X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Mnie bardzo zdziwiło jak napisała nicki dwóch dziewczyn, które nas tu atakowały. W tym blob, której od dawna nie widać na forum.

    hmm ja tylko powtórzyłam za Blador

    Alysa lubi tę wiadomość

  • karola_b Autorytet
    Postów: 1768 3248

    Wysłany: 23 maja, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Anka a coś się z psinką dzieje? Oczywiście kciuki zaciskam ✊

    👩 30l.
    👦 38l.
    👶 2l.

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb

    30.12.2023 ⏸️
    preg.png
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4367 6657

    Wysłany: 23 maja, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Pamiętam jak po cb napisałaś mi, że w 2024 mi taki zrobisz🥹

    Czy Gosia się dzisiaj odzywała?🤔
    I widzisz, słowa dotrzymam 😘

    Muuu zrobię Ci w takim razie kiedy tylko będziesz chciała 😉

    Aszin trzymam kciuki żeby wejście w 2025 było właśnie robieniem dla każdej Winiary która w tym roku nie rodzi😘
    Bo skarpetki dziergam w każdej wolnej chwili

    aszin, blador2, Muuu., Butterfly23 lubią tę wiadomość

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Mam nadzieję, że niedługo bo cierpliwością to ja nie grzeszę 🤣


    Dziewczyny, proszę o kciuki. Na 15 idziemy z Mią do weterynarza 😂
    to teraz ja trzymam kciuki :)

    Anka32 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_b wrote:
    @Anka a coś się z psinką dzieje? Oczywiście kciuki zaciskam ✊

    Złapała kleszcze których nie da sobie wyjąć bo ucieka z piskiem. Potem wraca z piskiem żeby ją głaskać więc znowu próbujemy wyciągać i znowu ucieka a potem znowu wraca na głaski 🤣🤣

    Poza tym chcemy ją zaszczepić przeciw wściekliźnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    to teraz ja trzymam kciuki :)

    Dziękuję :)

    Mystic_Rose lubi tę wiadomość

  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 23 maja, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również jak Motyl proszę o wpisanie na listę bez terminu realizacji i jeszcze na listę papuci od Bodzenki ;)


    Anka są kciuki ✊✊ czy coś się dzieje czy kontrola ? My byliśmy tydzień temu i lekarz potwierdził że Nasz psiak nic już nie widzi, za każdym razem jak na nią patrzę to ryczeć mi się chce, moje bidulka 😭https://zapodaj.net/plik-aVRUpt6BPi
    Edit. Doczytałam, nasz pod żadnym pozorem nie da sobie obciąć pazurów... No komedia, pies 3 kg a takie dramaty się odgrywają że szok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja, 13:09

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    metkamniedrapie_87 wrote:
    Hej hej!

    @Klaudia super brzusio! Ja mam balon 🤭🤣



    Podczytuję Twoje odpowiedzi i nie dziwię się, że dziewczyny podejrzewały Cię o trollowanie czy podszywanie się pod kogoś kto odszedł stąd w złej sławie. Bardzo dziwnie piszesz, takie mam odczucie, że trochę na siłę szukasz dziury w całym… co do wrzucenia zdjęcia testu - napisałaś już kilka razy, że nie jesteś pewna, że słabo widać - to zupełnie normalnie, że po takiej wiadomości ktoś pisze „to pokaż”. Dziewczyny tu mają ogromne doświadczenie w temacie starań i czasem stety/niestety wiele wysikanych testów: pozytywnych, negatywnych i oszukańczych. Nie wynika to z wścibstwa tylko z chęci niesienia pomocy. Ja zaszłam w ciąże w cyklu w którym progesteron 7dpo wołał o pomstę do nieba i przekreśliłam to na straty, a kreska 10/11dpo była dla mnie wątpliwa - dziewczyny odrazu powiedziały, że to nie wątpliwa kreska tylko pozytyw, godzinę po teście byłam już w laboratorium, BETA potwierdziła ciążę… prog nie był zadowalający i tu dziewczyny na forum poratowały mnie luteiną, po 48h przyrost i bety i proga uspokoił mnie, że ciąża się rozwija. Dodam tylko, że nie jestem wieloletnią staraczką i zaszłam w ciążę w 1 cyklu w którym z partnerem wbiliśmy się w owulację (z racji jego wyjazdowej pracy, nie było to proste).

    Takich historii jest tu multum i każda z nas tutaj, czy podchodząc ze spokojem, czy nie - jak tylko na teście zobaczyła cień kreski robiła wszystko by starać się to potwierdzić lub nie, stąd Twoje zachowanie jednak lekko tutaj dziwi 🤷🏽‍♀️.

    moje zachowanie mogło się wydać dziwne, ale przemyślałam i czekam na wynik bety

    Anka32, metkamniedrapie_87 lubią tę wiadomość

  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1919

    Wysłany: 23 maja, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula9463 wrote:
    Kasiajasia90 w test DNA ? Tam najdroższy pakiet po poronieniu jest właśnie z płcią.

    Blador ja jak oddałam do badań to po tygodniu było już wszystko, mam nadizjee że nie będą musieli tyle czekać, płeć była po 5 dniach.

    Królikkicek ja w szpitalu ale nic mi nie pomogli i oddałam do badań po tygodniu, sama musiałam załatwiać kuriera i wszystkie dokumenty. Moja koleżanka oddawała od razu ale też musiała sama wszystko załatwić

    Mystic_Rose decyzją należy do Ciebie gdzie będziesz, jeszcze nie masz potwierdzonej ciąży więc dziewczyny tam też będą się dziwiły że beta nie zrobiona a wchodzisz na wątek ciążowy 😊

    Szczerze to nie wiem. Pewno tak.
    Nigdy się tym nie interesowałam.

    Ann1997, Paula9463 lubią tę wiadomość

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1919

    Wysłany: 23 maja, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka ✊️✊️✊️

    No i lunęło u nas.


    Maz wrócił. Przywiózł burze i deszcz i jeszcze wyłaczyli prąd

    Anka32 lubi tę wiadomość

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • karola_b Autorytet
    Postów: 1768 3248

    Wysłany: 23 maja, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Anka oby się udało wyciągnąć te kleszcze bez zbędnych ceregieli 😁
    @Effiii szkoda mi Twojej psinki, słodziak z niej. Można jeszcze coś z tym zrobić, czy jakie jest dalsze postępowanie?

    Anka32 lubi tę wiadomość

    👩 30l.
    👦 38l.
    👶 2l.

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb

    30.12.2023 ⏸️
    preg.png
  • Pusshka Autorytet
    Postów: 4691 9783

    Wysłany: 23 maja, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    To ja chce taki w 2025 razem z Motylkiem i reszta staraczek 🥹😁
    O to, to!
    Alysa cudowności tworzysz ❤️

    🍷Mystic_Rose, trzymam kciuki za betę ✊️

    🍷Klaudia, mocne kciuki! Pięknie wyglądasz 😍
    Ja też się zawsze zachwycam ciążowymi brzuszkami w obcisłych sukienkach!

    🍷Anka ✊️

    Anka32, Mystic_Rose, klaudia_23 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 10/2022

    ❌️ endometrioza
    🍍IVF: 22.05 punkcja. Pobrano 20 🥚, dojrzałych 15, zapłodniono 11.
    Mamy 6: ❄️❄️❄️4BA, ❄️❄️❄️3BB
    24.06 transfer 4BA 🍀
    7 dpt beta 79,7 mIU/ml ❤️, 9 dpt 212 mIU/ml , 11 dpt 584 mIU/ml, 15 dpt 3948 mIU/ml
    19.07 wizyta 25 dpt: 0,58 cm zarodka z serduszkiem ❤️
    26.08 prenatalne: bobo ma 5,88 cm

    preg.png
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2659 4770

    Wysłany: 23 maja, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Ja również jak Motyl proszę o wpisanie na listę bez terminu realizacji i jeszcze na listę papuci od Bodzenki ;)


    Anka są kciuki ✊✊ czy coś się dzieje czy kontrola ? My byliśmy tydzień temu i lekarz potwierdził że Nasz psiak nic już nie widzi, za każdym razem jak na nią patrzę to ryczeć mi się chce, moje bidulka 😭https://zapodaj.net/plik-aVRUpt6BPi
    Edit. Doczytałam, nasz pod żadnym pozorem nie da sobie obciąć pazurów... No komedia, pies 3 kg a takie dramaty się odgrywają że szok.

    O jeju, ile ma lat? ♥️

    🌿Anka kciuki za powodzenie misji weterynarz. 😅

    🌿Alysa ja też kocyków na razie mam, ale czuję, że mogę domówić na jesień. 😃 Wrzucałaś chyba kiedyś swojego Instagrama i gdzieś mi się zagubił. 😓

    Myszkaaa20, Anka32 lubią tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 23 maja, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam po szkole, odebrałam laktator wygląda ślicznie 😅 o ile takie coś może być śliczne 😁 kupiłam winogrona i truskawki mam nadzieję że będą słodziutkie 😋

    Kasiajasia strasznie mi przykro 🥺😔

    Klaudia kciuki ✊✊✊

    Anka ✊✊✊

    Alysa no przecież! Ja już dawno chciałam ale właśnie nie miałaś czasu ☺️ Więc proszę o wpisanie na listę ! 🩵

    Anka32, Alysa, Butterfly23, klaudia_23 lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 23 maja, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka ja polecam obrożę z bayera przeciwko kleszczom, nasza przez 5 czy 6 lat miała co sezon nową i nie miała kleszcza, a zdjętą miała tylko raz, na działce u teściowej jak co chwilę szła do jeziora i tego dnia złapała. Jak była szczeniakiem to wpiął jej się w pipkę😱 kciuki za Mię, ale nic jej się nie dzieje? Oby nie były zarażone

    Effiii a to staruszka?

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4367 6657

    Wysłany: 23 maja, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrzucę na fb znowu link😉

    Myszka jak chcesz przed rozpakowaniem to chyba musimy zacząć ustalać 😉

    Myszkaaa20, Cerva lubią tę wiadomość

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 23 maja, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wzroku mojego psiaka to ma zaćmę, która da się usunąć, ale to nie ona jest winna. Ma zbyt cienka rogówkę i tego się już nie da operować. Ma 9 lat. Czasami się w domu zgubi, ale my o tym że ona traci wzrok wiedzieliśmy od dwóch lat i od tamtej pory mamy ta sama trasę na spacer i w domu nic nie zmieniamy żeby było jej łatwiej.


    Myszka oby były słodkie, dawaj fotę sprzętu to ocenimy czy uroczy 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja, 13:21

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 23 maja, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii🥹 jakie to słodkie

    Cerva lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9440 10006

    Wysłany: 23 maja, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Ja również jak Motyl proszę o wpisanie na listę bez terminu realizacji i jeszcze na listę papuci od Bodzenki ;)


    Anka są kciuki ✊✊ czy coś się dzieje czy kontrola ? My byliśmy tydzień temu i lekarz potwierdził że Nasz psiak nic już nie widzi, za każdym razem jak na nią patrzę to ryczeć mi się chce, moje bidulka 😭https://zapodaj.net/plik-aVRUpt6BPi
    Edit. Doczytałam, nasz pod żadnym pozorem nie da sobie obciąć pazurów... No komedia, pies 3 kg a takie dramaty się odgrywają że szok.
    Polubiłam za pierwszą część, a psiaka ściskam mocno 🥺 ja sobie nawet nie jestem w stanie wyobrazić mojej suni za kilka lat, jak też już będzie starszą panią 🥺

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    Cerva wrzucę na fb znowu link😉

    Myszka jak chcesz przed rozpakowaniem to chyba musimy zacząć ustalać 😉

    masz swjego fb gdzie wrzucasz zdjęcia swoich robótek? piękne te kocyki, pomyślałam, ze nawet dla starszaka byłyby fajne :)

‹‹ 2628 2629 2630 2631 2632 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ