X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9408 9989

    Wysłany: 24 czerwca, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zgłaszajcie te chińskie wątki 🫣

    🌿Puszinko 🥹wszystkie kciuki na pokład! Wrócisz dziś z małym Puszątkiem do domu 🥹
    ✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻🍀🍀🍀🍀

    🌿Blador wszystko będzie dobrze 😘mam nadzieję, że dzisiejsza wizyta Cię uspokoi ✊🏻

    Pusshka lubi tę wiadomość

  • kasia97 Autorytet
    Postów: 699 994

    Wysłany: 24 czerwca, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka kciuki 🍀🍀

    Pusshka lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 26 / 7 cs ✨
    💊 Omega 3, wit B6 i B12, C, D, E, kwas foliowy, inozytol, olej z wiesiołka, magnez, cynk, jod

    🙎‍♂️ 30
  • Viii Autorytet
    Postów: 1877 2997

    Wysłany: 24 czerwca, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Pushinka 🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞

    Pusshka lubi tę wiadomość

    34l.
    2015 👦
    2018 👦
    2020 💔

    IO, tężyczka

    ➡️Folik
    ➡️Solcidiol 500
    ➡️ADEK
    ➡️Magnez B6 forte
    ➡️Sanprobi Super Formuła
    ➡️Siofor 500
    ➡️Pregna DHA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje Kochane ❤️

    Podjęliśmy z mężem wczoraj trudną decyzję o przerwaniu dalszych starań o drugie dziecko. Mąż powiedział, że boi się o nasze małżeństwo gdy nie powiedzie się plan który przedstawili nam w klinice i dało mi to do myślenia.

    Porozmawialiśmy na spokojnie. Gdy zapytał mnie wprost czy jestem gotowa na to wszystko o czym mowiła nam kobietka w klinice nie potrafiłam jednoznacznie powiedzieć tak. Doszłam do wniosku, że nie mam ochoty badać ponownie amh po ostatnim kiepskim wyniku, robić reszty badać, jeździć na te wszystkie monitoringi. Podejrzewam, że zwłaszcza z tym ostatnim przez mój różny grafik mógłby być problem i już czuję przerażenie na samą myśl.

    Wczoraj cudowna osoba napisała mi, że "Nawet w trojke jestescie cudowna pelnowartosciowa rodziną ❤️".
    Gdzieś w tych staraniach o drugie dziecko trochę zapomnieliśmy, że przecież mając Helenę mamy już i tak ogromne szczęście którego niestety nie wszyscy doświadczają 🥹

    Właściwie nie wiem kiedy częściowo wyszliśmy z naszej strefy komfortu która oznaczała tylko naturalne starania bo takie były nasze ustalenia gdy w ogóle zaczynaliśmy ale na tym poprzestaniemy.
    No cóż, widocznie jesteśmy mało elastyczni ale mamy już swoje lata 😂😂

    Czasami padają tu słowa od którejś z Was, że gdybyście mogły to oddałybyście swoje miejsce w kolejce po dziecko. Więc ja dzisiaj mogę napisać tak samo 🥹

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9408 9989

    Wysłany: 24 czerwca, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Aniu, najważniejsze, żebyście wszystko co robicie robili w zgodzie ze sobą i żebyście się ze sobą zgadzali.
    A prawda jest taka, że jeżeli jest wam dane drugie dziecko, to będziecie je mieli ❤️

    Anka32 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    🌿Aniu, najważniejsze, żebyście wszystko co robicie robili w zgodzie ze sobą i żebyście się ze sobą zgadzali.
    A prawda jest taka, że jeżeli jest wam dane drugie dziecko, to będziecie je mieli ❤️

    🥹❤️🫶🏻

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 24 czerwca, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    💋Anka 🥹🥹🥹 najważniejsze to robić wszystko zgodnie ze sobą, macie już swoje szczęście, Helenite a to naprawdę dużo ❤️ mam nadzieję że ta decyzja dobrze na Was wpłynie 💜

    Anka32 lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaaa20 wrote:
    💋Anka 🥹🥹🥹 najważniejsze to robić wszystko zgodnie ze sobą, macie już swoje szczęście, Helenite a to naprawdę dużo ❤️ mam nadzieję że ta decyzja dobrze na Was wpłynie 💜

    Na pewno lepiej niż dalsze starania których mamy dość a przecież nie trwały wybitnie długo 😅
    Ja odczuwam spokój od wczorajszej rozmowy i wiem, że to dobra decyzja bo co najważniejsze NASZA 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca, 08:51

    blador2, Myszkaaa20, Butterfly23, Pusshka, karola_b, siesiepy, PoczątkującaPisarka, Paula9463 lubią tę wiadomość

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 24 czerwca, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka najważniejsze, że jesteście w tym razem! Mój mąż też był nastawiony tylko na naturę więc w pełni rozumiem.

    Anka32, Paula9463 lubią tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1919

    Wysłany: 24 czerwca, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. U nas dziś pochmurno i chłodno. Alleluja.
    Wczoraj zrobiłam wstępny przegląd ciuszków. I raczej dokupować wiele nie trzeba.

    Push ✊️✊️✊️✊️ czekamy na bobasa na pokładzie

    Anka najważniejsze,że wy czujecie się z tym dobrze. Z tą decyzja. Najważniejsze,że macie siebie,miłość I wsparcie🙂

    Anka32, Pusshka lubią tę wiadomość

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1653 4381

    Wysłany: 24 czerwca, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszko trzymam kciuki 🤞🏼

    Blador za Ciebie również 🤞🏼

    Aniu doskonale napisane, jesteście pełnowartościową, kochającą się rodziną. I to jest najważniejsze ♥️

    Ostatnie dni to są najgorsze dni w moim życiu. Czekanie mnie wykańcza, schudłam 2 kg. Jutro genetyk. Nie chcę nic więcej, tylko zdrowia dla moich dzieci.

    Anka32, Pusshka, blador2 lubią tę wiadomość

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49 / 199 / 608 / 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy
    🍀 15.05 Mamy dwa serduszka ♥️♥️
    🍀 27.06 NIFTY niskie ryzyka 🥺
    🍀 19.07 Synek 🩵 i Córeczka 🩷


    💊Euthyrox 100, acard

    preg.png
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 24 czerwca, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września, 16:57

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Nome🫂 Trzymam kciuki ✊🏻

  • Pusshka Autorytet
    Postów: 4643 9727

    Wysłany: 24 czerwca, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🍷Anka, podświadomie czułam, że w weekend dużo się u Ciebie działo - wspaniale, że szczerze porozmawialiscie z mężem. Podjęliście takie decyzje, które są najlepsze dla was, to duża odwaga spojrzeć prawdzie w oczy. Starania o ciążę bywają ciężkie, wyniszczające i takie dążenie za celem, który niestety nie jest pewny, może odbierać radość życia, jeżeli za bardzo się na tym skupimy. Bardzo ważne jest, żeby być TU I TERAZ i tak jak napisałaś - cieszyć się ze swojej wspaniałej rodziny, którą tworzycie ❤️ Życzę wam wszystkiego najpiękniejszego

    🍷Nome, kochana mocno trzymam za Ciebie kciuki i wysyłam dużo siły i tulasa 🫂

    Anka32, Astereae, Sunnysunsun lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 10/2022

    ❌️ endometrioza
    🍍IVF: 22.05 punkcja. Pobrano 20 🥚, dojrzałych 15, zapłodniono 11.
    Mamy 6: ❄️❄️❄️4BA, ❄️❄️❄️3BB
    24.06 transfer 4BA 🍀
    7 dpt beta 79,7 mIU/ml ❤️, 9 dpt 212 mIU/ml , 11 dpt 584 mIU/ml, 15 dpt 3948 mIU/ml
    19.07 wizyta 25 dpt: 0,58 cm zarodka z serduszkiem ❤️
    26.08 prenatalne: bobo ma 5,88 cm

    preg.png
  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1919

    Wysłany: 24 czerwca, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nome bardzo Ci współczuję tych stresów. Wiem,że wszystko będzie dobrze 🙂🫂🫂🫂

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • karola_b Autorytet
    Postów: 1768 3248

    Wysłany: 24 czerwca, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski!
    @nome myślę o Tobie, zobaczysz, że wszystko będzie dobrze. Niech ten strach się już skończy, żebyś mogła cieszyć się ciążą 🥰
    @anka mam wzrusz po przeczytaniu Twojego postu. Najważniejsze, że RAZEM patrzycie w tym samym kierunku. Helenka to Wasz Skarb, a kto wie co życie jeszcze przyniesie bez tej staraniowej spiny 😊
    @Puszi, dzisiaj wszystkie tu jesteśmy z Tobą! ❤️❤️❤️

    Anka32, Pusshka lubią tę wiadomość

    👩 30l.
    👦 38l.
    👶 2l.

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb

    30.12.2023 ⏸️
    preg.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5822 11187

    Wysłany: 24 czerwca, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszinko trzymam za Ciebie dzisiaj kciuki!

    Aniu naturalne starania przecież nic nie wykluczają. Masz całkowitą rację że to, co mamy obecnie jest najważniejsze. Przytulam mocno i trzymam kciuki za to, aby naturalnie też Was zaskoczyło, bo zasługujecie na to jak każdy inny. 🍀 Czuć z twojej wypowiedzi że ta decyzja była słuszna. 💕

    Nome będziesz miała jutro pod gabinetem obstawę. A tymczasem spróbuj jakiejś medytacji czy czegokolwiek, co odgoni złe myśli. 🍀

    Ja siedzę w poczekalni do pobrania krwi. Zawsze się zastanawiam czemu ci ludzie siedzą w środku po pół godziny, a ja to zawsze myk myk 5 minut. A czekać muszę z 2h. 🥴

    Anka32, Pusshka, Paula9463 lubią tę wiadomość

    ♀️29
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔
    ◾9.2024 dalsze stymulacje

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ✅kariotyp ja
    🔜kariotyp męża, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małżyk właśnie podszedł i mnie przytulił oznajmiając, że kolega z pracy właśnie wrzucił kartkę z kalendarza i jest Dzień przytulania 🥰

    Wam też się może przydać ta informacja :D

    Butterfly23, karola_b, Paula9463, siesiepy lubią tę wiadomość

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 24 czerwca, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Małżyk właśnie podszedł i mnie przytulił oznajmiając, że kolega z pracy właśnie wrzucił kartkę z kalendarza i jest Dzień przytulania 🥰

    Wam też się może przydać ta informacja :D
    Chociaż to święto mogę obchodzić, bo ostatnio dzień seksu nie był święcony😉

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2649 4764

    Wysłany: 24 czerwca, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Wróciłam z weekendu, bez przygód, cały czas w dwupaku. 😀 Mąż z przygodami, bo polska patologia na Euro się nie umie zachować i wkraczała policja do stref kibica. 🤦🏼‍♀️ Na szczęście nic się nie stało.

    🌿Anka oboje czujecie spokój to znaczy, że decyzja podjęta w zgodzie ze sobą. To najważniejsze. 🙂

    🌿Pusshka kciuki za małego Puszinka 🥰

    🌿Blador ja chyba większy babybrain miałam na początku ciąży niż teraz 😅 zapominałam słów itd. teraz jakoś mi minęło. Zobaczymy po porodzie. 🙈

    🌿Motylku niech przylazi ta 🐵 i lecimy z nowym cyklem. 😘

    🌿Nome a konsultacja z genetykiem to jakaś dodatkowa czy w ramach tych pierwszych prenatalnych? Będzie dobrze. ♥️ Postaraj się myśleć pozytywnie, bo to też wpływa na Bąble w brzuchu.

    Ja dziś idę do LuxMedu podejrzeć Synka. Mam wizytę na "prowadzenie ciąży", nigdy nie byłam, mam nadzieję, że zrobi mi na nim też USG. 🤔 Chce zerknąć na tą wagę czy przybiera prawidłowo.

    Pusshka, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
‹‹ 2926 2927 2928 2929 2930 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ