X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2380 4620

    Wysłany: 26 lipca, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry☀️ Mialam nadzieje, ze jak Oskar wyjdzie ze szpitala to bede miala wiecej czasu na forum i znowu bede mogla byc tu aktywna i sie udzielac, ale troche sie przeliczylam. Czesto udaje mi sie przynajmniej nadrobic co u Was i dac lajki, choc bywa i tak, ze nie mam kiedy nadrobic. Musze sie wdrozyc w nowa rzeczywistosc i nabrac wprawy, poniewaz aktualnie nawet ubieranie Oskara dlugo mi schodzi 😅 Jest mi glupio, ze czasem jak „filip z konopii” wyskakiwalam i pisalam co u nas, a nawet nie odnosilam sie za bardzo do Was, dlatego ostatni czas nie pisalam tutaj nic. Nie wiem jak to rozwiazac, poniewaz ciezko mi powiedziec jak to dalej bedzie z wolnym czasem 😩
    A tymczasem pozdrawiamy wszystkie Winiary jeszcze z lozka:
    b695f5bf031ce.jpghttps://zapodaj.net/plik-SCc7JG4vbJ

    Bulbasek, Nomeolvides, Pusshka, Królikkicek, blador2, Myszkaaa20, Astereae, aszin, Cerva, Edithka, Effiii, Ccarolinaa, Butterfly23, karola_b, PoczątkującaPisarka, Lola93, Paula9463, goska000, Małgosiagosia, Liyss🧚🏻, metkamniedrapie_87, ezra lubią tę wiadomość

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • Bulbasek Autorytet
    Postów: 1025 1639

    Wysłany: 26 lipca, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy🫂🫂 jestem z Tobą dzisiaj

    Królik dobrze że się udało dostać wizytę, trzymam kciuki za badania i leczenie🤞 a z rodzina to myślę że mimo wszystko lepiej później niż wcale i teraz najbardziej to ich wsparcie się Wam przyda

    Gosia🤞🤞

    Lola, Aszin, Motylek🫂🫂

    Ja oczywiście miałam plany urodzić dzieci do 30, potem urodzić jedno do 30, potem zajść w ciążę do 30. W trakcie starań zmieniałam też pracę na lepszą, 3 lata temu, miałam umowę na okres próbny na 3 miesiące i potem na nieokreślony więc się też wtedy wahałam ale jednak zmieniłam i z perspektywy czasu nie żałuję, choć pewnie u pierwszego pracodawcy pracowałabym do dziś. Ale miałam też 3 miesiące wypowiedzenia i nie chcieli mnie szybciej puścić więc też zrobiliśmy pół roku przerwy bo się bałam że nie będę mieć świadczeń. Z tego samego powodu nawet nie chciałam szukać pracy jak w firmie było ostatnio źle i w sumie wszyscy czekali trochę na wypowiedzenia. Choć mam świadomość że teraz będzie słabo finansowo jak zajdę w ciążę a już w ogóle jak nie będę mogła podczas tej ciąży pracować do prawie końca, to jednak stwierdziłam ze i tak nie mam wpływu na to co przyniesie los i że jakoś sobie poradzimy. Zawsze też patrzyłam na te umowy i ciążę itd. a teraz po prostu stwierdziłam że przestaje w końcu patrzeć ze wszystkim na ciążę i dziecko i chce zacząć normalnie żyć tak po prostu i zacząć patrzeć też na siebie i cieszyć się z tego co mam. A dziecko będzie kiedy ma być i zaczęłam wierzyć że kiedyś będzie, bo w sumie czemu nie wierzyć w siebie i medycynę. Po prostu na wszystko też przychodzi w życiu czas.

    Pusshka, Cerva, Butterfly23, Lola93, Małgosiagosia, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze bobo
    👩30l.
    2017 laparotomia, usunięty potworniak ze znaczna częścią prawego jajnika
    PCOS
    🧔30l.

    🔜
    Laparoskopia
  • Bulbasek Autorytet
    Postów: 1025 1639

    Wysłany: 26 lipca, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia jaki słodki obrazek, no aż się wzruszyłam🥹😍
    Myślę że wszystkie rozumiemy Twój brak czasu i na spokojnie wpadaj i melduj co u Ciebie, bez nadrabiania też i bez wyrzutów sumienia😘

    klaudia_23 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze bobo
    👩30l.
    2017 laparotomia, usunięty potworniak ze znaczna częścią prawego jajnika
    PCOS
    🧔30l.

    🔜
    Laparoskopia
  • Pusshka Autorytet
    Postów: 4622 9704

    Wysłany: 26 lipca, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🍷Bulbi, bardzo mądrze napisane. Też miałam w planach urodzić do 30-tki dwójkę dzieci i zakończyć produkcję 😉 Teraz już wiem, że nie ma co za dużo planować, bo życie i tak swoje. Jasne - to ważne mieć cele i dążyć do nich, ale pamiętać, że nie zawsze wszystko wychodzi tak jakbyśmy sobie tego życzyli niestety

    🍷Klaudia, ojej piękny widok z rana 🥹❤️ Myślę, że to zrozumiałe, że masz mniej czasu na forum, skup się teraz na sobie i Oskarku, jesteście najważniejsi 🙏

    klaudia_23, Bulbasek lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 10/2022

    ❌️ endometrioza
    🍍IVF: 22.05 punkcja. Pobrano 20 🥚, dojrzałych 15, zapłodniono 11.
    Mamy 6: ❄️❄️❄️4BA, ❄️❄️❄️3BB
    24.06 transfer 4BA 🍀
    7 dpt beta 79,7 mIU/ml ❤️, 9 dpt 212 mIU/ml , 11 dpt 584 mIU/ml, 15 dpt 3948 mIU/ml
    19.07 wizyta 25 dpt: 0,58 cm zarodka z serduszkiem ❤️
    26.08 prenatalne: bobo ma 5,88 cm

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 5209 11141

    Wysłany: 26 lipca, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🍀 Królik 🥹♥️

    🍀 Klaudia, w wolnej chwili wstaw nam trochę zdjęć Bąbla 😁♥️

    Oczywiściecie u nas też zawsze było coś, już kiedyś wspominałam 🫣 Po ślubie, po remoncie🤦‍♀️

    klaudia_23 lubi tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2649 4764

    Wysłany: 26 lipca, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Klaudia jak uroczo. 🥰 Widzę, że Dyzio zaakceptował nowego członka rodziny? 😀

    klaudia_23 lubi tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Edithka Autorytet
    Postów: 1684 3048

    Wysłany: 26 lipca, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, ja mam podobnie. Zazwyczaj nadrabiam podczas karmienia i tylko daję lajki. 🙈
    Tak więc tym oto sposobem wiem co u was, ale nie mam czasu się odnieść.
    Ale cudownie, że już Oski jest z wami w domu. ❤️

    Trzymam dziś kciuki za potrzebujące, Gosia, Siesiepy. ✊


    Króliczku nadrobiłam i jestem w szoku co tam się wczoraj wyprawiało na tej onkologii u Ciebie. 😳 Dobrze, że ostatecznie się dostałaś do lekarza.

    Ja z moją mamą na onkologii byłam raz. Mama już była bardzo słaba i podobnie nas potraktowano. Była zapisana do dobrego onkologa, a po przyjeździe okazało się, że zmienili jej lekarza na jakiegoś młodego w trakcie specjalizacji. Ostatecznie siedziałyśmy tam kilka godzin, mama na wózku, by dowiedzieć się że i tak już nie mogą jej pomóc i pozostaje tylko oddział paliatywny.

    klaudia_23, metkamniedrapie_87 lubią tę wiadomość

    👱34
    🧔32
    👶08.2020
    👶07.2024



    ⏸️11.11.2023 ❤️ w 9cs
    14.11.2023 beta hcg 1460
    16.11.2023 beta hcg 3335
    28.11 7mm szczęścia, serduszko na USG. 😍
    16.01. prenatalne, dziecko rozwija się prawidłowo. ❤️
    13.02. 240g. zdrowego chłopca.
    05.03. 382g.
    26.03. połówkowe 640g. misia ❤️
    16.04. Przekroczony kilogram! 1070g.
    14.05. trzecie prenatalne, 1715g.😍
    31.05. waga 2260g. 😍
    28.06. 3400g. ❤️
    12.07. 4000g. 😳
    15.07. już jesteśmy razem 😍
    3970 g. 56 cm ❤️

    age.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 5209 11141

    Wysłany: 26 lipca, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edithka, Ty też wstaw zdjęcia Bartusia już z domu😁 myślę, że każda z nas chętnie poogląda takie Maluchy🥹

    Cerva, Effiii, Paula9463, Małgosiagosia, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia zaszczepiona, można ruszyć w Bieszczady :D

    @klaudia słodkie zdjęcie 😊

    @królik na forum jest Dziewczyna która miała nowotwór, wyleczyła go i po dwóch latach zaszła w ciążę i urodziła zdrowe maleństwo 😘
    To, że na razie się u Ciebie na to nie zanosi nie znaczy, że już nigdy 🫂
    A jak tam synek z babcią wczoraj? Opowiadaj 🥹

    Paula9463, klaudia_23 lubią tę wiadomość

  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1916

    Wysłany: 26 lipca, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. My już w domu po rtg Mlodego.
    Zaraz się zbieramy na usg Młodszego. I modlę się aby przybrał więcej na wadze 🙏🙏🙏🙏

    Motylku 🫂🫂🫂🫂

    Klaudia cudny widok 🥰 to są magiczne chwilę 🥰🥰

    Siesiepy 🫂🫂🫂 i ✊️✊️✊️ za dzisiejsza wizytę.

    Ja to miałam w planach urodzić do 30. starszego urodziłam jak miałam 29,a Młodszego urodzę jak będę mieć 33.
    A kiedy to w ogóle chciałam trójkę 🙈

    Butterfly23, klaudia_23 lubią tę wiadomość

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2649 4764

    Wysłany: 26 lipca, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    🍀 Królik 🥹♥️

    🍀 Klaudia, w wolnej chwili wstaw nam trochę zdjęć Bąbla 😁♥️

    Oczywiściecie u nas też zawsze było coś, już kiedyś wspominałam 🫣 Po ślubie, po remoncie🤦‍♀️

    A, bo to jak to mówią "nigdy nie ma idealnego momentu". 🫤 A u kobiety to tym bardziej, bo zazwyczaj najpierw studia, potem trzeba ogarnąć pierwszą pracę, trochę popracować, żeby mieć jakąś stabilizację, potem jak już się zacznie fajniej zarabiać to chce się człowiek tym nacieszyć. I tak by można w kółko wymieniać. 🤦🏼‍♀️ Człowiek po prostu za dużo czasem analizuje i rozkminia, ale jak tu tego nie robić. 😛

    🌿Bulbasku super podejście. 🥰

    🌿Kasiajasia dawaj znać po wizycie. 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca, 09:25

    aszin, Bulbasek lubią tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3900 6372

    Wysłany: 26 lipca, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia cóż za słodkie widok ❤️
    I bez marudzenia pisz śmiało kiedy tylko masz chwilę 🙂

    Edithka a czy Ty już wstawiałas zdjęcia 🫣😁 czekam na fotki na priv maleństwa 🙂

    aszin, klaudia_23 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2149

    Wysłany: 26 lipca, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edytka 🫂 strasznie mi przykro z powodu mamy 🥺 a jaki rodzaj nowotworu miała? Był taki złośliwy czy za późno rozpoznany że nie dało się pomóc?

    Ania 😍
    Synuś był przegrzeczny 😍 babcia go tak wychwalila 😍
    Młody już pyta kiedy znów zostanie z babcią 😂
    Bawili się, spacerowali tylko jeść nic nie chciał 🥺 a jak wróciliśmy to sam wołał jedzonko 😂
    Niestety babcia póki co nie ma czasu z nim zostać bo mają żniwa i śliwki.

    Mam plan wizyt 🤔 chyba musimy wynająć jakiś pokój w hotelu żeby zaliczyć wizyty wg planu 🤔

    W poniedziałek mam genetyka i psychologa no i badania krwi.

    Czyli od 8.00 genetyk przyjmuje i oczywiście kolejkę się zajmuje więc mogą być podobne cyrki jak wczoraj 😂😂😂 o 13.00 mam psychologa tutaj już na konkretną godzinę, ale muszę się wyrobić z badaniami krwi na czas 🤔

    We wtorek trochę gorzej bo o 9.40 mam RTG i USG a rezonans o 16.00 więc już dłuższy przedział czasowy.
    Dlatego chyba hotel będzie dobrym rozwiązaniem bo młody będzie miał się gdzie kimnąć 😂

    Wizytę z wynikami u dr mam 8.08 😂 czyli znów zejdzie cały dzień pewnie 😂😂😂😂

    Mąż od razu mówi że będziemy mieć długi weekend 😂 i bardzo go to cieszy. Wczoraj jego słowa mnie rozczuliły 🥺🥺🥺
    Rozkleiłam się pot tych wszystkich wczorajszych przeżyciach i widokach ludzi łysych. 🥺
    Mówię do męża wieczorem że nie wyobrażam sobie siebie bez włosów 🥺 że peruka to nie to samo, że w nocy nie będę w niej spać itd.
    Że w nocy jak obudzi się synek i zobaczy łysa głowę to będzie płakał.
    Mąż też jak mnie zobaczy bez włosów to przestanie mnie kochać, będzie się mnie brzydził itd.

    A on klęknął na kolana i powtórzył słowa przysięgi małżeńskiej 😭 powiedział że jesteśmy w tym razem i on zgoli włosy jeśli mi to pomoże. 🥺

    Lola93, Paula9463, Małgosiagosia, Viii, Anka32, Muuu., Astereae, Liyss🧚🏻, klaudia_23, metkamniedrapie_87, ezra lubią tę wiadomość

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • aszin Autorytet
    Postów: 5209 11141

    Wysłany: 26 lipca, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🍀Kroliczku, po pierwsze super, że to wszystko tak szybko i sprawnie pójdzie, że dostałaś szybkie terminy ✊🏻 a po drugie mnie Twój mąż też rozczulil 😭♥️, kochany jest, masz wielkie wsparcie ❤️‍🩹

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9381 9954

    Wysłany: 26 lipca, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ☀️
    Moim marzeniem była trójka. Później dwójka, a teraz już jedno 🫣 i tak samo. Pierwsze chciałam mieć w okolicach 25. Później było zajść w ciążę do mojej 30, później do 40 męża. I tak o czas leci…

    🌿Klaudia 🌿Edithka dziewczyny najważniejsze, że jesteście. Czytacie. Wspieracie. Życie z niemowlakiem nie jest usłane różami, każda z nas to rozumie.
    🌿Siesiepku jestem z Tobą 🫂

    klaudia_23 lubi tę wiadomość

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9381 9954

    Wysłany: 26 lipca, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Króliczku no płacze 😭😭😭 masz cudownego męża ❤️ i z włosami czy bez będziesz dla nich piękna. Bo oni Cię kochają za to jakim jesteś człowiekiem, żoną, mamą. Oczywiście, że Ciebie to dotknie psychicznie, jeśli stracisz włosy, ale pamiętaj. To tylko włosy. One odrosną. Najważniejsze jest żebyś była zdrowa ❤️

    Królikkicek lubi tę wiadomość

  • Cerva Autorytet
    Postów: 2649 4764

    Wysłany: 26 lipca, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿 Królik no i beczę. 🥹😭 Z takim wsparciem Męża razem dacie popalić chorobie! ♥️ Hotel to dobry pomysł. Czasem szpitale onkologiczne mają takie swoje hotele zaraz obok, właśnie dla swoich pacjentów i ich rodzin. Może też jest u Was coś takiego. Super, że się Młody tak dobrze bawił z Babcią. Pierwsze koty za płoty 😀

    Królikkicek lubi tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Królik 🥹
    Cudowny mąż ❤️
    Przypomina mi się od razu filmik gdzie przychodzi kobieta do fryzjera zgolić głowę i fryzjerzy w salonie robią to samo. Zawsze mam wzrusz jak natknę się na ten film 🥹

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca, 09:42

    Królikkicek lubi tę wiadomość

  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1916

    Wysłany: 26 lipca, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Króliczek cudowne zachowanie Twojego męża 😍 dacie radę 🥰🥰🥰

    Królikkicek lubi tę wiadomość

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1406 1985

    Wysłany: 26 lipca, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Króliczku ja również beczę, cudowny mąż 🥹 dużo siły dla was!!

    Królikkicek lubi tę wiadomość

‹‹ 3149 3150 3151 3152 3153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ