X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5844 11221

    Wysłany: 9 czerwca, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ccarolinaa wrote:
    Też uwielbiam dokumenty , lubię i o seryjnych zabójcach , o porwaniach itp ale ten o sekcie jest naprawdę ciekawy i mocno szokujący , jak można manipulować ludźmi to jest niepojęte .. także polecam :)

    To polecam "Bądźcie życzliwi", powinno Ci się spodobać, jeśli można to tak nazwać. 😅 Ostatnio czytałam też artykuł na wyborczej o sekcie tantrycznej w Polsce. 👀

    Ccarolinaa lubi tę wiadomość

    ♀️29
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔
    ◾9.2024 dalsze stymulacje

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ✅kariotyp ja
    🔜kariotyp męża, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 1821 1733

    Wysłany: 9 czerwca, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    To polecam "Bądźcie życzliwi", powinno Ci się spodobać, jeśli można to tak nazwać. 😅 Ostatnio czytałam też artykuł na wyborczej o sekcie tantrycznej w Polsce. 👀
    Zapisuje sobie do obejrzenia :) o matko sekta tantryczna ? To jakieś orgię pewnie tak są odstawiane 😅nic mnie już nie zdziwi …

    siesiepy lubi tę wiadomość

    👩🏻 34l 🧔🏻 36l

    🤵‍♂️👰‍♀️21.08.2020

    👶 11.2018

    Starania o drugie 👶
    od: 04.23

    👩 ➡️ Wit d3, kwasy omega-3,, kwas foliowy Naturell, b12 Naturell, , Resweratrol, NAC, Inosytol, wit.C sanprobi IBS, acard75
    🧑 ➡️ wit d3, kwasy omega-3, selen, konezym q10, inozytol, kompleks wit b, cynk, Inosytol, NAC, wit gr.B., wit.C

    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero

    ✅️ MUCHA- negatywna 25.03.24
    ✅️ Morfologia 8% 🧔🏻
    ✅️ Białko wolne s 78,2 %
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy - ujemny
    ✅️ Trombofilia wrodzona- ujemne
    ✅️Kariotyp - prawidłowy XX XY

    AMH-?
    Bandanie rozszerzone nasienia ?

    08.23- poronienie , puste jajo płodowe 💔
    12.23 cb 💔
    07.24 Aniołek 9+1 ( zatrzymany 6+3) 💔
    09.24 cb💔
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5844 11221

    Wysłany: 9 czerwca, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ccarolinaa wrote:
    Zapisuje sobie do obejrzenia :) o matko sekta tantryczna ? To jakieś orgię pewnie tak są odstawiane 😅nic mnie już nie zdziwi …
    Żeby tylko 😅 nie mam linka już, tak to bym podesłała screeny

    Ccarolinaa lubi tę wiadomość

    ♀️29
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔
    ◾9.2024 dalsze stymulacje

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ✅kariotyp ja
    🔜kariotyp męża, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 10 czerwca, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć 😘 witam się z pracy, dopiero wczoraj zaczął mi zołądek pracować ale niestety konieczność mnie zmusiła do powrotu 😁
    Będę Was nadrabiać w międzyczasie 😘
    Miłego dnia ;)

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Pusshka Autorytet
    Postów: 4662 9750

    Wysłany: 10 czerwca, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w poniedziałek! Ja właśnie na spacerku po świeżą bułkę na śniadanie, syntetyzuje witaminę D i wracam do domu popracować 😀
    Dziękuję za przepisy na bób, dziś będę działać

    🍷Carolina, mam zapisany ten dokument, chyba dziś odpalę właśnie podobnie jak siesiepy w przeczekaniu na drugą część Bridgertonów 🤩

    🍷Effiii, to się namęczyłaś 😥🫂

    Starania o pierwsze 👶 od 10/2022

    ❌️ endometrioza
    🍍IVF: 22.05 punkcja. Pobrano 20 🥚, dojrzałych 15, zapłodniono 11.
    Mamy 6: ❄️❄️❄️4BA, ❄️❄️❄️3BB
    24.06 transfer 4BA 🍀
    7 dpt beta 79,7 mIU/ml ❤️, 9 dpt 212 mIU/ml , 11 dpt 584 mIU/ml, 15 dpt 3948 mIU/ml
    19.07 wizyta 25 dpt: 0,58 cm zarodka z serduszkiem ❤️
    26.08 prenatalne: bobo ma 5,88 cm

    preg.png
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6711 11448

    Wysłany: 10 czerwca, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) Nie testowałam bo trochę zaspałam :/

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02. 2024 r. 💔
    11.04. 2024 r. 💔
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4365 6655

    Wysłany: 10 czerwca, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry😉 ja witam się z deszczowa pogoda i kaszlem. Ale temp 36.6 wzorowo 🤪

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 10 czerwca, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ❤️ pięknego tygodnia ☀️
    Ja przez weekend podczytywałam, nie miałam kompletnie siły, tak ciężko mi się oddycha, bo czuję że młody dociska mi przeponę/płuca nie mam pojęcia ale jest ciężko...za chwilę uciekam do przychodni ogarnąć szczepienie na krztusiec to moja pierwsza wizyta tam więc proszę o pół kciuka bo ja u rodzinnego nie byłam kilka lat 😅

    Mąż w domu, wczoraj znowu wróciła gorączka więc pewnie też czeka go wycieczka do lekarza...🤦‍♀️

    A ja czekam do przyszłego poniedziałku bo już chce podejrzeć bąbla, mąż na to moje zniecierpliwienie stwierdził tylko ale po co ? Skoro za chwilę będziesz go miała cały czas i jeszcze się napatrzysz...🙄

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9430 9998

    Wysłany: 10 czerwca, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry

    🌿Myszka co ten mąż 😯 on chodzi z Tobą na USG?

    Kciuki dla wszystkich co potrzebują ✊🏻
    Zdrówka dla chorowitków 🫂

    Miłego dnia ☀️

  • goska000 Autorytet
    Postów: 6711 11448

    Wysłany: 10 czerwca, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka, Mąż niezły aparat :P

    Alysa, ale humor chyba ok ;>

    Myszkaaa20 lubi tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02. 2024 r. 💔
    11.04. 2024 r. 💔
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4365 6655

    Wysłany: 10 czerwca, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Humor Gosia nawet ok, nie narzekam. ważne że choroba nie ogranicza 🔥 Nie liczę że coś się orzesz to wykluje w tym cyklu ale przynajmniej sobie człowiek w brodę nie pluje 🤪 no i oby małżyk mi się nie zaraził 🤪

    Bulbasku no my co do przerwy to jeszcze musimy to obmyśleć u policzyć. Jak już to u nas taka krótka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca, 08:27

    goska000 lubi tę wiadomość

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2389 4626

    Wysłany: 10 czerwca, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry, nie bylo mnie kilka dni, bo potrzebowalam odsapnac i ciezkie chwile za mna. W piatek wyszlam ze szpitala i od powrotu do domu do kolejnego ranka caly czas plakalam i nie moglam sie uspokoic. W sob pojechalismy z R do szkoly rodzenia, bo bylo o pielegnacji Bobaska i sporo ciekawych rzeczy sie dowiedzielismy. A pozniej pojechalismy prosto do Oskara. Ogolnie nasze dni kreca sie glownie wokol szpitala. W godz 13-18 sa odwiedziny, wiec wszystko organizujemy tak, zeby moc posiedziec z Oskim 3/4h. Mi juz troche lepiej psychicznie, nie placze az tak czesto, przyjelam tryb zadaniowy, bo sporo rzeczy jest do ogarniecia - zamowienie reszty wyprawki, popranie ubranek, poukladanie ich, sprawy urzedowe, zgloszenie w pracy, w ubezpieczalni, no i ogolnie posprzatanie i ogarniecie mieszkania na przyjscie Oskara. Sporo tez spie, bo sciaganie mleka co 2,5-3h jest meczace. Waga i brzuch leca jak szalone, wiec jak tak dalej pojdzie to schudne ponizej wagi sprzed ciazy.
    U Oskiego wszystko dobrze, tyje sobie powolutku, je z dnia na dzien coraz wiecej. Mial badania kradiologiczne, krew i mocz pobierane i wszystko okej. Wczoraj rozmawialismy z pediatra to mowila, ze jest bardzo z niego zadowolona, ze radzi sobie super. I wczoraj tez pierwszy raz go kangurowalam 🥰 co prawda trwalo to tylko z 10min, ale kazda minuta jest na wage zlota. Ja cieszylam sie jak glupia, a R plakal ze wzruszenia.

    Cerva, Bulbasek, Butterfly23, Myszkaaa20, Effiii, kasia97, Liyss🧚🏻, Muuu., Pusshka, Ccarolinaa, blador2, Nomeolvides, ezra, Małgosiagosia, siesiepy, bonassola, Paula9463, Edithka lubią tę wiadomość

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6711 11448

    Wysłany: 10 czerwca, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, czyli wszystko jest na dobrej drodze 💞

    klaudia_23 lubi tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02. 2024 r. 💔
    11.04. 2024 r. 💔
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2652 4765

    Wysłany: 10 czerwca, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!

    🌿Gosia Ty testujesz, ale naszą cierpliwość 😅

    🌿Klaudia super, że się odezwałaś. Jesteś mega dzielna i świetnie sobie radzicie. A Oski jak tak dalej pójdzie to pewnie lada moment wyjdzie do domku. 🥰

    Ja się zbieram zrobić ogólne moczu i morfologię. 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca, 08:34

    klaudia_23, goska000 lubią tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9430 9998

    Wysłany: 10 czerwca, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Klaudia musiałaś sobie tak popłakać, żeby te wszystkie emocje z Ciebie zeszły 🫂 kangurowanie to musi być coś pięknego 🥹 to jest tak silny chłopak, niedługo będziecie już w domu w komplecie. Nie mogę się doczekać aż opowiesz jak Dyzio na niego zareagował 😁 a jak z wagą u Oskarka?

    klaudia_23 lubi tę wiadomość

  • Bulbasek Autorytet
    Postów: 1025 1641

    Wysłany: 10 czerwca, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry😊

    Goska ehh a ja tu liczyłam na kreseczki od rana😊

    Effii, Alysa zdrówka dziewczyny😘

    Klaudia jesteście mega dzielni😊 dobrze że już w domku jesteś, po mału się wszystko poukłada, a nie się obrócisz to Oski już pewnie też do Was dołączy. A jak się czujesz po cc, jeszcze mocno ciągnie?

    klaudia_23, goska000 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze bobo
    👩30l.
    2017 laparotomia, usunięty potworniak ze znaczna częścią prawego jajnika
    PCOS
    🧔30l.

    🔜
    Laparoskopia
  • karola_b Autorytet
    Postów: 1768 3248

    Wysłany: 10 czerwca, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej lasencje!
    @ezra myślę cały czas o Tobie <3
    @Pusshka ja bób gotuję w osolonej wodzie, odcedzam, dodaję masełko, posiekany koperek i przeciśnięty przez praskę czosnek, dla mnie taki smakuje najlepiej 😉 Jak jest miękka skórka to wsuwam z nią 🤪
    @klaudia jak dla mnie jesteś super bohaterką! Waleczna, dzielna mama! I Oski to wojownik, możecie być z niego dumni 🥰 Cieszę się, że ładnie przybiera i wszystko z nim w porządku. Pozwól sobie na te wszystkie emocje, na płacz. Hormony robią swoje, to coś całkiem normalnego. Wierzę, że ten trudny czas szybko minie, Oskarek będzie już z Wami w domu i w pełni będziecie mogli cieszyć się sobą 😍

    klaudia_23, Pusshka, ezra lubią tę wiadomość

    👩 30l.
    👦 38l.
    👶 2l.

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb

    30.12.2023 ⏸️
    preg.png
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 10 czerwca, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    💋Motylku no jasne, że chodzi ale on taki jest, mnie to już nie dziwi 😅 przynajmniej nie mówi że jeszcze jest czas na wyprawkę, nie protestował jak zamawiałam wczoraj łóżeczko 😅

    💋Klaudia wszystko zmierza ku dobremu, ani się nie obejrzysz a będziecie razem w domku 🥹❤️

    Butterfly23, klaudia_23 lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 10 czerwca, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin wysyłam przytulasa, wiem jak pewne objawy potrafią namacic w głowie ;) mimo wyjazdu męża oby udało Wam się wstrzelić z zaskoczenia ✊

    Cerva Ty jestem mega hot mamita 🥰🥰

    Megi ale piekne foto, miłość kwitnie☺️

    Edithka dużo zdrówka 😉

    Sisiepy jak łokieć ? Mam nadzieję że nic poważnego 😨 Koń mega piękność ☺️

    Ezra wykazałaś się już nie raz mega siła i tym razem będzie podobnie, ale nadal namawiam Cię na wizytę u psychologa, żeby pomógł Ci się uporać z emocjami 🫂🫂

    Klaudia dużo przeszłaś ale jesteście coraz bliżej tego etapu że będziecie razem w domu 🫂🫂

    Blador mam pytanko, bo Ty chyba mocno obeznana jesteś w tych tematach . Czy jak miałam badania okresowe do 5, a następne robiłam 6 to jest mega wielki problem dla firmy / dla mnie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca, 08:50

    klaudia_23, ezra, Edithka lubią tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1919

    Wysłany: 10 czerwca, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ledwo ogarniam. W sobotę powrót. Wczoraj cały dzień na chrzcinach. Wróciliśmy wieczorem.
    Dziś do pracy,a po pracy muszę iść z Młodym na urodziny. Tez wrócę wieczorem...
    A jeszcze muszę w tym tygodniu zrobić badania m.in krzywa cukrową.


    Ezra mogę się jedynie domyślać jakie to ciężkie dla Ciebie. Wierzę ogromnie ,że to nic poważnego.🫂🫂

    Aszin 🫂 za biel

    Edithka 🫂🫂 i zdrówka dla Mlodego.

    Klaudia wiadomo,że ten Mały Wojownik super walczy i jak najszybciej chce wyjść do domu 🙂

    klaudia_23, ezra, Edithka lubią tę wiadomość

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
‹‹ 2810 2811 2812 2813 2814 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ