X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6711 11446

    Wysłany: 19 lipca, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Króliczku, czekałaś na wyniki prawda? Miałaś je mieć 16 lipca? Ja teraz nie ogarniam forum zupełnie i nie wiem czy pisałaś czy nie :(

    Super, że Młodzieniec czuje się lepiej, dobrze, że go masz. Da Ci siłę do walki z tym gadem 💞

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02. 2024 r. 💔
    11.04. 2024 r. 💔
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2149

    Wysłany: 19 lipca, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska000 wrote:
    Króliczku, czekałaś na wyniki prawda? Miałaś je mieć 16 lipca? Ja teraz nie ogarniam forum zupełnie i nie wiem czy pisałaś czy nie :(

    Super, że Młodzieniec czuje się lepiej, dobrze, że go masz. Da Ci siłę do walki z tym gadem 💞
    Nie Gosiu nie robiłam badań.
    16.07 miałam wizytę u onkologa i odbiór wyników biopsji. Finalnie 17.07 bo przełożyli mi wizytę.

    goska000 lubi tę wiadomość

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Pusshka Autorytet
    Postów: 4626 9711

    Wysłany: 19 lipca, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🍷Motylku, na razie nie myślę o L4, chciałabym pracować tak do końca września, ale zobaczymy jak z samopoczuciem będzie 😇 Pani dr dzisiaj pytała czy wypisywać zwolnienie 🤪

    🍷Sunny, dobre wieści po wizycie! Synek naprawdę duży 🤩

    🍷Effiii, zaraz zaraz bo ja zrozumiałam, że 6 jajeczek będą zapładniać, a tu się okazuje że tylko tyle pobiorą? 🧐 Nie wiem jak to jest, ale wydaje mi się, że muszą pobrać wszystkie pęcherzyki, które się wytworzą, a zapłodnić tylko 6 (można zapłodnić wszystkie, gdy są do tego wskazania jak np. u mnie przy endometriozie). No właśnie doczytałam, że Frutti opisała.
    Rozśmieszyła mnie sytuacja z tatuażem 😂

    🍷ezra, odpoczywaj ❤️ Trzymam kciuki za wyniki ✊

    🍷Alysa, no i podoba mi się takie konkretne podejście i działanie tego lekarza. Trzymam kciuki za polepszenie wyników ✊

    🍷Gośka, testuj 10 sierpnia, niech moje urodziny przyniosą Ci szczęście 😘✊

    🍷Królik, przytulam i wysyłam dużo sił 🫂 Dobrze, że synuś już zdrowy!

    Co do imion to muszę się wam przyznać, że my już wybraliśmy w dniu pozytywnej bety 🤭 Będzie Igorek! Obydwoje z mężem jakoś nastawiamy się na chłopca (może głupio się przyznawać do tego), a jak dziewczynka to chyba Iga, chociaż tu jeszcze temat otwarty, bo imion żeńskich mam więcej, które mi się podobają

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca, 23:43

    Królikkicek, ezra, Cerva, Sunnysunsun, goska000, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 10/2022

    ❌️ endometrioza
    🍍IVF: 22.05 punkcja. Pobrano 20 🥚, dojrzałych 15, zapłodniono 11.
    Mamy 6: ❄️❄️❄️4BA, ❄️❄️❄️3BB
    24.06 transfer 4BA 🍀
    7 dpt beta 79,7 mIU/ml ❤️, 9 dpt 212 mIU/ml , 11 dpt 584 mIU/ml, 15 dpt 3948 mIU/ml
    19.07 wizyta 25 dpt: 0,58 cm zarodka z serduszkiem ❤️
    26.08 prenatalne: bobo ma 5,88 cm

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @goska w tym miesiącu nie działamy a w kolejnych się zobaczy :)

    Przykro mi, że w banku takie cyrki, tulę 🫂

    goska000 lubi tę wiadomość

  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1406 1985

    Wysłany: 20 lipca, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Gosia czekam na 🐒 i jeśli zdążymy z transferem tak żeby 10 dpt było przed 20 sierpnia to zrobimy, jeśli nie to będą musiały ❄️❄️❄️ poczekać, bo histerolaparoskopia mnie czeka, nie chcę już przekładać, muszę odhaczać kolejne rzeczy z listy żeby dotrzeć głębiej z diagnostyką:)
    Dowiedziałam się że u mnie w klinice dopuszczają wlewy z accofilu przy IVF na NFZ, na samym początku czerwca mówili że nie wiedzą jak z tym będzie, więc dobry News, mam nadzieję że moja dr też ma to podejście bo akurat większość dziewczyn jest u innej dr od nas :) także zdecydowanie też muszę porobić jeszcze badania w tym kierunku.

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 20 lipca, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane przepraszam że nie czytam, ale muszę na chwilę zrobić sobie przerwę od forum staraczkowego. Aż się sytuacja nie wyklaruje. Ostatnie co chcę to się nakręcać na jakiś scenariusz, zwłaszcza że stary mi się rozpadł zupełnie od wczoraj. Muszę to udźwignąć za nas obu. Muszę znaleźć w sobie siłę.
    Przyznam się, że zaczęłam zaglądać w wątki na poronieniach w poszukiwaniu pewnych informacji, które mnie interesują.

    Ogolnie to jednak pojechałam dzisiaj do lekarza omowic wyniki cytologii. Była to nasza wspólna decyzja z mężem, bo już dostawaliśmy do glowy. Lekarz zdziwił się bardzo, że w wynikach stało jak byk: stan zapalny i obraz nie do końca nadający się do oceny, brak zmian cytoonkologicznych, ale wpisali "nie można wykluczyć HSIL". Takie to trochę straszenie bez sensu, prawda?

    Opowiedziałam mu o wizycie w poradni, skierowaniu na poronienie i kolposkopię.
    Powiedział żeby wstrzymać się z lekami przeciwzapalnymi, kolposkopia i poronieniem. Mam brać leki jak dotychczas. Zrobić betę w czwartek i stawić się w piątek u niego na USG. Medycyna różne rzeczy widziala. A aktualnie mam ok 24,5mm pęcherzyka w którym kompletnie nic nie ma i 8mm (czyli rośnie) drugiego pęcherzyka który się pojawił znikąd. Nie spieszy nam się na tyle żeby już wdrażać działania dot. szyjki. Czuję się dobrze, nie plamię, nic mnie nie boli, beta ma prawidłową wartosc. Możemy poobserwować oba pęcherze. Jeśli jakimś cudem mały będzie się rozwijał, powinien wchłonąć duży. Przy tym dużym raczej nie robimy sobie nadziei na nic, ale niby wszystko jest możliwe.

    Jak się wyjaśni sytuacja z ciążą to przeleczymy przede wszystkim najpierw zapalenie i wtedy pomyslimy co dalej w zależności od tego JAK się wyjaśni sytuacja z ciążą. W trakcie może przyjdą wyniki tej cytologii co robiliśmy wczoraj i zobaczymy co będzie w nich zawarte. Może coś zupełnie innego?

    Na razie czekamy uspokojeni w sprawie tego rzuconego tak po prostu H-SIL i monitorujemy sytuację tydzień-dwa. Nie wiem co będzie, nie zamierzam się nastawiać na nic bo mam dosyć tego kołowrotka, na razie wiem że wcale nie muszę mieć żadnego nawrotu niczego. I tyle.

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2381 4620

    Wysłany: 20 lipca, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    🌿Klaudia kładziesz się w niedzielę do szpitala?

    Taak 😁 juz sie doczekac nie moge 😁

    Pusshka, Butterfly23, Paula9463, Sunnysunsun, Lola93, Małgosiagosia, goska000 lubią tę wiadomość

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • aszin Autorytet
    Postów: 5216 11145

    Wysłany: 20 lipca, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, ja już byłam na zakupach 😁

    Siesiepku, informuj nas proszę w razie czego 🫂 trzymam kciuki, jeśli lekarz kazał się wstrzymać z odstawieniem leków 🍀

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4363 6650

    Wysłany: 20 lipca, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, melduję się z pracbazy ;) Miłego dnia dla wszystkich, mimo tych kłód rzucanych nam pod nogi ;)

    Gosiu może idźcie teraz do jakiegoś doradcy, może jeszcze coś da się tam zmienić. Z resztą to jest dziwne. Rozumiem że z pierwszej transzy zrobiliście wszystko co wymagane?

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Pusshka Autorytet
    Postów: 4626 9711

    Wysłany: 20 lipca, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłej soboty!

    🍷Klaudia, ale super, już jutro idziesz do swojego małego wojownika, a później wyjdziecie już razem do domu ❤️

    🍷siesiepy, nie przepraszaj! To zrozumiałe, że wolisz trochę się odciąć od forum w tej sytuacji, trzymam mocno kciuki 🥹✊

    🍷Lola, bardzo się cieszę że masz taki konkretny plan działania. Ogromne kciuki za to, żeby wszystko terminowo ułożyło się jak najlepiej dla was ✊

    klaudia_23, Lola93 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 10/2022

    ❌️ endometrioza
    🍍IVF: 22.05 punkcja. Pobrano 20 🥚, dojrzałych 15, zapłodniono 11.
    Mamy 6: ❄️❄️❄️4BA, ❄️❄️❄️3BB
    24.06 transfer 4BA 🍀
    7 dpt beta 79,7 mIU/ml ❤️, 9 dpt 212 mIU/ml , 11 dpt 584 mIU/ml, 15 dpt 3948 mIU/ml
    19.07 wizyta 25 dpt: 0,58 cm zarodka z serduszkiem ❤️
    26.08 prenatalne: bobo ma 5,88 cm

    preg.png
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4719 5848

    Wysłany: 20 lipca, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośka - plan jest taki, że czekam na kolejną miesiączke i podajemy w sierpniu czy tam początkiem września jeden zarodek, jeśli się nie uda to trudno i podamy kolejny - a jeśli pierwsza procedura nie pójdzie po naszej myśli to będziemy pogłębiać diagnostykę, w tym cyklu staramy się naturalnie bez żadnych wizyt i leków… chociaż i tak nic z tego nie będzie 😊

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9382 9960

    Wysłany: 20 lipca, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ☀️

    🌿Lola trzymam kciuki, żeby udało się wszystko logistycznie ogarnąć ✊🏻 MZ wydało zgodę na leki immunologiczne do in vitro na NFZ. Oczywiście odpłatnie, ale to jest naprawdę ogromny plus.
    🌿Siesiepku 🫂 u Ciebie są zawirowania od samego początku, więc naprawdę nic nie można wykluczyć. Czekamy cierpliwie aż sytuacja się wyklaruje i mam nadzieję, że na kolejnej wizycie będziesz wiedziała na czym stoicie, bo takie zawieszenie jest najgorsze 🫂
    🌿Gosiu może spróbujcie z doradcą pogadać na ten temat? Przecież to jest parodia. Wcale nie śmieszna.
    🌿Klaudia to już jutro 😁
    🌿Królik cieszę się, że synek już się dobrze czuje ☺️
    Bardzo mi przykro, że to wszystko Ciebie spotyka 😞 nie zasługujesz na to. Ale jesteś mega silna i wiem, że to cholerstwo w starciu z Tobą nie ma żadnych szans! ✊🏻

  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2381 4620

    Wysłany: 20 lipca, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @gosia u Malucha dobrze :) ma spory apetyt i bardzo lapczywie je 🙈 ostatnio z dnia na dzien przytyl az 120g, takze wczorajsza jego waga to 2340g 💪🏼

    Umowilam na dzisiaj jakas Pania od sprzatania polecana na grupie mojego miasta i wlasnie mi napisala, ze jednak nie przyjdzie, bo opiekunka od dzieci nie odbiera od niej. Ehhh.. i tak to jest liczyc na kogos. A chcialam, zeby bylo dokladnie posprzatane na wyjscie Oskara.

    Paula9463, goska000 lubią tę wiadomość

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • Edithka Autorytet
    Postów: 1684 3048

    Wysłany: 20 lipca, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    Alysa wizyta brzmi konkret, trzymam kciuki za widoczna poprawę w morfo 🤞🏼

    Małgosia co ten lekarz 🙄

    Ezra odpoczywaj i daj znać jak tam 🫂

    Edithko a jak spotkanie ze starszakiem? Polubili się chłopaki? 😁
    Starszy początkowo bardzo ostrożnie podchodził do brata, bał się go bo taki maleńki. 😅 Teraz już pomaga mi jak może, coś przyniesie, odniesie, podaje, pampersy wyrzuca. 😍

    Nomeolvides, Sunnysunsun, Pusshka, Liyss🧚🏻, klaudia_23, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    👱34
    🧔32
    👶08.2020
    👶07.2024



    ⏸️11.11.2023 ❤️ w 9cs
    14.11.2023 beta hcg 1460
    16.11.2023 beta hcg 3335
    28.11 7mm szczęścia, serduszko na USG. 😍
    16.01. prenatalne, dziecko rozwija się prawidłowo. ❤️
    13.02. 240g. zdrowego chłopca.
    05.03. 382g.
    26.03. połówkowe 640g. misia ❤️
    16.04. Przekroczony kilogram! 1070g.
    14.05. trzecie prenatalne, 1715g.😍
    31.05. waga 2260g. 😍
    28.06. 3400g. ❤️
    12.07. 4000g. 😳
    15.07. już jesteśmy razem 😍
    3970 g. 56 cm ❤️

    age.png
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2149

    Wysłany: 20 lipca, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia już jutro niedziela 😍❤️
    Motylku ja jakoś sobie poradzę z tym chociaż psychicznie jest mega źle.
    Bardziej martwię się o męża. Kompletnie się załamał, dobił.
    Kolega z jego pracy wczoraj do mnie pisał że mąż jest " odległy" nie ma z nim czasem kontaktu, że płacze jak myśli że nikt nie widzi, strasznie przeklina gdzie wcześniej rzadko mu się "brzydkie" słowo wyrwało.
    Mam nadzieję że wszystko się unormuje jakoś bo on nie chce pomocy psychologa. Mówił że jak ja chcę to mogę sobie iść.
    W domu jest oczywiście nerwowy, ale nie rozmawiamy o chorobie bo widzę że on nie chce o tym słuchać. Jedyne co mówi to to że wszystko jest niesprawiedliwe, że ludzie sobie życie odbieraj, piją, ćpają, życia i zdrowia nie szanują a tu człowiek jest dobry dla innych i spotyka go coś takiego.
    Ja myślę że to taki szok i w końcu się przyzwyczai do obecnej sytuacji, ale czy tak będzie...

    Edytka 🙂 uroczy starszak 🙂❤️ taki mały pomocnik z niego ❤️

    Skarpetki mam nadzieję że cała ta Wasza sytuacja skończy się szczęśliwie ❤️ 🫂

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • ezra Autorytet
    Postów: 2728 5079

    Wysłany: 20 lipca, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana 👋🏻

    U mnie ból odpuścił ale niesamowicie „ciekne” z jakiejś dziwnej surowicy ale miałam informacje, że tak będzie więc się nie przejmuje.. dzięki dziewczyny za miłe słowa, z tą moją dzielnością to bym nie przesadzała 😅 byłam sparaliżowana strachem ale cieszę się, że to już za mną. Chyba po tym doświadczeniu wczoraj miałam taką myśl czy my jesteśmy gotowi do tego ivf, bo w końcu ta procedura też jest poniekąd z takimi przejściami związana ale na razie nie mam się co zastanawiać dopóki nie dostanę wyniku histopato.

    @Siesiepy nie wiem nawet co napisać.. tak się cieszyłam na Twoją ciąże a teraz ta niewiadoma 🥺 całkowicie rozumiem potrzebę oddechu od forum. Faktycznie z tą cytologia to jakiś cyrk 🙄 po co tak pisać niejednoznacznie i się człowiek nakręca.. trudny moment teraz dla Was a jeśli jeszcze musisz za dwoje to podnieść to w ogóle.. jestem z Tobą myślami, jesteś okropnie dzielna, nie raz Twój spokój pomógł nam wszystkim. Ściskam Cię mocno 🥹

    @Gosia to jest jakiś cyrk 🙄 jak bank może się nie wywiązać z kosztorysu kredytu 😪 nawet nie wiem co Ci doradzić. Budowa to ciagle przygody i mega stres ale kasa to podstawa, nie spodziewałabym się że bank może taki cyrk zdobić.. przytulam 🥺

    @Frutti nawet nie wiesz jak ja trzymam kciuki za Twój transfer 🥹

    @Lola to dobry plan. Ja bym też pogłębiła diagnostyke skoro jest taka opcja a może wyjdzie jakiś stan zapalny i zatroszczysz się o to przed kolejnym transferem 💜

    @Alysa moglo mi to umknąć faktycznie 🫣 to poleciało faktycznie na łeb na szyje 🧐 myślałam może żeby jeszcze wdrożyć sok z buraka? Żeby się poratować jeszcze dwutorowo czymś naturalnym

    @Klaudia rozumiem, że już dziś będziecie razem w Domu 🥹 cudownie 🥹

    @Pushka a mi się i Iga bardzo podoba 😍 ale życzę Igorka co by marzenia się spełniały 💜🥹

    @Kroliczku.. nawet nie wiem co napisać, ale nie powinnaś myśleć, że masz pecha. Ja nadal uważam, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Dziś jej nie widzisz ale wierze, że jest jakiś dobry powód że Życie stawia przed Tobą takie trudne wyzwania..

    goska000, Pusshka, Królikkicek, Frutellka lubią tę wiadomość

    ✔ starania od maja 2023 🐯

    👩🏼 32 l.
    PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji
    Kariotypy ✅

    🧑🏻 34 l.
    💉 niskie parametry nasienia, ŻPN
    Kariotypy ✅
    lipiec 2023 -> morfologia 0 % ❌
    październik 2023 -> morfologia 2% ⬆
    styczeń 2024 -> morfologia 2% ➡
    marzec 2024 -> morfologia 0% 9 mln w całości ❌
    maj 2024 -> morfologia 2% 5 mln w całości, fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌
    sierpień 2024 -> poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości ⭕️

    🔴 wstrzymana procedura ivf - zła cytologia i kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy 🔴

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    ⏸️ chwilowo walczę o swoje zdrowie 🚺
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2649 4764

    Wysłany: 20 lipca, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka 🙂

    🌿 Siesiepy tylko przytulam. I będziemy na Ciebie czekać. Dobrze, że powtórzyłaś cyto. Jak czytałam Twój wynik to też był dla mnie dziwnie niespójny. 🫤

    🌿Gośka no kpina z tym bankiem...

    🌿Klaudia może ktoś przyjdzie jak będziesz w szpitalu? Czy R nie będzie miał czasu tego kogoś dopilnować?

    goska000 lubi tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Paula9463 Autorytet
    Postów: 1318 1499

    Wysłany: 20 lipca, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 💐

    Pusshka już teraz z górki z tymi zastrzykami 🤣 nie wiem czego się tak bałam 🤣🤣🤣🤦‍♀️ ale pięknie ❤️❤️❤️

    Nome o to wtedy miała chyba zły dzień, ja się zastanawiam i bardziej zmierzam do badań prenatalnych u byłego lekarza niż na nfz 😅 ale tam jest po południu po 16 a tu od rana na nfz można 🤷‍♀️

    Pisareczko moja siostra ma męża na tirach, ona woli jak on jest w pracy 🤣🤣🤣 ja lubię jak mąż jest w domu 🤣🤣🤷‍♀️ niby siostry a tak różne 🤣 ale do sprzątania w domu wolę być sama a że nie wolno mi to mam w nosie pajaczyny 🤣🤣🤣 aż za chwilę będą siwe🤣🤣🤣 tylko kuchnia i WC szoruje żeby żadnych zarazków nie było, toaletę potrawie codziennie myć 🤣🤣

    Królikkicek ja ostatnio przeszłam na wyłącznie się i kiwanie głowa 🤣 jakoś dziwnie się nie denerwuje, chyba ojciec mi tu trzyma nerwy na wodzy 🤣 tylko raz go nie posłuchałam że mam się uspokoić (jak byłam młodsza 🤣) to się śmiał, bo się akurat z moim kłóciłam 😁 tata dobre serce ma, niech pomaga chłopaka i mamie, już mówię że ma mi pomóc wygrać w lotto to wykupie wszystko co on chciał mieć dla synów żeby jego głupia rodzinka dostała hajs i dali nam spokój ( wszyscy wiedzą że dziadkowie mu dali a że nie zdarzyliśmy przed śmiercią zapisać teraz hieny się zlatuje, a dostały swoje w kasie w częściej, tyle że im nigdy nie jest dość) - dobrze że nas rodzice wychowali inaczej bardzo się z tego cieszę. Nie jesteś pechowa, to wszystko jest po coś 🫂 wykryty daje szansę, ile osób chodzi z nim i nie wie i jest za późno. Tutaj wszystko jest na Twoja korzyść chodź oczywiście było by super jakby go wgl nie było, zawsze pisz kiedy masz gorszy dzień, nie zostawaj sama🫂🫂❤️

    Astereae mi się też Zosia i Marianna podobają ale zoske mamy w rodzinie no a że u nas synek ma być to Grzegorz będzie ❤️
    Effiii jest plan ❤️

    Rosołku no dla Wit D warto więcej wychodzić, bierz starego na plażę i wchłaniaj 🌞

    Sunnysunsun w 2tyg może się dużo zmienić, ja rodziłam w 38+5 a to był by idealny termin teraz na rodzenie w tej cukrzycy, chciałabym żeby zaczęło się samo serio

    Blador blanka 😍 piękne

    Myszka ja teraz raczej też będę sama, bo ktoś z małym musi być a dodatkowo nie wiadomo czy cc nie wyjdzie. Możliwe że lepiej sobie poradzisz sama niż byś miała jeszcze o męża się martwić, a na korytarzu czy gdzieś tam będzie czy przyjedzie na gotowe ?

    Małgosiagosia może u ciebie spadać waga adziecko może przybierać wzorowo, u mnie ostatnio waga stoi ale ja też większą jestem ale mimo leżenia tak to też dziwne 😅

    Alysa te cholerne żelazo 🤦‍♀️ Jak z dostępnością, bo tego feroplexu dalej brak 😅🤦‍♀️ jak będę blisko apteki powiem im że mają mi zostawić 3 opakowania które mam na recepcie

    Edithka ja mam taki niebieski żelowy wkład do zamrażania i go przykładam do miejsca wkłucia, uwierz jak jest dłużej przy ciele nie czuć wgl że się robi, jest 8.07 i przypomniałaś mi o zastrzyku 🤦‍♀️🤣😁

    Gosiu ❤️ cholera jak im 48tys brakuje ? Ogranijcie kogoś kto się zna bo to kpina jakaś! Nie chcą dać więcej bo wszystko do góry idzie I oszukują jak mogą. Już się boję tego co powiedzą bratu, tu jest 2249m² działki i kilka budynków + rozwalająca się chata dziadków 😳 ciekawe ile ocenia i ile da bank kredytu na to żebyśmy to kupili😱 a i czy wgl będzie taka możliwość... w lotto dalej nie wygrałam 🤦‍♀️

    Ezra oby pięknie się zagoiło i wyniki były dobre ✊️❤️

    Siesiepy też bym poczekała jak się rozwinie sytuacja, nasze dzieci nie są książkowe, ciążę nie są książkowe... Winiary maja pod górkę 🫂🤦‍♀️❤️ ale oby już było z górki mimo wszystko żeby było dobrze ❤️❤️❤️

    Ja w poniedziałek badania morfo+mocz i crp. Ząb dalej boli... czy jem czy nie 🤦‍♀️ więc muszę to zrobić i po raz kolejny przesunąć diabetologa, dobrze że cukry dobre bo tak bym od razu leciała oczywiście, chociaż mogę jeszcze zapytać mamę czy kogoś czy podleci do niej z tą moją książeczka 😅 mąż zabrał młodego samochodem do miasta obok żeby iść na spacer, tu nic nie mamy i w sumie tam będziemy chcieli się jednak budować (tylko trzeba długo poczekać 🤣😱) czekam aż Mały zacznie częściej mnie tam smyrac, nie ukrywam z emnie to uspokaja bardziej niż te słuchanie serduszka 🤣 nie wiem czemu🤣

    Pusshka, ezra lubią tę wiadomość

    22.04.24 beta 48.3
    24.04.24 beta 142 progesteron 26.5
    29.04.24 beta 928
    08.05.24 beta 11319 (74,4%)
    09.05.24 1 wizyta mamy ❤️ 0.35cm
    16.05.24 2 wizyta wszystko oki
    31.05.24 3 wizyta 2.66cm i 179 ❤️
    5.06.24 krwawienie I szpital do 8.06.24 cukrzyca ciążowa i zastrzyki przeciwzakrzepowe
    10.06.24 bicie serduszka na detektorze ❤️
    12.06.24 diabetolog
    14.06.24 4.86cm ludzika ❤️
    24.06.24 prematalne 80%🩵
    26.06.24 diabetolog
    5.07.24 wizyta gin
    26.08.2024 2 prematalne

    Om 30.12.24

    2023 💔 (10tc syn Michaś)👼 trisomia chromosonu 9
    2021👶 listopadowy K
    2018💒 czerwiec
    2016💔(6tc)
    2012👩‍❤️‍👨

    Insulinoopornosc

    preg.png
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4363 6650

    Wysłany: 20 lipca, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezra soczek pije, wcinam wątróbkę, szpinak, od mamy mam świeża botwinkę i natkę pietruszki wiec koktajle wlatują ;)

    Paula z tym moim żelazem to nie ma jakiegoś problemu z dostępnością ;) poszłam do pierwszej apteki koło mnie i kupiłam ;)

    Paula9463, ezra lubią tę wiadomość

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Sunnysunsun Autorytet
    Postów: 1689 3250

    Wysłany: 20 lipca, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Myszka ja też mogę rodzić tak jak Twój mąż 🤣

    @Małgosia synki są fajne i bardzo za mamusiami, przepadniesz 😍 zobaczysz, wspomnisz nasze słowa 😁
    Ehh Ci lekarze z luxmedu i medi...placi się za tą opiekę dużo hajsu a jakość usług kiepska 😬 ja z mojego konowała z medi już zrezygnowałam na końcówce, bo te wizyty były bezsensu. Tylko nogi rozkładałam na fotelu i tyle. Ostatnie usg mi zrobił w kwietniu..wyniki niskiej hemoglobiny nie skomentował nawet. Szkoda czasu. Ważne, że badania krwi można robić bez skierowania 🙏

    @Alysa relacja z wizyty brzmi dobrze. Kciuki za wypracowanie lepszych wyników 🙏

    @Aszin Rozalia bardzo ładne imię😍 moja siostra bardzo chciała Rozalie dla swojej córki ale właśnie partner nie chciał, a szkodaa.

    @Effiii dzieje się dzieje. 😁 Kciuki trzymam ✊✊✊

    @Kasiajasia gratuluję wybranego imienia. My też je wybraliśmy 😁

    @ezra dużo odpoczynku dla Ciebie teraz ❤️ nie forsuj się. Kciuki za wyniki ✊ kiedy będą?

    @Kroliczku kochana 😔 bardzo dużo na Ciebie spada w ostatnim czasie, przytulam 🥺❤️ nie poddawaj się proszę i nie skreślaj na amen powiększenie rodziny, jeszcze wszystko jest możliwe po zwalczeniu dziada❤️ moja koleżanka ze studiów dopiero założyła rodzinę po wyzdrowieniu i ma teraz 2 dzieciaków ❤️ Tobie też tego życzę 🙏

    @Klaudia o jejku to juuuz 🤩🤩🤩 wyściskaj Oskarka od Cioci 🥹❤️❤️❤️

    @goska no no w okolicy 10 sierpnia to chyba ze 3 brzuszki się będą zwalniać, no bo @Malgosiagosia @Cerva i ja 😎 ❤️
    Co do kredytu to zdecydowanie poszłabym się doradzić u innego doradcy co robić.

    @siesiepy kochana ❤️ współczuję Ci tej niepewności i niewiedzy. Czego to człowiek nie musi przetrwać... 🥺 Przesyłam dużo siły dla Ciebie i małżona. Może jeszcze nie wszystko stracone, za co mocno trzymam kciuki 🙏

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca, 09:43

    Królikkicek, Małgosiagosia, aszin, ezra lubią tę wiadomość

    👶2019

    Starania o drugie 👶 od 04.2023
    1 cs 04.2023 - 💔 puste jajo płodowe - indukcja farmakologiczna i łyżeczkowanie w 06.2023
    2 cs 09.2023 - 💔 cb
    3 cs 10.2023 - 💔 cb
    4 cs 11.2023 - ⏸️ + acard
    01.12 beta 21,210 (11dpo); 04.12 beta 165,650 (14dpo); 06.12 beta 486,150 (16dpo)
    11.12 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy + heparyna
    20.12 6+2 zarodek 0,44cm ❤️
    12.01 9+4 2,67cm człowieczka ❤️
    26.01 11+4 prenatalne - wszystko ok 💪
    12.02 14+0 chłopczyk 💙
    23.03 połówkowe - wszystko ok 💙
    26.04 - 795g chłopa 💪
    22.05 - 1265g
    20.06 - 2kg
    05.07 - 2600g
    19.07 - 3200g 🫠
    02.08 - 3440g
    12.08 - szpital 💞
    14.08 👶
    _________________
    MTHFR_1298A hetero
    PAI-1 4G homo
    Acard75 + clexane

    age.png
‹‹ 3117 3118 3119 3120 3121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ