X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • aszin Autorytet
    Postów: 5216 11145

    Wysłany: 19 lipca, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odkąd robię zastrzyki miałam tylko dwa większe siniaki, więc myślę, że to dobry wynik :)

    Alysa, ja myślę, że musisz zaufać lekarzowi, nie każdy z nich to patałach, jednak trochę się uczyli do zawodu 🤪

    Mąż mi właśnie poszedł po Magnuma Euforia😍 naszła mnie ochota po małym co nieco, a ostatnio to moje odkrycie 🫠

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca, 21:00

    blador2 lubi tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4720 5849

    Wysłany: 19 lipca, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    Laktoferyne, probiotyk i Wit C też mam. Nawet w ulotce jest ze zalecana dawka 200 mg na dzień podzielona w dwóch dawkach rano i wieczorem, w dużych niedoborach zaleca się nawet zwiększenie dawki do 3 lub 4 tabletek na dobę. To są tabletki o przedłużonym uwalnianie więc może dlatego.

    Plus tutaj masz żelazo w dwu wartościowe, a w ferroplexie jest np trojeartosciowe. I tu już dawki mogą być inne

    Ja Ci polecę e-book od dietetyka.hormonalna właśnie wydala e-obok o żelazie… ;)Masa wiedzy i analiz ;)Mimo, że są o przedłużonym uwalnianiu tak czy inaczej taka dawka mnie przeraża…

    Alysa lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 19 lipca, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa też biorę/brałam to żelazo i po pierwszym miesiącu poszło malutko do góry z 11,6 na 11,8 a teraz po kolejnym hemoglobina 13,3😱 co prawda brałam 1 tabletkę ale nie miałam żadnych skutków ubocznych, poza kolorem 💩 bo ten może straszyć😉 ale żadnych innych dolegliwości ani większych zaparć niż normalnie bez więc trzymam kciuki żeby i u Ciebie tak poszło. Szczerze to byłam w szoku po pierwszym miesiącu, że tak mało urosło, a teraz że aż tak dużo.

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5293 9857

    Wysłany: 19 lipca, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Ja Ci polecę e-book od dietetyka.hormonalna właśnie wydala e-obok o żelazie… ;)Masa wiedzy i analiz ;)Mimo, że są o przedłużonym uwalnianiu tak czy inaczej taka dawka mnie przeraża…


    Właśnie też pomyślałam i tym ebooku ☺️

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    🔜 01.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6711 11446

    Wysłany: 19 lipca, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie staram się nadrabiać :(

    Jestem z Wami myślami i wspieram z całej epy te z Was które są w potrzebie, te, które zaraz rodzą i resztę ciężarówek. Brakuje mi Was mega 🥹😓🤧

    Paula9463, Edithka lubią tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02. 2024 r. 💔
    11.04. 2024 r. 💔
  • aszin Autorytet
    Postów: 5216 11145

    Wysłany: 19 lipca, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska000 wrote:
    Nawet nie staram się nadrabiać :(

    Jestem z Wami myślami i wspieram z całej epy te z Was które są w potrzebie, te, które zaraz rodzą i resztę ciężarówek. Brakuje mi Was mega 🥹😓🤧
    Pushinka widziała serduszko, w brzuchu Nome pływa parka, Alysa dostała żelazo, Ezra jest już po zabiegu i ma się odezwać. Żadna nie urodziła, żadna nie sikała. 😁

    Nomeolvides, goska000, ezra, Myszkaaa20, Pusshka, PoczątkującaPisarka, Paula9463 lubią tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4720 5849

    Wysłany: 19 lipca, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Właśnie też pomyślałam i tym ebooku ☺️

    Mam i polecam;)

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2381 4620

    Wysłany: 19 lipca, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    Teraz mnie wystraszyłaś, bo przez pierwszy miesiąc mam brać 2 tabletki dziennie. Mam nadzieję że mi nic nie będzie. Lekarz mówił że daje mi to żelazo też że względu na te pojedyncze stany zapalne w żołądku, bo ono dopiero w jelitach się rozpuszcza

    Mi w ciazy dawali w szpitalu sorbifer durules i mialam po nim tak okropne bole brzucha i zaparcia.. a ja nigdy nie mam z tym problemu. Tragedia byla. Oby u Ciebie nie bylo takich skutkow ubocznych.
    Zelazo moze tez zwiekszac stany zapalne jesli takie wystepuja 🤔 wiec moze lepsza opcja byloby wyleczenie tego stanu zapalnego zoladka? Wtedy na pewno tez wszystko lepiej by sie wchlanialo i moze zelazo podniosloby sie dzieki samej diecie.

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9382 9960

    Wysłany: 19 lipca, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Pushinka widziała serduszko, w brzuchu Nome pływa parka, Alysa dostała żelazo, Ezra jest już po zabiegu i ma się odezwać. Żadna nie urodziła, żadna nie sikała. 😁
    Aaa i tu Cię zdziwię bo ja sikałam 🤪

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9382 9960

    Wysłany: 19 lipca, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Klaudia kładziesz się w niedzielę do szpitala?

  • aszin Autorytet
    Postów: 5216 11145

    Wysłany: 19 lipca, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Aaa i tu Cię zdziwię bo ja sikałam 🤪
    A to było dzisiaj 🫣 no tak, dziwny cykl 😁 dni mi się zlewają w jedno 😁

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9382 9960

    Wysłany: 19 lipca, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    A to było dzisiaj 🫣 no tak, dziwny cykl 😁 dni mi się zlewają w jedno 😁
    Wiesz, że ja też zwątpiłam czy to było dzisiaj 🤣

    aszin lubi tę wiadomość

  • goska000 Autorytet
    Postów: 6711 11446

    Wysłany: 19 lipca, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Aszin i gratuluję kupna auta :* Trzymam kciuki za owocne starania bo chyba to już niedługo ;)!

    Pusshka, zazdraszczam pozytywnie 🥰 Rośnijcie zdrowo 🤩

    Ezra, ściskam 😘

    Nome, 🥹🥹 Nie mogę wyobrazić sobie Twojego szczęścia.

    Alysa, jak się czujesz?

    Anka, o Tobie też myślę :) Rozumiem, że działacie nadal w temacie naturalnie :>

    Motylku, co u Ciebie?

    Myszka, Sunny, ( ktoś jeszcze?) czekam na Wasze Żuczki :*

    Edytko, jak samopoczucie? Jesteście już w domu?

    Królik, jak Młody? Masz już wyniki swoich badań?

    Klaudia, co u Maluszka?

    Caro, opowiadaj co u Ciebie ;*

    Liyss, samopoczucie ok?

    Lola, podchodzicie do kolejnego IVF?

    Frut, jaki jest teraz plan u Ciebie?

    Wybaczcie tak dużo pytań, ale jak rzucę zbiorczo to jest szansa, że w weekend odczytam chociaż będzie intensywnie :)

    U Nas trochę problemów. Nie dostaliśmy drugiej transzy kredytu. Pierwsza 161tyś wykorzystana plus 50 własnych środków, a bank mi wyliczył, że mamy brak 48tyś... Myślałam, że spadnę z krzesła... Spełniliśmy wszystkie wytyczne narzucone przez bank, a oni takie akcje odwalają. Po prostu nie wierzę...

    Zbliżają się płodne, za jakiś tydzień, półtora. Zbiegnie się to z dwoma wizytami w dwóch różnych klinikach. Ostatnia 3 wizytacja 7 sierpnia i wtedy zdecydujemy gdzie zostaniemy. Chociaż mam nadzieję, że może Nas to ominie... Trochę się łudzę, ale bardzo bym tego chciała. W każdym razie jesteśmy gotowi na wszystko co przyniesie życie. Testować zmierzam około 10 sierpnia.

    W pracy mega młyn, ale nie przeskoczę. Biorę na klatę. Nie mam wyjścia 😎

    Dobrej nocy 🌌

    Ps. Przepraszam osoby pominięte. Mało ogarniam ostatnio.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca, 22:34

    ezra, aszin, Myszkaaa20, Pusshka lubią tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02. 2024 r. 💔
    11.04. 2024 r. 💔
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9382 9960

    Wysłany: 19 lipca, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Gosiu u mnie wszystko oki, dziękuję, że pytasz 😘
    Ale jak oni to wyliczyli? Przecież to jest ogromna kwota i raczej nie da się pomylić w rachunkach… Braliście kredyt z doradcą? Jak ogarniesz rejon to już pójdzie z górki, ale w wakacje chyba lepiej zaczynać niż np w okresie świątecznym 🫣 trzymam mocno kciuki żebyś nie musiała wybierać pomiędzy tymi klinikami ✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻 spokojnej nocy 😘

    goska000 lubi tę wiadomość

  • aszin Autorytet
    Postów: 5216 11145

    Wysłany: 19 lipca, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia, my mieliśmy kredyt w dwóch transzach, z czego pierwsza była dużo mniejsza i też rzeczoznawcy się wydawało, że za mało jest zrobione i zasugerował, żebym wysłała mu potwierdzenia przelewów i faktury za materiał. Może coś w tym kierunku uda się zdziałać?

    goska000 lubi tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5293 9857

    Wysłany: 19 lipca, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośka dziękuję, że pytasz! Samopoczucie ok 😘
    O kurde nie wiedziałam w ogóle, że jest taka możliwość, że mogą nie wypłacić kolejnej transzy 😪 Kciuki za Was ✊🏻

    Dobranoc Winiarki ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca, 22:43

    goska000 lubi tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    🔜 01.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • ezra Autorytet
    Postów: 2728 5079

    Wysłany: 19 lipca, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przespałam prawie cały dzień 🫣 ale już nadrobiłam i opowiem co nie co..

    Sam zabieg i narkoza to wiadomo odlot totalny, więc tu nic nie dodam. Jak trafiłam na sale pozabiegową i zaczęłam dochodzić do siebie to ból zaczął narastać, taki jak przy intensywnej @, podano mi od razu przeciwbólowe, później jeszcze no-spe dożylnie i na końcu pyralginę, bo nadal ból nie ustawał..

    Cały zabieg, opieka - na najwyższym poziomie, byłam na prawdę zaopiekowana - przy mnie leżały dziewczyny po punkcji i trochę był smuteczek, dlaczego to nie ja ale ciagle liczę, że mój czas przyjdzie 😊

    Jak wróciłam do domu to już praktycznie ciagle spałam, ból ustąpił, czasami mnie ćmi ale delikatnie. Mam lekkie upławy takiej surowicy i zalecenia. Generalnie za dwa tyg ma być wynik histopatologii ale mój lekarz będzie pod koniec sierpnia, więc nie zamierzam odbierać tylko ma do mnie zadzwonić jak będzie i wszystko omówić. Jeśli histopat będzie w porządku to na początku września kontrola jak się zagoiło i możemy wracac do myśli o staraniach. Na razie jednak przyznam, że kompletnie nie mam na to checi 🫠

    @Nome ależ Ci mocno gratuluje, parka to wspaniale wieści! Pamietam Twoją drogę i to daje nadzieje 🥹💜 rośnijcie zdrowo 🥹

    @Pusshka ja Ci tak bardzo gratuluje 🥹 to cudowne wieści 💜 rośnijcie sobie teraz spokojnie 💜

    @Alysa, lekarz faktycznie brzmi z Twojego opisu rozsądnie, umknął mi w gąszczu tylko wątek dlaczego w końcu stanęło na niedoborze żelaza 🥺

    @Pipi, przytulam Cie mocno, aczkolwiek ja bym mimo wszystko działała, natura jest nieprzewidywalna 🤭

    @Motylku tulasy za biel? Dobrze zrozumiałam? Przytulam Cię w każdym razie mocno 💜

    @Gosia, co te banki teraz odstawiają 🙄 macie jakiś plan B? my robiliśmy szybkie wykluczenie czego nie robimy jak nam zabrakło funduszy aczkolwiek nie wiem na jakim jesteście etapie 🥺

    @Kroliczku a Ty jak się czujesz?

    Leżałam na tej sali, patrzyłam na drzwi i.. wyobrażałam sobie, że jesteście za Nimi i trzymacie kciuki 🥺💜 człowiek nie jest w stanie sobie wyobrazić jak nieprzewidywalne bywa życie 🥺

    Przytulam Was wszystkie na dobranoc 💜

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca, 22:51

    Królikkicek, Pusshka, Alysa, aszin, Cerva, Sunnysunsun, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

    ✔ starania od maja 2023 🐯

    👩🏼 32 l.
    PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji
    Kariotypy ✅

    🧑🏻 34 l.
    💉 niskie parametry nasienia, ŻPN
    Kariotypy ✅
    lipiec 2023 -> morfologia 0 % ❌
    październik 2023 -> morfologia 2% ⬆
    styczeń 2024 -> morfologia 2% ➡
    marzec 2024 -> morfologia 0% 9 mln w całości ❌
    maj 2024 -> morfologia 2% 5 mln w całości, fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌
    sierpień 2024 -> poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości ⭕️

    🔴 wstrzymana procedura ivf - zła cytologia i kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy 🔴

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    ⏸️ chwilowo walczę o swoje zdrowie 🚺
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4363 6650

    Wysłany: 19 lipca, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzięłam pierwsza dawkę, jakieś przeszło 2 godz temu. Czuje się dobrze Gosiu🤪 właśnie, byliście u jakiegoś doradcy z tym? Jak nie to skorzystajcie, ich porady są darmowe

    Fruti zobaczę ebooka😉

    Blador mojej szwagierce też gin zmienil na ten sam preparat, po innym miała bóle brzucha.

    Klaudia co do mojego stanu zapalnego, gastroenterolog mówił że jest punktowy i tylko w dwóch miejscach, malutki. Pobrał wycinki w razie czego. Usłyszałam od 3 lekarzy że z takim obrazem oraz z brakiem jakichkolwiek dolegliwości nie ma sensu dokładać mi kolejnych leków ( np inhibitorow pompy protonowej) bo tylko mogłoby to wywołać odwrotny skutek - niedokwaszony zoladek też nie jest dobry. Dziś hematolog też mi mówił że nie powinnam mieć po nim żadnych dolegliwości żołądkowych, ale 100% nikt mi nie da, bo każdy reaguje na żelazo inaczej.


    Ezra stanęło na niedobrze bo robiłam badania w zeszłym tygodniu. Żelazo poleciało na 20, ferrytyna spadła na 8 😉 wyssała z organizmu cały zapas, długo będę go odbudowywać 😮‍💨

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca, 22:59

    ezra, goska000 lubią tę wiadomość

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2149

    Wysłany: 19 lipca, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezra jesteś mega dzielna 😍😍😍

    Ja ... No cóż 🥺 smutno mi 🥺
    Nie mogę się pogodzić z tym, że mnie to spotyka. Wiedziałam że jestem mega pechowa, ale to już przegięcie 🥺
    Czekam niecierpliwie do czwartku na ustalenie dokładnego planu leczenia. Póki co wiem tylko że zaczynamy od chemii.
    Dziś byłam prywatnie u innego onkologa i niestety też powiedział że z samej biopsji już wynika że to ten złośliwiec jest i chemia jest konieczna.
    Wynik z mammografii mam dostarczyć na onkologię jak tylko go dostanę ( a dopiero robię ją w poniedziałek).

    Jestem bardzo ciekawa czy w czwartek mi porobią jakieś badania czy pokierują dopiero co i gdzie mam zrobić sama.
    Nie dopytywałam niestety lekarza bo wyszło mi z głowy.

    Na szczęście mój synuś już jest prawie okazem zdrowia 😍😍😍 nie chce zachwalać oczywiście żeby nie zapeszyc. Ale już jest dużo dużo lepiej niż było.
    Nawet pokój do góry nogami już wywrócił 😂😂😂 mam tylko problem z podaniem mu leku bo nawet w soku małpa mała wyczuła, a niestety musi wypić od razu całość 🥺 spróbuję jeszcze w środku nocy mu jakoś dać na śpiocha 😂

    Jest mi trochę smutno że nici z powiększania rodziny 🥺🥺🥺

    Gosiu jakie wyniki badań?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca, 23:31

    ezra lubi tę wiadomość

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6711 11446

    Wysłany: 19 lipca, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wszystkie faktury i rachunki. Facet z banku powiedział, że nie są w stanie tego przeskoczyć. Rzeczoznawca swoje zrobił i oni tego nie podważają. Parodia ogólnie... Braliśmy kredyt z doradcą. Wszystko było wyliczone, rozpisane. Trzymaliśmy się tego, ba, zrobiliśmy nawet więcej... Nie mamy planu B. Robimy swoje na tyle ile mamy oszczędności i możliwości. Ani jednego ani drugiego nie mamy zbyt wiele :/ Chciałabym osiągnąć w końcu jakiś względny constans...

    Skarpeciaku, moje myśli ostatnio krążą wokół Ciebie. Gdybym miała helikopter na prawdę to już dawno byłabym u Ciebie... 🫂🫂🫂🫂🫂

    Motylku, dziękuję ;*

    Liyss, cieszę się, że wszystko dobrze u Ciebie ;*

    Ezra, czasami dobrze mieć taki ekstra czas dla siebie żeby pomyśleć. Ściskam mocno :*

    Królikkicek, ezra, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02. 2024 r. 💔
    11.04. 2024 r. 💔
‹‹ 3116 3117 3118 3119 3120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ