X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5335 9920

    Wysłany: 21 maja, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    Hej dziewczyny. Chciałam tylko dać znać że żyje, wróciłam do pracy po l4, przyjechałam na dwa dni do biura i ostro dostałam w kość. Moje okruszki coraz bardziej dają o sobie znać, więc w pracy musiałam wczoraj powiedzieć. Od poniedziałku idę na 2 tyg urlopu i zobaczymy co dalej. Przepraszam ale nie odniosę się do Was wszystkich :(

    Jesli potrzebujesz to odpoczywaj, bejbiki najważniejsze 🥹

    Motylku ja kocham botwinkę 😁 cały rok na nią czekam

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    01.10 gwiazdeczka waży 1140g ♥️
    🔜 29.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2151

    Wysłany: 21 maja, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, że moje buraczki jeszcze są małe i nie nadają się na botwinkę 😔
    Też uwielbiam botwinkę 🤤🤤🤤 mam jeszcze szczaw zachomikowany więc chyba wieczorkiem zrobię szczawiową zupkę bo mąż jest zwolennikiem i obiad na jutro będzie z głowy 😂😂😂😂

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 21 maja, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie, taką mam przez Was ochotę na pomidorówkę, że jutro będzie i pomidorówa🤭

    Nome nie ma się co męczyć, nikt Ci pomnika nie wystastawi, a Twoje poświęcenie w ciąży i tak przekreśli macierzyński🤷‍♀️ a na dodatek masz dwa bejbiki więc może być Ci ciężej. Swoją drogą ciekawa jestem jak wyglądają ruchy przy bliźniakach🤔

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2867 2128

    Wysłany: 21 maja, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🍀Pipi, wyjazd w kraju czy za granicę? Oby szybko zleciało.
    🍀 Nome, masz już jakiś plan kiedy na L4? Czy będziesz próbowała zostać jak najdłużej?

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, Gosia, Edithka, Początkująca Pisarka dziękuję.

    Edithka chciałbym na ile czas mi pozwoli :)

    goska000, Paula9463, Pusshka lubią tę wiadomość

  • Bulbasek Autorytet
    Postów: 1025 1641

    Wysłany: 21 maja, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września, 12:30

    Paula9463, Alysa, Butterfly23, Królikkicek, Liyss🧚🏻, Muuu., Pusshka, ezra, PoczątkującaPisarka lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze bobo
    👩30l.
    2017 laparotomia, usunięty potworniak ze znaczna częścią prawego jajnika
    PCOS
    🧔30l.

    🔜
    Laparoskopia
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2401 4629

    Wysłany: 21 maja, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a gdzie wy robilyscie/robicie ten wymaz MUCHa? I jaki to koszt? Zaczelam sie zastanawiac czy nie zrobic sobie tego ze wzgledu na ta moja szyjke, bo w szpitalu robili tylko na tlenowe.
    Chociaz sama nie wiem czy jest sens to robic. Jesli by mi cos wyszlo to co bym ginowi powiedziala, ze niby czemu te badania zrobilam skoro mi nie zlecil 😅

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4980 6242

    Wysłany: 21 maja, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_23 wrote:
    Dziewczyny, a gdzie wy robilyscie/robicie ten wymaz MUCHa? I jaki to koszt? Zaczelam sie zastanawiac czy nie zrobic sobie tego ze wzgledu na ta moja szyjke, bo w szpitalu robili tylko na tlenowe.
    Chociaz sama nie wiem czy jest sens to robic. Jesli by mi cos wyszlo to co bym ginowi powiedziala, ze niby czemu te badania zrobilam skoro mi nie zlecil 😅

    W Diagnostyce z punktami położnych; chociaż w Twoim przypadku nie widzę sensu bo raczej lekarz nie będzie Cię faszerował antybiotykiem nawet jeśli coś wyjdzie.

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    2.10 - wizyta, 2 pęcherzyki ciążowe, jedno ❤️
    16.10 - wizyta

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2401 4629

    Wysłany: 21 maja, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    W Diagnostyce z punktami położnych; chociaż w Twoim przypadku nie widzę sensu bo raczej lekarz nie będzie Cię faszerował antybiotykiem nawet jeśli coś wyjdzie.

    Dzieki Frutellka za odpowiedz :) w takim razie odpuszczam :)

    Frutellka lubi tę wiadomość

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • Bulbasek Autorytet
    Postów: 1025 1641

    Wysłany: 21 maja, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam w klinice, koszt 400 zł, ostatnio czekałam 2 dni na wynik także mega szybko, a mówili mi że ok 2 tygodnie. W medicover się kiedyś pytałam to ok 500zl było. Wiem że dziewczyny w diagnostyce też robią, ale nie w każdym punkcie jest położna. Najlepiej podpytaj w czwartek lekarza na wizycie to w razie co też pewnie powinien pobrać wymaz.

    klaudia_23 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze bobo
    👩30l.
    2017 laparotomia, usunięty potworniak ze znaczna częścią prawego jajnika
    PCOS
    🧔30l.

    🔜
    Laparoskopia
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2867 2128

    Wysłany: 21 maja, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulbasek wrote:
    Dziewczyny zadzwoniłam do firmy w której byłam na rozmowie a to jest tylko jedna na której mi zależy i muszę czekać jeszcze do końca tygodnia na odzew, ale póki co usłyszałam że jestem top kandydatką wiec tak naprawdę to jest kwestia tylko czy szef firmy się zgodzi na otwarcie stanowiska czy nie. Jak to nie pyknie to chyba upadek zaboli. I nie mam jeszcze wyników wymazow MUCH. Czemu to tyle trwać wszystko musi, jakas niecierpliwa się ostatnio zrobiłam. Ale chyba pomału wracam do żywych. Klepnęłam prom do Szwecji na Boże Ciało dzisiaj i jedziemy na małą wycieczkę.
    To robią rekrutację, a nie wiedzą jeszcze czy stanowisko się utworzy? 🤦🏼‍♀️ Trzymam kciuki, żeby pykło. To tylko 3 dni czekania. 🤞🏻 Fajny pomysł z tą Szwecją, zazdroszczę że macie blisko na prom.

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9446 10015

    Wysłany: 21 maja, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Bulbasek dziś czekam na telefon od naszego doktorka, a w czwartek mam teleporadę z ginem z luxmedu żeby mi wystawił skierowanie na usg piersi. Trzymam kciuki żeby pykło z tą pracą ✊🏻 a wycieczki ciutkę zazdroszczę 🥰

    Matko Bosko jak ja się najadłam 🤰🏼o tak wyglądam po zjedzeniu obiadu. A w piekarniku ciacho się już piecze 😁

  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2867 2128

    Wysłany: 21 maja, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno nie sprawdzałam naszych statystyk, więc sobie przeliczyłam i na ten moment 41% ma już dzidziusia/e w brzuchu. Byle tak dalej. 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    Butterfly23, blador2, Bulbasek, klaudia_23, Nomeolvides, Lola93, Liyss🧚🏻, Muuu., Edithka, Paula9463, bonassola, Pusshka, Effiii, ezra, PoczątkującaPisarka lubią tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2867 2128

    Wysłany: 21 maja, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Matko Bosko jak ja się najadłam 🤰🏼o tak wyglądam po zjedzeniu obiadu. A w piekarniku ciacho się już piecze 😁
    Jak czytam jakie pyszności robisz to bym nawet mogła wyglądać jak wieloryb, grzechu warte. 😁 Wstaw nam zdjęcie tego ciasta please. 😅

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9446 10015

    Wysłany: 21 maja, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    Jak czytam jakie pyszności robisz to bym nawet mogła wyglądać jak wieloryb, grzechu warte. 😁 Wstaw nam zdjęcie tego ciasta please. 😅
    Wstawię, o ile wyjdzie 😁 robię ciasto ucierane z owocami i trochę poeksperymentowałam, bo robię na mące orkiszowej i zamiast mleka dodałam napój migdałowy.

    Małgosiagosia, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

  • Bulbasek Autorytet
    Postów: 1025 1641

    Wysłany: 21 maja, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    To robią rekrutację, a nie wiedzą jeszcze czy stanowisko się utworzy? 🤦🏼‍♀️ Trzymam kciuki, żeby pykło. To tylko 3 dni czekania. 🤞🏻 Fajny pomysł z tą Szwecją, zazdroszczę że macie blisko na prom.

    No właśnie tu trochę nie było rekrutacji, stąd takie zamieszanie😊 ja się sama tam wcisnęłam bo wiedziałam że mają dużo pracy i tak naprawdę ja swoją aplikacja ruszyłam rekrutację, a to trochę i tak współpraca ma być jak już a nie praca etatowa

    Małgosiagosia, Edithka lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze bobo
    👩30l.
    2017 laparotomia, usunięty potworniak ze znaczna częścią prawego jajnika
    PCOS
    🧔30l.

    🔜
    Laparoskopia
  • Bulbasek Autorytet
    Postów: 1025 1641

    Wysłany: 21 maja, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    🌿Bulbasek dziś czekam na telefon od naszego doktorka, a w czwartek mam teleporadę z ginem z luxmedu żeby mi wystawił skierowanie na usg piersi. Trzymam kciuki żeby pykło z tą pracą ✊🏻 a wycieczki ciutkę zazdroszczę 🥰

    Matko Bosko jak ja się najadłam 🤰🏼o tak wyglądam po zjedzeniu obiadu. A w piekarniku ciacho się już piecze 😁

    Ojojoj no to możesz poczekać jeszcze trochę na ten telefon z nim to ciężko z kontaktem jednak jest🤣

    Starania o pierwsze bobo
    👩30l.
    2017 laparotomia, usunięty potworniak ze znaczna częścią prawego jajnika
    PCOS
    🧔30l.

    🔜
    Laparoskopia
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2867 2128

    Wysłany: 21 maja, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulbasek wrote:
    No właśnie tu trochę nie było rekrutacji, stąd takie zamieszanie😊 ja się sama tam wcisnęłam bo wiedziałam że mają dużo pracy i tak naprawdę ja swoją aplikacja ruszyłam rekrutację, a to trochę i tak współpraca ma być jak już a nie praca etatowa
    Aa w ten sposób, no to daj znać co zdecydują. 😊

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2401 4629

    Wysłany: 21 maja, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Wstawię, o ile wyjdzie 😁 robię ciasto ucierane z owocami i trochę poeksperymentowałam, bo robię na mące orkiszowej i zamiast mleka dodałam napój migdałowy.

    Omg ale bym zjadla takie ciacho 😁 U mnie wlasnie wjechal mcdonald 😅 R robil dzis rybe, ale taka z duza iloscia osci, a ja nienawidze sie babrac, wiec stwierdzilam, ze sobie cos zamowie 😁
    Jutro po pracy mama ma mnie odwiedzic i przywiezc swieze truskaweczki 😋

    Butterfly23, Bulbasek, Liyss🧚🏻, Paula9463 lubią tę wiadomość

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9446 10015

    Wysłany: 21 maja, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulbasek wrote:
    Ojojoj no to możesz poczekać jeszcze trochę na ten telefon z nim to ciężko z kontaktem jednak jest🤣
    W sensie, że nie mam co liczyć, że dziś zadzwoni? 🫣

‹‹ 2597 2598 2599 2600 2601 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ