X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • telefon_w_rosole Ekspertka
    Postów: 203 428

    Wysłany: 18 lipca, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem zła na siebie i się boję.
    Czekałam. Miałam nie czekać, ale czekalam od września 2023, kiedy AMH wyszło 0,39.
    Ale depresja była silniejsza i zabrała mi energię do podjęcia decyzji większej niż wstanie z łóżka. A i to było niełatwe.
    Na początku sierpnia idziemy do Gyncentrum. Najwyżej nas pogonią. Będę sama siebie winić.

    27.11.2023 - cień ⏸️
  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1916

    Wysłany: 18 lipca, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Królik o kurde biedny już tyle czasu się męczy, ciekawe co go złapał za okropny wirus albo bakteria 😪 może faktycznie umów do lekarza. Dużo zdrówka dla Was 😘

    Kasiajasia jeju, taka temperatura jest cudowna 😁 miła odmiana po upałach

    Oj tak. Mniej fajna jeśli ktoś chce się kąpać i opalać.
    Dla mnie idealnie 🤣

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1916

    Wysłany: 18 lipca, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek wrote:
    Dostal jakiś silny lek, niestety nigdzie nie jest dostępny w okolicy więc muszę znów jechać 30km do apteki. Już dzwoniłam i pani mi odłożyła ten lek.
    Jeśli ten lek nie pomoże to zostaje tylko antybiotyk dożylny 🥺🥺🥺


    Biedny Maluszek ✊️✊️✊️ siły i zdrówka dla was 🫂🫂

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2149

    Wysłany: 18 lipca, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Krolikkicek znowu czeka Cię podróż, a jedziesz z małym czy masz go z kim zostawić? Oby to zadziałało ✊🏻✊🏻
    Nie mam go z kim zostawić 🥺 mąż wróci na 15 do domu.
    Dzwonilam zapytać mamy czy by tata nie pojechał i o dziwo się zgodził 😱😱😱 podałam mu kod recepty i PESEL i mam nadzieję że kupi.
    Pediatra mówiła, że może być salmonella, ale nie musi więc na razie ten lek ma brać i jeśli nie pomoże to niestety zostaje szpital 🥺
    Sucharki, goły chleb i woda taka dieta.

    Dlaczego to wszystko się zbiega w jednym czasie. Moja choroba i synka.

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3910 6376

    Wysłany: 18 lipca, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki a słyszeliście o bondingu rzęs ?? Cena nie porównywalna do rzęs u kosmetyczki, nawet osoba z dwoma lewymi rękami sobie zrobi ;) i efekt ekstrwz trzeba je wymieniać raz na 10 dni chyba , jedynym wrogiem tych rzęs są kosmetyczki z wiadomych przyczyn.
    https://vm.tiktok.com/ZGen88jc3/
    Na szybko pierwszy lepszy filmik 😉



    Cześć Rosołek, nikt Was nie pogoni, tylko dobrze pokieruje, trzymam kciuki abyście trafili na dobrego specjalistę ;)


    Królik 🫂🫂 zdrówka dla malucha, oby ten lek pomógł 🥺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca, 12:46

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 18 lipca, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii nie słyszałam🤔 ale może muszę usłyszeć😁

    Hej Rosołku!

    Królik trzymamy się wersji, że lek pomoże! A synek zjadł coś podejrzanego czego Wy nie jedliście?

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3910 6376

    Wysłany: 18 lipca, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blador wyżej edytowałam i dodałam filmik o co chodzi 😉ja czekam na paczkę tych rzęs z shein 🙃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca, 12:49

    blador2 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 🤗

    Jak dobrze, że już czwartek. Jeszcze tylko 4 dni i wraca Pan Anek z Helenitą 🥹❤️

    Przebywanie z Siostrą już doprowadza mnie do szału bo straszna z niej bałaganiara 😅

    Pochwalę się, że od rozpoczęcia diety zrzuciłam już 3 kg i idę po więcej :D Chyba obejdzie się bez pomocy dietetyka a tak się bałam, że przez niedoczynność i hashi nie zrzucę nic 😊

    @Królik przykro mi w związku z chemioterapią i chorobą synka. Życzę zdrowia Wam obojgu, trzymajcie się ❤️

    @Effiii ja słyszałam o bondingu zębów. Jak wyleczę wszystkie to planuję zrobić :D

    @rosołku 🫂
    Myślałam ostatnio co u Ciebie 🥹 czy jesteś pod opieką psychologiczną?

    Wklejam w końcu przepis na obiecaną owsianke, @Effiii @Motylku wybaczcie, że tyle mi zeszło ale mam dość sporo na głowie. Niech Wam jej smak wynagrodzi tyle czekania! :D Dajcie znać jak zrobicie 🥹
    I jak coś to ja nie robię z dżemem a z brzoskwiniowym Frulove in jelly od All Nutrition. Polecam! ❤️
    https://ibb.co/T1q3Dvx

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca, 12:55

    Effiii, blador2, Bulbasek, Butterfly23, Liyss🧚🏻, Królikkicek lubią tę wiadomość

  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2825 2117

    Wysłany: 18 lipca, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Cerva uwielbiałam mieć zrobione rzęsy, ale chyba źle mi robili bo na początku trzymały mi się długo, a potem już po tygodniu zaczynały wypadać i to mnie wkurzało. Muszę się zapisać na malowanie włosów i też celuję tak na 36 tc🫣 ja jak tylko położę się na plecach to czuję ucisk i nie mogę oddychać😵‍💫
    To ja większość ciąży śpię na plecach, jakoś jest mi tak najwygodniej. 😅 Na rzęsy też chodzę regularnie, w przyszłym tygodniu idę ostatni raz przed porodem.

    🍀 Lola, przytulam. 🫂 Przykro mi, ale nie poddawaj się.
    🍀 Siesiepy, trzymam kciuki, żeby wszystko się pozytywnie zakończyło. 🤞🏻
    🍀 Aszin, zazdroszczę automatu. Będziesz od razu śmigać sama? 😁

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2825 2117

    Wysłany: 18 lipca, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astereae wrote:
    Oj tak ceny usług fryzjersko kosmetycznych to jakiś kosmos. Ja odkąd mam Home Office nie robię hybryd, chodzę tylko na Mani klasyczny. Rzes nie robiłam nigdy. Za to lubię chodzić na brwi. Od lat robię henna pudrową. Za to włosy to masakra. Moja fyzjerka jest na macierzyńskim a płaciłam jej 180 zł. A na mieście ceny od 350 zł i szału nie ma. Plus w tyg nie ma szans się zapisać, bo na usługę mają zarezerwowane 3.5 godz min, czyli ostatni klient na 15.30 gdzie ja kończę pracę o 16.00 🫢 więc zostaje sobota. I tym sposobem w maju zapisałam się na sierpień 🤣
    Ja włosy farbuję na jeden kolor zbliżony do mojego naturalnego, więc robię to sama, bo mam gęste i długie włosy za co u fryzjera szło by koło 4 stów.
    Paznokcie też robię sama, chociaż chciałabym mieć zrobione profesjonalnie, nie powiem.
    Za rzęsy płacę 150 zł za uzupełnienie co 3-4 tygodnie.

    🍀 Królik, oby ten lek pomógł. Całe szczęście, że nie musisz jechać po niego. Nie dość, że masz tyle stresów to jeszcze wysiłek fizyczny do tego wszystkiego. 😑 Przydałby Ci się odpoczynek.
    🍀 Anka, ja miałam bonding zębów, ale tylko trzech. 😂 Ale jestem mega zadowolona.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca, 13:09

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1406 1985

    Wysłany: 18 lipca, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogłębię diagnostykę tylko niestety u nas w Klinice nie podchodzą zbyt optymistycznie do zmieniania zasad z NFZ i tak jak za badanie zarodków można dopłacić oficjalnie tak póki co za wlewy z accofilu nie, więc musimy to dopiero przegadać wszystko z naszą babeczką. Dla swojej wiedzy zrobię więcej badań i odpalam testDNA ale pytanie jeszcze jak to wykorzystamy:) kojarzycie czy mamy jeszcze kody zniżkowe? 🙏🏽🙏🏽

    Następny krok to 20 sierpnia histerolaparoskopia, może jeszcze tam jakieś kwiatki wyjdą, póki co rezonans jest ładny, chociaż nie był w specjalnym scenariuszu robiony bo bez wlewu doodbytniczego, a tak robią te profesjonalne na endomende :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    🍀 Anka, ja miałam bonding zębów, ale tylko trzech. 😂 Ale jestem mega zadowolona.

    Pewnie też będę jak już zrobię ale jeszcze chwila do tego czasu 😂

    Małgosiagosia lubi tę wiadomość

  • Viii Autorytet
    Postów: 1875 2997

    Wysłany: 18 lipca, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🍀Króliczku przytulam i ściskam kciuki żebyś pokonała dziada szybko i bez problemów 🤞 A co do dzieciaczka to pamiętaj ze przy podejrzeniu bakterii nie można podawać tego węgla w syropie bo musi wydalić to co tam mu siedzi. Ja tak raz miałam z synkiem jak miał biegunke że podałam ten węgiel i skończyliśmy w szpitalu okazało się że bakteria i on pogorszył sprawę.

    🍀Skarpetki ja ściskam kciuki za kropka!!!

    🍀Lola trzymaj się, nie poddawaj kochana ♥️

    34l.
    2015 👦
    2018 👦
    2020 💔

    IO, tężyczka

    ➡️Folik
    ➡️Solcidiol 500
    ➡️ADEK
    ➡️Magnez B6 forte
    ➡️Sanprobi Super Formuła
    ➡️Siofor 500
    ➡️Pregna DHA
  • karola_b Autorytet
    Postów: 1768 3247

    Wysłany: 18 lipca, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Lola tulę i życzę dużo siły i wytrwałości dla Was ❤️🫂
    @Skarpy, że też musisz przez to przechodzić... grrr... wierzę, że na lepszym sprzęcie będzie widać więcej i wszystko będzie dobrze! 🫂

    👩 30l.
    👦 38l.
    👶 2l.

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb

    30.12.2023 ⏸️
    preg.png
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 18 lipca, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września, 21:27

    karolina33 lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
  • Astereae Autorytet
    Postów: 1641 923

    Wysłany: 18 lipca, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września, 21:29

    Viii lubi tę wiadomość

    A1298C hetero
    APA ++
    04.2023 usunięcie przegrody macicy
    04.2023 CD138 + 7/10 [start leczenia]
    06.2023 kontrolna biopsja CD138 OK 💚

    starania od 2015r.
    6 poronień na etapie 6-8
    Allo MLR 44%🍀

    "Może to o czym marzysz nie stanie się z dnia na dzień... ale jeśli zrezygnujesz, nie stanie się wcale."
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9385 9960

    Wysłany: 18 lipca, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Lola kod ovufriend10 chyba. Musisz sprawdzić czy działa
    🌿Anka gratulacje! Przepis zapisuje i dam znać na pewno ☺️
    🌿Effiii ja robię rzęsy bondingowe. Nie trzymam tak długo, max 2 dni. Zakładam tylko na większe wyjścia. Ale potwierdzam, nawet dwie lewe ręce sobie poradzą 😁 i też mam rzęsy z shein i jestem z nich zadowolona

    Lola93, Anka32 lubią tę wiadomość

  • Effiii Autorytet
    Postów: 3910 6376

    Wysłany: 18 lipca, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka przepis zapisany, w przyszłym tygodniu będzie testowany 😁
    Ja mam korony na zębach i też je kocham 😉
    W aktualnie mąż naprawia zęby i końca nie widać🙃 myślałam że wizyty u ginekologa mnie zabija, ale stomatolog przebija wszystko 😱


    Butterfly tylko dwa dni 😳😳😳 sugerowalam sie opiniami z netu więc jestem zdziwiona, tym bardziej że zalecany czas zmiany to 7/10 dni a są mistrzynie które noszą 3tygodnie nawet , albo to fakt news 👿

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Astereae Autorytet
    Postów: 1641 923

    Wysłany: 18 lipca, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września, 21:29

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    A1298C hetero
    APA ++
    04.2023 usunięcie przegrody macicy
    04.2023 CD138 + 7/10 [start leczenia]
    06.2023 kontrolna biopsja CD138 OK 💚

    starania od 2015r.
    6 poronień na etapie 6-8
    Allo MLR 44%🍀

    "Może to o czym marzysz nie stanie się z dnia na dzień... ale jeśli zrezygnujesz, nie stanie się wcale."
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3910 6376

    Wysłany: 18 lipca, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astereae no właśnie chyba powinnam napisać mistrzynie w cudzysłowie 😁

    Astereae lubi tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
‹‹ 3104 3105 3106 3107 3108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ