąki. Twaróg, jajka i płatki owsiane. Jest przepis na Cookidoo. Bardzo nie lubię chleba z lodówki, ale tu to nie przeszkadza i jest bardzo syty.

    goska000 lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 metformina 1500, acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • aszin Autorytet
    Postów: 3794 8241

    Wysłany: 5 maja, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz się pochwalę, że samolot w tą i z powrotem + pokój ze śniadaniem na 3 dni i transfer z lotniska wyniósł nas po 700 zł 😁 taniej niż polskie morze 😅

    Nomeolvides, Butterfly23, blador2, goska000, klaudia_23, PoczątkującaPisarka, Muuu., Cerva, siesiepy, Pusshka, Paula9463, Małgosiagosia, Liyss🧚🏻, Edithka, ezra, Anka32, Alysa, kasia97 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️’93 🧔🏻‍♂️’88
    🚩Hashimoto
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔

    💉Neoparin+💊 Acard150
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1134 2799

    Wysłany: 5 maja, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    To teraz się pochwalę, że samolot w tą i z powrotem + pokój ze śniadaniem na 3 dni i transfer z lotniska wyniósł nas po 700 zł 😁 taniej niż polskie morze 😅

    Omg ale czad! Podzielisz się potem miejscówką?

    aszin lubi tę wiadomość

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49
    🍀 24.04 beta 199
    🍀 26.04 beta 608
    🍀 02.05 beta 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy 🥺
    🍀 15.05 Mamy dwa serduszka ♥️♥️


    🔜 15.05 wizyta

    💊Euthyrox 100, Glucophage XR 2000, acard

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7460 7652

    Wysłany: 5 maja, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    To teraz się pochwalę, że samolot w tą i z powrotem + pokój ze śniadaniem na 3 dni i transfer z lotniska wyniósł nas po 700 zł 😁 taniej niż polskie morze 😅
    Co Ty 😮 no mega! Na jakiej stronie Wam się udało znaleźć takie loty?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja, 20:42

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 metformina 1500, acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • aszin Autorytet
    Postów: 3794 8241

    Wysłany: 5 maja, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    Omg ale czad! Podzielisz się potem miejscówką?
    Jak będzie godna polecenia, to pewnie 😇

    👱🏻‍♀️’93 🧔🏻‍♂️’88
    🚩Hashimoto
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔

    💉Neoparin+💊 Acard150
  • aszin Autorytet
    Postów: 3794 8241

    Wysłany: 5 maja, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Co Ty 😮 no mega! Na jakiej stronie Wam się udało znaleźć takie loty?
    Ryanair :) sam lot w dwie strony 250 zł

    Butterfly23, siesiepy lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️’93 🧔🏻‍♂️’88
    🚩Hashimoto
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔

    💉Neoparin+💊 Acard150
  • goska000 Autorytet
    Postów: 5284 9239

    Wysłany: 5 maja, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    To teraz się pochwalę, że samolot w tą i z powrotem + pokój ze śniadaniem na 3 dni i transfer z lotniska wyniósł nas po 700 zł 😁 taniej niż polskie morze 😅

    Jak za darmo :)!

    02.2016r. Leon Kameleon 🦎♥️
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    24.02.2024r. ⏸️🥹
    26.02 - beta 52,2. Progesteron 27,5. TSH - 2,02.
    28.02. 2024 r. - 💔
    11.04. 2024 r. - 💔
‹‹ 2424 2425 2426 2427 2428 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ