X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek wrote:
    Mój w 26tc miał 1038g waga końcowa w 37tc 4380g 😂😂😂😘
    Kawał chłopa:D

    Alysa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula9463 wrote:
    Tutaj zawsze znajdziesz wsparcie, dobrze że zrobiłaś ta betę teraz tylko powtórzyć i cieszyć się przyrostem ✊️
    Od Ciebie bardzo czuję to wsparcie, dziękuję:)
    Przez inne forumowiczki, trochę się czuję pomijana, ale to pewnie dlatego, ze jestem tu od niedawna ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulbasek wrote:
    Dobra dziewczyny ja lecę śpiórkać do jutra😊
    Jutro mój wielki dzień, mam nadzieję że ten ziomek od pracy zadzwoni, przynajmniej się umówiliśmy na jutro😆 ale ostatnio jak się umawialiśmy na telefon to zadzwonił z 3 dniowym poślizgiem także różnie może być🤣 jak nie zadzwoni to postanowiłam zadzwonić do poprzedniego pracodawcy, jak się żegnałam to z każdej strony mówili że zawsze mogę wrócić, a tam warunki dupne więc ciągle braki kadrowe mają😊
    Trzymam kciuki

    Bulbasek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiajasia90 wrote:
    Dzień dobry 🙂jadę właśnie do pracy. Trzymajcie kciuki żebym dojechała tym razem bez przygod🤣
    No i rozmowa z szefem.


    Wczoraj moj starszy pierwszy do skoneczenkw 1,5 roku raz spał sam u babci. Alarmu nie było. Ale nawet jakby był to teściowa i tak by do nas pewnie nie zadzwoniła.
    Trzymam kciuki, żeby rozmowa poszła po twojej myśli

  • Pusshka Autorytet
    Postów: 4691 9783

    Wysłany: 24 maja, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🍷Bulbi, Effiii, dziękuję kochane, naprawdę dobrze się czuję, aż dziwne 🥰 Mogłabym dziś pracować na spokojnie, ale odpocznę sobie w domu przynajmniej.
    Wszyscy w kółko mi powtarzają "to teraz najgorsze czekanie do tego poniedziałku na infornacje", a my z mężem jakoś się nie denerwujemy 🤔

    🍷Bulbi, kciuki za sprawy zawodowe ✊️

    🍷Effiii, mam tylko darmową próbkę, ale zdjęcia innych przepisów też zachęcają 🤭
    Natalia Love Your Calories - Wege siła pełna smaku
    Małgosiagosia wrote:
    O tak, uwielbiam takie piątki. ❤️ Chociaż etap imprez też kiedyś miałam.
    Ja też, w wieku nastoletnim potrafiłam prawie że co tydzień imprezować 🙈 Ale niestety tym sposobem zagłuszałam pewne problemy... Na szczęście to już dawno za mną 💪

    🍷Cerva, omg tak! Też uwielbiam jak siedzę u kosmetyczki i rozmowa przebiega tylko ma temat tego na ile skracamy paznokcie, czy zostawiamy kształt i jaki kolor wybrałam 🤩

    🍷Kasiajasia ✊️ Daj znać po!

    Trzymam kciuki za wszystkie badania i wizyty ✊️

    blador2, Bulbasek, Cerva, Małgosiagosia lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 10/2022

    ❌️ endometrioza
    🍍IVF: 22.05 punkcja. Pobrano 20 🥚, dojrzałych 15, zapłodniono 11.
    Mamy 6: ❄️❄️❄️4BA, ❄️❄️❄️3BB
    24.06 transfer 4BA 🍀
    7 dpt beta 79,7 mIU/ml ❤️, 9 dpt 212 mIU/ml , 11 dpt 584 mIU/ml, 15 dpt 3948 mIU/ml
    19.07 wizyta 25 dpt: 0,58 cm zarodka z serduszkiem ❤️
    26.08 prenatalne: bobo ma 5,88 cm

    preg.png
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4367 6657

    Wysłany: 24 maja, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii o mamusiu, nie wpisałam Cie tu? Przepraszam. Na mojej osobistej liście jesteś 😘

    Effiii lubi tę wiadomość

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 24 maja, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ❤️ pięknego początku weekendu 💐
    Ja dobrze spałam, ale pogoda chyba się psuje, a chcieliśmy dzisiaj zrobić ognisko 🤔
    Wezmę się dzisiaj chyba za sprzątanie, żeby jutro mieć już spokój 🤔
    Mystic_Rose wrote:
    Po co oglądać coś co jest dla Ciebie niesmaczne, lepiej znaleźć coś co będzie wzbudzało pozytywne emocje, zwłaszcza w ciąży:)

    Hmm bo lubię obejrzeć coś o czym wszyscy mówią? Bo dziewczyny polecały, bo to tylko kilka odcinków, bo tak. Sama najlepiej wiem co mogę oglądać a czego nie 😉
    A i ja też jem np truskawki ze wzruszeniem jak Liyss bo pierwsze miesiące ciąży miałam zaostrzone AZS praktycznie po każdym jedzeniu więc jak teraz nic mi nie jest to jestem poprostu przeszczęśliwa.

    Butterfly23, Liyss🧚🏻, blador2, Bulbasek lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
  • aszin Autorytet
    Postów: 5298 11255

    Wysłany: 24 maja, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    🍀Motylku, czekamy na info po konsultacji!🤞🏻
    🍀Maj.a za monitoring 🤞🏻
    🍀 Bulbasek za rozmowę!🤞🏻

    🍀Klaudia, myślę że dobrze, że zrezygnowałaś z krzywej, oby kolejna noc była łaskawa 🫂

    A mi chyba pierwszy raz odkąd mierzę temperaturę, tak mocno spadła 😁 zawsze mam raczej wyższe wartości.

    Witam się już z kawka ☕️ zaczęłam kawę pić dość późno, bo chyba pod koniec studiów, a teraz nie wyobrażam sobie bez niej dnia 🫠

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja, 08:31

    klaudia_23, Butterfly23, Bulbasek lubią tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 24 maja, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin mam dokładnie tak samo, uwielbiam ten smak 😋 rok temu jak byłam kilka dni bez ekspresu bo coś się zepsuło to naprawdę było mi przykro 😅

    aszin lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
  • aszin Autorytet
    Postów: 5298 11255

    Wysłany: 24 maja, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaaa20 wrote:
    aszin mam dokładnie tak samo, uwielbiam ten smak 😋 rok temu jak byłam kilka dni bez ekspresu bo coś się zepsuło to naprawdę było mi przykro 😅
    A jaką kawę pijesz? Ja z ekspresu tylko czarna 😋 w kawiarni flat white lub cappuccino. 😁

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9440 10005

    Wysłany: 24 maja, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Widzę, że moje sny się udzielają 🤣 mi się dziś śniło, że wydarłam się na męża, ale tak fest, bo wyłączył mi telewizor, a leciał finał tańca z gwiazdami 🙈
    Proszę o pół kciuka za konsultacje i drugie pół żeby pan dr zadzwonił wcześniej niż 22 😁
    🌿Klaudia odpuść krzywą. Zrobisz w przyszłym tygodniu.

    Mystic_Rose Twoje wiadomości są dość niemiłe i opryskliwe.

    Miłego dnia dziewczynki ☀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja, 08:44

    aszin, klaudia_23, Myszkaaa20, Liyss🧚🏻, blador2, Megipta, Pusshka, Bulbasek, Lola93, siesiepy, PoczątkującaPisarka, Małgosiagosia, Paula9463 lubią tę wiadomość

  • aszin Autorytet
    Postów: 5298 11255

    Wysłany: 24 maja, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie pamiętam, kiedy ostatnio cokolwiek mi się śniło. A przynajmniej kompletnie nie pamiętam tych snów po przebudzeniu 🤪

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2401 4629

    Wysłany: 24 maja, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Aszin tez uwielbiam smak kawy 😁 a kofeina wogole mnie nie pobudza, ale pije wlasnie dla smaku. Ostatnio R kupil kawe bezkofeinowa do ekspresu i smak taki sam 😁

    aszin lubi tę wiadomość

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaaa20 wrote:
    Dzień dobry ❤️ pięknego początku weekendu 💐
    Ja dobrze spałam, ale pogoda chyba się psuje, a chcieliśmy dzisiaj zrobić ognisko 🤔
    Wezmę się dzisiaj chyba za sprzątanie, żeby jutro mieć już spokój 🤔



    Hmm bo lubię obejrzeć coś o czym wszyscy mówią? Bo dziewczyny polecały, bo to tylko kilka odcinków, bo tak. Sama najlepiej wiem co mogę oglądać a czego nie 😉
    A i ja też jem np truskawki ze wzruszeniem jak Liyss bo pierwsze miesiące ciąży miałam zaostrzone AZS praktycznie po każdym jedzeniu więc jak teraz nic mi nie jest to jestem poprostu przeszczęśliwa.
    No oczywiście, ze sama decydujesz :) nie miałam nic złego na myśli, chyba źle mnie odebrałaś, bo odpisałaś mi tak, jakbyś trochę chciała dokopać
    Aż się chce odpisac bo tak, bo srak :)

    A co do truskawek - mała rzecz, a cieszy :)

  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 24 maja, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    A jaką kawę pijesz? Ja z ekspresu tylko czarna 😋 w kawiarni flat white lub cappuccino. 😁

    Latte Macchiato to ostatnio moja miłość 😍😋 potem cappuccino i flat white, no muszę mieć mleczko 😁

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Dzień dobry!
    Widzę, że moje sny się udzielają 🤣 mi się dziś śniło, że wydarłam się na męża, ale tak fest, bo wyłączył mi telewizor, a leciał finał tańca z gwiazdami 🙈
    Proszę o pół kciuka za konsultacje i drugie pół żeby pan dr zadzwonił wcześniej niż 22 😁
    🌿Klaudia odpuść krzywą. Zrobisz w przyszłym tygodniu.

    Mystic_Rose Twoje wiadomości są dość niemiłe i opryskliwe.

    Miłego dnia dziewczynki ☀️
    Kciuki za konsultacje: )

    W którym miejscu są niemiłe i opryskliwe ? No może to srak ostatnie, ale to napisalam dopiero po twoim wpisie

  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 24 maja, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose może dlatego że te Twoje wiadomości były jak to napisała Motylek trochę niemiłe i opryskliwe ? 🤔
    Może poprostu lepiej nic nie odpowiadać zamiast odpowiadać takim tonem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja, 08:52

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9440 10005

    Wysłany: 24 maja, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    Kciuki za konsultacje: )

    W którym miejscu są niemiłe i opryskliwe ? No może to srak ostatnie, ale to napisalam dopiero po twoim wpisie
    Ogólnie. To co do Myszki napisałaś i do Liyss. Ton Twoich wypowiedzi jest taki jak napisałam wyżej. I Myszka również tak to odebrała.

    Myszkaaa20 lubi tę wiadomość

  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5333 9920

    Wysłany: 24 maja, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ☀️
    Miłego dnia! Piątek i perspektywa weekendu są super!

    Kciuki za potrzebujące ✊🏻

    Ja od wczoraj coś spadek formy mimo brania tabsów, dalej się łudzę, że kiedyś będzie lepiej 🥲

    Mi też się śniły pierdoły- że mąż mnie zdradził, wstałam i mówię mu o tym a on: to teraz będziesz cały dzień obrażona na mnie bo zrobiłem coś w śnie? 🤪

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    01.10 gwiazdeczka waży 1140g ♥️
    🔜 29.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 24 maja, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku kciuki, oby poszło po Twojej myśli✊️

    Klaudia do 28 tc się wyrobisz jeszcze, ale fajnie, że o tym napisałaś to będę to miała na uwadze. Bo strasznie się boję, ja i słodkie w tej ciąży się nie lubimy🤭

    Aszin, Klaudia, Myszka ja też kawoszka i w tygodniu min. 2, a w weekend 3 wlatywały, macchiato. A teraz tak mi strasznie śmierdzi i nie smakuje 😪

    Effiii czyli rozumiem, że czujesz się lepiej

    Megipta ale jaja, w moim śnie obydwie byłyśmy w ciąży :)

    Pusshka ja cały czas trzymam kciuki za to co się dzieje z 🪺

    Byłam na morfologii, może dzisiaj nie będzie się lało z tej ręki, zobaczymy. W nagrodę poszłam do piekarni po bułeczki i zjadłam pyszne śniadanie, kanapki z sałatą i jajkiem... no ok i majonezem🫣

    klaudia_23, Butterfly23, Myszkaaa20, karola_b, Cerva, Bulbasek, Megipta, siesiepy, PoczątkującaPisarka, Pusshka, Muuu. lubią tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
‹‹ 2641 2642 2643 2644 2645 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ